بازی تیری انری برای ارسنال

نویسنده: Ehsan Rahimi

وبلاگ من
نویسنده: Ehsan Rahimi
man daneshjuye reshteye mohandesie shimi hastam .man 10 sale pish arsenalo ba thierry henry shenakhtam va asheghesh shodam va ta abad ashegh khaham mand.
کل بازدید: 10,250 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازی تیری انری برای ارسنال

شاید تیری انری 34 ساله بتونه با بازیش کمی وضعیت ارسنالو بهتر کنه شایدم نه نظرتون چیه؟


بالاخره تیری انری به ارسنال برگشت هر چند فقط واسه دو ماه و به صورت قرضی و احتمالش زیاده که تو بازی های اینده واسه توپچی ها به میدان بره.من هیچ وقت بازی های زیبای تیری رو تو سالهای گذشته فراموش نمی کنم من ارسنالو با تیری شناختم و واقعا بازی هاشو دوست داشتم و واسه ارسنال یه مهره واقعا کلیدی به حساب میومد و  میشه گفت که همه کاره ارسنال بود واقعا کارش تو سال های گذشته حرف نداشت.الان پس از 4 سال دوباره به ارسنال برگشته و می خواد واسمون بازی کنه اما الان دیگه 34 ساله شده و مطمئنا ذیگه اون کارایی و سرعت گذشتشو نداره ولی با این حال من فک میکنم بتونه به توپچی ها کمک کنه چون اون الان خیلی با تجربه است و اینم بگم که ما نباید از اون انتظارات گذشته رو داشته باشیم .با این حال امیدوارم به ارسنال کمک کنه چون ما تو این مقطع از لیگ واقعا به کمکش احتیاج داریم.نظر شما چیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amir hossein در 14/10/1390 | 12:13 گفت:

من که خیلی هیجانزده هستم ... میخوام زودتر آنری رو با پیرهن آرسنال ببینم تو زمین

یه سری گفتن این پیر پاتاله فلانه ... واقعا اینا طرفدار آرسنال هستن؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

علیرضا فراهانی در 14/10/1390 | 09:34 گفت:

بابا چرا شما این جوری اید؟ آنری همه کار کرد باسه آرسنال. سر پیری رفت بارسا که تصمیم خوبی بود. جام باشگاه ها نداشت که با بارسا گرفت.

@sam: البته پیر پیر است گرچه شیر بود!

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 07:39 گفت:

هانری فقط یک روحیه خوبه و اصلا در حال حاضر نمیتونه یک محاجم تاپ مس rvp باشه!

سید امین هاشمی در 14/10/1390 | 01:51 گفت:

احسان جان بدون شک تجربش به کمکمون میاد داداشم

mostafa در 14/10/1390 | 01:19 گفت:

پیر پیر بود گرچه شیر بود انری بی شک یکی از بهترین های دنیاست ولی سال اخری که تو بارسا بود یادتونه حالا ببینید الان دیگه نمیتونه تیری انری باشه ولی امیداورم تجربش بدرد ارسنال بخوره در حالی که ونگر میتونست بجاس بیشتر از چمبرلن جوان استفاده کنه

sam baygan در 13/10/1390 | 23:31 گفت:

آنری هنوز همون آنریه قدیمه؛ شیر،شیر بُوَد گرچه پیر بُوَد!

حمید فرازی در 13/10/1390 | 22:34 گفت:

منم عاشق هانری هستم ولی ظاهرا با برگشتنش دیگه نباید منتظر خرید تهاجمی باشیم و این اصلا نشونه خوبی نیست

ali jamshidi در 13/10/1390 | 17:15 گفت:

ضمن این که الجزیره اسپورت هم داشت می گفت که به آرسنال برگشته. زیر نویس هم کرد.

ali jamshidi در 13/10/1390 | 17:12 گفت:

علی جان این رو تو قسمت مشخصات باشگاه تیری هانری درج کرده بودند. پس یعنی قطعی شده و می تونه از بازی لیدز بازی کنه

2 Club career 2.1 Monaco (1992–1999) and Juventus (1999)
2.2 Arsenal (1999–2007)
2.3 Barcelona (2007–2010)
2.4 New York Red Bulls (2010–present)
2.5 Loan to Arsenal

منبع : ویکی پدیا-تیری هانری

علی ارشدی در 13/10/1390 | 15:45 گفت:

حالا یکی بگه تی تی از کی میتونه بازی کنه؟ اصلا قرارداد رسمی شده؟ اطلاعات موثق بدین لطفا

hamed در 13/10/1390 | 15:19 گفت:

امیدوارم حداقل آرسنال رو کمی از بحران خارج کنه.........................

mostafaa در 13/10/1390 | 14:25 گفت:

وقتی رفت بارسلون من بهش انتقاد داشتم.و از رفتنش ناراحت شدم.بزرگترین اشتباه زندگیش همون بود.میموند اسطوره ی بزرگتری می شد

ali jamshidi در 13/10/1390 | 13:54 گفت:

دو تا بعد داره :
1- بهد بازی کردن : من قدری می ترسم اونم به خاطر خاطره های خوشی که با تی تی داشتیم که بر فرض بازیکنی که 4 تا 4تا بازیکن دریبل می کرد حالا بیاد یه دفاع ضایع ازش توپ بگیره یا یه روز بیاد یه تک به تک خراب کنه تو همین کانون هستن کسائی که شروع کنن به تی تی اسطوره هم بد و بیراه گفتن. فقط می تونم بگم امیدوارم بشه میدونم می تونه.
2- بعد روانی: روی نیمکت می تونه به بچه ها کمک کنه مخصوصاً والکات و ژروینیو که می تونن پیشرفت کنن. چون توی این پشت ها آرسنال همیشه بازیکن خوب داشته. از اورماس بگیرید تا خود هانری که با اینکه نوک بود ولی از گوشه ها مخصوصاً چپ نفوذ می کرد.

امید وارم جایگاهش بهتر و حفظ بشه.

mohammad ali در 13/10/1390 | 13:49 گفت:

از رابین بهتر کار میکنه

توپچی جنوب در 13/10/1390 | 13:43 گفت:

تا حالا 400 تا کامنت در مورد هانری و بازگشتش و ارزشش بچه ها نوشتن حتی 2موردش رو خودم تو سایت گذاشتم ولی ارزشش رو داره هرچقدر هم بخوایم در موردش صحبت کنیم کمه انری 100در 100 الان بهتر از خیلی از بازیکنان ارسناله ودر اینکه واسه ارسنال مفید هست شک نکنید.........!!!عده ای بزرگ زاده می شوند, عده ای بزرگی را به دست می اورند و عده ای بزرگی را بدون انکه بخواهند با خود دارند .(شکسپیر)