تئو وولکات

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 75,245 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تئو وولکات

مروری بر نقل وانتقالات آرسنال در آینده


باشگاه اسپارتاک مسکو اعلام کرده حاضر تمام سعی خود رو در پنجره نقل وانتقالات ژانویه برای به خدمت گرفتن تئو وولکات 23 ساله وینگر آرسنال انجام بده،پیش از این باشگاه های سیتی،لیورپول وچلسی به این بازیکن علاقه نشون داده بودن.

به نظر شما بهتره وولکات رو نگه داریم یا بفروشیم؟

من به شخصه فکر میکنم وولکات خیلی دیر داره پیشرفت میکنه وعلیرغم قدرت دوندگی که داره در بیشتر بازی هایی که تیم های حریف بسته بازی میکنن یه جورایی اسیر میشه ولی هنوز هم فکر میکنم تئو به درد آینده آرسنال میخوره وبا سن کمش نباید بفروشیمش.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد جویبار در 21/6/1391 | 01:49 گفت:

مرسی از همه بچه های گلی که نظر دادن.
در کل از نظرات میشه فهمید بیشتر بچه ها با موندن وولکات موافقن،پس امیدوارم باشگاه هم قرارداد تئو رو تمدید کنه.

سید امین هاشمی در 20/6/1391 | 23:16 گفت:

نظرم اینه ک بمونه بهتره،به سرعتش نیاز داریم.مرسی آقا محمد گل

Morteza Bauer در 20/6/1391 | 21:01 گفت:

نه ولکات رو باید نگه دارن.حتما باید قراردادشوتمدید کنن.انشالله هرچه زودتر به ترکیب اصلی برگرده.

حمید pires در 20/6/1391 | 18:51 گفت:

ولکات استعداد مهاجم نوک رو داره . تمام کنندگیش خوبه . حتما این فصل تو پستی که دوست داره بازی خواهد کرد و با درخشش تمدید میکنه

فرهاد در 20/6/1391 | 18:03 گفت:

http://www.canalplus.pl/sport/liga-angielska
به پخش بازی آرسنال رای بدبن

Hossein Y در 20/6/1391 | 17:57 گفت:

باید نگهش داریم....اما تقریبا مطمئنم ونگر میفروشتش....

masoud mahmudpur در 20/6/1391 | 17:25 گفت:

بمونه بهتره.چون در سال یکی دو بار بازیش جلوی تیمای بزرگ میگیره و یه تنه مارو برنده میکنه

محمد حسینی در 20/6/1391 | 14:07 گفت:

بره کی بیاد؟

علی قاسمی در 20/6/1391 | 13:48 گفت:

داداش یه نیگا به تیم هایی که میخوان بگیرنش بکن میفهمی باید نگهش داریم یا نه
این دیگه بجث نداره ؟؟

احسان در 20/6/1391 | 13:38 گفت:

والکات فصل پیش بعد از ون پرسی و سانگ بهترین بازیکنمون بود ... دوتا برد شیرینی که جلو تاتی و چلسی آوردیم رو مدیون تئو هستیم

حالا بفروشیمش؟؟ خیلی خنده داره

morteza در 20/6/1391 | 13:09 گفت:

خوب بدون شک نگه داشتنش بهتر از فروختنش هست.ولی خوب دو تا مسئله هست:
1-بدون والکات هم خیلی اتقاف خاصی نمیفته و مثل رفتن سسک و رابین تاثیر گذار نیست.
2-در صورتیکه بخواد بره بستگی داره چه بازیکنی به جاش خریداری بشه! این خیلی مهمه!
و اما در نهایت دو احساس هم دارم:
1-فکر میکنم والکات در لندن بمونه!
2-ترجیح میدم همیشه به ونگر اعتماد داشته باشم.حتی بعد از فروش سسک و رابین و از همه بزرگتر آنری هم این اعتماد از بین نرفت.بلکه بیشتر شد.
ممنون بابت پست خوبتون

علی ارشدی در 20/6/1391 | 13:02 گفت:

فروش ولکات صلاح نیست چون یکی از ارکان تیمه و شک نکنید جاش کسی رو هم نمیخرن این اتفاقیه که میفته پس فروش ولکات صلاح نیست

اما، اما اگه یه وینگ بهتر و همه کاره بخرن(مثلا تو سبک والنسیای یونایتد) مسلما بهتره تئو رو بفروشن

حیف شد! کاش تئو رو با آدام جانسون عوض می کردیم

soroosh در 20/6/1391 | 12:58 گفت:

راستش اصلا نمی دونم !
ونگر کاری رو می کنه که درسته پس بهش اطمینان دارم

محمد جویبار در 20/6/1391 | 12:51 گفت:

نیما جون باهات مخالفم.
باشگاه اگه بخواد وولکات میمونه.
سانگ هم اگه میخواستن میموند.
مصاحبه سانیا رو اگه خونده باشی قشنگ میشه فهمید باشگاه یه سیاست های مالی داره.
وولکات از اون جمله بازیکن هایی نیست که به بهانه جام گرفتن بخواد بره،حداقل فعلا نیست

moeinem در 20/6/1391 | 12:39 گفت:

من عااااااااااااااشقه ولکات نیسم!اصلا عاشقه هیشکی نیسم!آخه عاشقه هر کی شدم خیانت کرد!چ از لحاظ g.f چ از لحاظه بازیکن!حالا امیدوارم تئو بمونه!

nima در 20/6/1391 | 12:19 گفت:

به نظر شما بهتره وولکات رو نگه داریم یا بفروشیم؟
---------------------------------------------------------
آخه محمدجان بحث سر این نیست که باشگاه نگهش داره یا بفروشتش!بحث سر اینه که خود وولکات بخواد بمونه یا نه،وگرنه که آرسنال 100 درصد تمایل به تمدید قرارداد داره!!!به نظر منم اگه تمدید کنیم باهاش بهتره!

توپچی جنوب در 20/6/1391 | 11:59 گفت:

ولکات بازیکن خوبیه سرعت خیلی خوبی داره ولی خوب از عقلش زیاد استفاده نمیکنه یعنی ضریب هوشی پایینی داره
فط فضا داشته باشه توپ رو بندازه و بره!!!!!!!!!!!!

ولی نگهش داریم به سودمونه میتونه یه رقیب واسه چمبرلین باشه که زودی از کوره در نره!!!!!!!!((:

♥Arsenal♥ در 20/6/1391 | 11:29 گفت:

کلا هرچی بازیکن از تیم ساوتهمپتون گرفتیمن باید نگه داریم توی تیممون.....×

♥Arsenal♥ در 20/6/1391 | 11:29 گفت:

نه بابا این ولکات رو باید نگه داریم..........

هرطور شده...