یه مقایسه بدونه تعصب

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 115,787 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یه مقایسه بدونه تعصب

یه مقایسه بدونه تعصب بین لیگ اسپانیا و انگلیس.....


اوج حساسیت در لیگ جزیره 

هفته بیست و هشتم در حالی به پایان رسید که فاصله امتیازی تیم ها نسبت به صدر جدول به شرح زیر میباشد :

*تیم چهارم تا صدر جدول 13 امتیاز که دست رسی به صدر جدول برای آرسنال که تیم چهارم لیگ جزیرست شاید امکان پذیر نباشد .

*تیم سوم تا صدر جدول 12 امتیاز جایی که تاتنهام برای حضور دوبارش در لیگ قهرمانان خود را به آب و آتیش میزند البته باخت های پیاپی این تیم رو در خطر بیرون افتادن از رقابت برای کسب سهمیه قرار داده .

*تیم دوم تا تیم اول جایی منچستر سیتی که با دلارهای نفتی خودش را در لگ جزیره مطرح کرده از دیگر بخت های قهرمانی به شمار میاد که تنها 1امتیاز با تیم همشهریه صدر نشین فاصله دارد این درحالی است که آنها بازی های سخت خود را با سایر تیم ها نظیر :چلسی ، آرسنال ، منچستر و...انجام نداده و امکان از دست دادن امتیاز را دارد .

* منچستر یونایتد شایطین سرخ تیمی که سر رقیبان را قطعا میبرد و رحمی در کارش نیست صدر جدول قطعا برازنده چنین تیمی است تیمی که تا آخرین نفس مبارزه میکند و از پیروزی لذت میبرد این تیم با وجود مصدومیت های پی در پی بازیکنان خویش باز هم دست از تلاش برنداشته و برای قهرمانی میجنگد این تیم با تفاضل امتیاز شکننده 1 ر صدر جدول است که نمیتوان گفت آنها قهرمانند با وجود اینکه آنها بازی سختی در پیش ندارند ولی لیگ جزیره هست و تیم های سرسختش .

**چنین لیگی با چنین فشاری 15 سال هوادار یک تیم بودن مانند تحمل این است که سر شما لای گیوتین باشد و جالب تر اینکه با اینکه تیم شما خوب نتیجه نمیگیرد ولی تحسین همه را برمی انگیزد و مربیان هرروز امیدوارتر میشند....
در کیلومترها پایینتر لیگی وجود دارد در کشور اسپانیا که :

برگرفته از درگیری های قومی است و یا احزاب سیاسی فوتبالی سرشار از تکنیک و ظرافت میعادگاه بهترین بازیکنان دنیا که البته 22تا ستاره فقط در تیم رئال مادرید و بارسلون خلاصه میشود :


فاصله امتیازی تیم های دیگر با صدر جدول به شرح زیر است :

*تیم چهارم تا صدر جدول 30 امتیاز فاصله دارد مالاگا از ان دسته تیم هایست که به شدت خرید کرده ولی بازهم شاهد فاصله 30 امتیازی آنها هستیم این درحالیست که این هفته مالاگا با تیم صدرجدولی و پر مهره رئال بازی دارد و به احتمال قریب به یقین فاصله آنها با صدر 33 امتیاز خواهد شد .

*تیم سوم جدول یعنی والنسیا که 26 امتیاز تا صدر جدول فاصله دارد و قهرمانی برای آنها معنایی ندارد ماتادورهایی که تنها برای سوم شدن میجنگند قطعا شاخ تیم هایی مثل رئال و بارسا در شکم آنها جای دارد والنسیا این هفته با اتلتیک بیلبائویی دارد که این تیم هفته های خوبی را درد پشت سر میگزارد .

*و اما تیک دوم یعنی بارسلونا میعاد گاه بهترین بازیکنان تاریخ تیم بارسلون ، این تیم با وجود داشتن مهرهای فراوان و بازی روان و جذاب خود اختلاف دست نیافتنی 10 امتیازی را با رقیب سرسخت خود رئال مادرید دارد این تیم این هفته با تیم سویا بازی دارد و نتیجه از قبل مشخص است نتیجه چیزی جز درهم کوبیده شدن تیم سویا نیست البته بدون در نظر گرفتن اتفاقات فوتبال .چراکه تنها اتفاقات فوتبال است که جلودار دو غول اسپانیاست .

