امید آرسنال برای آینده

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 75,248 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

امید آرسنال برای آینده

آیا با آمدن قوانین مالی اوضاع آرسنال بهتر خواهد شد.تصور غلط درباره بازی جوانمردانه مالی وجود دارد.بسیاری از علاقه‌مندان به فوتبال میگوند قوانین فیفا برای تحول در زمینه ی نحوه اداره باشگاه‌ها شبیه به رفتار پدر است که فرزندش را مدت‌ها بعد از انجام کار بد تنبیه میکند.البته ان تا حد صحیح است. محرومیت باشگاه‌ها از حضور در رقابت‌ها اروپا تا پش از فصل 15-2014 انجام نخواهد شد.با ان حال باید گفت که بازی جوانمردانه مالی(FFP) که از دستاوردها سخت‌ به ‌دست‌آمده دوران ریاست میشل پلاتینیی است همن حالا هم اعمال میشود.کافی است به عملکرد منچسترسیتی، لیورپول و میلان در دو پنجره نقل و انتقالات اخر نگاه کنم تا ببنم آنها از حالا به فکر زمان هستند که ان قانون کاملا به اجرا گذاشته میشود. هرچند خریدهای گزاف چلسی و به‌ویژه پار‌ی سن‌ژرمن در تابستان جاری احتیاج به بررسی بشتر دارد، مخصوصا که یوفا میخواهد باشگاه‌ها مدفون زیر بار قرض را جریمه کند.نقطه شروع ان تحول سه‌ساله در يك ژوئن 2011 بود؛ یعنی زمانی که نقل و انتقالات فصل پش آغاز شد. باشگاه‌ها از آن هنگام قرار شد به سمت ان بروند که دخل و خرج‌شان با هم بخواند و ضرری نداشته باشند و هزینه‌هاشان کمتر از درآمدهاشان شود.اولین تصمیم عمل در ان زمینه در فصل 14-2013 گرفته میشود و بر پایه اوضاع مالی باشگاه‌ها در فصل‌ها 12-2011 و 13-2012 خواهد بود.البته باشگاه‌ها اجازه دارند در سه سال ابتدا، در مجموع 45 میلیون یورو ضرر بدهند؛ یعنی مالکان باشگاه میتوانند 45 میلیون یورو بشتر از درآمدهاشان هزینه کنند.ان البته در صورتی است که مالک باشگاه ان پول را در باشگاه سرمایه‌گذاری کرده و سهام آن را بخرد، نه مانند رومن آبرامووچ که در ابتدا در دست گرفتن کنترل چلسی مبلغ قابل توجه پول به ان باشگاه قرض داد. اگر حالت آبرامووچ اتفاق بیفتد حداکثر زیان پذرفتن 5میلیون یورو خواهد بود.
در سال‌های 2014 تا 2017، حداکثر ضرر قابل قبول به 30 میلیون یورو برای هر دوره سه‌ساله کاهش میابد. یوفا اوضاع باشگاه را از نزدیک زیر نظر میگرد و امیدوار است باشگاه‌ها تا آن هنگام یاد بگیرند چگونه شرایط مالی خود را متعادل کنند.
اعضا هيات کنترل مالی باشگاه‌ها اوضاع را بررس میکنند تا ببینند آیا مطابق با قوانین است یا نه. ان هيات از هشت کارشناس مستقل تشکل شده و ریاست آنها به عهده ژان لوک دهن، نخست‌وزیر سابق بلژیک است.
اما برخی افراد به اجرای صحیح ان قانون تردید دارند. آرسن ونگر، مربی آرسنال یکی از آنهاست که گفته مطمئن نیست قوانن تا چه حد سرسختانه اجرا خواهند شد.
اگر برای مثال قسط‌های سنگین که منچستریونایتد میپردازد باعث شود آنها همچنان زیان‌ده باشند، اگر پار‌ی سن‌ژرمن همچنان فوق ستاره‌های بین‌المللی را با پول‌هایی بخرد که از راه‌های دیگر وارد باشگاه شده، یا اگر چلسی با خریدهای سرسام‌آورش به اروپا راه یابد، آیا یوفا واقعا سخت‌گیری خواهد کرد و مجوز حضور در لیگ قهرمانان یا لیگ اروپا را به آنها نخواهد داد؟
جان انفانتینو، دبیرکل یوفا در مصاحبه‌ای گفت:«همه قوانین را بلدند و ما ان قوانین را اجرا خواهیم کرد. پرسش از ما ان است: آیا واقعا کار انجام میدهد؟ و ما میگوییم: بله، البته. قطار از ایستگاه راه افتاده. ما راه را آغاز کرده‌ایم و بازگشت در کار نیست.» آوازه ی سیستم جدید و پلاتینی وابسته به ان برنامه است.
باشگاه‌های بزرگ انگلیس و اسپانیا از گسترش جهان فوتبال در یک دهه گذشته بشترین سود را برده‌اند. آنها با درآمد حق پخش تلوزیون لیگ قهرمانان و حضور در دو لیگ که بشترین تماشاگر را در دنیا دارند حاکم اروپا شده‌اند، بهترن بازیکنان را خریده‌اند و جذابیت بسیار برای میلیاردرهای پیدا کرده‌اند که دوست دارند بخشی از ان سود را برای خود بردارند. با ان حال در میان پنج باشگاه بزرگ لیگ برتر، تنها آرسنال است که میتواند خیال آسوده از ان بابت داشته باشد. منچستریونایتد، چلسی، لیورپول و منچسترسیتی همه در حال حاضر در آزمون ان قانون رد میشوند.
با ان حال یونایتد در هنگامی که قانون بازی جوانمردانه مالی اعمال شود اوضاع خوب خواهد داشت. مدل تجار ان باشگاه به‌شدت مبتنی بر اهرم‌ها مالی است و آنها تنها در سال مالی منتهی به ژوئن 2011 مبلغ 7/51 میلیون پوند تنها قسط وام دادند. با ان حال رشد قوی تجار باعث شده آنها بتوانند زیان مالی 2/79 میلیون پوند(پیش از کسر مالیات) در فصل 10-2009 را تحمل کنند.
محاسبات یوفا البته با حساب و کتاب باشگاه فرق دارد. در بازی جوانمردانه مالی، هزینه‌ها مانند پرورش استعدادهای جوانان، زیرساخت‌های ورزشگاه‌ها و هزینه‌هیا اجتماع حساب نمیشوند. همچنن استهلاک دارا‌یی ها ثابت محسوس هم در نظر گرفته نمیشود. برای مثال، تحلیلگران تخمین میزنند سالانه حدود 10 میلیون پوند صرف پرورش جوانان در چلسی میشود، که البته ان هزینه هنوز جواب نداده. 9 میلیون پوند هم برای استهلاک دارا‌یی های ثابت محسوس، مانند ورزشگاه استمفوردبریج یا تجهیزات تمرین در مرکز کوبهام میتوان در نظر گرفت. به ان ترتیب، چلسی اجازه میابد 19 میلیون پوند از هزینه‌های خود را در حساب‌های بازی جوانمردانه مالی حذف کند. ان بخش قابل توجه از 7/67 میلیون پوند ضرر است که ان تم در سال مالی گذشته داد.


