بازیکن قرضی

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 75,313 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازیکن قرضی

آیا جذب بازیکن قرضی به سود تیم ماست؟بچه ها تو این پست میخوام یه بحثی رو مطرح کنم که مدت هاست ذهن خودم رو هم مشغول کرده.
دوسه روز پیش خبر از قطعی شدن قرارداد نوری شاهین با آرسنال بود وحالا نوری شاهین به لیورپول پیوسته،اینطور که از شواهد وقرائن بر میاد دلیل منتفی شدن این انتقال درخواست ونگر برای گنجاندن بند انتقال دائم برای سال آینده است.
به نظر شما آرسنال با این همه بازیکن جوون ومستعدی که داره آیا لازمه بازیکن قرضی از تیمی بگیره؟
ما فصل قبل خودمون 19 تا بازیکن قرضی داشتیم.وبا این کار تونستیم امسال چند تا از اونا رو به قیمت های خوبی بفروشیم ویا اگه لازم شد امسال از اونا استفاده کنیم.
بارسلونا که مثل اینکه دیگه برای خودش تو دنیا غولی شده ودیگه حتی بازیکناش رو قرضی هم نمیفرسته،بلکه به صورت دائمی میده به یه تیم خوبه دیگه وهر وقت اون بازیکن شرایط لازم رو داشت دوباره جذبش میکنه.

چند روز پیش هم شایعه ای در مورد حضور بویان کرکیچ در آرسنال بود.
درسته با استفاده از بازیکن های قرضی خوب، تیم میتونه بهتر رقابت کنه،ولی ماتیمی نیستیم که تا این اندازه نیاز به یه بازیکن قرضی داشته باشیم.

مطمئنا رئال مادرید نوری شاهین رو فصل بعد برخواهد گرداند،چون اولا23سال بیشتر نداره ودوما بازیکن بسیار با استعدادیه.
کلا کاری با نوری شاهین ندارم،بلکه میخوام بدونم آیا جذب بازیکن قرضی به سود ماست؟
نظر شما چیه؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد جویبار در 4/6/1391 | 21:49 گفت:

بابام چلسی داره چیکار میکنه.
دقیقه 45 2 بر صفر

محمد جویبار در 4/6/1391 | 21:49 گفت:

بابام چلسی داره چیکار میکنه.
دقیقه 45 2 بر صفر

ehs در 4/6/1391 | 21:16 گفت:

بستگی به بازیکنش داره!
مثلا همین بنایون که فصل پیش اومد تو موقعی که همه از مصدومیت ویلشر و دیابی و رفتن نصری و فابرگاس مطلع بودن ونگر به فکرهافبک افتاد و تو اون دقایق بنایون رو قرضی اورد و این اولین بازیکن قرضی بود که کلا من یادم می اد اومده ارسنال!! اما چرا؟
اول اینکه با توجه به سن وسال بنایون و سابقه مصدومیتهاش خریدش اشتباه بود دوم اینکه اون تو اوج دوران بازیش یعنی سن بین 28-30 رو داشت می گزروند و چلسی هم اون رو نمی خواست و از طرفی مشتری هم واسه فروشش نبود پس ارسنال سریع چسبید و اون رو راهی امارات کرد ولی اصولا تا وقتی هافبکهای اصلی مون اماده و حاضر بودن به بنایون کمتر بازی می رسید حتی اگه یادت باشه همه ایراد می گرفتن که چرا روسیچکی و با رمزی رو بازی می ده وقتی بنایون رو نیمکت عالیه!!و واقعا باید گفت که واسه ارسنال کلا عالی بازی کرد و زوج خوبی رو با روسیچکی می ساخت اما قضیه بازیکن جوونی مثل شاهین خیلی فرق داشت احتمالش خیلی زیاد بود که اگه تو ارسنال خوب بازی می کرد و به دوران اوج بر می گشت خیلی راحت رئال پر طرفدا و پر جام رو به ارسنال ترجیح بده واسه همین ونگر حتما دنبال بند قرارداد نهایی بود!و صرف قرضی اومدنش اشتباه بود!
پس کاملا به بازیکنش بستگی داره!! و البته پول!!

