حذف نشد ولی عوض شد... :)

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 116,207 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

حذف نشد ولی عوض شد... :)

با عرض پوزش نمیدونم چرا پسته (بازم خطاب به آرمان) حذف نشد پس تصمیم گرفتم عوضش کنم!!
این قسمتی از زندگی نامه آرسن ونگر دوست داشتید بخونید بد نیست :)
تاریخ تولد: 22 اکتبر 1949

ملیت: فرانسه

دوران کاری به عنوان فوتبالیست: آی اس موزیخ- مالماس- ای اس ووبان و استراسبورگ

دوران کاری به عنوان مربی: استراسبورگ(دستیار)- ای اس کنس(دستیار)- نانسی- موناکو- ناگویا و آرسنال

او هرگز در دورانی که فوتبالیست بود با مسئله ای به عنوان موفقیت همراه نبوده اما کمبود این مسئله رو در مربیگریش جبران کرد و تونست با هوشمندی خودش آرسنال رو به یکی از بهترین تیمهای جهان تبدیل کنه و این رو مدیون چشمان تیزبین و ذهن کاوشگر فوتبالیشه.
او در سال 1987 بعد از چند مربیگری تیمهای سطح پایین این فرصت رو پیدا کرد تا مربی تیم موناکو بشه و ظرف یه سال موناکو در مرکز توجه فوتبال قهرمانی فرانسه قرار گرفت و ونگر شایسته دریافت لقب بهترین مربی سال شد و وقتی به بایرن مونیخ جواب رد داد باعث تعجب همه شد جالب اینکه به ژاپن رفت و موفقیت هیش رو با ناگویا ادامه داد.
او در سپتامبر 1996 به آرسنال پیوست و به اولین مربی خارجی تبدیل شد که در 1998-1997 برنده لیگ برتر انگلیس شد و تونست توو همون سال لقب بهترین مربی جزیره رو کسب کنه.
او در مدتی که در آرسنال مشغول شد تونست ستارگان زیادی رو مثل پاتریک ویرا- امانوئل پتی- مارک اورمارس- دنیس برگکمپ- روبرت پیرس- تیری آنری- فابرگاس و... به دنیای فوتبال معرفی کنه.
همچنین ونگر تونست در سال 2002-2001 بهترین مربی جهان بشه و تقریبا در تمام سالهایی که مربیگری آرسنال رو بر عهده داشته جزء پنج مربی برتر جهان بوده.

و در آخر او چندی پیش بهترین مربی 1دهه فوتبال شد!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 17/10/1390 | 10:22 گفت:

تیری آنری واقعا آدم با مزه ایه:) اگه گفتین مث کیه؟دور از مسخره کردن میگما آخه من خودم با آنری رفیق جنگم:)
مث شخصیت پفک..........موتوری:)

♥Arsenal♥ در 16/10/1390 | 14:47 گفت:

ببخشید پاک نمیشه :(

sam baygan در 16/10/1390 | 12:12 گفت:

قرار بود پستت را حذف کنی...

حمید فرازی در 16/10/1390 | 09:03 گفت:

مرسی حمید و آرمان

mohammad ali در 16/10/1390 | 00:15 گفت:

حمید یدونه دیگه از بلاگا بذار...
تو میتونی هتریک کنی !¡...

♥Arsenal♥ در 16/10/1390 | 00:14 گفت:

آقایون دم همتون گرم پشت دشمناتون خم الهی نبینید غم:)
دست آقا آرمان هم درد نکنه که واقعا زحمت میکشه!!!!

علی ارشدی در 16/10/1390 | 00:14 گفت:

سام حرف منم همین بود

sam baygan در 16/10/1390 | 00:07 گفت:

شکلک نیازه فک میکنم ناراحتی و برداشتای بد از کامنتا رو کم میکنه...
البته دوستای ما هم باید جنبه این کارو داشته باشن و بچه بازی نکننش

توپچی جنوب در 16/10/1390 | 00:05 گفت:

اول جا داره یه تشکر ویژه کنم از حمید توپچی که گیر 3پیچ داد به ارمان تا جوابش رو گرفت و ........

دوما باید از اقا ارمان به دلیل وقت گذاشتن برا ارسنال و هوادارانش تو ایران هم تشکر ویژه کرد ...........
ب
عدش ا همه بچه هایی که با حمید توپچی موافق بودن هم یه تشکر ویژه میکنم و .......

از همه متشکرم از نوع ویژه اش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 15/10/1390 | 23:50 گفت:

مرسی آرمان با مورد دو موافقم خودت بنویسی بهتره البته وقتتو میگیره ولی خب عاشقی دیگه عاشق آرسنال
راجع به شکلک ها هم خوبه فقط خیلی شلوغ نشه

آرمان امیراحمدی در 15/10/1390 | 23:39 گفت:

سلام

داداش قدم قدم :D

1 - نظر سنجی کامل نیست ، این مشکلاتی که میگید و صحیح هم هست درست میشه !
2- چت در هنگام بازی ها ... باید بررسی بشه ! واقعا زمان لازمه برای این کارها ! میشه رفت یه برنامه آماده گرفت اما من ترجیح میدم بنویسم برنامه رو ! که هر تغییری خواستیم بدیم ...

3- شکلک کامنت هم به روی چشم اتفاقان بهش فکر کردم ... بزودی ...

محمدرضاجاشي در 15/10/1390 | 23:25 گفت:

من پيرن جديد انري رو ميخوام

محمدرضاجاشي در 15/10/1390 | 23:21 گفت:

ارمان راست ميگي بابا يه يه عكس العملي نشمن بده ديگه

mohammad ali در 15/10/1390 | 22:56 گفت:

آرمان فروشگاه چی شد پ ؟؟
محصولاتش چرا اینطوریه ؟!