انتقاد از صدا و سیما

نویسنده: Vishka

وبلاگ من
نویسنده: Vishka
ویشکا هستم و از فصل 2001 هوادار آرسنالم. به کانال و اینستاگرام تیم بانوان آرسنال حتما سر بزنید @arsenalwfc_fans
کل بازدید: 119,955 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

انتقاد از صدا و سیما

آرسنالی ها سلام:
17 بهمن ماه بود که پستی گذاشتم با عنوان"بحث پول که میشه..."و در اون پست اسامی 10 بازیکن گرانقیمت در جهان به ترتیب آورده شده بود.البته این مطلب رو از مجله ورزشی تلتکست شبکه 2 سیما همون روز خوندم وگفتم شاید برای همه جالب باشه که بونند نام حتی یک آرسنالی توی این فهرست نیست.دیروز همون تلتکست شبکه 2 سیما مطلبی زد(ص 174) راجع به فهرست 10 بازیکن گرانقیمت لیگ برتر انگلستان که اگر بخونید می فهمید که تناقضاتی با فهرست قبلی داره.

فهرست 10 بازیکن گرانقیمت لیگ برتر انگلیس:
1- وین رونی 26 ساله/منچستریونایتد/انگلیسی/65 میلیون یورو
2- سرخیو آخرو23 ساله/منچسترسیتی/آرژانتینی/47میلیون یورو
3- داوید سیلوا 26ساله/منچسترسیتی/اسپانیایی/46میلیون یورو
4- روبین فان پرسی 28 ساله/آرسنال/هلندی/45میلیون یورو
5- لوکا مودریچ 26 ساله/تاتنهام/کرواتی/39میلیون یورو
6- نانی25 ساله/پرتغالی/36میلیون یورو
7- یحیی توره 28 ساله/منچسترسیتی/ساحل عاجی/35 میلیون یورو
8- فرناندو تورس27 ساله/چلسی/اسپانیایی/35 میلیون یورو
9- نمانیا ویدیچ 30 ساله/منچستریونایتد/صربی/35 میلیون یورو
10- ونسان کمپانی25ساله/منچسترسیتی/بلژیکی/35 میلیون یورو

-در فهرست قبلی ریبری/تورس و ماریو گومس با 42 میلیون یورو سه نفر آخر لیست 10 بازیکن گرانقیمت جهان بودند و 4 نفر اول این لیست درآمد بالاتری نسبت به این سه بازیکن دارند.
-در فهرست قبلی که متعلق به 17 بهمن ماه بود فرنانده تورس درآمد 42 میلیون یورویی داشت و در آمد او در این لیست 35 میلیون یوروست.
من نمیدونم چنین فهرست هایی هر چند وقت یکبار منتشر میشه یا اصلا منبع صداو سیما برای درج همچین اخباری کجاست؟لطفا اگر کسی اطلاعی از این فهرستها داره خبر بده شایدم این اخبار درج شده صحیحه و من اشتباه میکنم.
با این حال از صدا و سیمای محترم از همین جا درخواست میکنم منبع خبرهاش رو برای خوانندگان مشخص کنه.متشکرم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 2/12/1390 | 11:04 گفت:

عمرا از آرسنال دس بکشم ویشکا!

ali jamshidi در 2/12/1390 | 07:26 گفت:

با حرف محسن آزاده موافقم. انتقاد کنید میشم مثله کره شمالی.
داریم پیشرفت می کنیم تو اطلاع رسانی

محسن آزاده در 1/12/1390 | 23:44 گفت:

خانه از پایبست ویران است !!! ......... اون وقت شما در فکر نقش ایوانی ؟!؟!؟!

