تیترخبرهای امروز+آپدیت شد

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,856 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیترخبرهای امروز+آپدیت شد

مارکا،گاردین،تریبال فوتبال،تالک اسپورت،دیلی میل،سال،گل،اسکایدیدیه دروگبا مهاجم اسبق چلسی به شانگهای شنهوا چین پیوست واعلام کرد که به خاطر پول به این تیم نرفته.

منچستر سیتی برای تقویت خط دفاعی خود به دنبال مارتین اسکرتل مدافع لیورپول.

توماس روسیچکی میگوید:کریستین رونالدو بازیکن خوبیست چه زمانی که در منچستریونایتد بود چه الان که در رئال مادرید حضور دارد،اومهاجم خوبیست اما او نمیخواهد دفاع کند.
روسیچکی 31 ساله اضافه کرد:فقط گهگاهی شما میتوانید با گل زدن خوب باشید وبرای دفاع کردن تلاش نکنید.اماآیا او بهتریت بازیکن جهان است؟من نمیدانم که اوشایسته این مقام است یا نه.

دنیل لوی رئیس یباشگاه تاتنهام گفته تلاشش رو برای امضا قرارداد با ورتونگن بیشتر میکنه حتی در این زمان که اون ها سرمربی هم ندارند.

آرسنال وچلسی هردو علاقه مند به جذب هافبک فرانسوی نیوکاسل حاتم بن عرفا.

یاکوبو هم به احتمال زیاد از بلکبرن جدا خواهد شد وبه ژانگژوا چین خواهد پیوست.

از باشگاه یوونتوس خبر میرسد این تیم در تلاش است تا مبلغ مورد نیاز برای جذب فن پرسی رو آماده کنه.

شینجی کاگاوا امروز در تست پزشکی شیاطین سرخ شرکت کرد.

زلاتان ابراهیموویچ میگوید دوست دارد مارید بالوتلی را در کنار خودش در میلان ببیند.

آرسن ونگر درمورد پیوست ون پرسی به یوونتوس میگوید:وقتی از آرسن در مورد انتقال ستاره تیمش به یوونتوس پرسیدند با خنده ای جواب داد رفتن بازیکن آرسنال به یوونتوس یک سقوط محسوب میشود در ایتالیا مشکلات زیاد است ولیگ در سطح پایینی برگزارمیشود،دلیلی وجود ندارد که بازیکن بزرگی مثل ون پرسی به ایتالیا بیاید ودرتیم شما ودر لیگ شما بازی کند.
فوتبال بازی کردن در انگلیس بهتر است،لیگ ایتالیا مدت ها پیش فوق العاده بود من آن را خوب به خاطر می اورم ،زمانی که لیگ 16 تیمی بود.

جووینکو به یوونتوس برخواهد گشت.

ژیرو بازیکن 25ساله تیم مونپولیه بعد از بازی تیش با سوئد اعلام کرد هنوز با آرسنال قرارداد امضا نکرده وهنوز هیچ چیز قطعی نیست.

منچستریونایتدومنچسترسیتی به دنبال دنیله دروسی بازیکن تیم آ س رم ایتالیا،این بازیکن اعلام کرده هم اکنون زمان حضورش در لیگ جزیره هست.

تیم رئال مادرید 55میلیون برای داوید سیلوا پیشنهاد داده وگفته اند اگر تمایل به جذب هیگوواین دارند این بازیکن رو هم بامبلغی به تاتنهام بفرستند.

ایجنت یان ام ویلا گفته:ما با بایرن مونیخ هم مذاکراتی داشته ایم ولی مثل اینکه انها به دنبال بازیکنی با قابلیت های متفاوت از یان میگردن،آرسنال نشان داده تیم خوبی برای درخشش بازیکنان فرانسوی است.

آلن ژاگوئف،پیترژیراچک،یارمولنکو،کرون دلی ومانجوکیچ با درخشش خود در یورو مورد توجه باشگاه های مطرح اروپا قرار گرفته اند.

گورکوف اعلام کرد میخواهد باشگاه لیون را ترک کند،این بازیکن در صفحه نوییترش نوشته علاقه زیادی به حضور در جمع توپچی ها دارد.

