تا حرکت چیز دیگه ای نمونده....

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 115,757 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تا حرکت چیز دیگه ای نمونده....

گفته بودم این پست رو نگه میدارم تا روز بازی با من یوتد.....
خوب دقت کنید و جوونیتون به باد ندین!کسایی که جا زدن و صرفا عاشق آرسنال 2003،2004 هستن بدونند با هوادارای بارسا هیچ فرقی ندارن!!
هوادارای بارسا هم مال 2006 به اینور هستن خیلیاشون!!با این تفاوت که میترسن بگن خریت کردیم و هوادار آرسنال شدیم!!

بازم میگم دوران طلائی آرسنال با قهرمانی تو فینال حذفی برابر یونایتد رسما تموم شد!!
حالا باید دوران سیاهی رو بگزرونیم!!!هرکی مرد سفر تو دره ها . طونل های سیاهیه ایستگاه بعد واسه سوار شه هرکی نیست مارو به خیر شما رو به سلامت!!
اسم آرسنال یعنی زرات خونه!!!زرات خونه یه دورانی میترکونه ولی ممکن یه دورانی بترکه!!!
وقت وقت ترکیدنه!!!شاید بترکیم شاید بترکونیم با این وجود تنها چیزی که معلومه با آتیش بازی تیم بیش از پیش قوی شده ی من یوتد تو بازی رفت و این نتایج ضعیف غیر از ترکیدن هر اتفاق دیگه ای معجزه است!!
هرکی مرد خطر بسم الله بیاد بالا فقط بگم که این اتوبوس ،اتوبوس شب شده و اصلا خوشی توش معنا نداره تا اینکه به آبادی برسیم و از طونل وحشت امارات بیایم بیرون!!!این اتوبوس یه چیزی کم داره اونم ترمزه هر لحظه امکان داره بره ته دره!!!پس دقت کنید!!!
بلیطاتون لطفا قبل بازی با یونایتد تهیه کنید نه دیقه 90 بیاید بگید ما هم هوادار آرسنال بودیم!!!!
پشت بلیط شرافطتون نوشته پس پارش نکنید و با افتخار دستتون بگیرید!!اگه 10تا هم خوردیم به امید رفتن ته دره نشینید یا اصلا سوار نشید و فقط به امید روزای خوش بیاید!!!
اتوکابوس شب آرسنال داره استارت میزنه باکش پره بازیکنه نصفه و نیمست که یکی زغال سنگ و یکی چوب و بخار محض اطلاعتون انرژی هسته ای تو این اتوبوس وجود نداره با رفتن بازیکنای بزرگ فقط همون سوخت های چوب و زغالسنگ موجوده!!!!
این اتوبوس یه اتوبوس نیست و یه اتوکابوس که جایی واسه بچه ها نداره و فقط اونایی که دل شیر دارن سوار میشن چون اتوبوس شهر بازی نیست و درش فقط از بیرون باز میشه!!!
با سوت داور بازی من یوتد و آرسنال اتوبوس راه میفته!!!!
ای توکه مرد سفری اهل خطر بیا بالا لفطش نده!!
ظرفیت اتوکابوس آرسنال نا محدوده و فقط کسایی  توش دووم میارن که خودشونم ظرفیت نامحدود بودن رو داشته باشن!!
ضمنا بار اتوبوس زرات گوگرده پس یا میرسیم یه جایی واسه ترقه بازی یا منفجر میشیم وسط راه!!!1
تواین اتوکابوس غیر ون پرسی و تیری هانری ویلشر(ناقص العضو) ژورو و مرتساکر همه هستن که خطر رو100برابر میکنه!!پس با اطلاع قبلی سوار بشین!!
احتمال اینکه بریم ته دره 99% و اینکه به آبادی در بیرون امارات برسیم فقط1%!!!
یادتون باشه راننده این اتوکابوس که قبلا کارناوال شادی بوده واسه یه پیرمرده که خودشو 10سال پیش ثابت کرد و مدرک رانندگی اتوکابوس رو بهش دادن!!!این پیر مرد تو رانندگی حرمت داره پس سر اگه رفتین ته دره از دیه میه خبری نیست در ضمن بیمه هم نیستین!!!
خلاصه یه اتوبوس با 1دنیا خطر و وحشت و اضطراب در حال حرکت و مقصد اول ایستگاه منچستر یونایتد و ایسگاه بعدی منزلگاه شادیه!!!
بلیط این اتوبوس همینجا داده میشه.........
هرکی ثبت نام کرد دیگه نمیتونه بلیطش پس بده یا به کس دیگه بده چون گفتم پشت بلیط شرفتون نوشته میشه!!!!
اگه باور ندارین به یه ایستگاه خوب میرسیم کافیه بیلیوردهای پشت زمینه سایت رو تو قسمت بلاگ ها ببینید 1994،2005،2003و.............!!
هرکی اسم ننوشت خواهشا از آرسنال دیگه نگه اینجا!!چون این اتوبوس خائنای زیادی رو به خودش دیده که مث میخ رفتن تو تایراش!!!سوخت هایی که قلابی بودن رو زیاد داشته!!!
هرکی مرد سفر بسم الله!!!!!
هرکی اهل خطر یا علییییییییییی!!