*و اما رئال مادرید با مربی خوش فکر و خاص خودش موفق شده این تیم مادریدی با وجود هوادران بی صبر و حوصله اش را در صصدر جدول و با اختلاف 10 امتیازی نگه دارد و هوادران رئال در باید از همین حالا که نه از وقتی اختلاف این دوتیم به 1امتیاز رسید شروع به جشن گرفتن و تدارک قهرمانی را دیدن میکردند چرا که در لیگی چون لیگ اسپانیا بقیه تیم ها فقط برای کمتر گل خوردن به میدان می آیند و رئال و بارسا کاری جز پیروزی ندراند .

**فاصله تیم 4م اسپانیا با صدر جدول 30 امتیاز ولی در لیگ جزیره 13 امتیاز....!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 23/12/1390 | 19:35 گفت:

حمید لطفا به جای کل کل باهاش نظرشو پاک کن
تموم!

♥Arsenal♥ در 23/12/1390 | 18:44 گفت:

لیگی که از نژاد پرستی حمایت میکنه از لیگ ایران هم بدتره.............

بازی گرانادا و رایوالکانو چندتا دوربین پوشش میکرد؟؟؟2تا ، از لیگ ایران هم ضعیف تر...........

واقعا احمقانست طرفدار بارسا و اسپانیا بودن.......

♥Arsenal♥ در 23/12/1390 | 18:42 گفت:

شما برای خرید یه بازیکنی که تو لیگ انگلیس بزرگ شده دست به هر کثافت کاری میزنید............

♥Arsenal♥ در 23/12/1390 | 18:41 گفت:

رجوع شود به بازيهاي بيلبائو- منچستر و والنسيا- استوك خست هنميشيد انقدر چر تو پرت ميگيد عقده اي هاي آرسنالي!هرسال ضعف هاتونو پشت اين چرت .پر ت ها مخفي ميكنيد
****************************************

شما احترام حالیتون نیست؟؟؟

موقعی چلسی و منچستر داغونتون کردن مگه ما به شما اسپانیایی های توهین کردیم؟؟!!!!

عقده ای شمایید که هرچی بیشتر میبرید انگار بیشتر لجتون در میاد.....

از فوتبال چی میفهمید شما؟؟؟>!!!

6سال طرفدارای بارسا مثل قارچ سمی رشد میکنند اگه مردی تا 2020 هم هوادار بارسا باش........

سوسولی
**********
اگه خیلی هواداری به تیم بدون مسی و ژاوی اینیستاتونم افتخار کن نه؟؟
بچه هیچی حالیت نیست دهنت بببند تا نبستنش برات...
آخه آرسنال دینتون در اورد که مجبور شدین با داور برین مرحله بعدی.......
*******************************************

سوپر گل اسکولز یادتون رفته؟؟؟
چه فراموش کارید!!!
گل دروگبا چی؟؟
گل جرارد تو دیقه های پایانی همش 2ساله پا گرفتین ائنم به لیگتون نگاه کن همه انگلیسیا اونجا جمع شدن تا عددی شدن .

آلونسو ، گلب ، آربلوا ، دودک ، فابرگاس و رونالدو......اینا همه تو لیگ انگلیس بودن زمانی که فرت و فرت مثه رطب میباختین.....

عقلت به 2سال پیش بیشتر نمیکشه حرف نزن.......
*************************************

حرف نزن تا فکرکنن دانایی مجبوری دهنت باز کنی بگی دانا هستم تا همه بفهمن نادانی؟؟

p0 در 23/12/1390 | 17:41 گفت:

رجوع شود به بازيهاي بيلبائو- منچستر و والنسيا- استوك خست هنميشيد انقدر چر تو پرت ميگيد عقده اي هاي آرسنالي!هرسال ضعف هاتونو پشت اين چرت .پر ت ها مخفي ميكنيد

علیرضا فراهانی در 23/12/1390 | 17:24 گفت:

اون "منم" اولش اضافه اس!!

علیرضا فراهانی در 23/12/1390 | 17:24 گفت:

منم تا پیارسال که انگلیس سرور بود اما الان اوضاع فرق کرده. سطح لیگ انگلیس به شدت پایین اومده. صدر نشین جدول تو زمینش به اتلتیکو بیلبائو باخت! با باخت احتمالی چلسی به ناپولی یعنی تو 8 تیم نماینده نداره انگلیس!!

hamed در 23/12/1390 | 16:50 گفت:

آقای van mohsen جالب بود کم ولی دندان شکن...

