شکستن کاسه کوزه سر کی؟!

نویسنده: سروش

وبلاگ من
نویسنده: سروش
من از سال 2004 طرفدار مطلق تیم آرسنالم. بازیکن مورد علاقه من تا سال 2006 Titi Henry بود. تا سال 2010 فابرگاس بود.سال 2011 که بحث رفتن فابرگاس جدی شد.نظر من عوض شد. از امسال موندم کی رو انتخاب کنم. ولی به نظر من تا حالا T.Walcott هست. به امید کسب یک قهرمانی.هرچی که باشه.
کل بازدید: 9,317 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شکستن کاسه کوزه سر کی؟!

همه دنبال مقصر هستند! آخه چرا ؟
ایا خود ما مقصر نیستیم که تو سر تیممون میزنیم.اوزیل بد بازی میکنه،خوب درست.ولی اینجوری قضاوت نکنید لطفا.بابا این فصل اول حضورشه.خود ژیرود رو یادتون رفت.درسته الآن هم چیز دندون گیری نیست، ولی یادتونه فصل قبل  چی بود.این حرفا از روی عصبانیته.منم ناراحتم.بزارید فصل بعد بگید اوزیل بده یا خوبه.
در مورد ونگر باید بگم تو بازی دیشب عالی عمل کرد.اصلا باخت ما ارتباطی به ترکیب و تاکتیک نداشت.
فقط احساستون نسبت به آرسنال و اعضای تیم تا قبل و بعد اخراجو بزارید کنار هم ، ببینید وجدانا دیشب همه خوب بودن یا نه؟!
شاید بگید اوزیل بد بود.اوزیل با کی ترکیبی کار میکرد تو تیم 10 نفره.ویلشر که عقب رفته بود؟فلامینی؟ یا سانوگو؟شاید بگید با چمبرلین.چند بار با چمبو ترکیبی کار کنه؟؟؟ چقدر اصل توپ دست ما بود که بخواد کار کنه؟وقتی 10 نفره بودین و سانتی نبود،اون موقعی که اوزیل توپ داشت چمبو اصلا تو فاز حمله بود؟ لطفا احساسات خودتون کنترل کنید،حداقل برا این بازی.
در ضمن اوزیل رو با اوزیل اول فصل نسنجید.روحیشو از این خراب تر نکنید.بزارید خودشو پیدا کنه ! خودشم میدونه افت داشته.مخصوصا از نظر بدنی.
به هر حال الآن وقت حمایته.وقتی که از کورس تمام رقابت ها رفتیم کنار و چیزی برا باختن نداریم شروع کنید به حمله یک نفر.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 3/12/1392 | 19:17 گفت:

نظرت چیه،آخر فصل به فرانسیس کوکلن حمله کنیم!!!

آرش در 2/12/1392 | 23:47 گفت:

نقل قول : مرسی از یاد آوری غلط املایی
من کلا املا هیچوقت 20 نشدم
19/5 هم 20


پاسخ شما : خواهش می کنم توپچی
شما واسه ما بیسته بیستی (:

solaris1 در 2/12/1392 | 22:34 گفت:

یه زمانی بود که ونگر باریکن 17 ساله میگذاشت تو زمین و اشتباهات مرگ باری رو
میکرد اما یادم نمیاد کسی انتقادی بکنه.از توره تا ژسنی تا رمسی و ...اما اوزیل یک ستاره ی بزرگه.از قدیم هم گفتن دل به دل راه داره.همونقدر که او دلش با باشگاه نیست طرفدارا هم دلشون با او نیست.بخدا به خاطر پنالتی نیست.تو کل بازی تاثیر منفی داشت.اگر نه گواردیولا بیشترین تعویض رو از جناح او نمیکرد.خداییش اگر پولدی یا نبری میامدن تو زمین خودتون تفاوت رو میدید.اگر با من موافقید پس باید تعویض میشد.آخه مگه نبری و پولدی و... روحیه ندارن که باید به خاطر تضعیف نشدن روحیه اوزیل نود دقیقه تحملش کنیم.نکته ی آخر من اوزیل رو تنها عامل نتایج ضعیف این چند وقت نمیدونم اما اگر نبود یا زود تعویض میشد حتم دارم بهتر نتیجه میگرفتیم.پس این انتقادا به خاطر بهتر نتیجه گرفتن باشگاست.

