خبرهای جدید

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 75,247 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبرهای جدید

اخبار پیرامون باشگاهمربی تیم مووپولیه اعلام کرده که از بازگشت ژیرود به این تیم خوشحال میشه.
این مربی گفته علیرغم اینکه ژیرود رو خیلی دوست دارم اما وقتی یه بازیکن از تیم ما جدا میشه دیگه به اون فکر نمیکنم اما دوست دارم ژیرود رو حتی به طور قرضی به خدمت بگیرم.


-------------------------------------------------------------------------------
دیدیه دروگبا که چند هفته پیش از تیم شانگهای شنهوا جدا شده اکنون مورد توجه چند تیم قرار گرفته،از جمله این تیم ها میشه به آرسنال تیم خودمون اشاره کرد.
چند روز پیش ونگر در مصاحبش گفته بود که ما قصد خرید دیدیه دروگبا رو نداشته ونداریم اما لیورپول برای جایگزینی کارول به دنبال دروگباست.


-------------------------------------------------------------------------------

ونگر اعلام کرده در مورد تمدید قرارداد تئو وولکات نگرانه ودوست نداره واکنش هواداران رو زمانی که تئو قرارداد خودش رو تمدید نکنه ببینه.

-------------------------------------------------------------------------------

یان ورتونگن مدافع سابق تیم آژاکس تابستان امسال قصد جدایی از آژکس رو داشت وشدیدا به آرسنال لینک شده بود  اما سرانجام به تاتنهام پیوست اعلام کرده علیرغم صحبتی که با دنیس برکمپ اسطوره هلندی آرسنال داشته باز هم تاتنهام رو به عنوان تیم آیندش انتخاب کرده.


--------------------------------------------------------------------------------


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 28/6/1391 | 20:43 گفت:

اینکه با یوتیوب و دانلود باهاش مشکل دارید به خاطر ورژن IDM هست
چندتا لینک می زارم که آخرین ورژن های فایرفاکس کروم و IDM (همون اینترنت دانلود منیجر) رو داره
اونا رو نصب کنید اوکی میشه
فقط یادتون باشه بعده این که IDM رو نصب کردی حتما Patch اش کنید
این از فایرفاکس :
http://soft98.ir/tags/Mozilla+Firefox
این از IDM :
http://soft98.ir/internet/download-manager/4-Internet_Download_Manager.html
اینم از کروم :
http://soft98.ir/internet/web-browser/244-google-chrome.html

parsa .R در 28/6/1391 | 17:11 گفت:

farhad bj link bede

حامد نوری در 28/6/1391 | 16:55 گفت:

بايد تنظيمات دانلود منيجرت رو براي مرورگري كه داري كار مي كني تنظيم كني

سید امین هاشمی در 28/6/1391 | 15:42 گفت:

مرسی محمد جان عالی بود،ممنون

محمد حسینی در 28/6/1391 | 14:44 گفت:

من دانلود می کنم به راحتی :دی
ورتونگن چی بود این وسط

farhad bj در 28/6/1391 | 13:49 گفت:

bebinid in tika zade sho0de??????
http://www.mediafire.com/view/?89m2wlx1nd2j805#

حسین در 28/6/1391 | 13:45 گفت:

((فرهاد:بچه ها میگم چرا من نمی تونم با دانلود منیجر از یوتویوب دانلود کنم؟؟؟؟))
...............

دمت گرم فرهاد جان.بچه ها این سوال منم هست و به شدت سر این موضوع اعصابم خورد شده.اگرکسی میدونه بگه خیلی دعاش میکنم

Vishka در 28/6/1391 | 13:37 گفت:

خبرای خوب و بدی بود ممنون

farhad bj در 28/6/1391 | 13:33 گفت:

pes2013 pc sham omade harki khast linke dl sho bedam??!!!

farhad bj در 28/6/1391 | 13:09 گفت:

rasty pes2013 omade albate xbox pc sho khabar nadaram

فرهاد در 28/6/1391 | 13:01 گفت:

بچه ها میگم چرا من نمی تونم با دانلود منیجر از یوتویوب دانلود کنم؟؟؟؟

Gatsbi در 28/6/1391 | 13:00 گفت:

حضور در آرسنال لیاقت می‌خواد آقای ورتونگن، خلایق هر چه لایق!