چی داریم بگیم الان؟؟

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 115,831 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چی داریم بگیم الان؟؟

سلام به همه

این مطلبو بخونید....!!یه زمانی که سوکر6 و 5 بازی میکردم یه اعتماد به نفس خاصی داشتم ، مثلا وقتی با بازیکنایی مثه هانری ، کوله توره ، برگکمپ ، گیلبرتوسیلوا و پیرس ، ریس ، ابوئه و لیونبرگ و بقیه گل میزدیم توی سوکر لذت میبردیم ، حس میکردم پوز منچستر رو به خاک مالوندم (چون داداشم همیشه من یوتد میاورد) حتی اگه 100000بار هم میباختم تیمم رو عوض نمیکردم باز هم آرنسال میاوردم ، حتی اگه میدیدم با رونالدینهو میشه راحت دریبل زد بازهم آرسنال رو میاوردم ، آخه یه حسی داشت ، تیتی هنری داشت ، برگکمپ داشت از همه مهم تر لمن داشت....!!


وقتی فوتبال میدیدم انتظار داشتم آرسنال 5-6 تا بزنه حریف رو داغون کنه بره پی کارش....!!

اصلا مساوی تو کتمون نمیرفت که؟؟!!! حالا میخواست حریف رئال باشه ، من یوتد باشه چلسی باشه یه چارلتون و بیرمنگهام و واتفورد باشه......!! من جزء پیروزی انتظاری نداشتم.......!!

وقتی برگکمپ گل میزد یا ابوئه دیگه خونه میرفت رو هوا......!!  ابوئه ابوئه.....!! یا کولو توره کولوتوره.....!! دیگه ما آروم نبودیم تا مساوی رو نخرویم:| یه حس منغلب شدن داشتیم نسبت به آرسنال !! وقتی بازی شروع میشد از تی وی منتظر بودیم گزارش گر اسم همون بالایی ها رو بیاره ، خیلیاشون رو که نمیشناختیم از رو قیافه ، ولی تا یادمون میومد این عادل فردوسی پور و خیابانی مگفتن "هانری میده به وسط پیرس ، حالا خودش یه یک و دو با لیونبرگ  ، اونجا هنریک لارسن تو موقعیت ایستاده ، لیونبرگ لارسن رو میبینه لارسن میده به ون پرسی بازی شناور شده ، توپ رو میبرن سمت راست ابوئه باید سانتر کنه اینکارو میکنه و توی دروازه گـــــــــــل تیتی هانری" دقیقا همون لحظه بود که شاید هانری رو درست نیمشناختیم ولی اسمش که میشنیدیم آرو میشدیم و به گوش بودیم که کی این گزارش گرا میگن گـــــل..!!


بازی های آرسنال و من یوتد که اگه ننم کنارم نمینشست و میباختیم گریه تو شاخش بود....!! آخه عجیب بود "تیم با این قدرت جلو من یوتد باید ببازه؟؟ چه فعل مذخرفی"


بعضی وقت ها گل های قدیم لیگ جزیره و میذاشت شبکه سه اگه کسی یادش باشه؟؟

وقتی میدیدم مو به تنم سیخ میشد........!!به داداشم میگفتم واهــــــــــــه سیمن تو آرسنال بوده؟؟؟واهــــــــــــــــه هانری بودا.....!! واهــــــــــه چقدر شبیه پیرس بود....!!


تا 9سال قبل از تولدم همون ستارهایی رو میدیدم که چند لحظه قبل بازیشون رو میدیدم گلهایی میزدن که چند لحظه قبل هم میزدن......!!


هرجا میرفتیم میگفتیم آرسنال هستم طرف میگفت "ناقلا دیدی تیمه همیشه قهرمان میشه رفتی هوادارش شدی نه؟؟منکه میلانیم یا رئالی.....!!"


خلاصه یه ابهتی داشتیم ، لباس آرسنال تنه همه میدیدی...! حالا دیگه خودتون حساب کنید اونموقع که تعصبات خیلی بیشتر بود داداش من لباس تیری هانری رو خرید:O یه منچستری بره لباس تیری هانری بخره و افتخار کنه.....!!

