سرخط ومشروح خبرها

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,549 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سرخط ومشروح خبرها

مارکا،سان،گل،دیلی میل،اسکای،گاردین،گاتزاباشگاه لیورپول میخواهد در برای جذب وولکات از چلسی سبقت بگیرد.
روزنامه سان نوشت تیم لیورپول اماده ارائه پیشنهاد به آرسنال وربودن شکار تیم چلسی است.تنها یک سال از قرارداد وولکات با تیم آرسنال باقی مانده واینطور به نظر میرسد که این بازیکن نیز میخواهد از ون پرسی پیروی کند،همه ی این احتمالات منوط به پاسخ سران باشگاه برای تقاضای وولکات مربوط به دستمزد هفتگی100000میباشد.
آرسن ونگر اعلام کرده که میخواهد وولکات را نگه دارد.


اسکار ستاره تیم اینترناسیونال به چلسی نزدیک شد.
مسئولان این باشگاه اعلام کردند چلسی به عقد قرارداد با این بازیکن بسیار نزدیک است.این بازیکن مورد توجه تاتنهام نیز هست.
جیووانی لیوویجی میگوید:من میخواهم این انتقال بزرگترین انتقال تاریخ قوتبال برزیل باشد وپیشنهاد تیم چلسی دور از این نیست.


اریکسون دانمارکی آماده حرکت به اولترافورد.
این بازیکن دانمارکی تیم آژاکس آماده انتقال به تیم منچستر یونایتد است.
ساندی میرور مینوسد:این بازیکن باید با باشگاهش در مورد دومشتری بزرگ خود قبل از اینکه برای فروشش تصمیم بگیرند صحبت کند.زنیت سنپترزبورگ مذاکرات رو اغاز کرده و20میلیون نیز پیشنهاد داده،اما اریکسون امیدوار است منچستریونایتد بتواند زنیت را در راضی کردن آژاکس شکست دهد.


رئال مادرید کماکان به دنبال لوکا مودریچ.
این بازیکن شخصا با رئالی ها به توافق رسیده اما تاتنهام هنوز بااین انتقال مشکل دارد.
سران رئال 35 میلیون پیشنهاد داده وحاضر شده اند حتی 5تا7میلیون بیشتر هم بدهند، اما رقم پیشنهادی تاتنهام 50میلیون بوده است.


تاتنهام دوباره روی بازیکن مورد نظر آرسنال دست گذاشت.
باشگاه تاتنهام به دنبال ام بایه نیانک بازیکن تیم کان فرانسه.
دیلی میل میگوید:این سنتر فروارد قدرتمند که مدتی رو با توپچی ها گذاراندهودر چند تست این باشگاه شرکت کرده حالا از سوی تاتنهامی ها نیز برای مذاکراتی دعوت شده،
منچسترسیتی نیز به این بازیکن علاقمند است،واحساس میکند با پیشنهادی 5میلیونی میتوان کان رو راضی به فروشش کرد.


فولهام،وست هم،نیوکاسل وستون ویلا به دنبال اندی کارول.
این بازیکن جوان تیم لیورپول که در بازیهای یورو 2012 عملکرد قابل قبولی رو از خود به نمایش گذاش هم اکنون مورد توجه بیشتر تیم های لیگ جزیره قرار گرفته،مبلغ پیشنهادی همه تیم ها نزدیک 15میلیون است.


منچسترسیتی این هفته منتظر میلان ویوونتوس است تا برای توز وادین ژکو پیشنهاداتی بدهند.

جولیوس سزار قصد جدایی از اینتر رو داره وخبر حاکی از توافق این بازیکن با سران تاتنهام است.

منچستر سیتی برای جذب ویکتور وانیاما بازیکن بازیکن 21 ساله سلتیک با لیورپول ،نیوکاسل وکیو پی آر رقابت خواهد کرد.

استون ویلا با مبلغ8میلیون خوهان جذب ولار بازیکن تیم فاینورد نتردام هلند.

تیم منچسترسیتی در بازی دوستانه در مقابل الهلال عربستان یک برصفر شکست خورد.

دیمیتار برباتوف با توجه به رویه باشگاه نسبت به جذب بازیکنان جوان وجدید خوهان جدایی از این تیم شد.

فرگوسن در آخرین مصاحبه اش ون پرسی رو تشویق کرده به منچستر یونایتد بپیونده تا منچستر سیتی.

امروز یک هواپیمای خصوصی زلاتان رو از سوئد به پاریس خواهد برد.

ویکتور والدز اعلام کرده خیلی دوست داره نیمار به بارسلونا بیاد واز توانایی های این بازیکن تعریف کرده وگفته آماده خوش آمد گویی به این بازیکنه.

هال سیتی شدیدا خوهان ادامه همکاری با مانونه دروازه بان ایتالیای آرسنال است.تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

milad foadiyan در 27/4/1391 | 09:28 گفت:

اقا دمت گرم خیلی زحمت میکشی

sepehr khalili در 26/4/1391 | 21:02 گفت:

انگار بازم فصل انتقالات مصادف شده با فصل خواب زمستونی آرسنال ،انقدر مدیرای احمق ضعیف عمل کردن که تاتنهام به خودش اجازه میدهروه بازیکنای مد نظر ونگر آو رسنال دست بذاره حتی یکی مثل نیانگ 17ساله

Farhad Rahbari در 26/4/1391 | 17:39 گفت:

آخه یکی نیست به این فرگوسن لعنتی بگه اون موقع که رابین جوون بود و چموش چرا قربون صدقش نمیرفتی؟
حالا که پروفسور شکوفاش کرده چشمات باز شده؟
نفرین ابدی بر یونایتدی ها

Merci mohammad

سينا در 26/4/1391 | 17:03 گفت:

بازم خبري از ارسنال نيست !!!!

...مارو اين سردم داراي باشگاه

يه روز خوب مياد ......

حاکم 26 در 26/4/1391 | 16:18 گفت:

بازم میگم کاکا عالیه . میتونه بهترین خرید باشه . پائولو انریکه گانسو هم خیلی خوبه . ما فقط در پست هافبک هجومی باهوش و بازی ساز یک بازیکن کم داریم !

soroosh در 26/4/1391 | 16:01 گفت:

کلا لیورپولی ها یه کم خرن
خدا کنه یه پیشنهاده نجومی واسه والکات بدن. مثلا 35 میلیون پوند
آخه تیمی که واسه کارول 35 میلیون بده و واسه هندرسون 20 میلیون، نباید واسه والکات هم 35 میلیون بده

رضا توپچی در 26/4/1391 | 15:39 گفت:

تشکر...
امروز هم خبری از اخبار خوشحال کننده نبود ولی من به روزهای پیش رو امیدوارم

محمد جویبار در 26/4/1391 | 15:07 گفت:

مصطفی مرسی که گفتی اشتباهی به جای اندی نوشتم روی

مصطفی کاظمی در 26/4/1391 | 14:46 گفت:

آقا به خدا این ایکسون حیفه،راحت میتونن بگیرنش.
.
راستی روی کارول کیه؟!؟

mohammad ali در 26/4/1391 | 14:43 گفت:

ای خداااااااااااااااااااااا
هیچ خبری از ما نیست...تورو خدا یه هافبک غول بگیرین...
دفاع که عالیه. هافبک دفاعی هم خوبه...یکی مثل همسیک رو بگیریم دیگه هیچی نمیخوایم...
رابینم بفروشیم که سال دیگه بازیکن آزاد نشه

سعيد غلامي در 26/4/1391 | 14:31 گفت:

لعنت به اين تاتنهام لاشخور