نقل وانتقالات آرسنال

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,546 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نقل وانتقالات آرسنال

آیا آرسنال به بازیکن جدیدی نیاز داره؟آیا تیم ما الان برای حضور در مسابقات کامله؟

در این مدت شایعاتی مبنی بر جذب یه دروازه بان،یه دفاع راست،یه دفاع چپ ویه فروارد بوده.

چند هفته پیش صحبت از حضور هوگو لیوریس در آرسنال بود،اما با قیمتی که باشگاه لیون روی این بازیک گذاشت تقریبا همه قید این بازیکن رو زدن وتنها تاتنهام بود که پیگیر این بازیک بود.


باکاری سانیا درحال حاضر مصدومه وما فقط کارل جنکینسون رو داریم که خیلی جوونه وتجربه زیادی رو هم نداره،البته میکل رو هم داریم که بارسلونا دنبالش بود.
از گزینه هایی که صحبتش هست میشه به ون درویل اشاره کرد.


در سمت چپ ما آندره سانتوس رو داریم که جدای مصدومیتی که براش پیش اومد عالی کاری کرده و گیبس رو هم که بازیکن آینده داری هست در اختیار داریم.
مدتی صحبت از عدم رضایت ونگر از دفاع های چپ بود وپند بازیکن از قبیل ویتسل که الان منچستر دنبالشه هم بود،ولی الان مثل اینکه آرسنال دنباله دفاع چپ تیم تولوزه.قبل از اینکه فن پرسی از آرسنال جدا بشه خیلی صحبت در مورد جذب مهاجم جدید نبود وفقط در حد شایعه بود ،ولی حالا با جدایی فن پرسی به نظر شایعات در مورد فرناندو لیورنته کمی جدی تر شده،این بازیکن یه سال از رابین جوون تره ومطمئنا کارایی  بهتری هم داره.

خدایی نکرده اگر سونگ هم از آسنال جدا بشه دیگه ما اصلا هافبک دفاعی نداریم،البته ابو دیابی حضور داره ولی مدت هاست بازی نکرده ونمیشه روی آبو به عنوان یه مهره ثابت حساب کرد.بچه ها نظر شما چیه؟
آیا تیم ما کامله ونیاز به بازیکن دیگه ای نداریم؟
ون پرسی از آرسنال جدا شد وصحبت های در مورد جدایی سونگ هم به گوش میرسه،نظرتون چیه؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ایمان بهادران در 28/5/1391 | 17:14 گفت:

che del khoshi daran bacheha ghabol nemikonan mese 5 6 sale ghablim

HAMED toopchi در 28/5/1391 | 16:39 گفت:

هيچ خريدي نداريم! ونگر رو خوب ميشناسيم. اقلا قديما به فرگي پير كفتار كلكل داشت حيثيتي كار ميكردو. ولي الان...!

رضا توپچی در 28/5/1391 | 16:15 گفت:

به احتمال زیاد شاهین به تیم اضافه میشه و در صورت خروج سانگ که خیلی محتمل به نظر میاد قطعا" یه هافبک دفاع تخصصی رو جذب میکنیم...
جذب یه دفاع که مثل آچار فرانسه باشه شاید انجام بشه ولی درصدش پایینه...
اگه این مهاجمای زیادی رو رد کنیم که خیلی بعیده همشون برن بخصوص شاماخ...احتمال جذب مهاجم هست ولی به نظر من اگه مهاجمی گرفته بشه به احتما زیاد توانایی بازی در کنار زمین و داشته باشه و روی پولدی و ژیرود به عنوان مهاجم نوک حساب باز میشه
(همین الآن با یه منبع آگاه شاید هم نا آگاه صحبت کردم این نتیجه ی اون صحبت بود)

soroosh در 28/5/1391 | 12:39 گفت:

ویتسل مگه دفاع چپه ؟؟؟
ویتسل که هافبکه
دو تا هافبک به مجموعه تیم اضافه شن عالی میشه
یه دفاع هم که بتونه همه گوری بازی کنه بد نیست

ناصر در 28/5/1391 | 12:15 گفت:

مطمئنا نیست.
با خرید وندرویل+شاهین+امبیوا(مدافع مرکزی مونتپلیه) کامل میشه.به یورنته هم احتیاجی نداریم.

saeid shokri در 28/5/1391 | 01:29 گفت:

منظورم دبوشي بود

امین در 28/5/1391 | 01:28 گفت:

http://u.goal.com/203500/203561hp2.jpg

saeid shokri در 28/5/1391 | 01:28 گفت:

كاكا يا شاهين واسه هافبك
خوان واران(ريال) يا دبمشي واسه دفاع
ميرالاس( كه حيف شد) يا داميا"و(leonardo damiao) واسه حمله
يان امويلا هم كه حتما بايد بگيريم البته اگه سانگ بره

امین در 28/5/1391 | 01:28 گفت:

http://u.goal.com/203500/203561hp2.jpg

امین در 28/5/1391 | 01:28 گفت:

http://u.goal.com/203500/203561hp2.jpg

امین در 28/5/1391 | 01:28 گفت:

http://u.goal.com/203500/203561hp2.jpg

امین در 28/5/1391 | 01:27 گفت:

http://u.goal.com/203500/203561hp2.jpg

امین در 28/5/1391 | 01:27 گفت:

http://u.goal.com/203500/203561hp2.jpg

HOSSEIN در 28/5/1391 | 00:58 گفت:

بچه ها امروز طبق نوشته سایت وب گذار پربیننده ترین روز از آغاز تا بحال این سایته.یعنی اوج پیگیری اخبار آرسنال توسط شما عزیزان

امین در 28/5/1391 | 00:55 گفت:

یحیی:

منتخب جهانو داری میگی عمو؟ یه چک کنی کسی جا نمونده باشه

امین در 28/5/1391 | 00:55 گفت:

حیی:

منتخب جهانو داری میگی عمو؟ یه چک کنی کسی جا نمونده باشه

سمک! در 28/5/1391 | 00:32 گفت:

ام ویلا(در صورت رفتن سانگ)
دبوشی(در هر حال)
یه دفاع وسط شاخ و جوون(مورد نیازه)
یه تموم کننده که فقط استریکر بازی کنه و یه جورایی با ژیرو رقابت نشون بده(یورنته یکم پیره،سیدو دومبیا از زسکا موسکو،شورله و مائورو زاراته هم جوون هستن هم خوبن،دومبیا:24 سال-شورله:21 سال-زاراته 25 سال)

ArSeNaL در 28/5/1391 | 00:31 گفت:

اقا شما چقد دلتون خوشه مورینیو به خاطر این شاهینو نمیده میگه تنها ضعف بارسا هافبک دفاعی و اگر شاهینو بدم سانگ هم میره بارسا و مشکله بارسا حل میشه اینم دلیل نیومدن شاهین...
به نظر من در خط دفاعی مشکل داریمو بس یه دفاع راست میخوایم یه دفاع وسطه با تجربه میخوایم چپ مشکلی نداره
حمله هم به نظر من یه نوک فرست طلبه با انگیزه ی با تجربه مسه سولدادو

hamid saadi در 28/5/1391 | 00:01 گفت:

به نظرم یه دفاع راست و یه مدافع وسط نیاز داریم.همین.
سانگ هم هیچ جا نمیره. هافکمون تکمیله.
خط حمله هم که خوبه.
جیروید هست.شاماک هست.پودولسکی هست.جروینیو هست. ولکات هست.و....پس نیاز نداریم.

HOSSEIN در 27/5/1391 | 23:58 گفت:

فقط دعا کنین سونگ بره و حاش شاهین و ام ویلا بیان.اگه اینطوری بشه چی میشه..

مصطفی کاظمی در 27/5/1391 | 23:52 گفت:

اول اینکه به هیچ وجه میکل دفاع است بازی نمیکنه و نکرده،دفاع راست دوممون جنکه و بعد از اونم یناریس و کاکو قرار دارن.
.
مطمئن باشید اگه سونگ بره ونگر خودش دنبال جانشین خواهد بود و از ما بهتر رو تیم تمرکز داره،پس وقتی نمیخره یعنی اینکه ضعف جدی ای نداریم ولی خرید یه مهاجم البته نه مثل یورنته،یکی مثل آگبونلاهور (خودش نه یکی مثل اون) که هم سرعتی باشه هم راست پا واسه نیمکت میتونه خوب باشه،دفاع راست دوم و دفاع وسط چهارم هم بد نیست خرید بشه ولی خرید 7 تا بازیکن تو یه پنجره کمی عجیبه،به نظر من با تموم کردن شاهین پنجره هم واسه ما تموم میشه.

mohammad ali در 27/5/1391 | 23:50 گفت:

sahino emvila too rahan