توپچی جنوب در 4/6/1391 | 21:15 گفت:

ما نیازی به بازیکن قرضی نداریم مخصوصا امثال شاهین که اگه اماده بشه 100% دلش میخواد برگرده رئال ولی من با این کار ونگر کاملا موافقم نباید قرضی میومد یا دائم یا هیچ.

parsa .R در 4/6/1391 | 20:42 گفت:

بچه های گل میخواین همه بازی های انگلستان از جمله بازی ارسنال رو ببینین دو تا شبکه بهتون میکم رو ترک ست idman ,و tendberg service مجانی هم هست کد نمیخواد فقط فرکانسشون یادم نیس سرچ کنین میاره واستون فقط tendberg service رو باد تو گوگل بنویسین راه فردا . هر دو شبکه هم فردا بازی ارسنالو پخش میکنن برین حالشو ببرین

محمد جویبار در 4/6/1391 | 20:34 گفت:

اقا مسعود ایمیل یا شماره تلفنت رو روی دیوار برام بفرست.

محمد جویبار در 4/6/1391 | 20:31 گفت:

ما داشتیم در مورد بازی منچستر صحبت میکردیم.
بحث اصلی راجع به جذب بازیکن قرضیه

پیروز در 4/6/1391 | 20:30 گفت:

بستون نیست چقدر هی حرف های تکراری، ون پرسی و شاهین دیگه بحثشون تموم، به تاریخ پیوستن. ولشون کنید دیگه

محمد جویبار در 4/6/1391 | 20:30 گفت:

بازی منچستر تموم شد ورونی هم شدیدا مصدوم شد وبا برانکارد بردنش بیرون

محمد جویبار در 4/6/1391 | 20:29 گفت:

بله آقا حسین.
رابین دیگه رفت بی خیالش.
باید به فکر ژیرود بود.

masoud mahmudpur در 4/6/1391 | 20:27 گفت:

چی شد محمد؟

حسین در 4/6/1391 | 20:26 گفت:

رابین دقیقه 10 بازی منچستر گل زده.یعنی با احتساب بازی اولش که ده دقیقه بازی کرد بعد از 20 دقیقه بازی برای منچستر گل زد.

حالا ما دوباره سر نوری شاهین و اومدن و نیومدنش حرص بزنیم!!آخر فصل که ناکام موندیم فحش دنیا رو به رابین بکشیم!!

محمد جویبار در 4/6/1391 | 20:26 گفت:

رونی به فنا رفت پسر

محمد جویبار در 4/6/1391 | 20:24 گفت:

ماشالله وست برومویچ به تاتنهام گل زد

masoud mahmudpur در 4/6/1391 | 20:22 گفت:

منچسترم برد

محمد جویبار در 4/6/1391 | 20:20 گفت:

ای بابا این تاتنهام هم که گل زد.
امیدوارم امشب نیوکاسل ببره

masoud mahmudpur در 4/6/1391 | 20:19 گفت:

اه تاتنهامم گل زد

masoud mahmudpur در 4/6/1391 | 20:07 گفت:

محمد جون همون بهتر که کار نمیکنه

محمد جویبار در 4/6/1391 | 20:06 گفت:

پسر ما که اینجا حتی مبدل دیجیتال کار نمیکنه چی بگیم

masoud mahmudpur در 4/6/1391 | 20:05 گفت:

اره محمد جون باز اشتباه کردم.فولام داره خفن بازی میکنه

masoud mahmudpur در 4/6/1391 | 20:04 گفت:

ولی انصافا عجب شبکه ورزش مزخرفی داریم ما.داشت مسابقه اسب سواری مال 50 سال پیش با کیفت 2 مگا پیکسل نشون میداد

محمد جویبار در 4/6/1391 | 20:04 گفت:

نه چلسی ونیوکاسل امشب ساعت 9 بازی دارن اقا مسعود

masoud mahmudpur در 4/6/1391 | 20:02 گفت:

نه ببخشید نیوکاسل فردا بازی داره

محمد جویبار در 4/6/1391 | 20:01 گفت:

خب فولام داره یه کارایی میکنه.
رونی به جای کاگاوا اومد.

masoud mahmudpur در 4/6/1391 | 20:01 گفت:

تاتنهام ونوکاسل 0-0

masoud mahmudpur در 4/6/1391 | 20:00 گفت:

ایول گل برای فولام 3-2

masoud mahmudpur در 4/6/1391 | 20:00 گفت:

منچستر با گل اون عوضی و کاگاوا و رافائل 3-1 جلوست

محمد جویبار در 4/6/1391 | 19:56 گفت:

الان داشتم نتایج رو نگاه میکردم واقعا که همه تیما کلفت شدن برا خودشون.
اورتون وسوانسی که خیل تا اینجا خوب بودن.
تاتی ها ونیوکاسل ولیورپول رو هم میزاریم تو یه سید.
آرسنال ،چلسی ،منچستریونایتد،منچسترسیتی هم تو یه سید.
واقعا که لیگ فقط لیگ جزیره