اوزیاکوب بازیکن جوان آرسنال به باشگاه بشیکتاش ترکیه پیوست.

باسلونا نزدیک به امضا قرارداد با ادگار واگوستینو بازیکنان اسپورتینگ لیسبون پرتغال.

گیلفی سیگوردسون به احتمال قوی به لیورپول خواهد پیوست.

ادواردو بازیکن سابق آرسنال به احتمال زیاد به لیگ جزیره برخواهد گشت ،اما نه در آرسنال بلکه در تیم دیگری.

وِدران کورلوکا مدافع ۲۶ ساله تیم ملی کرواسی مورد توجه بارسلونا قرار گرفته است.

سرالکس فرگوسن درنظر ندارد تا نیک پاول هافبک جدید خود را به تیم دیگری قرض دهد. بازیکن ۱۸ ساله در این باشگاه باقی خواهد
ماند.


تاتنهام وآرسنال در مبارزه برای جذب مارتین ماروین بازیکن 24 ساله تیم لیل فرانسه،اما باشگاه لیل به خاطر جدایی ادین هازارد در تلاش است تا قرارداد این بازیکن راتمدید کند.
این بازیکن به خاطر عملکرد خوبش در لوشامپیونه به ژاوی کوچک معروف شده.

نیوکاسل،لیورپول وکیو پی ار به دنبال آلوارو موراتا بازیکن جوان رئال مادرید.

باشگاه لیورپول با فابیو بورینی بازیکن تیم رم به توافق رسیده است.

مسی:هرگز برای رئال مادرید بازی نمیکنم.

امروز سعی کردم اخبار بیشتری از توپچی ها بزارم.
با تشکر از همه توپچی هایی که همیشه نظر میدن .

----------------------------------------------------------------------------------------------------
یان ام ویلا اعلام کرد تنها دوست دارد به آرسنال بپیونددو اگر توپچی ها او را نخواهند در رن خواهد ماند و به تیم دیگری نخواهد پیوست.

آرسنال،تاتنهام،نیوکاسل وشالکه به دنبال سالامون کالو بازیکن ساحل عاجی پلسی،تیم لیل هم که هازارد رو به چلسی داده خیلی علاقه داره این بازیکن رو به خدمت بگیره.

باشگاه منچستر سیتی اعلام کرد کولاروف صرب رو به هیچ کدام از تیم های یوونتوس،اینتر ومیلان نخواهد فروخت واو در این تیم خواهد ماند.

منچستر یونایتد ولیورپول با پیشنهادی 17میلیونی به دنبال هونتلار مهاجم شالکه.

لوکا مودریچ علیرغم علاقه شدید منچستر یونایتد به رئال مادرید خواهد رفت.
باشگاه تاتنهام اعلام کرد آماده فروش مودریچ به رئال مادرید است.

منچستر یونایتد هم خواهان رابین ون پرسی ستاره تیممون شده.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Morteza Bauer در 2/4/1391 | 19:35 گفت:

عالی بودمحمد جان

محمد اصغری در 2/4/1391 | 00:08 گفت:

عالی بود

ehs در 1/4/1391 | 22:08 گفت:

ام ويا هم كه ديد هيج جا ديگه نمي خوانش حالا عاشق ارسنال شده!!!عجبا!!!
جيرود هم كه مثل اينكه دنبال رقم بالاست داره بازي در مي اره
مرسي محمد جان مثل هميشه عالي بود

محمد على(اباى) در 1/4/1391 | 21:49 گفت:

دمت گرم داش

محمد على(اباى) در 1/4/1391 | 21:49 گفت:

دمت گرم داش

محمد جویبار در 1/4/1391 | 20:26 گفت:

همه ی خبر های جدید از سایت تریبال فوتبال گرفته شده.
http://tribalfootball.com/

(Hooman sam (Dark metal در 1/4/1391 | 20:21 گفت:

هومن در نقش علی : منچستر میتونه بره بمیره !!!
-------------------------------------------------------------------
مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییی........................................................................ییییییییییییییییییی

like like

مهدی افسرده در 1/4/1391 | 20:00 گفت:

یعنی امویلا تا این حد آرسنالیه،بابا دمش گرم

soroosh در 1/4/1391 | 19:23 گفت:

آقا دمت گرم
دمه امویلا هم گرم عجب مردیه
همون جوری هم که قبلا گفته شده بود گویا قرارداد هم بین امویلا و آرسال بسته شده
آآآآآآآآآآآآآآآآآخیش خیال خیلی راحت شد
منبع خبر آخرت کجاست؟
بازم دمت گرم

توپچی جنوب در 1/4/1391 | 17:50 گفت:

بازم مرسی حال میکنم وقتی اینجور پستات رو میخونم جامع و کامل
دمت گرم واسه اینکه از توپچی ها بیشتر گذاشتی...........

