تیترخبرهای امروز

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,505 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیترخبرهای امروز

مارکا،اسکای،تالک اسپورت،تریبال فوتبال،گل،سانلیورپول با رم بر سر برسر بورینی با مبلغ 11میلیون به توافق رسیدند.

هوگو سانچز:از فوتبال به روش مورینهو بیشتر لذت میبرم تا بارسلونا.

تیم میلان قصد دارد زلاتان ابراهیموویچ وتیاگو سیلوا رو به پاری سن ژرمن بفروشد وبرای این دو بازیکن 60میلیون قیکت گذاشته است.

رئیس باشگاه پورتو برای انتقال ژوا موتینیو از تاتنهام 31.5میلیون درخواست کرده.

مارتینز یا به منچسترسیتی خواهد پیوست یا به بارسلونا.

تاتنهام آماده ارائه پیشنهاد به ادریان لوپز بازیکن تیم اتلتیکو  مادرید،این بازیکن زیر نظر آرسنال برای فصل آینده است.

کیو پی آر خوهان جوی بارتون بازیکن 29 ساله تیم بلکبرن.

فولهام امیدوار است بافروش کلین دمپسی با 9میلیون،روی کارول 23 ساله رو به این تیم بیاره.

با پیوستن بورینی به لیورپول به احتمال زیاد بلمی لیورپول رو به مقصد کیو پی آر ترک خواهد کرد.

منچستر سیتی میخواهد کلو توره بازیکن 31 ساله خود رو به بورساسپور ترکیه با مبلغ6میلیون بفروشد،منچسترسیتی سال 2009 این بازیکن رو با مبلغ 16میلیون از آرسنال خرید.

ساوتهمتون امیدوار است ناتالین کلین 21 ساله رو از کریستال پالاس به خدمت بگیره.

دومیبیا 22 ساله گفته تمایل آرسنال برای به خدمت گرفتنش کمه واو در وست بروم میتواند در آینده پیشرفت های بیشتری داشته باشد.

کلی واکر بازیکن 22 ساله تاتنهام میگوید آنها با مربی جدیدشان ویاش بواش موفق خواهند شد.

رئیس باشگاه لیون گفته پیشنهادی از ارسنال و تاتنهام برای هوگو لیوریس دریافت نکرده ودر صورت عدم دریافت پیشنهادی خوب او در لیون خواهد ماند.

ژسنی دروازه بان جوان ولهستانی تیم آرسنال با 84 saveیعنی 63.2درصد توپ های شوت شده به سمت دروازه رده 18رو در بین دروازه بانان دیگر لیگ جزیره به خودش اختصاص داد.

نقل وانتقالات محتمل به گفته تالک اسپورت:

یاسین ال قناسی بازیکن 22 ساله بهوست برومویچ

فابیو بورینی بازیکن تیم رم به لیورپول.

جونیور هویلت بازیکن بلکبرن به کیو پی آر،نیوکاسل نیز خواهان این بازیکن است.

ام بایه نیانگ از باشگاه کان فرانسه به آرسنال.منچستریونایتد ،تاتنهام ونیوکاسل رقبای آرسنال هستند.

آلن ژاگوئف از زسکا مسکو به تاتنهام.این بازیکن مورد توجه ونگر هم است.

خوزه کایخون از رئال مادریدبه لیورپول.

منچستر یونایتد وچلسی به دنبال مولر بازیکن تیم بایرن مونیخ،بایرن ضمانت داده این بازیکن به هیچ باشگاهی نخواهد پیوست.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 23/4/1391 | 18:58 گفت:

thanks

شایان در 23/4/1391 | 17:04 گفت:

کیو پی آر خوهان جوی بارتون بازیکن 29 ساله تیم بلکبرن.

اینو بر عکس فک کنم نوشتی!!!!! بلکبرن خواهان جوی بارتون هافبک کوئینزه

مصطفی کاظمی در 23/4/1391 | 17:04 گفت:

"""""""""رئیس باشگاه پورتو برای انتقال ژوا موتینیو از تاتنهام 31.5میلیون درخواست کرده."""""""""
31 میلیون؟؟؟
ملت چه گرونفروش شدن.
.
از تو هم ممنون.

HAMED toopchi در 23/4/1391 | 16:19 گفت:

خاك به سرت حبيب!!! اين ژورو خبري نشد ازش؟؟؟نميخواد بره يووه؟

sepehr najafian در 23/4/1391 | 15:17 گفت:

نه ببخشيد اون آنتونيو لوپز بود.
ولي فکر نکنم اتلتيکو رو ترک کنه

soroosh در 23/4/1391 | 14:06 گفت:

سپهر جدی رفت مایورکا ؟؟؟؟
خاک تو سر آرسنال که از دستش داد. اه

nima در 23/4/1391 | 14:00 گفت:

بابا،فصل قبل این همه استرسو و کوفتو زهر مار که بشیم سوم بریم لیگ قهرمانان و بازیکنای خوبی جذب کنیم ینی بازیکنای خوبی علاقه مند بشن که بیان آرسنال ولی تاتنهام شد چهارم و علارقم اون همه ضرری هم که بابت صعود نکردنش به لیگ قهرمانان کرد ولی از ما هم خیلی بهتر دنبال بازیکن و موفق تر هم خواهد بود!!!

sepehr najafian در 23/4/1391 | 13:57 گفت:

آدريان لوپز رفت مايورکا

حسین در 23/4/1391 | 13:54 گفت:

این تاتنهام چه افتاده به خودش

فروش زلاتان و سیلوا به پی اس جی خیلی سر و صدا کرده.البته هنوز قطعی نشده ولی به احتمال زیاد این دو تا میرن پاریس.

زاگوئف خیلی خوبه میتونه یه آرشاوین جدید برای ارسنال بشه امیدوارم بخرنش البته اون مهاجمه از نظر ملیت میگم آرشاوین جدید.فکر کنم بر حسب دقایق بازی بعد تورس بهترین سه گله یورو شد.

بورینی هم خوبه کاش ما می خریدیمش نه لیورپول

sepehr khalili در 23/4/1391 | 13:36 گفت:

ممنون
همین مونده بود که تاتنهام بازیکنای مورد توجه ونگر رو یکی یکی از دستمون دربیاره ،هر بازیکنی که آرسنال دنبالشه تاتنهام هم میخاد و البته یک قدم جلوتره ،احتمالا مسئولان آرسنال تو نقل وانتقالات دنبال قاتل بوروس لی میگردن ؟؟-:

aso در 23/4/1391 | 13:31 گفت:

مثله همیشه آرسنال تو خواب زمستانیه!!!!
تاتنهامم شده منچستر سیتیه جدید!
مطمئنم اگه همینچوری پیش بره، این فصلو تاتنهام ازمون جلو میزنه!!!
خاک بر سر مدیرای بی عرضه ای که هنوز نتونستن، در مورد پرسی تصمیم بگیرن!!!!!
بابا بدید بره دیگه اه، حالم ازش بهم میخوره، بخدا از حرف خودم برگشتم که میگفتن پرسی خائن نیست، مرتیکه چلقوز!!

سعيد غلامي در 23/4/1391 | 13:11 گفت:

مرسي عزيز