تیترخبرهای امروز

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 75,513 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیترخبرهای امروز

مارکا،سان،گل،دیلی،تالک اسپورت،اسکای،تریبال فوتبالورتونگن از لوکا مودریچ میخواهد تا در تاتنهام بماند.
این بازیکن که هم اکنون در آزاکس توپ میزند به بی شک در این تابستاناز این تیم جدا میشود از لوکا مودریچ خواسته تا در تاتنهام بماند تا او بتواند در کنارش بازی کند.زمزمه هایی از پیشنهاد آرسنال نیز به این بازیکن بود اما این بازیکن علاقه زیادی به حضور در تاتنهام دارد.

بارسلونا برای انتقال داوید ویا 30میلیون به پارس سن ژرمن پیشنهاد داد.
این باشگاه فرانسوی که به دست مالکان جدیدی افتاده شدیدا در پی جذب بازیکنان بزگ برای فصل بعد است وخبر ها حاکی از آن است که تابه حال مالودا وکالو بازیکنان چلسی را به خدمت گرفته اند.

منچستر یونایتد حرکتش را برای جذب موسی دمبله آغاز کرد.
منچستر یونایتد که تابه حال تنها یک بازیکن جذب کرده با توجه به خروجی های زیادی که داشته شدیدا نیاز به جذب بازیکن را احساس میکند،فرگوسن علاقه زیادی به جذب موسی دمبله وکلین دمپسی دو بازیکن تیم فولهام دارد.

آ.ث میلان مشتاق به حضور روی کارول در این تیم.
این بازیکن تیم لیورپول در یورو خوش درخشید وچشم بسیاری از تیم ها رو به روی خود متمرکز کرد،از جمله این علاقه مندان تیم میلان ایتالیاست،البته لیورپول با وضعیت بد سال قبل ممکن نیست این بازیکن رو بفروشه.

وست هم واورتون به دنبال گرانرو.
این دوباشگاه از جمله باشگاه هایی هستن که به دنبال گرانرو بازیکن تیم رئال مادربدن.
با توجه به علاقه ای که ژوزه به این بازیکن داره بعید به نظر میان راضی به جدایی این بازیکن بشه.

الکس فرگوسن اعلام کرده که برای من جای سوال است که چلسی فصل بعد بدون دروگبا چگونه بازی خواهد کرد.
البته نبود این بازیکن در تیم پلسی برای ما خوشحال کننده است ولی خیلی دوست دارم بدانم چلسی بدون این بازیکن چگونه بازی خواهد کرد.

به احتمال زیاد یونس بلهاندا قراردادش رو تاسال 2015 تمدید خواهد کرد.

باشگاه سویا قراردادی رو با جس رودریگز بازیکن تیم رئال مادرید امضا کرد.

رئال مادرید به دنبال تریو بازیکن جوان رئال وایکانو.

مالاگا واتلتیکو مادرید به دنبال کراسیچ وینگ خوش استیل تیم یوونتوس ایتالیا.

باشگا بایرن لورکوزن آلما به دنبال بازیکن 21 ساله چلسی اندرو اسچالر.

پیشنهاد35 میلیونی منچستر سیتی برای روبرتو مانچینی مربی این تیم برای تمدید قرارداد.

دورتموند روی روبرت لواندفسکی 35 میلیون قیمت گذاشت،تاتنهام وچلسی بیشتر از سایر باشگاه ها خواهان چذب این بازیکن هستند.

لیورپول هم به دنبال گرانرو بازیکن 25 ساله رئال مادرید.

فیورنتینا مشتری جدی مروان شاماخ مراکشی.

آرسنال حرکتش رو برای جذب موسس بازیکن 21 ساله ویگان شروع کرد.

منچستریونایتد هنوز امیدوار به جذب لوکا مودریچ.

وست هم وکیو پی آر قصد دارند انلکا رو به انگلیس برگردونن.

امبایه نیانگ مهاجم 17 ساله باشگاه کان فرانسه به لندن سفر میکنه تا به صورت آزمایشی در تمرینات
آرسنال شرکت کنه تا در صورت جلب  نظر ونگر با آرسنال قرارداد ببنده .


امانوئل آدبایور این فصل را هم در تاتنهام خواهد ماند.

پوگبا بازیکن جوان تیم منچستر یونایتد به احتمال قوی به یوونتوس خواهد پیوست.

آرسنال به دنبال استوان جوتیچ به پیشنهادی 24 میلیونی.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HAMED toopchi در 19/4/1391 | 17:35 گفت:

به به. حضرت قاشق نشسته! خوبي؟؟؟

سينا در 19/4/1391 | 15:40 گفت:

كي ميگه كارول تو يورو درخشيد ما كه فقط ازش سوتي ديديم

البته نبود این بازیکن در تیم پلسی برای ما خوشحال کننده است دقيقا تيم پلسی كدوم تيمه؟؟؟؟

آرسنال به دنبال استوان جوتیچ به پیشنهادی 24 میلیونی. 24 ملييون!!!!!

توپچی جنوب در 19/4/1391 | 15:31 گفت:

مرسی به محمد جویباری............

فرگوسن آخه به تو چه!!!!!!!!!!!

و آرسنال...........

رضا توپچی در 19/4/1391 | 15:15 گفت:

شایعه شده شانسلونا به دنبال ام ویلاست..
امیدوارم اگه واقعا" رئیس بهش علاقه داره، ازدستش ندیم چون بازیکن باکیفیتیه...

مصطفی کاظمی در 19/4/1391 | 14:26 گفت:

ممنون محمد جان،خبر دومت رو اصلاح کن کالو رسما رفت لیل.

رضا کاظمی در 19/4/1391 | 14:17 گفت:

http://arsenal.ir/images/smile/12.gif

شاهين در 19/4/1391 | 14:06 گفت:

ممنون محمد جان بابت اخبار
یووتیچ گزینه خیلی خوبیه ، 100 % باهاش موافقم ... اما اول یه هافبک طراح خوب لازم داریم ... چرا تو این زمینه هیچ شایعه ای نیست ، فکر کنم ونگر ، این پست رو بی خیال شده !!!!

soroosh در 19/4/1391 | 13:18 گفت:

هیچ خبر امیدوار کننده ای از آرسنال نیس

محمد در 19/4/1391 | 13:09 گفت:

اگه آرسنال بتونه یووتیچ رو بگیره عالی میشه
بازیکنیه که تو اکثر مناطق جلوی زمین میتونه بازی کنه و خیلی به درد میخوره

nima در 19/4/1391 | 12:39 گفت:

ببین حریفامون دنبال کین ما دنبال کیاییم؟!
جواب فرگوسن هم در دو جمله میشه داد:به تو هیچ ربطی نداره تو فکر تیم خودت باش!!!

رضا توپچی در 19/4/1391 | 12:30 گفت:

تشکر محمد جان...
دمپسی بره منچستر من یه کاری...الآن که فکرشو میکنم هیچ کاری از دستم برنمیاد فقط غصه میخورم
به امید خبرهای خوش از آرسنال در روزهای آینده...

mohammad ali در 19/4/1391 | 12:25 گفت:

thanks