دیگر دفاع احتمالی...

نویسنده: سیدعلی موسوی امامزاده

وبلاگ من
نویسنده: سیدعلی موسوی امامزاده
سلام.من بچه بوشهرم.دقیقا به یاد ندارم از کی توپچی ام!!!!!!!ولی از وقتی خودمو فوتبالو شناختم همیشه خدا آرسنال و سیاستای ونگرو دوس داشتم تا دلتون بخواد پای بازی آرسنال حالم خراب شده و یا گریه کردم! از فینال لیگ قهرمانان 2006-تمام باختامون به چلسی یونایتد لیورپول-تاباخت4-2 به لیورپول تو لیگ قهرمانان2007 پارسال که دیگه نور علی نور بود مخصوصا باخت به اسپرز و بیرمنگام و تساوی با نیوکاسل خلاصه-تا اوجایی که درست باشه پشت ونگر و آرسنالم!
کل بازدید: 14,673 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دیگر دفاع احتمالی...

به نقل از اسکای اسپورت...


"ماپو یانگا-امبیوا" این مدافع آفریقایی الاصل تیم ملی فرانسه یکی از ارکان اصلی و ویژه باشگاه مونپولیه صدرنشین لیگ فرانسه بوده است و تا کنون فقط برای زیر 21 ساله های فرانسه در 8 بازی 1 گل زده است.این بازیکن 22 ساله که در 12 ماه گذشته با نمایشهای عالی و قابل قبولی که از خود به نشان داده است و مدتی است از سوی مدافع عنوان قهرمانی "لیل" خواسته شده است با بیان این جمله که "من متمایلم روزی در انگلستان بازی کنم"  مدتهاست نظر "آلن پاردیو" سرمربی نیو کاسل را به خود جلب کرده است!

اما بنا به گفته ایستگاه رادیویی فرانسه "RMC" آرسن آماده است تا با پاردیو برای این بازیکن رقابت کند.ونگر که کنون 3 مدافع راست و 3 مدافع چپ خود را مصدوم میبیند(!!!!!!!) نمیخواهد این محصول جوانان مونپولیه را از دست دهد.به گفته خود بازیکن توافقاتی بین لیل  و مونپولیه صورت نگرفته.

موپا بعد از شنیدن علاقه نیوکاسل به خود گفت : " نیوکاسل؟؟؟؟؟!!! این یعنی که آوازه بازیهای من از مرز کشور گذشته است! رویای من روزی در انگلیس بازی کردن است. کی میدونه؟؟؟!! اگه باشگاه مجبور باشه قیمت پیشنهادی رو قبول کنه... شما هرگز نمیدونید چه پیش خواهد آمد؟

نیوکاسل پیشنهاد 5 میلیون پوندی برای کاپیتان مونپولیه آماده کرده است-پس آرسنال باید با پیشنهادی بالای این قیمت بپرد.

بعد از " ژیرود " مهاجم فوق ستاره-این دومین بازیکنیست که از این تیم بدنبالشیم. 

اطلاعات:

1.متولد 15 می 1889(22ساله)

2.متولد بانگوی-جمهوری آفریقای مرکزی

3.قد 6 فوت(183 سانت)

4.بک وسط-شماره 3

5.از 2007 تا کنون 151 بازی 4 گل برا مونپولیه

نظرتون بچه ها؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سیدعلی موسوی امامزاده در 18/10/1390 | 04:51 گفت:

خیلی ممنون شهرام جون!!!!!!! عزیزی بچی خومو!
از آقا حمید فرازی هم ممنون.
از آقا علی ارشدی و بقیه عذر میخوام-خواستم امتحان کنم متنم تمام آرسنالی باشه! شرمنده عرض پوزش که گنده با رنگ تند بود.
از حمید توپچی بچی محلی بهبونی هم تشکر سی نظرش!
همچنین از آقا رضا عالم برا نظر قشنگش!

رضا عالم در 17/10/1390 | 11:04 گفت:

من که میگم اصلا دفاع نگیره، از همین میگل استفاده کنه، بهتره !

♥Arsenal♥ در 17/10/1390 | 10:20 گفت:

بازیکن جهت محکم کردن نیمکت هر می باشه خوبه

♥Arsenal♥ در 17/10/1390 | 10:19 گفت:

باور کنید ژورو در آینده بهترین دفاع میشه(البته 100سال دیگه هههه:) )

علی ارشدی در 17/10/1390 | 00:38 گفت:

ای بابا شیث و نصرتی!!!!!
مگه اونجا هم ایرانه که بازیکنا تو زمین هر کثافت کاری بکنن بعدش ببخشنشون اونجا محرومشون میکنن مادام العمر بعد سر آرسنال کلاه میره نخرشون بهتره :))

(Hooman sam (Dark metal در 16/10/1390 | 23:44 گفت:

پس نصرتی اینجا هوییییجه؟!!!

hesam در 16/10/1390 | 17:44 گفت:

شيث رضايي بهترين گزينه!روحيه ام ميده!!!

