بهترین لیگ دنیا

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 74,988 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بهترین لیگ دنیا

بهترین لیگ فوتبال دنیا کجاست؟سال های زیادیه که لیگ انگلیس رو به عنوان بهترین لیگ فوتبال در دنیا میشناسن اما چند وقتیه خیلی از رسانه ها وروزنامه ها خبر از شکست خوردن لیگ انگلیس وبرتری لالیگا در مقابل سایر لیگ های دنیا میدن.
امسال این رویه شدت گرفت وحذف شدن دوتیم شهر منچستر در مرحله گروهی جام قهرمانان و شکست ارسنال در مرحله بعد وداشتن تنها یک نماینده برای انگلستان در مرحله یک چهارم باعث شد این صحبت ها ادامه داشته باشه.
امسال همچنین با رفتن دوتیم شهر منچستر به رقابت های لیگ اروپا شاهد عملکرد ضعیف اون ها در این رقابت ها بودیم،در حال حاضر سه تیم از اسپانیا در نیمه نهایی لیگ اروپا ودوتیم از اسپانیا در نیمه نهایی جام قهرمانا ن حضور دارن وانگلیس در این میان تنها یک نماینده داره که اون هم چلسیه.
اما اون چه که واضحه در لالیگا رقابت برای کسب جام همیشه بین تیم های بارسلونا و رئال مادریده وتیم های دیگه قبل از شروع مسابقات نیز امیدی به قهرمانی ندارن وبرای رتبه های دیگه میجنگن،اما در انگلیس همیشه رقابت برای قهرمانی بین چند تیم بوده وهمه ساله جای تیم ها عوض میشده.حالا تنها امسال منچستر یونایتد پیشی گرفته واختلافش با بقیه زیاد شده.
این تازه ترین رتبه بندی لیگ های دنیا وامتیازات اونهاست:
1-انگلیس ۱۲۶۱۹ امتیاز
2-اسپانیا ۱۲۳۱۴ امتیاز
۳-ایتالیا ۱۱۵۱۳ امتیاز
۴-آلمان ۱۰۱۱۵ امتیاز
۵-فرانسه ۹۶۴۵.۵ امتیاز
۶-هلند ۸۰۳۹ امتیاز
۷-پرتغال ۷۷۰۳ امتیاز
۸-بلژیک ۶۷۷۶.۵ امتیاز
۹-یونان ۶۷۷۵ امتیاز
۱۰- ترکیه ۶۷۷۴.۵ امتیاز

با این وجود نظر شما چیه؟


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

chris در 25/1/1391 | 21:45 گفت:

داداش معذرت مي خوام

(Hooman sam (Dark metal در 24/1/1391 | 15:55 گفت:

محمدجویبار منظورم بود اشتباه کردم...
sorry

(Hooman sam (Dark metal در 24/1/1391 | 15:54 گفت:

محمدرضا کامنت های این مرتیکه بیشعور رو پاک کن دیگه...(از قسمت کامنت بلاگ)
اعصابم رو بهم ریخت...شانس آورد من نبودم دیشب...
unlike unlike

abolfazl در 24/1/1391 | 13:54 گفت:

خفه شو کریس کثافت.حرف دهنتو بهم سوسول ر....

محسن در 24/1/1391 | 00:42 گفت:

یه چند وقتیه آدمای بی شعور تو سایت زیاد شدن باید تدبیری اندیشیده بشه...
اینجا سایت فرهنگی هست نه .....!!!!!!!!!!

hamed در 24/1/1391 | 00:05 گفت:

فقط انگلیس...