وصیت نامه یادت نره!!ضمیمه وصیت نامت بنویس که خودت اومدی و مجبور نشدی و پای مشکلات سفرت هستی و خطراشو به جون میخری و اینم بنویس که براچی داری میای اصلا؟!!

بفرما بلیط باجه hamidtoopchi
قیمت: به قیمت شرفت و مردونگیتو و دل شیر داشتنت و معرفتت.
مبدا: منچستر یوناتد (ایستگاه امارات)
مقصد: یه جایی بیرون سیاهیه روز.
هدف: شناخت مرد خطر و سفر از نامرد روزگار
نکته: یا بلیط نخر یا اگه میخری مرد باش!!
پایانه: آرسنال
راننده: آرسن ونگر
کاپیتان: ون پرسی
مشاور کاپیتان : تیتی آنری
لطفا از آوردن هرگونه بی ادبی ، فحاشی ، خاری ، پستی ، نمکنشناسی ، خیانت ، جا زنی ، پول پرستی ، نژاد پرستی ، توهین ، حرف ناسزا ، تعریف و تمجید های الکی ، انتقاد های بیخود و مخرب ، قلدری و امثال اینها جدا خودداری کنید!!

علی ارشدی : باشه آخه من متولد 13/1 هستم گفتم بدونی اصلا برای من 13 نحس نیست 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 20:33
محسن آزاده : ببین علی ارشدی، اومدی و نسازی :) 
خودم صندلی 13 رو گرفتم ، بلیطشم دستمه ، 10 برابر قیمتم به هیچ کس نمیدم : دی 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 20:04
علی ارشدی : محسن جون سیزده نحس نیست که 13 مال من 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 19:59
hamid arsenal : اینم ادرسه وبلاگ www.hamidarsenal2009.blogfa.com 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 18:54
hamid arsenal : داش حمید حرفاتو تو وبلاگم گذاشتم بیا بخون فقط نظر یادت نره 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 18:51
محسن آزاده : من که دیشب بیرون اتوبوس از سرما یخ زدم! اصلا همون صندلی 13 رو بده به خودم ، می خوام شانس زنده بودنم رو هر چه بیشتر به صفر نزدیک کنم، اصلا من اینجام تا واسه آرسنال بمیرم ! 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 18:41
علی ارشدی : صبر کن بینم؟ باز من امروز امتحان داشتم چه کارایی کردین؟ حمید جون بلیط واسه منم نگه داشتی یا نه؟ 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 16:07
محمود : من تا ابد آرسنالي خواهم موند. بليط هم كه مسلما مي خوام. 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 14:59
saeed : هنوز نفهمیدید با این راننده میریم ته دره باید راننده روعوض کنیم 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 14:13
hamidtoopchi : بخدا هیچ آرسنالی شرایط منو نداره:)
داداش منچستری!!دایی بارسایی!!شوهر خاله منچستری!!پسر خاله منچستری!!یه پسر خاله دیگه چلسی!!پسر همسایه چلسی!!!بابام که اهل فوتبال نیست هم میگه این تیم لندنه پس.....!!!دیگه نمیدونم معلمام یا هیچی یا منچستری!!!همکلاسی که بام رقابت داره(مثلا رقابت داره)منچستری!!زن داداش منچستری!!!پدر بزرگ منچستری!!همشون به طرز عجیبی تعصبی!!