شاهین فدوی در 16/10/1390 | 17:09 گفت:

فوق ستاره تیممون جورو رو بدیم این روبگیریم من که ازش خوشم اومد تجربه خوبی داره نسبت به سنش

رضا عالم در 16/10/1390 | 16:25 گفت:

به نظزم تیم حال حاضر آرسنال یه تیم برای مرحله ی گذار هست !
یعنی فعلا فقط ونگر میخواد سعی کنه با کمترین تغییر در ترکیب موجود بهترین نتیجه را بگیره و اگه شد به جام برسه تا ستاره هاش حفظ بشن ...
آرسنال واقعی را باید از 2 سال دیگه ببینیم (البته اگه ستاره هاش حفظ بشن) !!!
از ترکیب فعلی تیم، شاید فقط این بازیکنا برا تیم آینده مهم باشن که حفظ بشن :
ژسنی، مارتینز، جنکینسون، گیبز، ورمائلن، کوشلنی، میگل، سانگ، فریمپونگ، ویلشیر، رمزی، تُرال، والکات، جروینهو، میایچی، چمبرلین، ولینگتون، ولا
احتمالا یکی دو نفر دیگه هم اضافه بشن!
پس از الآن خیلی تعجب نکنین اگه در آینده ی نزدیک ون پرسی را هم فروختن !!!

ایمان بهادران در 16/10/1390 | 16:21 گفت:

dobare az on bazikonai ke tahala kesi esmesham nashnide mese shamakh ba in bazikona arsenal tim nemishe nasri fabregas mifroshe bad

رضا در 16/10/1390 | 15:58 گفت:

خدا کنه بیاد

علی ارشدی در 16/10/1390 | 14:58 گفت:

خوب بود ولی چش و چالم در اومد تا خوندمش :))

محمودرضا معینی در 16/10/1390 | 14:54 گفت:

آقا ریوس تا سال 2017 با دورتموند بست!هازارد هم احتمال زیاد سر از ریال در میره!سیسوخو هم فک کنم با لیون قرارداد بست! وین بریج دستمزدی که می گیره بالاست!گوتزه هم با توجه به خرید ریوس (دوست صمیمیش)توسط دورتموند به احتمال زیاد حالا حالا ها تو دورتموند بمونه! گورکف و پودلسکی می تونن بهترین گزینه ها باشند به علاوه یه وینگر خیلی خوب برای ایجاد رقابت با ولکات و جروینیو! نمی دونم کی ولی باید حداقل این سه گزینه اضافه شه یا کسایی هم تراز با اینها!

حمید فرازی در 16/10/1390 | 14:45 گفت:

مرسی سید.جای اون یکی سید هم خیلی خالیه.امیدوارم بالاخره این کابوس بازیکن نخریدن تموم بشه

توپچی جنوب در 16/10/1390 | 14:18 گفت:

کلا بازیکن های که تولیگ فرانسه خوب بازی میکنن رابطه خوبی با ارسنال دارن و اغلبشون سر از ارسنال در میارن واین میتونه یکی از اون گزینه های خوب باشه..........
و با حرف های رضا عالم هم کاملا موافقم.
ودر اخر مرسی سید علی از این اطلاع رسانیت مرسی پسر.............

mostafaa در 16/10/1390 | 14:12 گفت:

هیگواین عالیه ولی هم گرونه هم آرسنال بیا نیست. ونگر بهتره دنبال دمبابا از نیوکاسل باشه. واسه اون می ارزه 20 30 ملیون خرج بکنه.نیوکاسل هم بفروش هست.مدیراش پول پرستن(مثل مدیرای خودمون)

mostafaa در 16/10/1390 | 14:10 گفت:

ونگر اگر می خاد جام بگیره باید پودولسکی رو بخره.تمام

رضا عالم در 16/10/1390 | 13:50 گفت:

به نظر من گرفتن قرضی وین بریج یا علی سیسوخو گزینه ی به مراتب بهتریه !
در نظر داشته باشیم که آرسنال آنره سانتوس را داره که خیلی خوبه و گیبز هم میتونه دفاع چپ مناسبی برای آینده آرسنال باشه. تازه از اون طرف ایگناسی میگل تو نوبته...
سمت راست هم سانیا هست و جنکینسون هم به نظر میرسه 1-2 سال دیگه یه دفاع راست خیلی خوب میتونه باشه.
تو دفاع وسط هم تا اسکیلاچی و جورو را رد نکنیم برن، خریدن دفاع حماقته.
آخه این همه بازیکن را ونگر چی کارشون می خواد بکنه ؟
به نظر من تابستون باید یه رفورم اساسی تو تیم داشته باشه و بازیکنایی چون :
آلمونیا (دلیل لازم نداره)،
اسکیلاچی (سن بالا)،
جورو (بعد این همه فرصت هنوز نتونسته دفاع مطمئنی باشه)،
دیابی (مصدومیت زیاد تو لیگ فشرده انگلیس)،
آرشاوین (نارضایتی از نیمکت نشینی، بالا رفتن سن و افت محسوس برای بازی تو چنین لیگی و افت قیمت در صورت نفروختن)
شاماک (عدم هماهنگی با بازی تو انگلیس)
بنایون (پایان دوره قرضی)

به جای همه اینا هم یه وینگر مثل رئوس یا هازارد و یه مهاجم مثل پودولسکی یا ایگواین (همین زمستون باید بخره) بخره و تمام !

با توجه به سیاست این چند فصل تیم و ونگر، این پنجره گرفتن یه دفاع چپ قرضی و خریدن یه مهاجم گلزن کافیه ...

aso در 16/10/1390 | 13:39 گفت:

عجبا،در تعجبم بسیار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مشکل اصلی ما عدم نگهداری توپ و گل زدنه، بعد دنبال مدافعیم>>> یکی نیست بگه آخه مرد حسابی اگه گل میخوریم به خاطر اینه که در صد مالکیت توپمون کمه،در نتیجه دفاع باید فشار بیشتری رو تحمل کنه، که نمیتونه!، و گل میخوریم
درسته دفاعامون مصدومن،ولیث یه قرارداد دو ماه بسه.