بازم باختیم ، بازم همون داستان همیشگی

نویسنده: سروش

وبلاگ من
نویسنده: سروش
من از سال 2004 طرفدار مطلق تیم آرسنالم. بازیکن مورد علاقه من تا سال 2006 Titi Henry بود. تا سال 2010 فابرگاس بود.سال 2011 که بحث رفتن فابرگاس جدی شد.نظر من عوض شد. از امسال موندم کی رو انتخاب کنم. ولی به نظر من تا حالا T.Walcott هست. به امید کسب یک قهرمانی.هرچی که باشه.
کل بازدید: 9,725 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

بازم باختیم ، بازم همون داستان همیشگی

هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد.


بازم باختیم.
باختیم خوب.دنبال نظر راجع به بازی هستین؟ بد بازی کردیم.... جان من کل تاریخچه تیمو زیر سوال نبرید.
قبلا گفتم.تیم الآن انسجام نداره.ترکیب اصلی مشخص نیست.اینا رو هر غیر فوتبالی هم میدونه.
اینا همه ضعف هستن.شما یه چیز بگو با این شرایط کارمون راه بیفته.والله اگه شما هم جای ونگر بودید و با همین بازیکنا فقط این ترکیبو میتونستید بزارید.
الآن وقت این نیست که بگیم چرا ونگر فلان بازیکن رو نخرید.اون مال نیم فصل بود.بخدا طرفدارای دیگه می خندند به ریشمون.
تیم ما بایرن نیست....
شاید بگید ما از بایرن چی کم داریم؟! از نظر تاریخی درست میگید ، تاریخ ما همیشه تو بالا ترین سطح جهان بودیم.ولی یک سری اتفاقات در طول کم تر از 10 سال باعث شد ما از نظر کیفی کمی عقبگرد یا با تخفیف ثابت بمونیم.حال بقیه تیم ها تو این زمان رشد کردن و شدن رقیب هایی در سطج ما (مانند من سیتی).
اگه ما رو با بایرن میسنجید باید بگم ما الآن بایرن سال 2004 هستیم.تا سطح اول جهان 10 سال عقبیم.تنها راه جلو افتادن یک برنامه درست و بدون نقصه.پس اگه سطح انتظارات رو یکم پایین نمیارید حداقل بالا نبرید.
اینا رو گفتم تا شاید دوستانی که احساسی رفتار میکنن(که البته در برخی موارد حق دارند) به موقع حمایت و به موقع انتقاد بکنند.
ببخشید که سرتونو درد آوردم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

zahed در 11/12/1392 | 09:25 گفت:

اقا امیر گل که همه رو به توپ بستی حالا که از خواب پا شدی یکم به مطلبی که نوشتی فکر کن !!
بیشتر بزرگان تاریخ باشگاهمون هم همین حرفا رو که این طرفداران به قول شما "احمق " میگن رو میزنن !
چرا وقتی میتونیم بازیکن نمیخریم ؟! وقتی میخریم چرا اینقدر بی کیفیت هستن (سانوگو -ژیرود - مونرئال-این سوئدی که ته خنده بود !)؟!!! اینام غیر منطقیه و احمقانس ؟ !! خواهشن ساخت ورزشگاه رو حداقل بهانه ای برای این فصل قرار ندید ! ما اول فصل 80 خورده ای بودجه داشتیم که با رفتن بازیکنا دیگه میزان دستمزد هفتگی بازیکنا هم کم شد این حرف احمقانه یا خیالیه ؟!!!!!
کار به جایی رسده که ایان رایت بازیکنی که شاید بیاد تیم رو راهنمایی میکنه بره یم تیم دیگه !!! ای " احمق " !!!!!!
ونگر چند هفته پیش تو مصاحبش گفت طرفدارا دیگه حتی اگر جام حذفی یا هر جام کوچیک دیگه ای رو ببریم راضی نمیشن اونا جام های بزرگی رو میخوان !! خوب برادر من این ذهنیت رو کی تو ذهن اون طرفدار " احمق " ایجاد کرده ؟ !!
ونگر مربی بزرگیه از سوسیالیست بودنش خوشم میاد اما خودش و ما طرفداران " احمق " میدونیم که با این سیاست هیچ چیز پیش نمیره باز هم ما میبازیم اونم پر گل !! منچستر این فصل نابود شده اما 5 تا نخورده و یکی از بهترین فصل هات برای ما بود اما ما 5 و 6 تا میخوریم و خیلی راحت میگیم یک "فاجعه ساده " بود !!!

Amir در 11/12/1392 | 01:12 گفت:

◘ حالم بهم میخوره
حالم بهم میخوره ازین که یه عده احمق احمق احمق طرفدار آرسنال هستن و با اینکه آرسنال 10 ساله جام نیاوردی،هنوزم طرفدارشن!!!
نمیدونم دیگه باید چه اتفاقی بیفته تا شرشونو کم کنن...
یه مشت احمق که درکی از فلسفه ی باشگاه ندارن
یه مشت احمق که درکی از فلسفه ی ونگر ندارن
*یه مشت احمق که انتظار دارن ونگر با یه تیم مفت قیمت، بیاد قهرمانی رو از دست سیتی و چلسی ولخرج در بیاره
یه مشت احمق که با یک باخت از همه چی نا امید میشن
یه مشت احمق که تو سایت طرفداری جلو اون همه دشمن ،از خودشون ضعف نشون میدن و با بغض کامنت میدن
یه مشت احمق که آرسن ونگر ـو تو اون سایت جلوی غریبه ها زیر سوال میبرن
یه مشت احمق
یه مشت بی سواد
یه مشت بی اطلاع و نادان
حاضرم آرسنال 1 قرن جام نگیره ولی این احمق های بی سواد و بی اطلاع از صف طرفدارای تیم جداشن ، احمق هایی که هنوز نمیدونن طرفدار چه تیمی هستن
حالم از همشون بهم میخوره
حالم بهم میخوره که می بینم اینا به خودشون لقب توپچی رو دادن
حالم بهم میخوره

mehdi در 11/12/1392 | 00:27 گفت:

هر سال همینه اوضامون ما چقدر بدبختیم

مهدی در 11/12/1392 | 00:26 گفت:

همون حدسی که اول فصل زدم: بازم چهلرم یا نهایتا سوم میشیم

تیم امسالمون هم جلو تیمای بزرگ که ....! دلمون به بردن امثال استوک خوش بود که اونم....!!!!


آقا این تیم با ونگر دیگه هیچچچچچچچ چی نمیشه
جرج گراهام راست میگفت...

ما دیگه نمیتونیم هیچ چیزو ببریم

ناصر در 11/12/1392 | 00:15 گفت:

sorry,blame it on me

javad sbo در 10/12/1392 | 23:48 گفت:

جو نده عزیز الان اعتراض نکنیم پس کی...وقتی که بردیم! آخه بردامونم برد نیست
8 سال بی جامی دلیل خوبی نیست واسه ناراحت بودن... به خدا طرفدارا حاضرن جو خراب کنن
از جام امسال هم بگذرن ولی سال بعد دوتا بازیکن درست درمون بخرن

علی در 10/12/1392 | 23:21 گفت:

نقل قول : حرفت کاملا درست و منطقیه . اما مشکل ما اینه که تو همین 8 سال بدون جامی ونگر خیلی اوقات با بلند پروازیاش ما رو از جامای کوچیک دور کرد که الان تیم اینقدر تو فشار نباشه . اینو هیشکی نمیتونه انکار کنه
ونگر به نظرم جز 5 تا مربی بزرگ جهانه ولی تفکر قهرمانی نداره یعنی تیم ما اورال همیشه خوب نتیجه میگیره اما همیشه هم بد جاهایی باختیم


پاسخ شما : لایک ک

پیمان در 10/12/1392 | 23:02 گفت:

حرفت کاملا درست و منطقیه . اما مشکل ما اینه که تو همین 8 سال بدون جامی ونگر خیلی اوقات با بلند پروازیاش ما رو از جامای کوچیک دور کرد که الان تیم اینقدر تو فشار نباشه . اینو هیشکی نمیتونه انکار کنه
ونگر به نظرم جز 5 تا مربی بزرگ جهانه ولی تفکر قهرمانی نداره یعنی تیم ما اورال همیشه خوب نتیجه میگیره اما همیشه هم بد جاهایی باختیم

مهرزاد در 10/12/1392 | 22:58 گفت:

رفتم سایت طرفداری واقعا خجالت کشیدم!

بعضی از طرفدارامون دارن جلوی هوادارهای دیگه ابروی ما رو می برن:

"من می دونستم نمی تونیم قهرمان شیم.
از اول فصل می دونستم فقط دلم به صدرنشنی خوش بود.
قهرمانی رو از دست دادیم حداقل حذفی رو ببریم."


من نمی دونم اون کسایی که تو طرفداری عضو هستن تو اینجا هم عضویت دارن یا نه ولی خواهشن فحش و فاز منفی رو اینجا خالی کنیم.(من تو طرفداری نیستم ولی اگه حرفی دارم و می زنم و بعضی از موقع ها خیلی تند همین جا میزنم و دوستان خیلی از مواقع جواب ما رو می دن.)اصلا بد بازی کردن یا خراب کردن بازیکنا رو اینجا باید نقد کرد دیگه اونجا نیایم ابروی خودمونو نبریم.(من کلا با جیرودو خیلی های دیگه مشکل دارم. از جمله ونگر!)

خودمم خیلی ناامیدم. واقعیتش ما امسال بد بازی نکردیم همه ی تیم داشتن داشتن امسال که ارسنال به خودش اومده واسه ما دوپینگ کردن. امیدوارم تیم های دیگه خراب کنن. ما امسال یه ثبات نسبی تو بازیکنا, منظورم جیرود نیست! داشتیم دفاعمونم بد نبوده.خیلی از بازی ها رو بردیم ولی تیم های دیگه هم خیلی قوی شدن.هنوز تا اخر فصل مونده جام حذفی و قهرمانان(!) هم حذف نشده.
-------------------------------------------------------------
اما اقا سروش 10 سال زمان زیادیه! من اصلا از مورینیو خوشم نمیاد ولی اون با تیم های خیلی خیلی ضعیف تر از الان(و بعضی از سال های 10 سال پیش) جام هایی رو اورده.نمی تونیم همشو بگیم واسه ساخت باشگاه بوده.این که با خرید بازیکنان "باکیفیتی" مثل جیرود که دیگه عملکردشونو این فصل دیدیم نباید اعتراض کنیم؟
خرید "" سانوگو " که جوک سال بود تو اون شرایط ارسنال که همه انتظار یه بازیکن حمله ی خوبو داشت کیو خرید!؟ این طور که گفتن امروز موقعیت 100% رو خراب کرد.الان واقعا درد نداره!؟(حداقل بنتنر بازی می کرد. ) {دیگه به فرانسوی ها حساسیت گرفتم.}

We life for Arsenal,We dead for Arsenal