سرخط ومشروح خبرهای امروز

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,507 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سرخط ومشروح خبرهای امروز

مارکا،تریبال،گاردین،دیلی میل،دیلی استار،سان،گل،تالک اسپورتامضای قرارداد 12 میلیونی آرسنال با ژیرود در هفته ی آینده.
مسئولین تیم آرسنال اعلام کردن به احتمال زیاد هفته ی آینده قراردادی رو با ستاره گلزن مونپولیه امضا خواهند کرد ولی تاکید کردن به هیچ عنوان ژیرود جایگزینی برای رابین ون پرسی نیست و اونا بدون توجه به تصمیمی که ون پرسی در آینده خواهد گرفت این بازیکن رو جذب کردن وکماکان تلاششون رو برای تمدید قرارداد ون پرسی خواهند کرد.

بارسلونا هم به دنبال ایسلا بازیکن تیم اودینزه.
مائوریسیو ایسلا بازیکن تیم اودینزه که مشتریان زیادی در لیگ های مطرح اروپایی داره نظر تیم بارسلونا رو هم به خودش جلب کرده،این بازیکن که چندی پیش اعلام شده بود بایوونتوس قرارداد امضا کرده شخصااین خبر رو تکذیب کرده وگفته تیم های لیورپول ،اینتر،یوونتوس وبارسلونا پیشنهاداتی ارائه کردن واون باید به همه اون ها فکر کنه.

لیست فروش تیم بارسلونا منتشر شد.
تیتو بیلانووا اعلام کرد برای برای فصل آینده 15 بازیکن اصلی ازقبیل:والدز،پینتو،فابرگاس،بوسکتس،پیکه،ژاوی،اینیستا،تیاگو،سانچز،،ویا،مسی،ماسچرانو، پویول،پدرو واسحاق کونکا به علاوه پنج بازیکن جوان تیمش:کریستین تیو،منتویا،بارتا،مونیسا وجاناتان دوس انتوز رو حفظ خواهد کردوپنج بازیکن رو در تابستان امسال خواهد فروخت.
لیست فروش:سیدو کیتا،دنی آلوز،ابراهیم افلای،آدریانو وستاره جوان اسپانیایی اندرو فونتاس.

آرسنال،چلسی .ناپولی به دنبال مهدی بناتیا.
این بازیکن 25 ساله  ازمدافعین خوب سری آدر فصلی که گذشت بوده ومدت زیادیه که آرسنال وچلسی به دنبال اون هستن اما حالا ناپولی هم به جمع مشتریان پیوسته،مبلغ قرارداد حوالی 8میلیونه.

احتمال ثبت قرارداد روبرتو دی ماتئو با چلسی.
این مربی که از ابتدای فصل دستیار ویلاس بواش بود بعد از نتایج ضعیف این مربی سکان هدایت تیم رو بردست گرفت وعلاوه برکسب جام حذفی برای اولین بار در تاریخ باشگاه چلسی قهرمانی جام باشگاه های اروپا رو هم به دست اورد اما مثل اینکه آبراهموویچ مالک چلسی برای فصل جدید به دنبال مربی صاحب نام تری میگشت و صحبت های رو هم به گواردیولا انجام داد اما بعد از بی نتیجه بودن مذاکرات حالا چلسی دوباره تمایلش رو برای تمدید قرارداد دی متئو برای دوسال نشون داده.

آث میلان هم در وضعیتی مشابه آرسنال.
تیم پاری سن ژرمن که امسال به نطر میرسه میخواد بازیکنان بزرگی زیادی رو جذب کنه مدت هاست به دنبال دفاع میلان تیگو سیلواست وباوجود اعلام عدم تمایل میلانی ها به فروش این بازیکن پاری سن ژرمن همچنان به فشار خود برای جدب این بازیکن ادامه داد تاجایی که مسئولین میلان اعلام کردن شاید سیلوا رو بفروشند باانتشار این خبر زلاتان ابراهیموویچ وبواتنگ وکاسانو در بیانیه ای مشترک اعلام کردن اگر باشگاه در این فصل چند بازیکن خوب خریداری نکند ودست به فروش بازیکنان اصلی بزند آنها تیم را ترک خواهند کرد.
بواتنگ پیشنهادات جدی از رئال مادرید ومنچستریونایتد دارد.

احتمال حضور لوکا مودریچ در  منچستر یونایتد کمرنگ شد.

این بازیک کروات که در سال 2008 از دینامو زاگرب کرواسی به تاتنهام پیوست
اعلام کرده که نمیگویم باشگاهی به من علاقه مند نیست اما من هنوز با
تاتنهام قرارداد دارم واز زندگی درلندن راضی هستم.این بازیکن اضافه کرد
خوشحالم از این که وقتی برای خرید به خیابان میروم لازم نیست ماسک
بگذارم.پاری سن ژرمن نیز شدیدا علاقه مند به جذب این بازیکن است.


