اندر احوالات یک هوادار...

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 112,534 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اندر احوالات یک هوادار...

هوادار بودن سخته نه؟اینطور نیست؟؟


ارزش انسان وقتی معلوم میشه که بره زیر فشار ، حالا ونگر و هوادارش زیر فشارن البته نه حالا چند سالی میشه.

اندر احوالات یک هوادار واقعی آرسنال میشه گفت الان حال و روز خوبی نداره و عوضش حسابی صبر داره.

بیل شنکلی یکی از اساطیر لیورپوله که میگه :

” اگر در باخت ها و مساوی ها نمی توانید از تیم حمایت کنید ، پس بهتر است که در برد ها هم از تیم حمایت نکنید .”

از قدیم گفتن دوتا چیز جواب نداره یکی حرف حقه یکی حرف حساب این جمله هم بزنیم تو سر تیتر حرف حساب.

واقعا به نظر شما انسانی که به دنبال سختی نره و همش به فکر این باشه که کجا میتونی سختی نباشه میتونه شاد باشه؟

قطعا شادی که از پشت سختی سر در میاره ارزشش چندین برابر شادی که آمادست و فقط لازم واردش بشی.

دوستانی که حضورشون توی سایت بیش از یک سال هست ممکنه یادشون باشه پست "ایستگاه بعد..." منو به یاد دارن اونجا بود که هواداری پاک آرسنالی خودشون رو نشون دادن کسایی که به فوتبالی که آرسنال و ونگر ارائه میدن اعتقاد داشتند ، بله اون روزها باختند 8-2 و 4-0 و... ولی همه چیز تموم نشده.

همیشه وقتی همه چیز تموم میشه که امیدت تموم بشه.


لب کلام اینه که اگه دنبال قهرمانی هستی کاری نداره اینهمه تیم هستند هرسال قهرمان میشن بهترین بازیکن ها هم دارن واجب که نیست هوادار آرسنال باشی.

به قول یکی از دوستام ازش پرسیدم "هوادار چه تیمی هستی ؟؟"
گفت : "دوران جاهلیت هوادار آرسنال بودم به خاطر هانری ولی الان هوادار چلسی هستم."

دیدید به همین راحتی میتونید تیمتون رو عوض کنید به بهانه های مختلف آقا ونپرسی رفت و نه من هوادار سسک بودم و من فلان بودم و به امان بودم نشد و از این حرفا.

ولی اجر صبر مال کسایی هست که ثابت قدم هستند توی راهشون.

همه هوادارای واقعی میدونند ونگر آدم فهمیده ای هست و بی دلیل کاری نمیکنه مثلا همین موضوع که فقط 10 روز تا پایان پنجره نقل و انتقالات مونده و هیچ بازیکینی چذب نشده ، این مطلب خیلی ها رو آشفته کرده ولی من متمئنم پروفسور کار بی دلیل نمیکنه و هروقت اشتباه کرد زیرش شونه خالی نمیکنه.

هوادار واقعی کسیه که تو بردها و مساوی ها و روزهای سخت پشت تیمشه نه کسی که موقع جشن قهرمانی صداش از همه بلندتره.

چند وقت پیش توی FB یه پست زدن که :

به یه آرسنالی میگن شام خوردن با آنجلیناجولی یا قهرمانی ؟؟
آرسنالیه میگه شام با آنجلینا جولی چون حتی فکر قهرمانی هم نمیکنه.

تو این جمله هوادار واقعی معلوم میشه ، من بودم میگفتم با آرسنالم با قهرمانی ، بی قهرمانی....

هوادار آرسنال بودن یه خوبی که داره اینه که کسی از تیمت انتظاری نداره ولی همه دوست دارن بازی آرسنال رو ببینن.

قهرمان شدن یا نشدن :

آرسنال همین الانش قهرمانه و قهرمان ها توی تاریخ هک میشن.

انتظار قهرمانی از خصلت های ذاتی انسان هاست و کسی منکرش نست.

رفتن ونگر

با رفتن ونگر هیچکس موافق نیست. همه ما میدونیم که هیچ مربی نمیتونه باعث ساخت یک ورزشگاه فوق مدرن بشه و همواره تیمش رو در سطح اول اروپا و جهان نگه داره.

با رفتن ونگر چیزی تغییر نمیکنه بدهی های ورزشگاه چیزی ازش کم نمیشه و فقط باید بدهی قرارداد ونگر رو بپردازن و هزینه کلان دیگه برای آوردن مربی جدید و اوضاعی که خرابتر میشه.

برعکس لیگ ایران که تعویض مربی اولین حرکت مدیران هست در لیگ انگلیس آخرین حرکت مدیرا تعویض مربی هست و دیگه این واسه وقتیه که تیم به در بسته میخوره.