بهزاد کاویانی در 2/12/1392 | 18:24 گفت:

ازیل اول فصل خیلی خوب کار کرد. ولی کم کم افت کرد. و تو بازی با بایرن هم در سطح خودش نبود. ولی این دلیل نمیشه بکوبیمش
اخه چرااااااا بعضی از ما عادت داریم کل زحمتای یه بازیکن رو نادیده بگیریم و با چند بازی بد کلا بکوبیمش.
وقتی طرفدارا تیمی هستیم باید از همه بازیکنا حمایت کنیم چه دوسشون داشته باشیم چه نه.
همه روزای خوب وبد دارن. هر بازیکنی بالا و پایین داره. و وقتی پایینه باید از حمایت بشه
ببینید ازیل داره خودشو سرزنش میکنه و ما الان باید ازش حمایت کنیم. مثلا در اف ب

solaris1 در 2/12/1392 | 14:56 گفت:

آقایون اینقدر سبک بازی اوزیل رو بهونه نکنید خواهشا.اوزیل بالاخره یکی از 11 نفره تیمه و باید هم در حمله و هم در دفاع نقش داشته باشه.مردونه یه بار قشنگ بازی رو ببینید تا بفهمید چی میگم.تازه اگر مربی یا شرایط تیم رو مجبور به دفاع میکنه باید ابزاری رو که کارآمد نیستن کنار گذاشت.کاری رو که ونگر نکرد.

Junior Gunner در 2/12/1392 | 14:16 گفت:

فقط اوزیلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

سروش در 2/12/1392 | 13:51 گفت:

مرسی از یاد آوری غلط املایی
من کلا املا هیچوقت 20 نشدم
19/5 هم 20

Ali در 2/12/1392 | 13:07 گفت:

عالی بود واقعا همینه

محمد در 2/12/1392 | 11:48 گفت:

کاملا موافقم الان ما ممکنه هرکدوممون یه نظر در باره ترکیب اولیه یا تعویضا داشته باشیم دلیل نمیشه که مربیم هر چی ما دلمون میخواد انجام بده

آرش در 2/12/1392 | 11:32 گفت:

سلام شرمنده آقا سروش که یه غلط املایی برات می گیرم: کاسه کوزه، نه کاسه کوسه! D:
در مورد حرفت هم کاملا باهات موافقم. به نظر من اوزیل واسه فصل اول داره خوب کار می کنه، اگه این بازی رو نو فصل دوم یا سوم انجام می داد ( تازه به شرطی که بازیکنای خوبی اونوقت داشته باشیم که اوزیل باهاشون کارای ترکیبی انجام بده ) اونوقت میشه در موردش قضاوت کرد و گفت که بد بازی می کنه.
من مطمئنم این فصل حداقل یه جام میاریم (به احتمال زیاد جام حذفی، البته من به لیگ امیدوارم)، تازه اگه هم جام نیاریم بازم طرفدار آرسنالم. من به آینده تیممون خوش بین هستم.

Ali در 1/12/1392 | 23:32 گفت:

ممنون از سروش عزیز. مطمئن باشید هم اوزیل به دوران اوجش برمیگرده، هم امسال ما یه جام میگیریم و هم بازی برگشت بایرن رو جدای نتیجه عالی بازی میکنیم. (:

رضا T در 1/12/1392 | 23:31 گفت:

نقل قول : من به سایت های مختلف ورزشی که سر میزنم،اکثرا به آرسنال احترام محسوس وشایدم نامحسوسی میزارن.......
اما تو سایت خودمون.........وای به روزی که می بازیم، تا می تونیم به فحش خورای باشگاه فحش می دیم.

بلافاصله بعد از باخت معمولا پستهای بچه ها خیلی زبون تند و انتقادی داره اما بعد از یه روز لحن ها ملایم تر میشه بنابراین من از دوستان خواهش دارم که بلافاصله بعد از باخت پست تند انتقادی نذارن،چون به جز متشنج کردن فضا هیچ خاصیتی نداره


پاسخ شما : آقا مهدی1000%موافقم

محسن عاشوری در 1/12/1392 | 23:25 گفت:

نچ سیدحمید جون نچ
من که چشم آب نمیخوره ایندفعه تو آلیانس بایرن رو ببریم

سيد حميد در 1/12/1392 | 23:09 گفت:

از یه چیزی حالم به هم میخوره؛ بایرنو تبدیل کردن به خدا
آخ که اگه بدشانسیای دیشب نبود کفتارهای مونیخی رو له میکردیم،حیف...
ولی هنوز بازی برگشت مونده ایشالا اونجا انتقام میگیریم و یه درس حسابی بهشون میدیم

masoud mahmudpur در 1/12/1392 | 22:51 گفت:

کاملا موافقم

mehdi در 1/12/1392 | 22:49 گفت:

من به سایت های مختلف ورزشی که سر میزنم،اکثرا به آرسنال احترام محسوس وشایدم نامحسوسی میزارن.......
اما تو سایت خودمون.........وای به روزی که می بازیم، تا می تونیم به فحش خورای باشگاه فحش می دیم.

بلافاصله بعد از باخت معمولا پستهای بچه ها خیلی زبون تند و انتقادی داره اما بعد از یه روز لحن ها ملایم تر میشه بنابراین من از دوستان خواهش دارم که بلافاصله بعد از باخت پست تند انتقادی نذارن،چون به جز متشنج کردن فضا هیچ خاصیتی نداره

مهرزاد در 1/12/1392 | 22:01 گفت:

نقل قول : پیام اوزیل به ارسنالی ها


"الان صبح روز بعد از بازی است و احساس من نسبت به دیشب نه تنها بهتر بلکه بدتر شده است. از همه معذرت می خواهم. قرار نبود که این طور شود اما پیروز شدن با یک بازیکن کمتر برابر آنها واقعا غیرممکن بود."


پاسخ شما : داداش گریه ی منو در اوردی

کمیل در 1/12/1392 | 20:55 گفت:

واقعا درک نمیکنم چرا اینقدر به اوزیل گیر دادید؟ اوزیل تا اینجای فصل جزو بهترین های تیم بوده، با این مهاجم ها داغونی که ما داریم چه انتظاری ازش دارید؟ 8 تا پاس گل برا این مهاجم ها درجه 3 والا کار هر کسی نیست، مطمئنم از این انتقاد هایی که از اوزیل میکنید پشیمون میشید ببینید کی گفتم، فصل بعد مهاجم بگیریم اوزیل ستاره میشه شک نکنید

مهدی در 1/12/1392 | 20:35 گفت:

پیام اوزیل به ارسنالی ها


"الان صبح روز بعد از بازی است و احساس من نسبت به دیشب نه تنها بهتر بلکه بدتر شده است. از همه معذرت می خواهم. قرار نبود که این طور شود اما پیروز شدن با یک بازیکن کمتر برابر آنها واقعا غیرممکن بود."

آرین در 1/12/1392 | 20:25 گفت:

درمورد اوزیل کاملا باهات موافقم.ولی دیشب باید تعویض میشد و سانتی میموند.در ضمن کاسه کوزه درسته!!

بهنود بهروز وزیری در 1/12/1392 | 19:36 گفت:

من بخشی از حرفاتو قبول دارم
من الان قکر میکنم اوضاع جوری شده که اوزیل با خودش میگه هرچه قدرم بد بازی کنم تو ترکیبم
من میگم اگه قرار روخیه بده ونگر خودشم باید یه جایی یاد اوزیل بندازه که تیمه که مهمه نه اسم بازیکنا

میثم محمودی در 1/12/1392 | 19:25 گفت:

مرسی بخاطر حمایتت
اوزیل برای ارسنال تا الان عالی بود 8 پاس گل داده با اون خط حمله داغونش
1398 پاسم داده که الان تو تیم اوله تمامی حملات تیمم طراحی میکنه ارسنالم به اوزیل و ونگر امسال میشناسنش
نه کسی دیگه اوزیل تنها کاری که نکرده تو سر خودش نزده
بابا چه توقعی دارین از این بازیکن مگه خودش برای خودش قیمت گذاشته که میگن اوزیل 50 میلیونی هیچ کاری نکرد
بابا ارسنال دو سه بازیکن در حد گروس و یا اوزیل خودش میخواد تا اوزیل راه بیوفته یادته تو رئال مادرید چه غولی بود چون رئال خیلی بازیکن شاخ داشت که اوزیل رو راه بندازن پارسال 13 پاس گل داد امسال تا الان 8 تا کمه به نظر شما
خیلیم عالی بود
ونگر اگر میخواد تیمش نتیجه بگیره باید خرید کنه تا اوزیل از دست نره همین