دروغ!!

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 115,799 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دروغ!!

سلام این پست هیچ بار فنی نداره و صرفا جهت خنده و شوخیه!!اگه راضی نیستید با یه پیام رو دیوار من رو مطلع کنید تا پاکش کنم!!


تو این پست هرکی هرچیزی بنویسه دروغه!!

پس در مورده آینده آرسنال یه دروغ بدید!!

مثلا:ونگر درگذشت؟!!!

یا:اوزیل و رونالدو تمایل خود را برای حضور در آرسنال اعلام کردند!!

فقط یاد داشته باشید هرچه در این پست بگویید دروغ محسوب میشود...!

ببینیم کی بهتر دروغ میگه!
درآخر هم به بهترین و زیباترین دروغ یه هدیه فوق العاده با معادل قیمت صدرهزارتومن جایزه خواهد داده شد!

شاید لباس آرسنال باشه!!
*******

*نکته این پست سرتاپا دروغه :دی

بده دروغو فقط یادت باشه تو هرکامنت بیشتر از دوتا دروغ نگی و دوتا کامنت پشت سر هم نزاری!!

*نکته دیگه:دروغاتون در مورد آرسنال باشه!

*حرف های نژاد پرستانه هم نزنید:دی
***
باشد که با دروغ ناکامی های این سال رو فراموش کنیم و به فکر آینده باشیم به چیزهایی که میتونیم برسیم!
*******
اولین دروغ رو خودم میگم : النصری و کلیچی و فابرگاس مایل به بازگشت به آرسنال بودند ولی رئیس با آنها مخالفت کرد و  گفت شما دوست همیشگی آرسنال هستید و بهتر است در تیم های مقابل در برابر ما توپ لو دهید و به ما امتیاز دهید ، میبوسمتون :دی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 22/1/1391 | 17:22 گفت:

خیلی بچه ای... دمت گرم... مواظب باش بزودی...مدیریت قراره بن کنن شما رو

شایان در 22/1/1391 | 17:22 گفت:

خیلی بچه ای... دمت گرم... مواظب باش بزودی...مدیریت قراره بن کنن شما رو

shervin در 22/1/1391 | 17:09 گفت:

همون (((موتاسفم))) که گفتی سطح تحصیلات و شعورتو نشون میده
دیگه نیازی نیست من چیزی بگم:)

شایان در 22/1/1391 | 15:20 گفت:

بنده خدا پست بلاگ نوشتند و همه بچه ها دور هم جمع شدیم و میگیم و میخندیم حالا آقای بوووووووووووق میاد از حمید توپچی انتقاد میکنه که آرسنالی نیستی!! بابا باشه ما آرسنالی نیستیم تو آرسنالی خوبه؟؟؟!! خجالت بکش!! حالا یا واقعا بچه ای یا بزرگی بچه باشی که هیچی اما اگه بزرگ باشی و این رفتارت باشه باید بگم موتاسفم برات!!

شایان در 22/1/1391 | 15:13 گفت:

شروین تو خوب میشی!! نمیدونم چه پدر کشتگی ای با من داری... فقط از درگاه رب تعالی طلب شفا برای شما میکنم.

سید محمد رضا در 22/1/1391 | 14:22 گفت:

مانچینی علت باخت خود رو جلوی آرسنال اینگونه بیان میکنه: ما با پپیش بینی استاد ژورو که اعلام کرده بودند ( من سیتی هیچ شانسی جلوی آرسنال نداره ) تمام روحیه خودمون رو باختیم!!!!!!!!!!!!!!!

arash در 22/1/1391 | 12:36 گفت:

خبر مهم امروز بازيكنان آرسنال و مربي تيم براي پيشواز و به خدمت گرفتن بازيكن ايراني بنام آرش به شيراز آمدند و در خانه ي او حضور يافتن .آرش طي خبري اعلام كرده كه براي ديدن بازيكنان و مربي آرسنال در خانه ي وي بايد از قبل بليط تهييه كرده باشيد. البته براي كساني كه در كانون هواداري اين تيم عضو هستن به صورت نصف قيمت فروخته ميشود. آقايون لطفا عجله كنيد چون در خانه فضا محدود هست و جا براي همه نيست. :)

♥Arsenal♥ در 22/1/1391 | 12:24 گفت:

پست پایین رو اصلاخ نمیکم دروغ محسوب نمیشود !!

