بازي با من سيتي

نویسنده: عليرضا عمراني

وبلاگ من
نویسنده: عليرضا عمراني
زندگي فقط آرسنال و شهرام ناظري
کل بازدید: 2,301 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازي با من سيتي

انصافا ديشب با تمام مشكلاتي كه داشتيم خوب بازي كرديم


خب با باختي كه جلوي من سيتي داديم اوضاعمون تو جدول يكم سخت تر شده.
شايد اگه فصلو بهتر شروع ميكرديم اين باخت زياد برامون اهميت نداشت ولي از دست رفتن امتيازات در ابتداي فصل كارمون رو براي ادامه سخت كرده طوري كه هر تيمي رو بايد ببريم.
ديشب تيممون به نظرم فاقد يه بازيساز گل زن بود چيزي كه تو سالهاي قبل فابرگاس به خوبي اينكارو برامون انجام ميداد ولي رمسي ديشب نتونست از پسش بر بياد.
بازيكناي كناريمون خيلي بد بودن(منظورم دفاع و مهاجم با همه)ولي جروينيو مخصوصا نيمه دوم بهتر بازي كرد.
اميدوارم روزهاي بهتري رو از تيممون ببينيم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

عليرضا عمراني در 29/9/1390 | 00:42 گفت:

برادر مهدي من بازيه با من سيتي رو فقط گفتم.كاريم با فابرگاس ندارم فقط گفتم ما هميشه هافبك خلاق گلزن داشتيم چيزي كه الان داره رمسي بازي ميكنه و نميتونه.بازي با من سيتي تو شش قدم كه ديگه تجربه نميخواد.البته در اين كه جا براي پيشرفت داره حرفي نيست ولي ما ديگه تيم سابق نيستيم كه به جوونا بتونيم زياد فرصت بديم.الان همه نتيجه ميخوان و خسته شدن از تكرار هر فصل.

mahdi jannati در 29/9/1390 | 00:32 گفت:

گوره پدر فابرگاس آشغال.رمسی یه ذره تجربه پیدا کنه دوتای فابرگاس میشه.

حمید فرازی در 28/9/1390 | 23:26 گفت:

آره علی.همون موقع قهمیدم اشتباه تایپ کردی اینا فقط برمیگرده به مشکلات کیبورد.

علی ارشدی در 28/9/1390 | 22:54 گفت:

حمید درست میگه بوندس لیگا دومه

علی ارشدی در 28/9/1390 | 22:54 گفت:

آقا من منظورم لیگ ایتالیا بود نه اسپانیا

kasra در 28/9/1390 | 22:18 گفت:

mohsen جون walcott که خیلی بازیکن خوبیه...سرعتش عالیه

حمید فرازی در 28/9/1390 | 21:36 گفت:

به خدا لیگی مزخرفتر از ایتالیا ندیدم.درسته تیما به هم نزدیکن اما اصلا بازیاشون زیبا و با کیفیت نیست.داستان مافیا که چندسال پیش یووه رو نابود کردن و اینتر با هم دستی با همین مافیا تو لیگ موندو فراموش کردی؟ الان بهترین لیگ انگلیس بعدشم آلمان هست.

علی ارشدی در 28/9/1390 | 20:48 گفت:

سپهر لیگ اسپانیا رو بذار لب کوزه آدم یاد بازی مافیا می افته

sepehr najafian در 28/9/1390 | 19:09 گفت:

اگه پول تو فوتبال بین تیما تا حدودی به صورت مساوی تقسیم میشد تمام لیگ ها دیدن داشت.به نظرم لیگه ایتالیا تیما به هم نزدیکترن.

mohsen abbasi در 28/9/1390 | 17:26 گفت:

بجز رابین و ویلشر و سانگ و ورمالن و تا حدودی این فصل کاسینلی بقیه در سطح ارسنال نیستن و تیم احتیاج به 5 یا حتی 6 بازیکن با کلاس بالا نیاز داره