چپ راست میری غیر آرسنالی!!!پسر عمو یوونتوسی منچستری!!!عجب روزگاری واسه من درست شده ها؟؟؟؟؟؟:)))
ولی اومدم سوار اتوبوس و اصلا نمیخوام پیاده بشم!!!یکی از دایی هام هنوز طرفدار آژاکس!!!
یه دایی آرسنالی دارم که 100..... کیلومتر بام فاصله داره!!!همه جا غیر آرسنالی!!!
یکی بیاد روضه بخونه داغ دلمون تازه بشه :(( اییییییییی وایییییییییییییییییییییی!!!!
جمله پایین مخصوص بوشهریاست!!:
اتوبوس سر پیچه خدانکنه واپیچه!! 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 13:19
hamidtoopchi : همتون خوش اومدین!!!
ایشالله یا میریم ته دره یا به مقصد میرسیم!!مهم اینه که با آرسنالیم!!!
بلیطاش فقط دست خودمه جایی واسه بازار سیاه نمونده فعلا همه جا سیاست!!!
اتوبوس شب...............
بدو بپر بالا جا نمونی!!!
این پست رو تا یکشنبه قبل بازی من یوتد هی آپدیت میکنم!!!
و اسم همتون ثبت میشه که کیا گفتن من هستم!!!!به محض هرگونه کار خرابی بعد هر باخت تلنگر بهش میزنم!!!
مخصوصا اونایی که ثابقشون خرابه!!!!
ولی جا واسه همه هست خوش ثابقه بی ثابقه آرسنالی غیر آرسنالی همه و همه.....
این اتوبوس شاید آخر عاقبت نداشته باشه ها؟؟؟
ولی مهم اینه که عاقبتتون آرسنالی باشه!!!
همه یکسان هستن تو اتوبوس فقط شماره صندلی فرق میکنه!!!!
احتشام راست میگه ماشین پنچره....:(
لطفا باد غیرتتون توش کنید نه چیز دیگه!!! 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 13:06
ali jamshidi : سلام رضا مشکلت حل نشد؟؟
بابا یه accunt دیگه بساز. 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 12:56
رضاشاماخ : فقط 2تاصندلی خالیه .درضمن همونطرفی هم یه سری به گینه میزنیم 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 12:17
farshad khadem : اَقا منه پیرمردو با خود با خودتون می برین ؟ منم هستم .حجتو تمام کردی بتو افتخار میکنم 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 10:40
ali jamshidi : ما هم هستیم. حمید توپچی حال کردم با پستت. دمت گرم. دمه همه با معرفتا گرم. همه ما از یه خانواده ایم. از خانواده بزرگ آرسنال. زنده باد آرسنال و آرسنالی ها که به همه فرق دارن. 5 تا بلیطم واسه ما نگهدار لطفاً.قسمت لژ خانوادگی اتوبوس. 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 10:00
مهدی احتشام : بابا حواستون كجاست ماشين پنچره!!! همه بيايد پايين كمك كنيد لاستيكشو عوض كنيم
اون نامردايي كه مي خوان با اتوبوس ديگه برن صبر كنن لطفاً رفيق نيمه راه نباشن 
الان راه مي افتيم
يا علي پيش به سوي زندگي


تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 09:34
محسن شعبانی : واقعا که........... 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 09:27
رضا : من هستم حتی اگه احتمال زنده بودن ۰٪ باشه فقط تا ابد ارسنال حتی اگه جانم را از دهم!!!! 
روز های خوب دور نیست ای عزیز 
پس بیا و نامردی مکن ای رفیق 
اگرپشیمان شدی چاره ای نیست ای عزیز 
روزگار شکست ناپذیری دور نیست ای رفیق 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 09:14
محمودرضا معینی : آقآ منم میاما! من کنار پنجره میشینم! می خام همه لحظات مسیررو به چشم ببینم! 
من که بعد بازی دیشب با همه منچستریا شرط بستم!!!!! 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 06:40
hamid arsenal : داداش حرفات فوق العاده بود طوری که کپی کردم و روی یه کاغذ نوشتم عالی بود
نوکر همه حمید ارسنال 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 04:59
reeza : راستی اصلاً ازت توقع نداشتم حمید که عکس ژورو رو نذاری واسه پروفیلت بهم بر خورد D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 04:52
reeza : من نفر آخر سوار میشم می خوام کنار دست راننده بشینم مراقب باشم خوابش نبره در ضمن من یه نفر کل بلیط رو میخرم چون دیوونه آرسنالم راستی دیوونه ها رو هم که را ه میدن؟؟؟؟؟؟ 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 04:50
مصی : منم هستم حمید توپچی 
منم صندلی میخوام ب قیمت شرافتم
ب امید برد مقابل منچستر 
و جشن بزرگ تو امارات 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 03:43
hosein : اصلا طرفدارای بقیه تیما وقتی میان اینجا سرک میکشن، بایدم تعجب کنن. اینجا ایالت توپچی هاست. با بقیه جاها فرق داره. ما هم عاشق فرقهاش شدیم. پس آآآآآآی ی ی ی ی هوادار تیم X !!! بچسب به تیم خودت. ما اینجا تو عالم خودمونیم. بپا. اسباب بازی اینجایی ها توپ و باروته ها!! پس برو رد کار خودت و تیمت جوون. وگرنه .... BoooooM!! ایشالله با اتوبوس از رو تیم شما هم رد میشیم. همونطور که پارسال از رو امثال بارسا و یونایتد و سیتی و چلسی و ... رد شدیم. 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 02:27
میلاد : زراد نه زرات! 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 02:25
hosein : ایول . واقعا دمت گرم. بهترین متنی بود که تا الان خوندم. اگه یکی که شور این متن رو درک کنه، بتونه ترجمه اش کنه، واقعا جاش تو بهترین مجله های ورزشیه. پر از شور، پر از غیرت ... اینه. اگه جا بمونمم تا تهش دنبال این اتوبوس میدوم. اگه رفت ته دره باهاش میپرم پایین. ولی اگه رسید به آبادی شادی، فقط وامیستم، از دور شادی همه رو میبینم. نفس نفس میزنم و واسه همشون، از راننده تا ... همشون، دست میزنم. 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 02:20
hosein : ایول . واقعا دمت گرم. بهترین متنی بود که تا الان خوندم. اگه یکی که شور این متن رو درک کنه، بتونه ترجمه اش کنه، واقعا جاش تو بهترین مجله های ورزشیه. پر از شور، پر از غیرت ... اینه. اگه جا بمونمم تا تهش دنبال این اتوبوس میدوم. اگه رفت ته دره باهاش میپرم پایین. ولی اگه رسید به آبادی شادی، فقط وامیستم، از دور شادی همه رو میبینم. نفس نفس میزنم و واسه همشون، از راننده تا ... همشون، دست میزنم. 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 02:19
رضاشاماخ : شهرام عمویی روببین ساکش پرازتن ماهیه این همه تن ماهی ساحل براچی آوردی؟ 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 01:25
رضاشاماخ : بلیطاپیش خودمه اگه دست حمیدباشه بازارسیاه راه میندازه .بیاکه تموم شد .محسن آزاده بلیط نداره یخ بزنی پسرزودبلیط بگیر.حمیدبااین اتوبوس توتا3سال دیگه هم به منچسترنمیرسیم 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 01:23
محسن آزاده : نامرد رفتی بخوابی ! . . . در اتوبوسو باز کن منم بیام تو، بیرون سرده : دی 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 01:10
شهرام عمویی : جالب بود حمید خیلی با مزه ای من خیلی دوست دارم!!!!!!!!!!!. 

منم با اینکه خیلی وقته سوار بودم و به راننده هم اطمینان کامل دارم و مطمئنم اون 1%رو به100% تبدیل میکنه.... 

