تیترخبرهای امروز

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 75,249 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیترخبرهای امروز

گل،مارکا،اسکای،تالک اسپورت،دیلی میل،دیلی استار،سانداوید سیلوا در حال مذاکره با سران منچستر سیتی برای تمدید قرارداد خود است.

باشگاه رئال مادرید پس فردا با کریستین رونالدو جلسه خواهد داشت وتکلیف این بازیکن را برای مانده یا رفتن از رئال مادرید روشن خواهد کرد،باشگاه های منچستر یونایتد ومنچسترسیتی به طور دقیق اخبار این بازیکن را دنبال میکنند تا در صورت جدایی از رئال او را به چنگ اورند،منچستر سیتی با پیشنهادی 120 میلیونی ومنچستر یونایتد با لابی های فرگوسن وبه کمک دوستش گلیزر میخواهند رونالدو را به چنگ آورند.


باشگاه یوونتوس ایتالیا که نیکلاس بنتنر را یک ساله وبه طور قرضی به خدمت گرفته هم اکنون به دنبال مهاجم تیم اتلتیکو بیلبائو نیز هست تا او را در ژانویه به ایتالیا بیاورد.این بازیکن در حال حاضر در رادار آرسنال و لیورپول نیز هست.

لیورپول ،تاتنهام وآرسنال به دنبال بازیکن جوان تیم چلسی دانیل استوریج هستند،این بازیکن با وجود خرید های بزرگ چلسی دیگر تمایلی برای ماندن در این تیم ندارد و قصد دارد هر چه سریع تر ایت تیم را ترک کند.


باشگاه های چلسی ،منچسترسیتی ومنچستر یونایتد به دنبال لوکاس دیگن بازیکن جوان و17 ساله تیم لیل هستند،باشگاه چلسی این بازیکن رو برای جایگزینی اشلی کول میخواهد.

زمزمه هایی مبنی بر فروش مروانه فلاینی بازیکن مراکشی و24 ساله تیم اورتون به گوش میرسد،گفتنیست باشگاه آرسنال ،لیورپول ومنچستر سیتی مشتاق به جذب این بازیکن هستند.


مهاجم 24 ساله اتلتیکو بیلبائو آدریان لوپز مطمئن نیست که با این تیم قراردادی جدید امضا کند واعلام کرد امکان جدایی از این تیم وجود دارد.این بازیکن به آرسنال وتاتنهام لینک شده.تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 21/6/1391 | 21:42 گفت:

ممنون ولی این فلینی عجیب گوسفندی هست
خیلی دوستش دارم

Morteza Bauer در 21/6/1391 | 17:58 گفت:

بازی آلمان و اتریش ساعت23 ازشبکه ورزش
بازی انگلستان و اکراین ساعت 23 ازشبکه 3

aYaD در 21/6/1391 | 15:35 گفت:

من با این فلینی سالهاست حال میکنم!!
خیلی با استعداده سبک بازیشم خیلی خاصه

محمد جویبار در 21/6/1391 | 11:21 گفت:

مسعود جان تا حالا ضرب المثل همهکاره هیچ کاره رو شنیدی؟
حالا اوضاع ماست

masoud mahmudpur در 21/6/1391 | 11:06 گفت:

بابا این ارسنال به علاقه داره که!

Morteza Bauer در 21/6/1391 | 09:56 گفت:

مرسی محمد جان عالی بود.تو ژانویه هیچکس رو نمیخریم.فقط درصورتی راضی میشم تا با پیراهن یارو رو ببینم.
آرسنال فقط بلده لینک کنه همین.

سید امین هاشمی در 21/6/1391 | 09:53 گفت:

ببخشید،مرسی آقا محمد جویبار عزیز،ممنون

سید امین هاشمی در 21/6/1391 | 09:52 گفت:

مرسی رضا جان،عالی

nima در 21/6/1391 | 09:46 گفت:

مرسی محمد،خبرای خوبی بودن!!!
ولی همشون یه جورایی تو پست هافبک بودن که ما زیاد داریم،امیدوارم یورنته بیاد!

توپچی جنوب در 21/6/1391 | 08:54 گفت:

دستت درد نکنه محمد
رونالدو جدا بشه از رئال و مورینیو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نه نمیشه.

استوریچ بازیکن خوب و با استعدادیه میتونه تو ژانویه یه شکار خوب باشه.
فلینی هم فکر نکم جایی بره آخه گفته بود که به اورتون تعصب دارم!!!!!!!!!! بعضیا یاد بگیرن.

شایان در 21/6/1391 | 03:07 گفت:

دستت درد نکنه، اگه رونالدو برگرده لیگ برتر باید رسما بگیم لالیگا دو هزار هم نمیارزه چن پیش از این جواد نکونام هم از لالیگا جداشده بود.از فلاینی خوشم میاد،اما نیازی بهش نداریم،چن با بازگشت جک اگر در بهترین فرم باشد،و دیابی که خوب بوده،نیازی به اون مو مجعد نداریم!‏