الان ک بری دنبال لباس ولکات میگن نداریم ، میگی چرا؟میگه این عمو سال دیگه میخواد بره لباسامون باد میکنه رو دستمون.......!!(چه استدلال مذخرفی دارن این مغازه دارای بارسایی)


ولی از همون موقع ها به بعد....!!


ابوئه افت کرد ، هانری رفت بارسا ، برگکمپ پیرس ریس لیونبرگ لارسن ، لارن و سول کمپل با تیم وداع کردن.....!!


شما دیگه نمیتونستید سوکر بازی کنی و داد بزنی دنیلسون :|

 فابرگاس :| نصری :| ولکات :| ون پرسی که همش مصدوم بود :| و....!!

تا اومدیم پیش رفقا بگیم ببین کلیچی نفس فلانی رو برونده ، نصری چه میکنه با سسک ، دنیلسون و سانگ رو ببین وایــــــــی.......!!

رفتن ها یکی یکی شروع شد......!! بازو بند کاپیتانی انگار مهر خدافظی بود....! رو بازی هر بازیکنی رفت یکیش مادر زاد بارسایی بود یکیش که مثه شیری گفت پول میخوام من سیتی پول میده ، یکیشون گفت ما که سنمون بالاست بریم پی کارمون ، اون یکی گفت شخصیت قهرمانی نداره ، اون سیاهه هم که عقل تو سرش نیست گفت از آرسنال فرار کردم.....!!

برامون چی مونده حالا یه رمسی و باکاری :X سانگ :X ......!!ویلشر:X و...!!

فقط کافیه بازی کنی با یه من یوتدی همچین جلوت میگه ولبک یا چیچاریتو که انگار ولبک پسرخالشه ، اون نخود فرنگی هم دوست صمیمیشه......!!همچین رونی رونی میکنه انگار لا الا هلالل.....!!!با گیگز گل میزنه انگار گیگز مسیه....!!همچین شوت میزنه با اسکولز که از ورزشگاه میره بیرون میگه دیدی؟؟؟به این میگن شوت زن.....!!


ما که نمیدونیم جی باید بگیم ،وقتی با رابین گل میزنیم "پیـــــــــش آدم نمیدونه واقعا چیکار کنه؟؟خوشحال باشه یا ناراحت" یا اون وقتی که شما با ولکات استارت میزنی دنبال ویلشیر میگرید بهش پاس بدی که با ویلشر گل بزنی اقلا یه غوغایی کنی تو خونه.....!!

ولی دمت گرم سانیا که توپ هم که بات خراب میکنیم خودش یه دنیا لذته.......!!


حالا اینکه جنبه رفتار و اخلاق روزانست میتونه تو هرکسی متفاوت باشه......!


اصل مطلب.......!!


شما نشستی پای TV گـــــــل روبینههو ، گـــــــل بواتنگ چه گلی میزنه زیر طاقی ، گـــــــل ابراهیمویچ هم میزنه ، گــــــل روبینهو که سالی 3گل میزنه بفرما 2تاش به توپچی ها میزنه....!!


گزارش گر میگه توپچی های لندن توپی برای شلیک دیگه ندارن:| این حرفه تورو خدا؟؟فقط باید گفت یادش به خیر که یه زمانی میگفتن توپچی های لندن بمبارون میکنند فلان تیم رو........!!


حالا این به کنار ، مشتاقانه با داداش من یوتدی کری میخونی بعد 8تا میخوری :| تو بودی دلت نمیخواست بمیری؟؟:| اشکت نمیومد.....!!


با ترس و لرز باید بازی های آرسنال رو ببینی


وقتی توی انجمن اینجوری بات سلام میکنن "سلام 8تایی" حرفم بزنی بن میشی:| دلت چی مخواد اون لحظه؟؟


یا میگی من آرسنالی هستم امسال مدعیه UCLهستیم ، طرف رئالی که بویی از عشق فوتبالی نبرده 10سالش بیشتر نیست به ریشت میخنده.....!! خب چه میدونه من تو فکرم برگکمپ و رایت و دیبوئر و ادامزه؟؟!!  اونم مثل بقیه 4تا ون پرسی  و نصری و کلیچی دیده فکر کرده ما هم آژاکسیم.......!! (ما آژاکسم نیستیم)


چی باعث میشه هواداری آرسنال توی حامعه به انزوا کشیده بشن؟؟ آیا باعث و بانی این اتفاقات کسایی مثله نصری و ون پرسی و XوY نیستن که میگن هوادارا مهم هستن برای من ولی من باید برم!!!(غیر مستقیم پول برای من مهم تره تا شما) مایی که با داداشمون دعوا میکنیم سر اینکه گفته رونی سرور ون پرسیه؟؟ ویدیچ سرور کولوتوره؟؟!!