چرای بزرگ؟؟

همه ما خوب میدونیم اگه ونگر هرجای دیگه بره موفق خواهد بود ولی واقعا چرا نمیره؟؟

با وجود پیشنهاد وسوسه انگیز پاریسنت ژرمن به ونگر هنوز هیچ عکسالعملی ونگر نشون نداده این درحالیه که اکثر مثلا هوادارا با رفتنش موفقن و بدنام نخواد شد در صورت رفتن.

آنچکه بعضیا می اندیشند :

بعضیا فکر میکنند تعویض مربی یه شوک به تیم وارد میکنه ، آخه پرسپولیس یحی رو جای ژوزه آورد و داره پشت هم میبره.

طرز فکر بعضیا جالب توجه هست و میزان درک و فهمشون رو از فوتبال نشون میده.

بعضی هم نقض میکنن و میگن چطور ویلاش بواش از چلسی رفت و دیمتئو اومد و لیگ قهرمانان رو فتح کردن.؟

اینم باز جواب داره ، آخه اگه آرسنال بازیکنای چلسی رو داشته باشه و پول چلسی چرا ونگر قهرمان نکنه تیم رو؟؟

چرا هوادار آرسنالیم  ؟؟

پاسخ این سوال برمیگرده به ذات فوتبال ، چرا فوتبال هوادار داره؟؟
آیا چون یه عده قهرمان میشن هوادار پیدا کرده این همه؟
خوب خیلی از مسابقات هستند که خیلیا توش قهرمان میشن چر اونا ندارن؟

فوتبال یه کار تیمیه از بیرون زمین تا داخل زمین.

چرا انتظار دارید توی زمین زحمت کشیده بشه و خسته بشن بازیکنا ولی شما فقط موقع قهرمانی پز بدی پیش بقیه.؟؟

وقتی که تیم 2-0 میفته جلو به تو نیازی نداره ، چرا؟ چون تو یار دوازدهمی

وقتی 11تایی حریف نمیشن یار 12هم رو تو زمین میفرستند.

چه چیزی باعث میشه هوادار یک تیم بشیم ::

قهرمانی های یک تیم باعث میشه که هوادار جذب کنه حتی خود ما به جمله ی پایین توجه کنید لطفا :

من وقتی دوم دبستان بودم هودار آرسنال شدم اون موقع قهرمان شد آرسنال.

خوب من بچه بودم از فوتبال چیز زیادی نمیدونستم چندتا نفهم تر از خودم فوتبال رو توی قهرمانی میدیدند منم دیدم آرسنال قهرمان شد و تصمیم گرفتم آرسنالی باشم.

الان چرا خیلیا بارسایین یا رئالی؟ خب چون چندتا نفهم دورشون گرفتن فوتبال رو توی قهرمانی خلاصه میکنند.

من وقتی راهنمایی اینا بودم از میلان هم خوشم میومد یعنی هوادار میلان و آرسنال تا توی لیگ قهرمانان خوردیم به میلان یه چیزایی از فوتبال حالیم شده بود دیدم میلان مدافع عنوان قهرمانیه آرسنال خیلی با کلاس بازی میکنه تصمیم گرفتم میلان رو از دلم بیرون کنم و الان که 18سالمه چیزی جز آرسنال برام مهم نیست.

از اینکه الان هوادار آرسنالم خوشحال ترم تا زمانی که آرسنال قهرمان شد و هوادارش شدم.|در واقع داشت قهرمان میشد|

و در آخر آرسنال بدون ونگر :

و اونایی که هوادار آرسنال با ونگر هستند باید بدونند بالاخره ونگر یه روزی میره و آرسنال میمونه و مربی جدیدش ولی من خدا خدا میکنم فلسفه ونگر بره تو جلد باشگاه.

مربی باید خودشو فدای تیم کنه اگه آرسن ونگر پول ساخت ورزشگاه رو خرج بازیکن میکرد الان چندین قهرمانی داشت تو کارنامه و کلی هوادار و نوشابه باز کن ولی این تیم آرسنال بود که توی ورزشگاه اوراق شده ی هایبوری بازی میکرد.

الان هم چیزی از دست ندادیم آخه تو لیگی که 6تا مدعی هرسال داره قهرمان نشدن یه امر طبیعیه ولی خوب با وجود این حرفا بی جامی باعث سرشکستگی میشه و بی روحیه ای.

ولی با این احتساب هنوز هیچ چیز تموم نشده پارسال چلسی ششم شد ولی جام قهرمانان رو برد شاید ما هم بتونیم و این بسته به حمایت و حمت داره.

امیدوارم از پستم چیزی متوجه شده باشید.