HOSSEIN در 23/1/1391 | 23:55 گفت:

اااااا.پس لیگ ایران کو؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 23/1/1391 | 23:36 گفت:

شک نکن انگلیس
دلایلش زیاده فقط در همین حد کافیه که هیچ وقت قهرمانش از قبل معلوم نیست نه مثل اسپانیا که یا رئال یا اف سی پلاتینی توش قهرمان میشن

توپچی جنوب در 23/1/1391 | 23:28 گفت:

بله جذاب ترین و قشنگترین و پر هیجان ترین بازی ها در بهترین لیگ دنیا یعنی لیگ برتر انگلیس انجام میشه و این امر باعث میشه که همیشه لیگ انگلیس بر بام سایر لیگ های اروپا در صدر قرار بگیره...
مرسی محمد جان .

محمد جویبار در 23/1/1391 | 23:19 گفت:

خواهش میکنم سید

سید امین هاشمی در 23/1/1391 | 23:03 گفت:

مرسی محمد جان.انگلیس بهترین لیگه

دانیال در 23/1/1391 | 22:49 گفت:

بی شک لیگ انگلیس بهترین و برترین لیگ دنیاست.

محمد جویبار در 23/1/1391 | 22:29 گفت:

باشه.

chris در 23/1/1391 | 22:26 گفت:

با خود خرت

محمد جویبار در 23/1/1391 | 22:23 گفت:

با کی بودی کریس؟

chris در 23/1/1391 | 22:17 گفت:

گه بهت با اون قيافه انيت

مریم تجدد در 23/1/1391 | 21:52 گفت:

درسته

محمد در 23/1/1391 | 21:27 گفت:

از لحاظ کیفیت وزیبایی بازیا هم لیگ انگلیس یه سر وگردن بالاتر از اسپانیا هست

♥Arsenal♥ در 23/1/1391 | 20:01 گفت:

نظر من هم همینه:دی

کمیل رحیمی در 23/1/1391 | 19:24 گفت:

لیگ انگلیس همیشه بهترین لیگ بوده و خواهد بود، دلیلش هم واضحه چون همیشه رقابت برای قهرمانی بین 4 5 تیم بوده و همیشه جذاب دنبال شده، هر سال هم یه تیم به تیم های پرقدرت انگلیس اضافه میشه و تیمها سال به سال بهتر میشن و بیشتر سرمایه گذاری میکنن، البته امسال تیم های انگلیسی تو رقابت های اروپایی ضعیف کار کردن اما مطمئنن از سال بعد تیمهای انگلیسی قدرت اول رقابتهای اروپایی هستن که یکیش همین آرسنال خودمونه

محمد جویبار در 23/1/1391 | 19:13 گفت:

این اخرین لیست فدراسیون امار وتاریخ فوتبال جهانه

شایان در 23/1/1391 | 19:06 گفت:

ا ا ا تاتنهام رو 2 بار نوشتم... ساری به هر حال بدون نیوکاسل حداقل 6 قطبی حساب میشه

شایان در 23/1/1391 | 19:04 گفت:

لیگ انگلیس به علت 8 قطبی بودنش جذابه!!!!!!!!!!! آرسنال+چلسی+تاتنهام+لیورپول+تاتنهام+منچستر سیتی+ من یونایتد + گه گاه شاید شاید معجزه بشه نیوکاسل اشاره کرد!! لیگ اسپانیا فقط رئال رو داره با شانسلونا ... و ایتالیا هم 3 قطبیه!! روم رفت کنار!! و.... لیگ انگلیس به نظر من بهترین است تو دنیا

(Hooman sam (Dark metal در 23/1/1391 | 18:57 گفت:

لیگی که (اسپانیا) فاصله تیم اول با تیم سومش 30 امتیازه لیگ نیست.... (شکلک سبز تهوع)
چه بارسا چه رئال اگه تو انگلیس بازی میکردن هیچ پخی نمیشدن ... دییییییی
like like

مصطفی کاظمی در 23/1/1391 | 18:50 گفت:

1)مرسی جویبار جان
2)در مورد چیزی که واضحه هیچ صحبتی نباید باشه،مثل روز،سفیدیه شیر،...
3)اینارو از کجا آوردی؟
4)به نظر من آلمان از اسپانیا و ایتالیا بهتره.