اونموقع که بغز کردین بعد بازی با میلان ،سرتون رو درو همسایه  و رفقای فوتبالیتون خم بود ون پرسی چرا 4تا گل نزد؟؟ چرا بازی ون پرسی پنالتی رو تو اون بازی نکبت بار 8-2 خراب کرد؟؟اگه ون پرسی اون رو گل میکرد بازی 3-2 میشد......!!


اونموقع ون پرسی اشک ما رو که ندید؟حمایت ما رو ندید.....!! حالا هم نمیبینه......!!

وقتی شما کاپیتان یه تیم باشی  و مدام بگی تمدید نمیکنم از ولا و دنیلسون چه انتظاری داری که میگن نمیایم نمیایم؟؟!!


تو که ون پرسی برات یه اسطوره هست ، ببین داره اشکت رو غمت رو همه چیزت رو با پول عوض میکنه.......!!؟؟


تا قبل از اینکه خبر تمدید نکردن ون پرسی بشنوم میگفتم قهرمانیم 100% ولی الان میگم قهرمان نیستیم مثل همیشه ولی قشنگیش اینجاست که من برای افتخارات برای اینکه سرم رو بالا بگیرم جلو رفقام و که بخوام بگم ببین مسی :| ببین UCLبردیم :| پشت آرسنال رو خالی نکردم ولی کسی که افتخاراتی هم گرفته بود و اقایی میکرد تو باشگاه به خاطر پول پشت باشگاه رو عملا شکست......!! اعتبار رو با پول عوض کرد ولی من و شما برای حفظ اعتبار خودمون ، چشم به جام های کاتالانی و شیاطین سرخ ندوختیم و تا ابد آرسنالی هستیم.....!!


یاد پست خودم میفتم که قبلا گفته بودم ، برو به سلامت ون پرسی !! اونموقع آدم بودی الان اشک و رنج من رو به افتخارت فروختی نه من 1000ران نفر مثل من...!!


حالا دو راه بیشتر نداری یا میگی قلط کردم عذر خواهی مکنی ؟؟

یا میری به......!!؟؟نتیجه گیری مسوب بدبختیای ما اونایی هستن که تیم رو سبک شماردن که کسی دیگه حاضر نیمشه بگه آرسنالی هستم......!!

طرف میگه من تاتنهام رو از بچگی دوست داشتم و آرسنال شخصیت قهرمانی نداره:|*یه چیزی یادم رفت بگم ، یادتونه چطوری به هم تبریک میگفتیم موفقیت ون پرسی رو؟؟حالا ببین چجوری سرمون معمله داره میکه؟؟


دوستان ببخشید سرتون درد اومد......!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 28/4/1391 | 01:07 گفت:

بسیار زیبا!!
ولی انصافا نباید بازیکن رو مقصر دونست می شه گفت حالا یکی دو تا بازیکن به خاطر پول رفتن ولی وقتی تیم هر سال ستاره هاش رو می فروشه دیگه نباید تقصیر رو به گردن بازیکن انداخت!چرا تیمهای دیگه اینطوری نیستن؟چرا فقط ارسنالیها این طورین!پس یه جای کار اساسا مشکل داره چون مدیریت و تیمه که مشکل داره!!
منم هنوز تو pes ارسنال رو می گیرم!!

رضا توپچی در 28/4/1391 | 00:25 گفت:

بازهم با سروش موافقم

farhood در 28/4/1391 | 00:12 گفت:

واقعا عالي و تاثير گذار بود اشك تو چشام جم شد

farhood در 28/4/1391 | 00:12 گفت:

واقعا عالي و تاثير گذار بود اشك تو چشام جم شد

soroosh در 27/4/1391 | 19:59 گفت:

