خلبان.....:((

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 115,754 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خلبان.....:((

دوستان حتما بخونید و عمل کنید....

فوتبالی نیست ولی....روز 2شنبه حوالی شهرستان بوشهر از پایگاه ششم شکاری نیروی هوایی بوشهر یک یا چند شی نورانی که شباهت بسیار زیادی به هواپیمای جنگی و یا هواپیمای جاسوسی داشتند در نمایشگر رادار پایگاه ششم شکاری رویت شد!!(منظور از شی نورانی در صفحه رادار هستش نه در آسمان)

بعد از گشت زنی و برگشت هواپیما های بوشهر بر فراز خلیج فارس هیچگونه مورد مشکوکی دیده نشد!!
اما نیروی هوایی و دریایی ایران دقت عمل و تمرکز بیشتری را به خرج دادند و منجر به کسب اطلاعات از حضور یک شی شبه هواپیمای جنگی یا جاسوسی بر فراز شهرستان بوشهر و منطقه (هلیله-نیروگاه-بندرگاه:این سه منطقه کوچیک دقیقا در اطراف نیروگاه اتمی قرار دارند) شدند.

که پس از گشت زنی دوباره در روز 3شنبه باز هم هیچگونه اطلاعات خاصی در ای باره به دست نیامد!!

در روز4شنبه با فراخواندن 2خلبان مجرب و با تجربه از تهران به سمت بوشهر و با دادن ماموریت به آنها عملیات آغاز شد که آنها باید این شی رو شناسایی و منهدم میکردند!!(از اسامی خلبانان هیچ نامی درز نشده تا به حال)

عملیات به صورت گروهی به کمک دیگر خلبانان صورت گرفت به اینصورت که یه فروند هواپیمای f14 در قسمت نیروگاه و هواپیمای حامل خلبانان مجرب و باتجربه برای کنترل ناوچه ها و ناوهای هواپیما بر آمریکا بر فراز خلیج فارس گشت زنی کنند!!

پس از پایان عملیات در روز 4شنبه و بدون یافتن هیچگونه سر نخ یا شی خاصی یک عملیات دیگر به همین صورت برای روز 5شنبه تدارک دیده شد که پایانی شبیه پایان روز 4شنبه نداشت!!

هواپیمای f14که بر فراز سه منطقه ذکرشده+بوشهر و روستاهای اطراف گشت میزد به سلامت در حال گشت زنی بود که اون یکی هواپیمای f14 پس از چک کردن نیروی دریایی آمریکا که تا 10مایلی خط مرزی آبی ایران پیش آمده بود به سمت مناطق ساحلی بوشهر در حال برگشت بود که ناگهان دچار سانحه میشود و در دریای خلیج فارس غرق میشود!!

این هواپیما در حوالی جزیره بسیار کوچک شیف در نیزدیکی بوشهر سقوط کرده!!


به گفته یکی از همکلاسی هایم که ساکن جزیره هست اینطور میگوید که:صدای انفجار هواپیما به وضوح هر چه تمام تر به گوش اهالی رسید!!


حال جای چند سوال باقی میماند:
1-آیا هواپیما نقص فنی داشته؟
پاسخ احتمالی:برای اینچنین عملیاتی امکان ندارد هواپیمایی را در نظر گرفت که حتی 1درصد احتمال نقص فنی در آن وجود داشته باشد!

2-آیا خلبان های هواپیما ایجکت نداشتند؟
پاسخ احتمالی:همه هواپیما های f14دارای ایجکت میباشند!

3-آیا ایجکت ها مشکل داشتند؟
پاسخ احتمالی:امکان این که هر دو ایجکت مشکل داشته باشد بسیار کم است ولی غیر ممکن نیست!!

4-آیا توسط نیروی دریایی آمریکا منهدم شداند؟
پاسخ احتمالی:این هواپیما تنها انفجار جزیی داشته و احتمال فراوان از موتورهایش انفجار صورت گرفته که باعث اینکه کاملا منفجر و 100%غیر قابل کنترل باشد نبوده که اگر اینطور بود یعنی توسط یاغیان خلیج فارس مندهم شده باشد باید در هوا منفجر میشد و هیچ چیز از اجساد خلبان ها یافت نمیشد؟

5-آیا در آب منفجر شده که صدمه ای به اتاق خلبان وارد نشده؟
پاسخ احتمالی: خیر ممکن نیست منفجر بشه و به اتاق خلبان آسیبی نرسد!!

6-آیا صدای انفجار ناشی از سقوط در آب بوده؟
پاسخ احتمالی:بله امکان دارد صدای مهیب ناشی از سقوط هواپیما در آب بوده باشه چون خلبان ها اصلا تکه تکه نشدند ولی به درجه رفیع شهادت نائل شدند!!

آنچه که احتمال منهدم شدن به وسیله امواج راداری و تحت کنترل در آوردن هواپیما توسط نیروی دریایی کثیف انگلیس و آمریکا شده باشد افزایش میدهد این است که رسانه های تصویری(tv) هیچ واکنشی نسبت به سقوط این هواپیما و وجود شی نورانی داده نشد!!
***************
امروز شنبه به گفته فرماندار شهرستان بوشهر جناره شهدا خلبان از دریا پس گرفته شد!!!ولی خبری از لاشه هواپیما نیست!!
********************
برای شادی روح آن دو شهید بزرگوار اجماعا الفاتحه معالصلوات...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 9/11/1390 | 20:16 گفت:

:)
غلط کاری تو زات آمریکاست ولی شما اونور ایران هستید یه چیزی میگید!!اینجا بچه های جزیره فارسی میگن ناو آمریکا پشت گوشمونه....البته هر چی باشه کاری نمیکنه......