Gunner در 23/12/1390 | 16:47 گفت:

1_BPL

hamed در 23/12/1390 | 16:38 گفت:

من فقط حرف دلم رو زدم...

خواهش میکنم...

علی آقاشاهی در 23/12/1390 | 16:02 گفت:

لیگ چند سال اخیر اسپانیا رو می بینم یاد لیگ اسکاتلند میافتی
همیشه این اختلاف امتیاز رو گلاسکو و سلتیک با بقیه تیم ها داشتند
ولی لیگ انگلستان خیلی فرق داره هیچ کس جرأت نداره حتی همین الان دو تیم منچستری رو تو هیچ بازی ای از قبل برنده بدونه
Good luck

محسن در 23/12/1390 | 15:53 گفت:

آخه لالیگاهم شد لیگ ؟؟
همون اول فصل دوتا بازی بذارید بین رئال و بارسا هر کی برنده شد جامو به همون بدید چرا مردمو الاف می کنید؟؟

محسن آزاده در 23/12/1390 | 15:47 گفت:

بوندسلیگا هم لیگه خوبیه و من به خاطر پر کل بودن بازی هاش این لیگ رو می پسندم ، اما به انداره لیگ انکلیس درگیری نداره و بازی هاش پر فشار نیستن ، که این موضوع باعث میشه لیگ انکلیس بی رقیب باشه، لا لیگا هم که اصلا لیگ نیست !!
در ضمن یه ویژگی که هم لوشامپیونه و هم بوندسلیگا دارن اینه که همیشه تو رو سورچرایز می کنن و می تونی تو هر بازی منتظر هنرنماییِ یه پدیده حدید باشی!!!

arash در 23/12/1390 | 15:45 گفت:

mer30 hamed mataleb khob va por bari bod

علی ارشدی در 23/12/1390 | 15:42 گفت:

حامد مرسی :) همشهری

hamed در 23/12/1390 | 15:38 گفت:

به نظر من لیگ فقط انگلیس...

اصلا هم بارسلون و رئال قشنگ بازی نمیکنند...

بازی قشنگ مال تیمی مثل آرسنال هست که با بازیکنایی هرچند کم نام و نشان و مربی خوش فکرشان فوتبالی بازی می کنند حتی همون رئال و بارسا هم با اون همه با این همه ستاره بازی ای به این قشنگی رو به نمایش نمی گذارند ( البته به نظر من )...

اگه خیلی راست میگن با بازیکنایی مثل بازیکنای آرسنال و بودجه ی کم بازی قشنگی رو به نمایش بگذارند...

من همیشه از تیم هایی که با بودجه ی کم بازی قشنگی رو به نمایش میگذارند واقعا خوشم میاد ولی فقط از آرسنال طرفداری میکنم...

عشق است آرسنال...

علی ارشدی در 23/12/1390 | 15:36 گفت:

آلمان هم خوبه اما هیجان پرمیر لیگ رو ابدا نداره اینجا همه چیز جور دیگه ایه!

JUGGLER 98 در 23/12/1390 | 15:14 گفت:

لیگ المان که بهتره تو المانهم فقط یک تیم مدعی نیست تازه تو المان هر سال مدعی ها فرق میکنن

♥Arsenal♥ در 23/12/1390 | 15:11 گفت:

لیگ آرژانتین خیلی جالبه تیم 6م هم میتونه قهرمان بشه....

HAMED toopchi در 23/12/1390 | 15:01 گفت:

از نظر من، ليگ آرژانتين بهترين ليگ دنياست.
شايد سطح كيفيتيش به ليگ انگليس نرسه، ولي هميشه گلاي قشنگ قشنگ ميزنن. تازه، آرسنال هم دارن!

Farhad Rahbari در 23/12/1390 | 14:51 گفت:

اظهر من الشمسه که لیگ جزیره سرور تمام لیگهای دنیاست

JUGGLER 98 در 23/12/1390 | 14:40 گفت:

دستت درد نکنه حمید توپچی عزیز خیلی خوشم اومد ولی ای کاش اشاره به امار المان هم میکردی لیگی که هر سال یک مدعی خاص دارد