یک سری بازیکنای دیگه!!!!!!(قسمت 1)

نویسنده: سیدعلی موسوی امامزاده

وبلاگ من
نویسنده: سیدعلی موسوی امامزاده
سلام.من بچه بوشهرم.دقیقا به یاد ندارم از کی توپچی ام!!!!!!!ولی از وقتی خودمو فوتبالو شناختم همیشه خدا آرسنال و سیاستای ونگرو دوس داشتم تا دلتون بخواد پای بازی آرسنال حالم خراب شده و یا گریه کردم! از فینال لیگ قهرمانان 2006-تمام باختامون به چلسی یونایتد لیورپول-تاباخت4-2 به لیورپول تو لیگ قهرمانان2007 پارسال که دیگه نور علی نور بود مخصوصا باخت به اسپرز و بیرمنگام و تساوی با نیوکاسل خلاصه-تا اوجایی که درست باشه پشت ونگر و آرسنالم!
کل بازدید: 14,667 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یک سری بازیکنای دیگه!!!!!!(قسمت 1)

با نزدیک شدن به پنجره زمستانی ژانویه بر تعداد بازیکنایی که احتمال اومدنشون به " امارات" وجود داره زیادتر میشه.
خواهش میکنم در انتها بنا به گفته دوست عزیزمون " قاسم=علی کاظمی"
هر کی در حد توانش نظر بده تحلیل کنه از لحاظ فنی
ممنون!


10 نوامبر 2011 (اسکای اسپورت)
" تیموتی(تیم) ریم" مدافع 24 ساله تیم نیویورک رد بولز آمریکا فاش کرده که توپچی ها چند مدتیست بدنبال اویند. این مدافع 186 سانتی و خوش استایل که بازیهای درخشانی را از خود در MLS به نمایش گذاشته است وقتی در این مورد از او سوال شد صحتش را تاکید و تصدیق کرد.
تیم که 7 بازی کامل ملی داشته و این را شانسی برای زندگی اش میداند از سوی باشگاه " وست بروم " هم یک پیشنهاد انتقال قرضی دارد و میخواهد آنرا بررسی کند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سیدعلی موسوی امامزاده در 25/8/1390 | 16:50 گفت:

جوابی سی حمید توپچی :
سلام آغا حمید. مو اسمم علی ان- بچی امامزاده هسم-19 سالمن-والا یادم نمیا از کی طرفدار آرسنالم-هووووووووووووووو خیلی ان!
دانشگی پیام نور مترجمی زبان. خیلی خوشحالم که یه بوشهری ایهم بچی شهر اینجا دیدم. دمت المنت
امیدوارم بتونیم رفیقی خوبی سی هم باشیم و تو ای سایتکو بترکونیم
ای هم ایمیل و موبایلم : arsenalfc99@ymail.com
09368056848
!Arsenal 4 EVER

محمد جواد در 24/8/1390 | 01:14 گفت:

بهتون توصیه می کنم حتما حتما اون کلیپ گل های *shea*رو ببنید. خیلی بازیکن خوبیه. میگن تورس جدیده ولی به نظر من بازیش بیشتر شبیه هانریه!!!shea که بازیکن خیلی خوبیه امیدوارم این هم وطنش بازیکن خوبی باشه

hamidtopchi در 24/8/1390 | 01:00 گفت:

بچه کجایه بوشهری همشهری؟بگو شاید آشنا در اومدیم!!مگه بوشهر چقد وسعت داره؟مو بچه ی شیشم بهمنم محله ی بهبونیا!!
17سالمن!بوگو از خوت بوگو تا رفیق آرسنالی بیشیما!!!دمت گرم!!
بوشهریا دسا بالا حاضری بزنن میخیم بندری بیریم!!!
به افتخار شاهین و آرسنال!!!هوووررررراااااااا!!تا ابد آرسنال

hamidtopchi در 24/8/1390 | 00:55 گفت:

بازیکن خوب همه سراغ دارن!!!!
اینکه کسی بتونه بگه من فلانی رو میخوام بیارم مهم نیست مهم اینه که بگه من فلانی رو آوردم!!!
انقد آرسنال بازیکنای با تجربه شو به راحتی از دست میده که همه بازیکنا کمی که باتجربه میشن تقاضای جدایی از تیم میدن!!
نمونش زیاده پیرس و ریس و فلامینی و کلیچی و فابرگاس و مث اینکه جدیدا روسیچکی و آرشا!!!
پس نتیجه میگیریم آوردن بازیکن هم سخت نیست ولی نگه داشتنش سخته!!!!
قبول دارین؟؟

حمید فرازی در 23/8/1390 | 23:15 گفت:

چندروز پیش که یه مهاجم آمریکایی به نام برک شی گرفتیم.ظاهرا بازیکن خیلی خوبیه از اون دسته بازیکناست که ناشناخته هست ولی فوق العاده بااستعداد.بعیده دیگه ونگر بخواد مهجم بزرگی بخره.واقعا به طور اورژانسی به یه هافبک بزرگ نیاز داریم.

علیرضا در 23/8/1390 | 22:29 گفت:

با مصطفی موافقم...........100 در 100 ونگر یکی دوتا بازیکن خوب سراغ داره که صداش رو در نمیاره............
ولی تو این هایی که همه میدونیم به نظرم هازارد و گوتزه خوب هستند............

mostafaa در 23/8/1390 | 20:29 گفت:

من فکر می کنم ونگر آث خودشو رو نکرده و و قتی رو می کنه که طرفو بخره. ونگر رو هر بازیکنی دست میذاره قیمتش میره بالا و همه میرن دنبالش. نمونش ماتا هازارد و گوتزه.
مطمئن باشید اگر ونگر از قبل اعلام می کرد آرتتا یا جروینهو رو می خاد همه ی تیم ها هم می رفتن دنبالشون اما دیدیم که ونگر دو تاآث رو کرد که هردوشون هم فوق العاده دارن کار می کنن. فقط باید صبور باشیم و منتظر تا ونگر یه آث دیگه از خط هافبک رو کنه

davood در 23/8/1390 | 19:24 گفت:

الان تیم خیلی نیازی به مدافع نداره البته اگه ژورو یا اسکیلاچی برن و یکی بهتر از اونها بیاد عالی میشه
الان یه هافبک خیلی خوب میخوایم خوب نه خیلی خوب و همینطور یه مهاجم مرکزی خوب اگه مهاجم بخریم میتونیم از بین شاماخ و پارک یکی رو بفروشیم من برا هافبک گوتزه رو بهترین گزینه میدونم و برا مهاجم کاوانی

sam baygan در 23/8/1390 | 19:22 گفت:

ما که بازیشو ندیدیم خودش اگه دید بیاد نظر بده!