من اصولا به تیم کلی انتقاد دارم
یه جورایی این تیم اصلا بلد نیست بازی رو ببره
بلد نیست خودش رو جر (ببخشید) بده و همه تلاشش رو کنه که ببره
به خودش شک داره این تیم در صورتی که من هنوزم وقتی PES بازی می کنم آرسنال ور می دارم
امیدوارم تیم برگرده به وضعیت قبلیش
باور کنید انقدرها هم سخت نیست. کافیه دو هافبک و یه مدافع نه چندان نامی به تیم اضافه بشن. اونوقت می بینید چه قد قوی میشیم. امیدوارم ساختار دفاعی تیم منظم شه ... من از بازی دفاعی حالم به هم می خوره ولی ساختار دفاعی باید منظم و قوی باشه. دعا کنید ونگر یه فکری به حاله دفاعاش کنه

سیدعلی موسوی امامزاده در 27/4/1391 | 18:43 گفت:

ممنون
همین

♥Arsenal♥ در 27/4/1391 | 17:23 گفت:

آقا من به لارن نگفتم لارسن ، فکر میکردم لارسن تو تیم ما بوده.....!!

ما که کوچیک بودیم این خیابانی هم که مثل آدم گزارش نمیکنه

Keivan در 27/4/1391 | 16:15 گفت:

نه نمیشه باید توضیح بدی چرا لاورن رو گفتی لارسن...ها

Farhad Rahbari در 27/4/1391 | 16:09 گفت:

ممنون حمید

Farhad Rahbari در 27/4/1391 | 16:09 گفت:

کمر یه آرسنالی خم میشه ولی هیچوقت نمیشکنه

فقط منتظرم اون روز برسه که دوباره کمر راست بشه و رقیبان ماست!

♥Arsenal♥ در 27/4/1391 | 15:54 گفت:

ممنون بابت تذکرت :دی

♥Arsenal♥ در 27/4/1391 | 15:54 گفت:

وایـــــــی کیوان حالا پیله کن توها....!!!

ماله بچگیامون بود ، لباس آرسنال و بارسا رو از هم تشخیص نمیدادیم......!!

یه تصور از زمان بچگی تا همین چند لحظه پیش داشتم که فکر میکردم لارسن هم تو آرسنال بوده....!!

شاید اونموقع لارن و لارست تو هم کرده بودم...!!

رضا توپچی در 27/4/1391 | 15:18 گفت:

مشکلی نیست،اینجا جمع دوستانه و از اون مهمتر آرسنالیه،گفتم تذکربدم تا بین هوادارای تیم های دیگه گاف ندی
آرسنالی جماعت به اشتباهات جوانان عادت داره،حالا میخواد طرف بازیکن تیم باشه یا هوادار...

Keivan در 27/4/1391 | 14:22 گفت:

لاورن که دفاع چپمون بود لارسن مهاجم؟؟؟

♥Arsenal♥ در 27/4/1391 | 13:49 گفت:

آقا اشتباهم حرفام رو سند میکنه.........!!

من اون موقع بچه بودم و فکر میکردم لارسن بازیکن آرسناله......!! شاید با لارن اشتباه گرفته بودم ولی این دیگه ملکه ذهنم شده بود....!!

جـــدی میگم تا همین 10ساعت پیش هم خیلی اصرار داشتم که بازیکن آرسنال بوده باشه.......!!

حالا دیدی از بچگی عاشق آرسنال بودم و حتی اگه بازیکنارو درست نمیشناختم......!!


عجب گافی بود شما به زیبایی این پست ببخشید.....!!

♥Arsenal♥ در 27/4/1391 | 13:19 گفت:

این مسخره شدنا زمانی جدی میشه و شما نمیتونی حرف بزنی که حتی بهترین بازیکن تیمت هم به تیمت پایبند نیست.....!!

♥Arsenal♥ در 27/4/1391 | 13:17 گفت:

ویکی پدیا خراب میگه خو....!!

لارسن از آرسنال بود رفت بارسا دیگه؟؟؟

رضا توپچی در 27/4/1391 | 11:42 گفت:

تشکر بابت وقتی که گذاشتی...
ولی تا اونجایی که من یادم میاد هنریک لارسن برای آرسنال بازی نکردهشما مارک "تی.وی"تون چی بود؟!؟!که وقتی مینشستی پاش هنریک لارسن به هانری پاس میداد تا گل بزنه!!!
البته من و جمعی از تاریخ نویسان!!! این اعتقاد و داریم
http://en.wikipedia.org/wiki/Henrik_Larsson
درباره کم شدن هوادار هم ناراحت نباش با کسب اولین قهرمانی خیلی از این بادسنج ها به سمت ما میان و فریاد" آرسنال-آرسنال"سر میدن...

