بازگشت فابرگاس به اشبورتون گرو

نویسنده: فرهاد

وبلاگ من
نویسنده: فرهاد
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
کل بازدید: 59,596 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازگشت فابرگاس به اشبورتون گرو

در هفته ی هفدهم آرسنال میزبان وولوز خواهد بود و فابرگاس می خوهد برای تماشای این بازی به ورزشگاه بیاید


فابرگاس می گوید هنوز عاشق آرسنال است و می خواهد با استفاده از تعطیلات زمستانی لیگ اسپانیا به انگلیس بیاید و هم تیمی های سابق خود را دوباره از نزدیک ببیند. آرسنال همه چیز به من داد و من هرگز آن را فراموش نمی کنم.

مشتاقم بروم و بازی 26 دسامبر آنها را ببینم و با همه در آنجا ملاقات کنم. این یک باشگاه خاص است که همواره برایم جیرت انگیز بوده!

من تنها چیزهای خوبی برای گفتن در مورد آنها دارم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

shervin در 30/9/1390 | 03:27 گفت:

سیا کاری

shervin در 30/9/1390 | 03:27 گفت:

متاسفم برای کسایی که اینقدر ساده هستن که سیا کاریو این خائنو باور کنن

رضاشاماخ چوک بندر در 30/9/1390 | 01:49 گفت:

نه سروش جان خونسردداداش

محمد رستگار در 30/9/1390 | 00:13 گفت:

برو بابا خودتو دست بنداز

سروش در 29/9/1390 | 23:10 گفت:

پس واجب شد برم انگلیس یه کشیده بخابونم رو صورتش ...

حمید فرازی در 29/9/1390 | 22:34 گفت:

حسنی به مکتب نمی رفت وقتی می رفت جمعه می رفت.آخه یکی نیست به این بگه اعلام شده بازی با ولوز لغو شده

رضاشاماخ چوک بندر در 29/9/1390 | 22:25 گفت:

وقتی یه کشیده ازسانگ وفریمپونگ خوردحالش جامیاد

محسن در 29/9/1390 | 21:42 گفت:

چه پررو خجالتم خوب چیزیه
اگه ونگر اذیت نکنه چنان پذیرایی از طرف هوادارا بشه که تا عمر داره یادش نره

علی ارشدی در 29/9/1390 | 21:05 گفت:

خائن تیم فروش !!!!
چرا دست از سر ما برنمیداری؟؟؟
تو اگه دلت با ما بود میموندی
میتونه بره بمیره(با احترام به دوستداران این یارو)

davood در 29/9/1390 | 21:02 گفت:

در کل ازش بدم میاد ولی خب وقتی یکی مثل ادبایور رو میبینم نمیتونم ازش متنفر باشم

فرهاد در 29/9/1390 | 19:43 گفت:

فدات سید

سید امین هاشمی در 29/9/1390 | 19:12 گفت:

مرسی فرهاد جان

sam baygan در 29/9/1390 | 19:11 گفت:

طوری ازش پذیرایی میکنن که تا عمر داره یادش نره!

محمدرضاجاشي در 29/9/1390 | 18:34 گفت:

با اين كارا نميتوني مارو گول بزني تو يه خائني

mostafaa در 29/9/1390 | 18:20 گفت:

بیا ولی اینو بدون هیچ احساسی نسبت به تو وجود نداره.نه عشق نه تنفر.چون هم بهت حق میدادم که بری هک بهت حق ندادم که بری

sepehr najafian در 29/9/1390 | 18:06 گفت:

بیا من دوست دارم بیای.

Saeed Milani در 29/9/1390 | 18:00 گفت:

ولی ما اصلا دوست نداریم بیاد!