راستی من صندلی شماره 14 نشستم نیگاه کن الان بلند شدم از صندلی منو میبینین؟؟؟؟؟؟؟ 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 01:10
hamidtoopchi : آقا محسن vip نداریم!!
من که رفتم تو بوفه عقب بخابم:) 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 01:08
hamidtoopchi : آقا محسن vip نداریم!!
من که رفتم تو بوفه عقب بخابم:) 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 01:08
hamidtoopchi : صندلی ردیف آخر ماله بچه های جنوبه!!!غیر خودم که جلو نشستم:) 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 01:07
hamidtoopchi : صندلی ردیف آخر ماله بچه های جنوبه!!!غیر خودم که جلو نشستم:) 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 01:07
محسن آزاده : hamidtoopchi نوشتت عالی بود ، این نوشته حقشه که تو مجله رسمی آرسنال چاپ بشه . . . منم که معلومه یه بلیط vip می خوام :دی 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 01:06
hamidtoopchi : راننده همون پیرمرده که 2004 خودشو ثابت کرد!!با دستیارش پت رایس 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 01:05
hamidtoopchi : یکی آقای راننده بخونه فعلا تا ایستگاه یونایتد بعدشه که سیاهی همه جا فرا میگیره:( 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 01:04
رضاشاماخ : درضمن یه راننده هم میخوایم 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 01:03
hamidtoopchi : صندلی آخر مال رضا شاماخ که از باخت آرسنال خوشحال میشه:)
با این وجود غم نداریم تو اتوبوس و حتی موقع سقوط هم میتونیم بخندیم!! 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 01:03
hamidtoopchi : آقا محسن تو کادر بالا گفتم که شاید بریم ته دره ولی شاد بسیم به اونجایی که ازش گفتم!!
پس جا نزنیا!
ممکن 5 سال دیگه مث هوادار وست بروم ویچ باشی و تشویق تیمی مث وست بروم کنی یا اینکه شاید آرسنال 2003،004!!


تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 01:02
رضاشاماخ : آقاحمیدلطفاصندلی ردیف آخروبرای من بذارکه بخونم وبچه هادست بزنن درضمن ناهارهرکی باخودش بیاره...بیابلیط تموم شد 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 01:01
hamidtoopchi : بفرما 
بیا سوار مرد تو دره مردونگی سقوط کنی بهتر تا بین نامردا استوار باشی!!


تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 00:59
mohsen : من که هستم ولی اگه واقع بینانه بخایم به قضیه نگاه کنیم اگه مدیرا کاری نکنن ما کم کم راه تیما ی خیلی خوبی که حتی لیگ هم بردن ولی الان تو دست دو دارن زور می زنن می ریم 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 00:58
شاهین فدوی : منم بلیط میخوام 
درووووووووووووود به ارسناااااااااااال 
درووووووووووووود به ونگر 
دروووووووود به همه بازیکنا 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 00:53
hamidtoopchi : من خودم اولین بلیط رو خریدم!!
رفتم سوار صندلی جلو شماره 1 ماله منه! 

تاریخ نگارش : 26/10/1390 | 0
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 21:18 گفت:

آقا حمیدرضا شما از اون دسته کسایی هستید که فقط و فقط با شادی آرسنال شریکید نه با غمش!!!
من اگه این پست رو گذاشتم فقط به خاطر این بود که بچه ها بعد شکست سوانسی آرومتر بشن و اگه بازم از یونایتد خوردن یه وقت از کوره در نرن و یادشون باشه اون چندتا جمله آخری!!!!
بعدم کسی مجبورت نکرده بگی من حاضرم به پای آرسنال بسوزم!!نسوز......

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 21:15 گفت:

نمیدونم چرا تا حرف از غیرت و شرف میشه بعضیا جوش میارن؟

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 21:15 گفت:

حمیدرضا : کسی که این پست رو گذاشته خیلی نا بخرده چون ما فقط دنبال پیروزی و جام هستیم. منم عاشقه آرسنالم. تا آخرش هم هستم. ولی 8سال طرفدار آرسنال نشدم که الآن ببینم داره نابود میشه


مثلا کجاش نا بخردانست؟اگه میشه بگو خردمند!!