حسین در 27/4/1391 | 11:16 گفت:

ممنون حرفات جالب و قشنگ بود و به جز اونجایی که که گفتی"اون سیاهه هم که عقل تو سرش نیست" از بقیه حرفات لذت بردم.

حقیقتا این قانون نانوشته هست و ازش راه فراری هم نیست.آرسنال در حال حاضر طرفدارای کمی داره چون چند ساله از اوج فاصله گرفته و جام نمی بره.

سرکوچمون یه پارکی هست عصرا معمولا میرم اونجا قدم میزنم.چند تا بچه میان تو چمن فوتبال بازی میکنن.اکثرشون رو نگاه کنی یا پیراهن بارسا تنشونه یا رئال.ولی خب ایا واقعا این ها تقصیری دارن؟؟؟خب به تازگی علاقه مند به فوتبال شدن و در حال حاضر هم بارسا و رئال در اوج هستن.خود ما ها هم که آرسنالی هستیم مطمئن باش یه درصد زیادیش ریشه در دوران کودکیمون داره.وقتی ما بچه بودیم آرسنال آخر دهه 90 و ابتدای دهه 2000 با اون همه ستاره.خب طرفدارش شدیم و طرفدارش هم موندیم.فکر کنم این نظریه روانشناسی باشه که اتفاقات و مشاهدات دوران کودکی نقش خیلی زیادی در رفتار ها و علایق دوران بزرگسال داره.

به نظر من این یه چرخه طبیعی هست.و قطعا تعداد طرفدار های تیم ها هم ثابت نمیمونه و با درخشش دوباره آرسنال قطعا خیلی ها هم به سمت آرسنال گرایش پیدا میکنن.البته تاکید کنم همین الان آرسنال جرو پرطرفدارترین تیم ها توی ایران هست.توی نظر سنجی ها این موضوع واضح و روشنه.

parsa در 27/4/1391 | 10:50 گفت:

وقتی به اون بازی فکر میکنم اشک تو چشمام جمع میشه
تا دو و3ه ماه دوستام خیلی مسخرم میکردند
مرسی دوست عزیز

Keivan در 27/4/1391 | 10:17 گفت:

حمید واقعا ممنونم ازت خیلی خوب حرف دل خودت و حرف دل من و بقیه رو زدی

پستی که حرف دل کسی توش باشه باید غلط داشته باشه

بهترین جمله ای که نوشتی...

بازو بند کاپیتانی انگار مهر خدافظی بود...

nima در 27/4/1391 | 10:12 گفت:

دستت درد نکنه حمید جان،خیلی عالی بود!همه اش عالی بود ولی بعضی از جمله هات واقعا اشک درمیاره!در مورد این که دیگه طرفدار آرسنالی کم شده واقعا باهات موافقم!
شاید باورتون نشه ولی من تو همدان هیچ آرسنالی به جز خودم ندیدم!!تو ابتدایی یه دوست آرسنالی داشتم که اونم رفت منچستری شد!تو فامیلا هم که شدم مسخره این و اون!
آخه چرااااااااااااااااااااااا...

مصطفی کاظمی در 27/4/1391 | 09:34 گفت:

مرسی حمید،واقعا جالب و تاثیر گذار بود البته به قول سردار رادان احساسات برت غلبه کرده.
.
بازم دستت درد نکنه

aso در 27/4/1391 | 09:09 گفت:

حرف دل همه رو، اینجا نوشتی...
ولی ای ول به دست به قلمت
من که حال کردم ، دمت گرم

اميرحسين اباذري در 27/4/1391 | 09:05 گفت:

ههیییییییییییییییییییییییییی گریم گرفت

milad foadiyan در 27/4/1391 | 08:27 گفت:

دم شما گرم
عزیز دل مگه مجبوری 5 صبح پست بذاری؟؟؟مگه اسلحه گذاشتن؟

♥Arsenal♥ در 27/4/1391 | 05:01 گفت:

پر غلط املاییه و غلط نگارشی


نوشت های که ساعت 5صبح نوشته بشه همینه دیگه