عرفان در 4/6/1391 | 19:32 گفت:

اومدن شاهین فقط باعث میشد یکی از مهرمامون بسوزه یا ترکیب بهم بخوره یا یکی تو پست غیر تخصصیش بازی کنه یا یه پست خالی بمونه!اما با این حال بودنش روی نیمکت بهتر از نبودنشه حتی واسه یه فصل...

masoud mahmudpur در 4/6/1391 | 19:15 گفت:

بچه ها لنزبوری امسال تو تیمه؟

aYaD در 4/6/1391 | 18:09 گفت:

سوانسی چه شاااخ شده!!! 3-0 وستهامم زد!!! بازی قبلیشم QPR رو تو خونه زد!!
ونگر همه دارن شاخ میشن بدوووو

محمد على(اباى) در 4/6/1391 | 18:06 گفت:

من که مخالف بودم با قرضی اومدن شاهین چون خوب مسشدو بر میگشت رئال باید بازیکن خرید ما فقط یه دفاع راست با یه هافبک دفاعی خوب می خوایم

aYaD در 4/6/1391 | 18:04 گفت:

یادمون نریه یوسی بنایون هم قرضی بود ولی فصل قبل مخصوصا بازی های آخر خیلی به دردمون خورد!!
به نظر من به شاهین همون اولم نیازی نبود!! قرضیش که دیگه خیلی زور داشت!! بازیکنی که این همه دور بوده و بش بازی نرسیده رو بذاریم جای بازیکنای با استعداده خودمون که آماده شه بدشم فصل بد بره!!! اصلا کار جالبی نبود!
تیم یه دفاع راست و یه هافبک دفاعی میخواد!! به ششششدت!!!!!
دفاع راست یه استعداد هم کشف کنه بدک نیست چون سانیا هم داریم!!(جنکینسون هم باید قرضی بدن بره!! البته بعید میدونم تیمی این بی استعداد رو حتی مفتی بخواد. شاید لیگ 1 یا حتی 2 براش خوب باشه!!!!) اما هافبک دفاعی حتما باید با تجربه باشه! من بازی های ام ویلا رو فقط تو یورو دیدم که تقریبا معمولی بود! نمیدونم!! شاید همین ام ویلا خوب باشه! ونگر بجنب جون ننت!!! تنها هافبک دفاعیمون الان دیابیه!! ویلشر و آرتتا کنارش بازی میکنن! اصلا نمیشه از اونا به عنوان هافبک دفاعی اسم برد!! ونگر DMF بخر!!!!!!!

vahid در 4/6/1391 | 17:51 گفت:

حق با پیروز ارسنال نمی خواست برای رئال بازیکن بسازه اخه مگه ونگر دیوونه هست که بیاد برای اون مردک از خود راضی بازیکن بسازه اما بهتر که نیومد امیدوارم باشگاه تمرکزش رو امویلا بزاره واقعا به درد ما می خوره شک نکنید

jafar در 4/6/1391 | 17:46 گفت:

پیروز با حرفت موافقم ولی باید اینم فراموش نکنیم که بازیکن قرضی سعی میکنه بهترین عملکردشو نشون بده تا مورد توجه تیمهای بزرگ قرار بگیره
ونگر هم درست گفته ما یه هافبک دفاعی لازم داریم با یه دفاع راست.

پیروز در 4/6/1391 | 17:41 گفت:

ونگر به سان گفته که "من نمی خواستم شاهین رو بخرم، اگه می خواستم میخریدیمش. ما ویلشر رو داریم که تو مایه های شاهینه سبکش. ما به یه هافبک دفاعی نیاز داریم."
http://football-talk.co.uk/67464/wenger-if-i-wanted-sahin-i-would-have-signed-him/
بابا ما شاهین به چه کارمون میاد. ما وسط میدون آرتتا، کازورلا، روسیچکی، ویلشر، دیابی، حتی آرشاوین و چمبرلین هم میتونن اونجا بازی کنن، آخه جا کی میذاشتیمش. هافبک دفاعی لازم داریم.

من با بازیکن قرضی حال نمی کنم. چون وقتی بازیکنی قرضی میاد تعهدش مثل بازیکن های دائم نیست. و مربی هم یه جورایی علاقه ای به بازی دادنش نداره. بیشتر واسه ذخیره خوبه. من چنین حسی دارم.