پست تیری آنری در این فصل آرسنال

نویسنده: سروش

وبلاگ من
نویسنده: سروش
من از سال 2004 طرفدار مطلق تیم آرسنالم. بازیکن مورد علاقه من تا سال 2006 Titi Henry بود. تا سال 2010 فابرگاس بود.سال 2011 که بحث رفتن فابرگاس جدی شد.نظر من عوض شد. از امسال موندم کی رو انتخاب کنم. ولی به نظر من تا حالا T.Walcott هست. به امید کسب یک قهرمانی.هرچی که باشه.
کل بازدید: 9,651 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پست تیری آنری در این فصل آرسنال

نظرتون رو راجعبه پست بازی آنری بگید . لطفا...!


به نظر من تمامی خطوط آرسنال (در بازی با QPR) خوب بود بجر خط حمله.
کلا فانپرسی تو استوپ کردن توپ مشکل داره.
ژورینیو هم که خوب کار میکنه.ولی واسه گل زدن زیاد مکث میکنه.
ولکات هم که کلا شمه گل زنی نداره (تک به تک و بد خراب کرد).
ولی به نظر من با اومدن آنری میتونه آرسنال 2-4-4 بازی کنه.یا 1-5-4 هم میتونه خوب باشه چون راحت بع 3-4-4 شیفت میشه.
ولی من 2-4-4 رو قبول دارم(حد اقل تا زمانی که آنری هست).چون ژورینیو و ولکات شم گلزنی در حد آرسنال رو ندارند.ولی به درد پاس گل دادن میخورند.


دوستان هم نظر خودشون رو درباره سیستم آرسنال با حضور آنری بگن.با تشکر.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed asghary در 11/10/1390 | 12:25 گفت:

به نظر من 1 20 ترکیب بهتری همه برن جلو گل بزنن !!!!!!!!!
ولی بیشوخی با اوومدن تیری 4 4 2 بهترینه

♥Arsenal♥ در 11/10/1390 | 12:08 گفت:

بهتره رو نیمکت باشه!!:)

♥Arsenal♥ در 11/10/1390 | 12:07 گفت:

443 عالیه
ون پرسی نوک هانری فروارد آزاد و ولکات راست!!!
البته اینو بگم ژروینیو بهتر چپ بزنه و هانری بشینه واسه 45 دقیقه دوم!!
البته با تمام احترامی که واسه اسطوره ارزشمندمون قائلم

♥Arsenal♥ در 11/10/1390 | 12:05 گفت:

اینا به کنار کلا تیم سوکر12 آرسنال هم قوی میشه:)

شاهين در 11/10/1390 | 00:03 گفت:

4-4-3 دیگه خیلی تهاجمیه ، هر لحظه ممکنه گل بخوریم !!!! D:

امیررضا در 10/10/1390 | 22:46 گفت:

رضا!!!!!3-4-4!!!!چند نفر میشن؟؟؟

Lotfali khan zand در 10/10/1390 | 22:29 گفت:

آنری فقط باید تو نوک باشه پیش فن پرسی

محمد رستگار در 10/10/1390 | 22:03 گفت:

آنري مي تونه وينگر چپ باشه

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 21:26 گفت:

بچه ها رضا کاظمی سیستم جدید پیدا کرده..! فوتباله 12نفری! شوخیه رضا کاظمی عزیز

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 21:24 گفت:

البته به احتمال زیاد آنری به عنوان یار تعویضی بیاد،و احتمالا 3-3-4 بازی میکنیم

رضا کاظمی در 10/10/1390 | 21:24 گفت:

آره همین 4-4-3بازی میکنیم تو بارسا هم آنری کناره ها بازی میکرد

علی ارشدی در 10/10/1390 | 21:06 گفت:

ونگر گفته آنری در هر 3 پست تهاجمی میتونه بازی کنه فکر کنم منظورش اینه که اگه گذاشتمش کناره زمین تعجب نکنید به نظرم تی تی کنار بازی میکنه

امیررضا در 10/10/1390 | 21:02 گفت:

سیستم 2-4-4

امیررضا در 10/10/1390 | 21:02 گفت:

مهاجم کناره رابین...