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 21:13 گفت:

ممد رضا جون بلیط فقط هر نفر یکی بدون بازار سیاه!!!چون قیمت شرافته

محمدرضاجاشي در 27/10/1390 | 15:00 گفت:

نامردا به من نگفتید بلیت گیرم نیمد 250 هزار دادم از بازار سیاه گرفتم
دیر اومدم ولی
اومدم

محسن در 27/10/1390 | 14:25 گفت:

مثل اینکه ته اتوبوس مال جنوبی هاس پس من آخر میشینم این خوبه.
من چندتا بلیط می خوام دوستامم می خوان بیان

حمیدرضا در 27/10/1390 | 13:09 گفت:

کسی که این پست رو گذاشته خیلی نا بخرده چون ما فقط دنبال پیروزی و جام هستیم. منم عاشقه آرسنالم. تا آخرش هم هستم. ولی 8سال طرفدار آرسنال نشدم که الآن ببینم داره نابود میشه

arash در 27/10/1390 | 12:02 گفت:

بچه ها یه سوال..لطفا یکی جواب بده..این فرصت نقل وانتقالات زمستانی لعنتی تا کی هستش؟؟!! ینی تا کی میتونیم بازیکن بخریم؟؟؟!!!

arash در 27/10/1390 | 12:02 گفت:

بچه ها یه سوال..لطفا یکی جواب بده..این فرصت نقل وانتقالات زمستانی لعنتی تا کی هستش؟؟!! ینی تا کی میتونیم بازیکن بخریم؟؟؟!!!

arash در 27/10/1390 | 12:02 گفت:

بچه ها یه سوال..لطفا یکی جواب بده..این فرصت نقل وانتقالات زمستانی لعنتی تا کی هستش؟؟!! ینی تا کی میتونیم بازیکن بخریم؟؟؟!!!

arash در 27/10/1390 | 11:47 گفت:

من کاری با این اتوکابوس و این چیزا ندارم..وقتی کسی میگه آرسنالیه هیچ جای شکی نیست که دیگه نباید جا بزنه..ولیییییییییییی......آرسنال نباید به منچستر ببازه..اصلا راه نداره..ببازه من یکی سکته میکنم به خدا :((((

فرهاد در 27/10/1390 | 10:47 گفت:

منم می خوام ولی راننده ونگره یعنی.................

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 01:16 گفت:

بدو بدو بلیط کارناول مرگ:)
اتوکابوس......
یا شایدم لحظات خوش و هیجانی......

هرکی نیومد جا میمونه!!!
hamid arsenal:
نمیشه بدون بلیط رات نمیدن چون خیلی گرونه بلیطش به قیمت غیرت و شرافته!!واسه همین بازار سیاه هم نداره

El Pistolero در 27/10/1390 | 01:06 گفت:

آقا ما هم بلیط شماره 7 رو میخوایم با قاطعیت رزرو کنیم. آخه عشق پیرس ایم دیگه

Sajad در 27/10/1390 | 01:03 گفت:

خوب بود...

Sajad در 27/10/1390 | 01:03 گفت:

خوب بود...

hamid mehdizadeh در 26/10/1390 | 23:58 گفت:

داش حمید من بلیط نمیخوام زیر پای ارسنالی ها بشینم راحتم

حمید فرازی در 26/10/1390 | 23:40 گفت:

وایسین ببینم.بدون من کسی جایی نمیره.راستی راننده خوبی داریم.امیدوارم سفر خوب و پرهیجانی داشته باشین

saeed asghary در 26/10/1390 | 23:16 گفت:

اگه رفتیم ته دره که در راه آرسنال مردیم و افتخا میکنمیم اگه نرفتیمم که افتخار میکنیم تو همه لحظات کناره تیم بودیم

saeed asghary در 26/10/1390 | 23:12 گفت:

داداش منم بلیت میخوام فقط یه بالشتم بده من برم پشت اوتوبوس بخوابم سره بازی بیدارم کن

علیرضا احمدی در 26/10/1390 | 22:19 گفت:

ghazieye bilito ke nemidoonam chie! vali man hamishe poshte teamam :))

♥Arsenal♥ در 26/10/1390 | 22:06 گفت:

از همه اونایی که تا الان لطف داشتن مث hamid arsenali متشکرم!!!
و سوار شدنتون به این اتوبوس رو نمیدونم باید تسلیت بگم یا تبریک؟
شما کمک کنید؟

♥Arsenal♥ در 26/10/1390 | 22:05 گفت:

آها اینم از پستاتون:)