ابراهیم افلای

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,913 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

ابراهیم افلای

آیا این بازیکن گزینه خوبی برای حضور در آرسنال است؟بر طبق آخرین اخبار ابراهیم افلای از تیم بارسلونا جدا خواهد شد.تیتو ویلانووا گفته که این بازیکن نباید امسال هم انتظار داشته زیاد بازی بهش برسه وبهتره این تیم رو ترک کنه.قیمتی که بارسلونا روی این بازیکن گذاشته حوالی 8میلیون یورو هست.
آرسن ونگر از کودکی دنبال این بازیکن بوده وهر تابستان صحبت از حضورش بوده وحتی سال های آخری که در پی اس وی آیندهوون بازی میکرد خیلی به آرسنال نزدیک شده بود.این بازیکن الان 26 سالشه ودو باشگاه المانی ولیورپول هم به دنبال اونن.
ونگر هنوز پیشنهادی برای خرید این بازیکن ارائه نکرده.نظرشما چیه؟بخریم؟نخریم؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سينا در 1/5/1391 | 19:44 گفت:

اون كه ارسنال بيا نيست خب حالا ارزش و قيمت ارسنالو كم نكنيم
ولي من از سبك بازيش خوشم مياد ولي اون نمياد شك نكنيد

Vishka در 1/5/1391 | 14:20 گفت:

اگه بخره نظر رابینم میاد رو آرسنال

ehs در 1/5/1391 | 13:48 گفت:

منم از افلای خیلی خوشم می اوند مخصوصا که هلندی هم بود! ولی وقتی بین ارسنال و نیمکت بارسا، بارسا رو انتخاب کرد از چشم افتاد !! یه شایعاتی هم بود که شرط موندن رابین افلایه!! ولی کلا سبک بازیش رو دوست دارم

moeinem در 1/5/1391 | 13:46 گفت:

با فروش بدنتر میتونیم اینو بخریم ممنون از خبرت!

حسین در 1/5/1391 | 12:59 گفت:

ظاهرا تیمای آلمانی افتادن دنبالش.امیدوارم ونگر دست بجنبونه.هم بازیکن خوبیه هم قیمتش پایین.

مصطفی کاظمی در 1/5/1391 | 12:19 گفت:

استقبال میشه.

ali در 1/5/1391 | 11:55 گفت:

بازم بهتر از بازیکنای 17 سالست بین بد و بدتر باید بد و انتخاب کرد ولی ونگر به همون سیستم جوان خردن ادامه می ده امید وارم این رو بخریم و از دستش ندیم):

soroosh در 1/5/1391 | 11:37 گفت:

ببین مساله مهم اینه که اسنایدر تلاش عجیبی واسه متقاعد کردنش برا حضور در اینتر داره انجام میده

اميرحسين اباذري در 1/5/1391 | 04:13 گفت:

اگه ارسنال بخره خیلی خوب می شه