بازیکنان جدید

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 77,933 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

بازیکنان جدید

بازیکنان جدید مورد نظر
دیلی میل
نوشت
باشگاه آرسنال برای جذب یوهان کابایه پیشنهادی 15 میلیونی ارائه داده
است.وانتطار میرود باشگاه نیوکاسل با این پیشنهاد اجازه خروج کابایه را
صادر کند.

همچنین از باشگاه آرسنال خبر میرسد که این هفته به چیت تیوته هم پیشنهادی خوب ارائه کند.البته خبرها حاکی از پیشنهاد باشگاه آرسنال برای جذب ابراهیم افلای است.
باشگاه های تاتنهام،لیورپول ومنچسترسیتی هم به دنبال جذب این بازیکن هستند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 7/6/1391 | 01:21 گفت:

ونگر که کلا هر حرفی زده فرداش بر عکس شده!! خدا کنه این تیوته هم این طوری باشه!! (من اصلا نمی شناسمش ولی خریدن بهتر از نخریدنه)

Morteza Bauer در 6/6/1391 | 21:07 گفت:

کابای بازیکن خوبیه.تیوته نه.
این ام ویلا رو حتما بگیریم تا این تاتی لاشخور نگرفتتش.
آفالای فکرنکنم بیاد.

محمد على(اباى) در 6/6/1391 | 19:40 گفت:

تیوته و کابای 2با خرید عالی میتونه باشه هفلای هم بیاد چه بهتر

توپچی جنوب در 6/6/1391 | 19:08 گفت:

تیوته و کابای خوب هستن میتونن واسه تیم مفید باشن ولی ونگر گفته تویته مسیرش در راه آرسنال نیست

با اومدن آفلا کاملا مخالفم

امین در 6/6/1391 | 18:37 گفت:

اوووه خبرا درمورد تاتنهام و خرید امویلا زیاد شده

محمد حسین عبادی در 6/6/1391 | 17:56 گفت:

تاتنهام مبلغ خودشو برای جزب ام ویلا از16م پ به 19م پ افزایش میده واین مبلغ همون مبلغ درخواستی از باشگاه رن است اونها در پست ام ویلا پارکر .ساندرو..لیورمور..رو دارن در ضمن ورتونگتن رو که ارسنال دنبال اون بود رو هم بخدمت گرفتن ...کارهای تاتی همش به ضرر ارسنال بوده اونا 38م از فروش مودریچ گیر اوردن حالا همشو خرج خرید میکنن

masoud mahmudpur در 6/6/1391 | 17:38 گفت:

امویلا

Mustafa در 6/6/1391 | 17:36 گفت:

احتمالاً ونگر قصد داره از بارسا و تیم ملی اسپانیا الگو برداری کنه و فقط از هافبک استفاده کنه (همون سیستم 4-6-0 معروف) شاید واسه همین سانگ رو فروخته و قصد خرید هافبک دفاعی نداره،احتمالاً هر هدفی رو توی بازار از دست داده رو برنامه بوده و قصدش بازارگرمی و فریب رقبا بوده تا خرید،کابای و آفلای رو بیاره عالیه.

jafar در 6/6/1391 | 16:11 گفت:

امیدوارم که این خرید ها انجام بشه

امین در 6/6/1391 | 16:09 گفت:

بارسا اون همه بازیکن از ما خریده شک نکنید حتی اگه آرسنال پیشنهاد کمتری از بقیه تیما بده به بارسا اونا آفلای رو مید به ما فقط آرسنال باید بخواد...


آرسنال به امویلا هم خیلی نزدیکه...

vahid در 6/6/1391 | 16:07 گفت:

ارسنال باید برای 2تاشون 30 میلیون پوند خرج کنه نه دادا یکیشون میاد