دوستان عزیز من تا حدودی با ونگر موافقم،وضع چنین قوانینی شاید راحت باشه اما اعمال این قوانین برای یوفایی که هیچ وقت بدون جبهه نبوده خیلی کار سختیه.

توپچی ها نظر شما چیه؟
 اومدن این قوانین تا چه اندازه در اوضاع تیم ما در مقابل سایر تیم ها تاثیر گذاره؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی در 18/6/1391 | 00:59 گفت:

من رای سفید میدماصولا من تو فوتبال "با" فوتبال حال میکنم نه "به" فوتبال

majid در 18/6/1391 | 00:42 گفت:

ممنون پست خوبی بود... فیض بردیم...

majid در 18/6/1391 | 00:42 گفت:

ممنون پست خوبی بود... فیض بردیم...

majid در 18/6/1391 | 00:42 گفت:

ممنون پست خوبی بود... فیض بردیم...

masoud mahmudpur در 17/6/1391 | 22:25 گفت:

این قانون بیشتر به نفع ارسناله و در کل همه ی مردمه.حق فوتبالیستا که اینقدر پول براشون بدن

محمد جویبار در 17/6/1391 | 20:25 گفت:

من با این قوانین موافقم وفکر میکنم میتونه پول رو تا اندازه ای هر چند کم از متن فوتبال دور کنه.

محمد جویبار در 17/6/1391 | 20:25 گفت:

بچه ها مثل اینکه کسی حوصله نداشته مطلب رو مصالعه کنه.
خیلی ممنون از شما که وقت گذاشتین خوندین ونظر دادین.

مجتبی عابدی در 17/6/1391 | 15:33 گفت:

منچستر نه اما چلسی و سیتی و پی اس جی فقط و فقط وابسته به فردن و اگه این قانون درصدی هم عملی شه یه جورایی منگنه میشن . منم با عملکرد ونگر موافقم ( در حق پیرس بد کرد !!! ) .

مجتبی عابدی در 17/6/1391 | 15:30 گفت:

پست عالی بود مرسی . خیلی راحت قانون و دور می زنن با این حال رئیس داره جوری عمل می کنه که تحت هیچ شرایطی باشگاه ضرر نکنه . بازم ممنون از اطلاعات .

hamid saadi در 17/6/1391 | 15:16 گفت:

دل بستن به این قانون کار احمقانه اییه

علی آقاشاهی در 17/6/1391 | 15:04 گفت:

قانون، قانون خیلی خوبیه ولی فکر نمیکنم تا 10 - 15 سال آینده اجرایی باشه

good luck

soroosh در 17/6/1391 | 13:28 گفت:

این قانون خیلی احمقانه هست !
امیدوارم دو سال دیگه که بدهی و اسپانسر باشگاه عوض میشه اوضاع بهتر شه ... به این قانون مزخرف زیاد دل نبندید چون تفسیر های زیادی میشه ازش کرد