♥Arsenal♥ در 22/1/1391 | 12:24 گفت:

آقایون چه حدی دروغ میگن تمامیه کامنت های این پست دروغ محسوب میشود حال چه رکیک باشد چه قربون صدقه :دی

(Hooman sam (Dark metal در 22/1/1391 | 11:52 گفت:

یه دونه یگه هم بگم؟؟؟!!!
حامد توپچی در مراسمی پرشکوه در ورزشگاه امارات با حضور اعضای تیم آرسنال با ژورو عروسی کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تعداد تماشاچی حاظر 60000 نفر!!!
منم بغل دسن ون پرسی نشسته بودم و باهاش دعوا کردم، شاد باشید که فصل دیگه به ایرانی تو تیم آرسنال واستون بازی میکنه!!!!
اسمش : هومــــــــــــــــــــــــــــــــن سام!!!!
like like

(Hooman sam (Dark metal در 22/1/1391 | 11:40 گفت:

آرسنال سبک بازیش رو از بارسا کپی برداری کرده!!!!!
این حرف مفتیه که خیابانی تو یه بازی زد!!!!! آخه مردک اون موقع که آرسنال با اون بازی فوق العادش جام درو میکرد تو و بارسات رو کره خاکی نبودین!!!!!
like like

دانیال در 22/1/1391 | 11:38 گفت:

مالک السیتی آرسنال را نیز خریداری کرد.!!

وای دارم دیوونه میشم

ali jamshidi در 22/1/1391 | 09:19 گفت:

تاتنهام برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر فصل رو بالاتر از آرسنال تموم کرد.
اه اه خودم از جمله ای که گفتم بدم اومد

shervin در 22/1/1391 | 03:04 گفت:

خیلی بده به بازیکن تیم خودمون توهین میکنین خیلی بده.

رضا شرافتیان خیلی رو اعصابی حرف نزنی کسی نمیگه چرا لالی.

حمید توپچی دشمن دیرینه من و آرسنالی های باتعصب 99 درصد پست هایی که میزاری ضد آرسنال و تحریک کنندس

امیرعباس در 22/1/1391 | 01:04 گفت:

قسطهای ورزشگاه اشبرتون(امارات) بالاخره تموم شد!
(طنز تلخ)

HOSSEIN در 22/1/1391 | 00:49 گفت:

1-آرسنال در یک فصل 7گانه را کسب کرد
2-آرسنال بهترین تیم ماه جهان انتخاب شد
3-آرسنا 1 میلیارد دلار بابت خرید بازیکن کنار گذاشته است
وای چه دروغای مزخرفی گفتم نه؟!!!

سعيد توپچي در 22/1/1391 | 00:41 گفت:

1- خبر دارين يه مجسمه برنزي از ژورو ساختن تا به عنوان اسطوره آرسنال جايگزين تيري آنري بشه؟
2- کنفرانس بعد از بازي سال ديگه با من يو. سر الکس: آقايون همه ديدن که 3 تا پنالتي به ناحق برا آرسنال گرفتن!، تازه‌شم يه استاديوم تماشاچي ديدن که فرمالن بعد از هر گلي که به ما مي‌زد با کوشيلني شوخياي بووووووووقي!!! منشوري مي‌کرد. آخه من اينارو به کي بگم؟!!
ايده فوق‌العاده جالب و نويي بود. مرسي

سالار لاری در 22/1/1391 | 00:38 گفت:

بچه ها من که کم آوردم!!!!!!!!