اگه حوصلتون نشد پست روبخونید این پایین خلاصشو مینویسم براتون از زبون یکی دیگه :

بیل شنکلی :

” اگر در باخت ها و مساوی ها نمی توانید از تیم حمایت کنید ، پس بهتر است که در برد ها هم از تیم حمایت نکنید .”


خداوندا باشد که تا زنده ام آرسنالی باشم چه با قهرمانی چه بی قهرمانی

إلهی آمین...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 4/11/1391 | 13:18 گفت:

باوو دمت گرم چ پستی!ب نظرم بهترین پستی بود ک تو عمرم دیده بودم!خیلی باهات حال کردم پسر!عالی بوددددددددددد

محمد مهدی در 3/11/1391 | 22:11 گفت:

یه بخشایی ار حرفات درست. ولی من اگه بگم نگا اسمون شبه و ونگر بگه روزه حالا حالاها حق رو ونگر میدی.
چون بهش اعتقاد داری خود به خود تو ذهنت توجیهش میکنی. اعتقاد هم چیزی نیست که اینجوری و با کامنت عوض شه.
زمان مشخص میکنه توپچی عزیز.
به امید بازگشت به روز های اوج. gooner till I die

♥Arsenal♥ در 3/11/1391 | 21:58 گفت:

این توهمه که اگه آرسن ونگر بره اوضاع خوب میشه...

خرید میکنیم..............×و از این حرفا وجود نداره..........

شما توی اخبار میبینید که ونگر گفته نهایت تلاش رو میکنیم برای جذب بازیکن.......

این ونگر نیست که خرید نمیکنه من مطمئنم........ روی ونگر هم فشاره.....

من جای ونگر بودم تمام دارایی آرسنال رو میذاشتم و آبرو حیثیت جمع میکردم و میگفتم میخوام بعد من علف سبز نشه ولی شعور مربی رو ببینید جون من...........


کاری نمیکنه تیم بدهی بالا بیاره و درعوض مارو در سطح اول نگه داشته.

هر تیمی دوران فروغ و نزول داره و حالا قرعه به ما خورده و همه هم میدونیم مقصر بی جامی ونگر نیست......

ما خیلی جام ها رو بخاطر مصدومیت از دست دادیم و همه هم میدونند که تا سال 2005 بهترین پزشک فوتبالی داشتیم ولی چرا مسئولین تمدید نکردند باهاش؟؟

همیشه دیقه 90 مصدوم وحشتناک میاوردیم ، مصدومیت ادواردو و و و ....

باور کنید ونگر مقصر 100درصدی نیست .......


سپهر سرشوقی در 3/11/1391 | 21:47 گفت:

مرسی بابت پستت. پست ایستگاه بعدو نخونده بودم.واقعا قشنگ بود. فقط با خوندن این قسمتش داشت گریم میگرفت


کاپیتان : ون پرسی

محمد مهدی در 3/11/1391 | 17:21 گفت:

http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=475&PostID=5871
این پست رو بخون. اگه حوصله داشتی نظرات هم بخون. جوابت اینجاست.

♥Arsenal♥ در 3/11/1391 | 17:01 گفت:

ما وقتی داریم از ونگر حرف میزنیم درمورد یه نفر با مدارجAفوتبالی جهان صحبت نمیکنیم....

ایشون یک پروفسور تشریف دارن ، دکترای اقتصاد داره و حتما دلایلی برای کاراش داره که ما شاید درک نکنیم.

یاد حرف مولانا میفتم که گفته من خیلی چیزها رو درمورد شعرهام نگفتم چون مردم درک نمیکنند پس خیلی چیزارو نمیگم تا در آینده خودشون بفهمند.

بله محمد مهدی جان حرف شما هم درسته ولی شما مطمئنی اگه ونگر بره اوضاع بهتر میشه نه بدتر؟

محمد مهدی در 3/11/1391 | 16:58 گفت:

از پست ایستگاه بعد بسی لذت بردم و به معنای واقعی کلمه خر شدم.ارسنال.

محمد مهدی در 3/11/1391 | 16:50 گفت:

کاملا حرف شما متین. دلیل طرفدار شدنه خیلی از ماها که به نظرم بیشتر از بارسایی ها فوتبال رو میفهمیم اینه که داریم نقش ذوب اهن رو ایفا میکنیم.

حمید جان ونگر اگه رئال بود به شرطی همه جام ها رو درو میکرد که این سیاستش رو تو ارسنال دفن میکرد. اگه میخواست تو رئال به تراز مالی مثبت برسه مطمئن باش اونجا هم میشد مثل ارسنال.

