خطاب به آرمان

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 115,808 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خطاب به آرمان

سلام خدمت آرمان گل گلا
غرض از مزاحمت تکمیل کار خودته لطفا حتما به این حرفم جامعه عمل بپوشون باتشکر!:)حرف من اینه که اول با تشکر فراوان به خاطر راه انداختن قسمت نظرسنجی برای ما.
حالا اینجا جای حرف داره که به راحتی میشه چندین و چند بار شرکت کرد در نظر سنجی؟  :!
اگه میشه یه کاری کن که هرکی شرکت کرد گزینه ها دیگه نیاد فقط به جاش بزنه که مثلا ون پرسی60% سانیا25%!!
تبلیغ نباشه مثل سایت طرفداران تو سایت ورزش3!!
البته اگه میشه یه تاریخی معلوم کن مثلاهر10 روز نظر سنجی عوض بشه!!!
آره هر 10 روز عوض بشه خوبه و یه جایی برای بایگانی نظر سنجی ها قرار بده!!
و درمورد چت آنلاین در سایت برای موقع بازی ها هم یه توضیح بده لطفا!!
و اینکه اگه میشه شکلک هم برای قسمت کامنت ها بزار البته نه مثل یاهو اگه نمیشه همون شکلک های یاهو و کلی شکلک دیگه مثلا آرم تیم ها و لیگ ها اگه بشه بزاری عالیه!!


دوستان اگه موافقید شما هم به آؤمان بگید!!:)هروقت جوابمو گرفتم پستم رو پاک میکنم:)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آرمان امیراحمدی در 15/10/1390 | 23:40 گفت:

موافقم . اون ور جواب دادم عزیز

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 21:58 گفت:

عجب یه بار همه با من موافق بودن:)
در مورد شکلک ها هم از آرمان شما هم بخواین:)

محمدرضاجاشي در 14/10/1390 | 21:17 گفت:

حميد توپچي راست ميگه البته اين يه بارو راست ميگه علي ارشدي هم راست ميگه اصلا تو ديد نيست
چتانلاين قبل بازي هم خيلي خوبه
اما وقتي همه هستن ارمان نيست و وقتي ارمان هست..........

sam baygan در 14/10/1390 | 19:56 گفت:

بله منم موافقم
ممنونم از اینکه مارو هم تو نظرسنجیت جا دادی!

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 18:46 گفت:

میری تو قسمت مدیریت بلاگ فکر کنم!!
اگه منظورت با منه که تا جواب نگیرم نمیرم!!هر وقت رفت دوباره مینویسم:)

Hossein Y در 14/10/1390 | 18:43 گفت:

منم موافقم ولي داداش ما هر كاري كرديم يه پست رو پاك كنيم نشد كه نشد!

علی ارشدی در 14/10/1390 | 18:33 گفت:

منم کاملا موافقم فقط یک نکته دیگه اینکه جای نظر سنجی اصلا خوب نیست باید تو دید باشه

حمید فرازی در 14/10/1390 | 17:59 گفت:

منم موافقم.البته آرمانم اون شب گفت هرکس پیشنهادی داره بده که امیدوارم مثل همیشه بازم به خواست یچه ها احترام بذاره.موقع بازیا بچه ها چندتا پست میذارن که یه جوری بازیو گزارش کنن و این یه کم بی نظمی میاره.اگه بشه یه چت آنلاین موقع بازیا راه اندازی شه حرف نداره.

ali jamshidi در 14/10/1390 | 16:19 گفت:

حرف حمید تویچی کاملاً درسته. حرف حق جواب نداره. ما هم منتظر تغییرات نظر سنجی و توضیحات در خصوص بخش های اضافه شده می مونیم. مرسی حمیدجان

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 15:35 گفت:

من با حمید توپچی موافقم درست میگه!!!!!!!!

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 15:30 گفت:

بچه ها شرمنده باز این عبدالعزیز پسر خاله کودن من اومده پای لب تاب تو سایت از کامنت من چیز تلاوت کرده شما به دل نگیرید من از همه معذرت میخوام بچه ها بازم شرمنده!!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 15:06 گفت:

سلام من میخوام یه اعترافی کنم من طرفداره 4030 بودم حالم از ارسنال بهم می خوره با اون مربیه مسخرتون دنیا ویلاس بواس ارسنال سوراخه تازه میخوان یه پیرمرد و بیارن گل بزنه ونگر حیا کن ارسنالو رها کن

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 14:30 گفت:

ببخشید آرمان نه آؤمان:)