مجتبی هانری در 1/4/1391 | 16:26 گفت:

ممنون
آره دقیقا ایتالیا جای پیشرفت برای رابین نیست یا بمونه یا جای دیگری را انتخاب کنه

رضا توپچی در 1/4/1391 | 16:06 گفت:

تشکر...
خبر گورکوف اگه صحت داشته باشه،خیلی خوبهچون رئیس روی گورکوف نظر مثبتی داره
اسکرتل هم بازیکن خوبیه به درد آرسنال میخوره،حیف میشه اگه بره ال سیتی

علیرضا ( هری ) در 1/4/1391 | 16:05 گفت:

شایعه در حد تیم ملی...گورگوف اصلا تو توئیترش همچین چیزی ننوشته
روزنامه ها برای بالا بردن تیتراژشون هرچیزی رو مینویسند

محمد در 1/4/1391 | 16:03 گفت:

آقا عالی بود مرسی
سروش بیخیال دیگه اگه جیرو انتقالش قطعی بشه اگه مهاجمی از تیم نره با مشکل زیاد بودن مهاجم نوک روبه رو میشیم!
بازیکن بدی نیست ولی در حال حاضر نیازی بهش نیست

soroosh در 1/4/1391 | 15:48 گفت:

حامد یعنی بهتر از پارک یا شاماخ هم نیس؟

HAMED toopchi در 1/4/1391 | 15:25 گفت:

ياكوبو عالي بود البته 5-6 سال پيش.

HAMED toopchi در 1/4/1391 | 15:24 گفت:

با اينكه مخل امنيت و آسايش سايتي، ولي دمت گرم

سعيد غلامي در 1/4/1391 | 15:08 گفت:

مرسي داداش ميدنستي كه كارت خيلي درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad ali در 1/4/1391 | 14:58 گفت:

عالی بود

میر حسین در 1/4/1391 | 14:51 گفت:

مرسی دادا خیلی خوب بود

مهران کاظمی در 1/4/1391 | 14:30 گفت:

دمت گرم مرسی شدید، خیلی زحمت می کشی، فقط مارتین ماروین با لیل قراردادشو بسته، مارتین ماروین دیگه تموم شد و رفت

soroosh در 1/4/1391 | 14:26 گفت:

در مورد ژیرو که فک کنم داره مسخره بازی در میاره
انتقلش به احتماله بیش از 99 درصد انجام شده چون هر چی خبر گذاری درس حسابیه این خبرو اعلام کردن
*************************************
واقعا ما چرا به فکر خرید یاکوبو آیگینی نیسیم؟؟؟؟ این چند فصل فوق العاده بود تو بلکبرن
تازشم بازیکنیه که قراردادش تموم شده و به صورت رایگان می تونیم بخریمش

parsa در 1/4/1391 | 14:21 گفت:

خسته نباشید
عالی بود

محمد جویبار در 1/4/1391 | 14:16 گفت:

روزنامه های خیلی چیزها مینویسن ولی چون الان توفصل نقل وانتقالات هستیم این اخبار به نظر جالب تر میاد ومن اون ها رو انتخاب میکنم.
البته الان بیشتر خبر ها از یوروه وچون بیشتر سایت ها اخبار رو میزارن دیگه لازم به نوشتن دوباره نیست.

سید محمد رضا در 1/4/1391 | 14:12 گفت:

دستت درد نکنه عالی بود
فقط یه سوال : چرا این روزنامه ها فقط از نقل و انتقالات مینویسن؟؟؟؟؟

farhood در 1/4/1391 | 14:05 گفت:

خسته نباشي محمد جون عالي بود