بازیکنان جدید

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 75,305 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازیکنان جدید

بازیکنان جدید مورد نظر
دیلی میل
نوشت
باشگاه آرسنال برای جذب یوهان کابایه پیشنهادی 15 میلیونی ارائه داده
است.وانتطار میرود باشگاه نیوکاسل با این پیشنهاد اجازه خروج کابایه را
صادر کند.

همچنین از باشگاه آرسنال خبر میرسد که این هفته به چیت تیوته هم پیشنهادی خوب ارائه کند.البته خبرها حاکی از پیشنهاد باشگاه آرسنال برای جذب ابراهیم افلای است.
باشگاه های تاتنهام،لیورپول ومنچسترسیتی هم به دنبال جذب این بازیکن هستند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 7/6/1391 | 01:21 گفت:

ونگر که کلا هر حرفی زده فرداش بر عکس شده!! خدا کنه این تیوته هم این طوری باشه!! (من اصلا نمی شناسمش ولی خریدن بهتر از نخریدنه)

Morteza Bauer در 6/6/1391 | 21:07 گفت:

کابای بازیکن خوبیه.تیوته نه.
این ام ویلا رو حتما بگیریم تا این تاتی لاشخور نگرفتتش.
آفالای فکرنکنم بیاد.

محمد على(اباى) در 6/6/1391 | 19:40 گفت:

تیوته و کابای 2با خرید عالی میتونه باشه هفلای هم بیاد چه بهتر

توپچی جنوب در 6/6/1391 | 19:08 گفت:

تیوته و کابای خوب هستن میتونن واسه تیم مفید باشن ولی ونگر گفته تویته مسیرش در راه آرسنال نیست

با اومدن آفلا کاملا مخالفم

امین در 6/6/1391 | 18:37 گفت:

اوووه خبرا درمورد تاتنهام و خرید امویلا زیاد شده

محمد حسین عبادی در 6/6/1391 | 17:56 گفت:

تاتنهام مبلغ خودشو برای جزب ام ویلا از16م پ به 19م پ افزایش میده واین مبلغ همون مبلغ درخواستی از باشگاه رن است اونها در پست ام ویلا پارکر .ساندرو..لیورمور..رو دارن در ضمن ورتونگتن رو که ارسنال دنبال اون بود رو هم بخدمت گرفتن ...کارهای تاتی همش به ضرر ارسنال بوده اونا 38م از فروش مودریچ گیر اوردن حالا همشو خرج خرید میکنن

masoud mahmudpur در 6/6/1391 | 17:38 گفت:

امویلا

Mustafa در 6/6/1391 | 17:36 گفت:

احتمالاً ونگر قصد داره از بارسا و تیم ملی اسپانیا الگو برداری کنه و فقط از هافبک استفاده کنه (همون سیستم 4-6-0 معروف) شاید واسه همین سانگ رو فروخته و قصد خرید هافبک دفاعی نداره،احتمالاً هر هدفی رو توی بازار از دست داده رو برنامه بوده و قصدش بازارگرمی و فریب رقبا بوده تا خرید،کابای و آفلای رو بیاره عالیه.

jafar در 6/6/1391 | 16:11 گفت:

امیدوارم که این خرید ها انجام بشه

امین در 6/6/1391 | 16:09 گفت:

بارسا اون همه بازیکن از ما خریده شک نکنید حتی اگه آرسنال پیشنهاد کمتری از بقیه تیما بده به بارسا اونا آفلای رو مید به ما فقط آرسنال باید بخواد...


آرسنال به امویلا هم خیلی نزدیکه...

vahid در 6/6/1391 | 16:07 گفت:

ارسنال باید برای 2تاشون 30 میلیون پوند خرج کنه نه دادا یکیشون میاد