چند سال پیش تقریبا2سال پیش بچه های بسیج بوشهر با قایق رادار گریز و تندرو روی بدنه ناو هواپیما بر آمریکا که مثل سگ ازش دفاع میشه تو خلیج فارس دورتادورش عکس امام خمینی و آقای خامنه ای زده بودند.....
**********************
آخرین اخبار حاصله:کمک خلبان یاسوجی بوده و خلبانش اصفهانی....هردو از تهران اعزام شده بودند.....
به خانوادهاشون تسلیت میگم...

sam baygan در 9/11/1390 | 19:32 گفت:

هر کاری میکنین بکنین فقط این سایتُ از ما نگیرین!

(Hooman sam (Dark metal در 9/11/1390 | 16:01 گفت:

آقا اصلا نترسید ، وزیر دفاع گفته که تو هفته دفاع مقدس ده ها صلاح هوایی رونمایی میشه...
من نمیگم 10تا نشون بدین...ایران یکیشو و فقط یکیشو نشون بده اونا جمع میکنن کاسه کوزشون رو...
بخدا اگه اونا جرات داشتن همچین غلطی بکنن تا حالا عاشق چشم و ابروی ما ایرانیا نبودن که هیچ حرکتی نکردن...
ایشال تا اون موقع امام زمانمون هم میاد و....
خدا کنه ما هم از یاراش باشیم اون زمان...ایشالا

♥Arsenal♥ در 9/11/1390 | 12:34 گفت:

آخرین اخبار دقیق و حاصله از تحقیقاتم در این باره معلوم کرده که این هواپیما اصلا به منطقه عملیاتیش نرسیده...و تنها 3دقیقه بعد از برخاستن از باند فرودگاه دچار سانحه میشه و در آسمان منفجر شده....
حال با این وجود قول 5بشکه گازئیل به اهالی لنج دار جزیره شیف داده این که با تورهاشون و دستگاه های کمک ناوبری لاشه هواپیما رو رسد کنن...

5بشکه گازئیل خیلی گرونه....

saeed asghary در 9/11/1390 | 10:13 گفت:

توپچیها آماده باشید
همه به جای خود
حملـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه

ehsan arabzadeh در 9/11/1390 | 07:57 گفت:

!!!!

♥Arsenal♥ در 9/11/1390 | 04:33 گفت:

اگه میخواید تا حذف کنم پست رو چون صرفا جهت اطلاع بود...

توپچی جنوب در 9/11/1390 | 02:14 گفت:

اره حمید دستت درد نکنه من هم یه چیزایی شنیده بودم اما رسانه ایش نکردن نمیدونم چرا!!!!!!!!!!!!!!!!!!

♥Arsenal♥ در 8/11/1390 | 23:47 گفت:

گفتم که ربطی نداره!!صرفا جهت اینکه هواستون باشه اینجا بوشهر چه خبره اگه فردا یه بمب درست حسابی اومد طرفتون تعجب نکنید!!!
اگه تو جزیره فارسی استان بوشهر رفته باشی اون بدنه نکبت بار ناوهای مرده شور برده شون پیداست!!

اگه با لنج رفته باشی دوبی میشنوی که هی به لنج های ایرانی اخطار میدن و روشون لوک (lock) میکنن!!!

اینجا یه جای عمومیه و اصلا حتما نباید موضوعات به آرسنال ربط پیدا کنه...
قبلا در مورد پست های غیر فوتبالی حرف زدیم..

حمید فرازی در 8/11/1390 | 23:38 گفت:

آره رضا جان.فعلا یه کم گرفتاره ولی چندوقت دیگه میاد

رضاشاماخ چوک بندر در 8/11/1390 | 23:25 گفت:

بچه هاکسی خبرازسیدامین هاشمی نداره؟

morteza در 8/11/1390 | 23:23 گفت:

حالا چه ربطی به آرسنال داشت.احتمالا خلبان آرسنالی بوده

رضاشاماخ چوک بندر در 8/11/1390 | 23:19 گفت:

آفرین.

Saeed Milani در 8/11/1390 | 23:06 گفت:

روح شان شاد. من تو نیروهوایی خدمت کردم و همیشه برای خلبان ها احترام خاصی قائلم. پریدن با هواپیماهای موجودا یعنی گرفتن جان در کف دست. دم همشون گرم.

علی ارشدی در 8/11/1390 | 23:00 گفت:

خب حمید انصافا یعنی چی این؟ :)))

حمید فرازی در 8/11/1390 | 22:33 گفت:

عجب.جای بحث داره فعلا منتظر میمونم ببینم خبرشو رسانه ای میکنن یانه ولی اگه همینطور باشه میتونه اتفاقات جدیدی رخ بده

mohammad ali در 8/11/1390 | 22:21 گفت:

سعید هم تو فیلم شوق پرواز مرد :)

♥Arsenal♥ در 8/11/1390 | 22:20 گفت:

هرچه هست زنگ خطری برای ماست که حالا وقت اتحاد و همدلی برای به خاک سیا نشوندن آمریکا رسیده!!!که از این گستاخی ها نکنه.....

♥Arsenal♥ در 8/11/1390 | 22:15 گفت:

منبع من شوهر خاله من افسر نیروی هوایی و مسئل فرودگاه نظای پایگاه ششم شکاری بوشهر هستش