آمار مصدومیت در تیم های جزیره ای....

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 113,015 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آمار مصدومیت در تیم های جزیره ای....

اینم آماری از تیم هایی که مصدوم دادن............

آرسنال از نظر بدترین وضعیت رتبه سوم رو داره........

دیگه قضاوت با خودتون.......http://www.myup.ir/images/02232960753110028103.jpg

200000000000000000کارکتر از کجا بیارم:یییییییییییییششششششششششششببببب
کارکتر 200 شد:d
توجه مینمویی :D

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 13/3/1391 | 15:50 گفت:

با نیما موافقم
جورج گراهام کبیر هم ه این ه این نکته اشاره کرده بود یه بار

nima در 13/3/1391 | 13:07 گفت:

فک کنم مشکل ما از پزشک و بدنسازمون باشه!چون هر سال همین آش و همین کاسه!!!

masoud mahmudpur در 13/3/1391 | 10:56 گفت:

ما که هر سال نصف تیممون مصدمه

♥Arsenal♥ در 13/3/1391 | 04:04 گفت:

خدایی افسانه ای مصدوم میدیم .
ایناهم که مثل آدم مصدوم نمیشن میرن تا آخر فصل.

sepehr najafian در 13/3/1391 | 02:08 گفت:

روسيه3-0ايتاليا رو ترکوند

مهدی افسرده در 13/3/1391 | 01:04 گفت:

هر بازیکنی که به آرسنال نزدیکم میشه مصدوم میشه مثه امویا

محمد اصغری در 13/3/1391 | 00:01 گفت:

یعنی خاک برسر اون دکتر ابله تیم.
کاش رابین شرط بذاره که بذای موندنش باید دکتر و بدنساز تیم هم عوض شه

علی ارشدی در 12/3/1391 | 23:29 گفت:

مصدومیتای ما به شدت تخلیه!!!!

1. همه ی بازیکنای یه پست هم زمان مصدوم میشن: یه فصل دفاع کنار یه فصل هافبک یه فصل مهاجما

2. نحوه ی مصدومیت! خودتون حساب کنید وقتی کسی تو خواب مصدوم بشه دیگه اوضاع از چه قراره!!!!

محمد على(اباى) در 12/3/1391 | 23:17 گفت:

هركى اومده ارسنال بلا فاصله مصدوم شده.مشكل از كجاى?

محمد على(اباى) در 12/3/1391 | 23:16 گفت:

هركى اومده ارسنال بلا فاصله مصدون شده.نشكل از كجاى?

سید سجاد حسینی در 12/3/1391 | 21:03 گفت:

خاک بر سر پزشک و بدنساز تیم

مصطفی کاظمی در 12/3/1391 | 20:49 گفت:

منچستر زیاد یارای اصلیش مثل رونی و اورا و نانی و ولبک و اینا مصدوم نشدن در حالی که ویلشر،سانتوس،ورمائلن،پرمرته، سانیا و این اواخر آرتتا و والکوت واسه ما اصلیامون بودن.

Farhad Rahbari در 12/3/1391 | 20:47 گفت:

ویگان جای تامل داره!
منچسترم بره بمیره
Viva arsenal

M o o r I در 12/3/1391 | 20:44 گفت:

مرسی حمید

کجایی پسر واسه چی جواب نمیدی رو دیوارت نوشتم ؟

ehs در 12/3/1391 | 20:13 گفت:

امسال واقعا منچستر از لحاظ مصدوم ها تحت فشار بود ولي واقعا خوب از پسش بر اومد!!!شايد چون بازيكنهاي ذخيره و اصلي خيلي با هم فرقي ندارن نه....!!!
مرسي hamidtoopch

(Hooman sam (Dark metal در 12/3/1391 | 19:12 گفت:

مرسی...
فک کن با این همه مصدوم سوم شدیم و منچستر هم دوم ؟؟!!! به این میگن قدرت نه السیتی با این خرشانسیش...

like like

سينا در 12/3/1391 | 18:34 گفت:

من سيتيو ببين .....
علي بود ممنون