نیوکاسل ولیورپول وبنفیکا به دنبال لوک دی یونگ بازیکن تونته.
این بازیکن 21 ساله تیم تونته هلند  در 33 بازی25 گل به ثمر رسانده وشدیدا مورد توجه نیوکاسل ولیورپول قرارگرفتنه این بازیکن از مدتها قبل زیر نظر سران بنفیکا بوده.

پیشنهاد7میلیونی لیورپول برای کریستین تیو بازیکن جوان تیم بارسلونا.

علاقه لیورپول ووست هم به جذب میلوس کراسیچ بازیکن یوونتوس.

پیشنهاد 8میلیون ناپولی برای مدافع آرسنال یوهان ژورو.تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

M o o r I در 26/3/1391 | 14:54 گفت:

ولی خب به دور از شوخی بعضی وقتا ژورو تو دفاع خیلی خر میشه

M o o r I در 26/3/1391 | 14:18 گفت:

8 میلیون واسه ژورو ؟؟؟؟؟

خیلی خوبه

سریع بدیم دیگه

mohsen abbasi در 26/3/1391 | 00:45 گفت:

چه با حال

محمد در 25/3/1391 | 23:54 گفت:

8 میلیون برای جورو
چلسی گری کیهیل رو 8.4 خرید!!!
وای گه چه معامله پر سودی

توپچی جنوب در 25/3/1391 | 19:43 گفت:

مرسی پسر کارت درسته
آدریانو و آفلای میتونن واسمون خوب باشن البته الان که ژیرود رو میگیریم دیگه آفلای رو نمیخواهیم
ولی ادریانو بدک نیستا هم دفاع میتونه بازی کنه هم هافبک

ali در 25/3/1391 | 18:58 گفت:

tnxhttp://arsenal.ir/images/smile/7.gif

ali در 25/3/1391 | 18:58 گفت:

tnxhttp://arsenal.ir/images/smile/7.gif

moeinem در 25/3/1391 | 18:17 گفت:

نه ژورو نرو اگه تو بری کی اعصابمون رو خورد کنه.نه نرووووووووووووووووووووووووووووو

سينا در 25/3/1391 | 18:06 گفت:

راستي ممنون

سينا در 25/3/1391 | 18:06 گفت:

جورو نرو من بي تو ميميرم!!!!
افلاي خيلي خوبه خدا كنه بياد تير رس ارسن

Farhad Rahbari در 25/3/1391 | 17:27 گفت:

سیدو کیتا خیلی به دردمون میخوره-خدا کنه خریداری بشه
روی ناپولی را زمین انداختن حماقته
ممنون جویبار

سعيد غلامي در 25/3/1391 | 15:30 گفت:

مرسي داداش. سالاري به خدا

Gunner در 25/3/1391 | 15:27 گفت:

جورو نرو دلم واست تنگ میشه http://arsenal.ir/images/smile/20.gif

مصطفی کاظمی در 25/3/1391 | 15:24 گفت:

دمت گرم داوش.

محمد حسینی در 25/3/1391 | 14:58 گفت:

مرسی

nima در 25/3/1391 | 14:28 گفت:

دمه ناپولی گرم!اینقد نفوظ بد نزنید بابا،رابین میمونه!
مرسی زحمت کشیدی..

ahmad در 25/3/1391 | 14:21 گفت:

یعنی ناپولی 8میلیون میخاد تا ژورو را بگیره

soroosh در 25/3/1391 | 14:04 گفت:

نکته مهمی رو گفت حمید
این یه دلیل تا حدودی قانع کننده واسه پریدن رابین هست

حمید پیرنیا در 25/3/1391 | 13:58 گفت:

من موندم ما سه تا مهاجم چپ پا میخایم چکار

حمید pires در 25/3/1391 | 13:53 گفت:

آفلای خوب نیس بازیش بگیر نگیر داره کلا لیست فروش بارشلونا بازیکنای تاریخ مصرف گذشتس.

رضا توپچی در 25/3/1391 | 13:32 گفت:

تشکر...

مهران کاظمی در 25/3/1391 | 13:32 گفت:

راستی مرسی

مهران کاظمی در 25/3/1391 | 13:32 گفت:

مثل اینکه آرسنال این فصل شده مثل پرسپولیس و استقلال، شروع هر فصل 10 12 بازیکن رو استقلال و پرسپولیس میندازن بیرون، حالا اگه آرسنال بازیکنای الکی رو بندازه بیرون که احتمالاً هم این کارو می کنه یه خونه تکونی اساسی میشه تو آرسنال، چیزی که یه 3 4 سالی هست هوادارای آرسنال منتظرشن

soroosh در 25/3/1391 | 13:29 گفت:

مرسی واقعا جات خالی بود تو سایت
کاش به فکر خرید دی یانگ باشیم
راستی فک کنم دی متئو قراردادش رو بست کامل

محمد جویبار در 25/3/1391 | 13:22 گفت:

اگر غلط املایی وجود داشت ببخشید.وقت کم بود سریع نوشتم

parsa در 25/3/1391 | 13:16 گفت:

مرسی
زمت کشیدی