اخبار تازه

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,530 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اخبار تازه

اوضاع زیاد خوب نیست.ری پاولر در مورد الکس سانگ امرروز مصاحبه ای انجام داده وگفته که سونگ نباید آرسنال رو ترک کنه وباید قراردادش رو تمدید کنه.درسته بارسلونا تیم بزرگیه اما انتخاب خوبی برای سونگ با وجود بازیکنان بزرگ این تیم نیست.
پاولر ادامه داد سونگ نباید اشتباه فابرگاس را تکرار کند.کوین میرالس هم که آرسنال به دنبالش بود  با باشگاه اورتون به توافق رسیده وظرف 48 ساعت آینده در تست پزشکی این تیم شرکت میکنه.
این بازیکن در 52 بازی که برای المپیاکوس انجام داده 34 گل به ثمر رسانده و24 سال هم بیشتر نداره.


اینترمیلان وآ ث میلان دو غول فوتبال ایتالیا برای جذب نوری شاهین با لیورپول وآرسنال رقابت میکنند.باشگاه رئال مادرید که از قبل تمایل خود رو برای فروش این بازیکن اعلام کرده بود با خرید مودریچ بی شک این بازیکن را خواهد فروخت.
شاهین پیش از این از علاقه اش برای حضور در آرسنال گفته است،باشگاه رئال قصد ندارد این بازیکن رو به طور دائمی به تیمی بدهد.


آرسنال که پیشنهادات زیادی برای فروش مروان شاماخ دریافت کرده اینطور به نظر میرسد که تمایل به فروش این بازیکن را ندارد وآخرین پیشنهاد را که از سوی یران بلکبرن بود نیز رد کرد.باشگاه فیورنتینا وگالاتاسرای نیز از دیگر مشتریان مروان بوده اند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مسلم بیگ‌زاده در 26/5/1391 | 17:50 گفت:

کسی خیانت نکرده.
خیلی سخت میشه جلو پیشنهادات تیمای بزرگ استقامت کرد.
یه نگاه به سمیر نصری بندازید؛ همون سال اول قهرمانی رو کسب کرد.
من که عادت کردم آرسنال جام نگیره و یا بازیکناش برن.
اصلاً برام مهم نیست؛ اسم آرسنال رو عشقه

soroosh در 26/5/1391 | 13:31 گفت:

سانگ هم میره چون آرسنال می خواد از دستش خلا بشه
شک ندارم سانگ هم رفتنیه چون حرفای ونگر رو همیشه باید بر عکس کرد
وقتی میگه باهاش سه سال قرارداد داریم یعنی اینکه میره

حامد مبينى در 26/5/1391 | 11:41 گفت:

چه روز بیخودیه این روز 15م که تولده چمبو هم هست!!!!!!!!!!!!!!

15th Aug 2011: Fabregas to Barca.
15th Aug 2012: RVP to United

بهزاد کاویانی در 26/5/1391 | 11:00 گفت:

منم موافقم که تیم حتا با رفتن رابین قوی تر شده

ArSeNaL در 26/5/1391 | 10:19 گفت:

سانگ نمیره اون خائن نیست

ali در 26/5/1391 | 05:17 گفت:

از وقتی آرسنال پولدی رو گرفت مشخص بود رابین رفتنیه چون شماتیک بازی هر دوتاش یکیه ولی رفتنش دسته باشگاه و ونگره انگار همه یادشون رفته ونگر یه اقتصاددانه طبیعه بازیکنی که دیگه فصل بعد ارزشه آنچنلنی نداره بفروشه و جاش جوون بگیره ولی نکته اذیت کنندش اینه که قراره به تیمه دشمنمون بره.ولی امسال تیم حداقل 50درصد از فصل پیش قویتره البته اگه سانگ نره

saeid shokri در 26/5/1391 | 05:07 گفت:

kollan bayad dar moghabele in akhbara intori negah kard

♥Arsenal♥ در 26/5/1391 | 04:32 گفت:

روزهای آخر نقل و انتقالات داره به نکبتی هرچه بیشتر تموم میشه و بازهم سناریو تکراری...!!
شاهین عمرا بیاد آرسنال....!!

مهدی افسرده در 26/5/1391 | 04:27 گفت:

آخه این شاماخ چه فایده داره که نمی فروشنش