محسن آزاده در 22/1/1391 | 00:16 گفت:

در پی وقوع زلزله ی 8.7 ریشتری دقایقی پیش در لندن ، تا کنون بیش از 450 هزار نفر کشته و زخمی به جای مانده ! گزارش های بدس آمده حاکی از آن است که در این حادثه عده ی زیادی از بازیکنان تیمهای فوتبال آرسنال ، پلسی و تاتنهام جان خود را از دست داده اند ! نام آرسن ونگر ، یوهان جورو و جک ویلشر در میان جان باختگان به چشم می خورد ، همچنین تا این لجظه هیچ اطلاعی از رو بین فن پرسی در دست نیست و برخی از منابع احتمال کشته شدن روبین فان پرسی را مطرح کرده اند . . . با اتفاقات رخ داده برگزاری مسابقات المپیک نیز در هاله ای از ابهام است !
اخبار تکمیلی تا دقایقی دیگر . . .

♥Arsenal♥ در 22/1/1391 | 00:14 گفت:

در آخر به بهترین دروغ هدیه میدهیم:دی

♥Arsenal♥ در 22/1/1391 | 00:13 گفت:

بچه ها میگن ون پرسی با سیتی قرارداد داخلی بسته فصل بعد اونجا توپ میزنه!!!

چه چندش آور فکرشو بکنید RVP تو لباس من سیتی!!

علی آقاشاهی در 22/1/1391 | 00:12 گفت:

محمد حسینی از همه بهتر بود خدایی دمت گرم
Good luck

محمد حسینی در 22/1/1391 | 00:02 گفت:

هاوارد وب به نفع آرسنال پنالتی گرفت

ehs در 21/1/1391 | 23:58 گفت:

لباس ارسنال قراره واسه فصل بعد ابي اناري بشه!!!!!!!!!!!!!!

سید محمد رضا در 21/1/1391 | 23:52 گفت:

من وقتی بچه بودم یه مسافرت رفتم هلند و با ون پرسی در گیر شدم
اما مثل این که ون پرسی من رو فراموش کرده بود و یا فرستادن یک ایمیل براش تونستم یه قرداد بلند مدت با آرسنال ببندم!!!!!!!!!!!!!

سید امین هاشمی در 21/1/1391 | 23:34 گفت:

حمید جان خدا بگم چیکارت نکنه،چه ایده جالبی!
آرمان امیر احمدی رئیس سایت arsenal.com ‎‏ شد!

hosein-gunner در 21/1/1391 | 22:34 گفت:

تمامی داوران لیگ جزیره در اقدامی جالب اعتراف نمودن برای تضعیف آرسنال در این فصل و نگرفتن بیش از ده پنالتی و به نفع گیری های افراطی به ضرر آرسنال مبلغ 30ملیون پول گرفته اند پلیس در حال بررسی این اعتراف می باشد و گفته شده هاوارد وب به حبس ابد محکوم خواهد شد

vahid در 21/1/1391 | 21:55 گفت:

ارسنال کل سهام خودش رو به استان قدس رضوی اهدا کرد

محمد در 21/1/1391 | 20:43 گفت:

پس از بررسی مجدد و شمارش دوباره آرای اخذ شده در مراسم انتخاب بهترین بازیکن سال 2011 مشخص شد
این عنوان باید به ژورو تعلق میگرفت!!!!

علی آقاشاهی در 21/1/1391 | 20:32 گفت:

با سه گلی که ژورو در دیدار با تیم های منچستر یونایتد ، منچستر سیتی و چلسی به ثمر رساند این بازیکن به باشگاه صدتایی های آرسنال پیوست
روحش شاد
(البته می تونه راست باشه و این گل هارو به خودمون زده باشه)
حسین لیگ انگلستان بازیکن باید ۵ کارت بگیره تا محروم باشه پس خیالت راحت :دی
Good luck

میثم در 21/1/1391 | 20:30 گفت:

آرسنال در تابستان امسال 250میلیون پاند برای خرید کنار گذاشته و آرسن ونگر قول داده تمام این پول رو خرج کنه و تمام رکورد های تاریخ نقل و انتقالات رو جابجا کنه
راستی پیشاپیش جذب نیمار رو به تمام آرسنالی ها تبریک میگم

morteza در 21/1/1391 | 20:27 گفت:

در همین لحظه تاتنهام 2 بر 1 نوریچ رو برد و قهرمان لیگ برتر شد

مصطفی کاظمی در 21/1/1391 | 20:19 گفت:

حمید توپچی با قرارداد 8 ساله به آرسنال پیوست!!

morteza در 21/1/1391 | 20:18 گفت:

به علت تصادف ونگر در سر تقاطع "کولی کش" ژورو به عنوان سرمربی آرسنال انتخاب شد برای او و باشگاه آرسنال آرزوی موفقیت می کنیم.

payam arsenal در 21/1/1391 | 20:13 گفت:

اکنون اسنادی یافت شده بر اینکه داوری ها به نفع آرسنال بودههه!!به همین علت برای این که در حق من یو و بارسا اجهاف شده 20 امتیاز نیز به امتیاز های آنان نیز اضافه شد!

payam arsenal در 21/1/1391 | 20:09 گفت:

ونگر در آخرین مصاحبه ی خود از علاقه ی شدید به چند بازیکن صحبت کرده.نام این بازیکنان(بوسکتس...بالوتلی!...چک...روووووووووونی و.....رافائل وندرفارت است!!)

payam arsenal در 21/1/1391 | 20:06 گفت:

اکنون اسنادی یافت شده بر اینکه داوری ها به نفع آرسنال بودههه!!به همین علت برای این که در حق من یو و بارسا اجهاف شده 20 امتیاز نیز به امتیاز های آنان نیز اضافه شد!

مصطفی کاظمی در 21/1/1391 | 20:04 گفت:

ریکا؟جام؟

مجتبی هانری در 21/1/1391 | 20:01 گفت:

این دیگه راسته:تاتنهام1-نورویچ2 دقیقه72''

علی ارشدی در 21/1/1391 | 19:54 گفت:

حمید دیشب به من میگی اون جمله رو بردار حالا میگی دروغ بگم؟؟؟؟؟ تو هم متضادی ها =))

شایان در 21/1/1391 | 19:53 گفت:

اگه بگید دروغ جمله من چیه خودم بهتون صد پاند جایزه میدم!!

شایان در 21/1/1391 | 19:51 گفت:

بالاخره آرسنال به رهبری آرسن ونگر بعد از 59 سال بی جامی ..به جام دست پیدا کرد..آنها به ایران آمدند و جام به دست آوردند!! به به !! ظاهرا یک عدد ریکا جام در دستان ونگر مشاهده میشود!!

دقت کنید این جمله هم طنز است و هم دروغ!!

حسین در 21/1/1391 | 19:50 گفت:

به خاطر استفاده آرسنال از بازیکن سه اخطاره در بازی مقابل سیتی فدراسیون فوتبال انگلیس نتیجه بازی رو 3-0 به نفع سیتی اعلام کرد!!

حسین عسگریان در 21/1/1391 | 19:41 گفت:

به دلیل تبانی دربازی میلان وبارسلون ارسنال به رقابت های اروپایی بازگشت

توپچی جنوب در 21/1/1391 | 19:33 گفت:

اول اینکه جایزه دادنت دروغه!!!!!!!!!!

حامد توپچی:من ژرو را با تمام وجودم دوست دارم ........
فرگوسن ومانچینی و پپگواردیولا و خوزه مورینیو همه باهم گفتن که ما از رئیس ونگر بهتر هستیم!!!!

محمد جویبار در 21/1/1391 | 19:32 گفت:

ارسنال قراره برای تور اسیایش به ایران بیاد وبا استقلال وپرسپولیس بازی کنه

HAMED toopchi در 21/1/1391 | 19:31 گفت:

من عاشق ژرو هستم!

اه اه، دروغشم چندش آوره

مجتبی هانری در 21/1/1391 | 19:15 گفت:

ممنون جالبه!!!مسی گفت بهترین ارزوم بازی در ارسناله ولی فانپرسی قبول نکرد گفت دوست ندارم درکنارم باشی،،،البته پویل هم قبل ازاین گفته بود دوست دارم یه دفاع برای ارسنال باشم ولی زورو قبول نکرد گفت دوست ندارم ذخیره من باشی.