Vishka در 1/12/1390 | 23:01 گفت:

سلام چی شده بعضی از دوستان کم پیدا پیدا شدن؟فکر کردم یهو خدایی نکرده از آرسنالی بودن دست برداشتن.

sam baygan در 1/12/1390 | 22:55 گفت:

ویشکا گیر دادی به این پولداراااآ

مریم ت در 1/12/1390 | 22:55 گفت:

حالا اخره انتقاد اینه که .بازی های لیگ انگلیس رو نشون میدن و لی اخبار خبر لیگ انگلیس رو نمیده .با خودشونم درگیرن

Vishka در 1/12/1390 | 22:43 گفت:

از بس کنجکاوم.تازه تلتکس دم دسته راحت میرم سر کنترلو....

مرتضی در 1/12/1390 | 20:39 گفت:

یادش بخیر یه زمانی بازی نبود که پخش نشه از بوندس لیگا بگیر تا بازی های لیگ فرانسه حتی بازی های آرسنال تو جام اتحادیه هم پخش میشد اما الان ........................

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 20:23 گفت:

ویشکا تو هم دل خوشی داری بخدا من برنامه های شبکه 1 و2 و3 رو هم نمیبینم اونوقت تو میری تلتکست شبکه 2 ایران رو میخونیییییییی ...........

تازه انتظار داری چیزی که نوشتن صحیح باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خیلی حوصله و اراده قوی میخواد اینکار((:

علی ارشدی در 1/12/1390 | 14:03 گفت:

صدا و سیما و منبع؟ به حق چیزای نشنیده

رضاشاماخ چوک بندر در 1/12/1390 | 13:53 گفت:

اسم این ذکایی حیوان رونیاریدلطفا..
کلش مثل بستنی لیوانیه

مرتضی در 1/12/1390 | 13:41 گفت:

منبعش معلومه دیگه کیه : حسین ذکایی

حمید فرازی در 1/12/1390 | 13:27 گفت:

در مورد این ارزش گذاری که از دیدگاه مختلفی اینو انتخاب کرده و منبع این دو با هم تفاوت داره.منبع اون خبر اول که گذاشتی اگه اشتباه نکنم "بیلد" بود ولی تا اونجا که میدونم منبع این یکی بیلد ینست که البته احتمالا یکی از روزنامه های داخلی انگلستان اینو انتخاب کرده و ظاهرا با توجه به قیمت های پیشنهادی برای این بازیکنا در نظر گرفته شده..چون اگه توجه کنید بیشتر این بازیکنا یا با همین قیمت خریداری شدن و یا همچین پیشنهادی دارن که انجام این انتخاب کار سختی نیست و خودمونم میتونیم این کارو انجام بدیم.

در مورد اون ارزش گزاری 17 بهمن که Pakhshoo گفتن مربوط به درآمد بازیکناست امکان نداره یه بازیکن همچین درآمد سالیانه ای داشته باشه.ولی اون انتخاب رو از دیدگاه گسترده تری در نظر گرفتن و عوامل بیشتری درش دخیل بودن که حتی میبینیم بارسا که قهرمان شده بازیکنای بیشتری در این انتخاب داشته و کاملا طبیعیه.چون در این شرایط علاوه بر اینکه قیمت این بازیکنا بالاتر میره اسپانسر و رکتای تبلیغاتی بیشتری مایل بههمکاری با بازیکنای قهرمان هستن و اینم یکی دیگه از دلایل افزایش قیمتا هست که احتمالا دلایل دیگه ای هم داره.

Benyamin Esmaili در 1/12/1390 | 12:09 گفت:

آقا این فروشگاه چی شد پس ؟؟؟

محتشم تمیزی در 1/12/1390 | 12:05 گفت:

مثل بقیه کاراش و مطالبش منبعش عالم غیبه :D

Pakkhoo در 1/12/1390 | 12:02 گفت:

دوست عزیز فهرستی که شما می گویید متعلق به تاریخ 17 بهمن است مربوط به درآمد بازیکنان بود ولی فهرست جدید مربوط به قیمت خود بازیکن می باشد با هم فرق دارند.