تمام افراد این سایت چون ونگر رو میشناسن میدونن که از نظر فنی و مهارتی ونگر تو دنیا حرف اول رو میزنه ولی ایا از نظر مدیریتی همین شرایط داره؟؟ نداره متاسفانه. ونگر یا باید به سیاست مدیران اعتراض کنه یا شفاف سازی کنه که بابا واقعا پولی نیست و باشگاه داره دروغ میگه وقتی این کار ها رو نمیکنه یعنی چی؟؟؟ یعنی خودش بخشی از این سیاسته.
پس فک نکنم ما تا وقتی که ونگر و باشگاه این کار رو تمام کنن وضعیتمون بهتر بشه. با توجه به خرید ها و میزان حقوق باشگاه باید گفت که که اگه تغییری ایجاد نشه تا 5 سال دیگه حداقل تکرار میکنم حداقل همین اشه و همین کاسه.

با این کامنت هم قانع نشدین؟؟

♥Arsenal♥ در 3/11/1391 | 14:59 گفت:

محمد مهدی جان موفقیت هر تیمی توی تعداد جام هاشه ولی یه سری تیم ها موفقیتشون رو نمیشه بیان کرد مثلا ذوب آهن خودمون...

یا فجر سپاسی.......

کی دیدی این دوتیم قهرمان لیگ بشن؟؟؟ولی انصافا فوتبال ایران رو سرپا نگه داشتن.....


منظورم این نیست که ما مثل فجر باید باشیم ، ولی میگم همچین تیم بی تاثیری هم نیستیم کارایی که کردیم از 100قهرمانی بالاتره ونگر هم کم پایاین تیم زحمت نکشیده خوده ونگر اگه رئال بود الان همه جام هارو درو کرده بود....

ehsan zoola در 3/11/1391 | 14:43 گفت:

من به جمله ی معروف خودم بسنده میکنم :

گر صبر کنی ز فلسفه ونگر جام ها سازی....

farshad khadem در 3/11/1391 | 14:12 گفت:

با پوزش از حمید که به اشتباه هادی نوشتم ضمنا با ان قسمت از کامنت محمد مهدی کاملا موافقم که اینجا مثله یه خانوادس که باید مشکلاتش تو خانواده حل بشه. حریم خانواده مقدسه بیاییم در این حریم مواظب بعضی از مطالبمون که بوی بی حرمتی و توهین ازش میاد باشیم انتقاد جای خود بی احترامی هم جای خود

farshad khadem در 3/11/1391 | 13:18 گفت:


آرسنال همین الانش قهرمانه و قهرمان ها توی تاریخ هک میشن.

افرین ویک دست زدن ممتد برای هادی عزیز.کمتر مینویسم ولی وقتی هر از چند گاهی نگاهم به همچین پستهایی میوفته جو گیر که نه ولی بی انصافی میدونم بی تفاوت رد شم .در همان پست ایستگاه بعد نوشتم هادی جان حجت را تمام کردی الان هم معتقدم همه دوستان سایت که این پست را میخونن نقطه نظراشون صادقانه بگن ارسنالی بودن تاوان داره هزینه داره .هستید ؟یا علی .نیستید..................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمد مهدی در 3/11/1391 | 13:13 گفت:

اینطور که شما میفرمایی پس تمام انقلاب های تاریخ برابر میشه با کشک.
خوب اونا هم صبر میکردن بالاخره به رشد میرسیدن. بالاخره به ازادی میرسیدن.
فک میکنی من اگه جام میخواستم منتظر حرفه بعضی از بچه های اینجا بودم؟؟؟

فک میکنی من وقتی اینجا غصه میخورم از ونگر انتقاد میکنم جلو دوستام هم اینطور میکنم؟؟؟ نه داداش من بیرون اینجا در حده توانم میگم in arsene we trust. ما که نمیتونیماینجا هم هیچی نگیم.
اینجا مثله یه خانوادس که باید مشکلاتش تو خانواده حل بشه.

محمد يزداني در 3/11/1391 | 12:45 گفت:

سلام آقا حمید توپچی یا آرسنال.حرفات به دلم نشست و نشاندهنده یک هوادار آرسنالی واقعی هستش.
بقول معروف ارادت خالصانه من تقدیم تو باد.
من هم از آرسن ونگر خیلی خوشم میاد حتی تصور آرسنال بدون ونگر برام سخته یادمه زمانی که طرفدار آرسنال شده بودم وقتی پیش دوستا میگفتم آرسنالیم همه با تعجب نگام میکردن چون اون زمان بیشتر دوستام یا آث میلانی بودن یا رئالی یا بارسا یا بایرن و منچستر ولی بعد از چند سال طرفدارای آرسنال بسیار زیاد شد حتی شبکه 3 هم یه مسابقه گذاشت که طرفدار کدوم تیم هستید که آرسنال بعد از بارسا و رئال سوم شد منچستر چهارم.دلیلش هم مشخص بود بازی زیباش و بازیکنای معروفی که داشت و همچنین همیشه از شانسهای اصلی قهرمانی هم تو چمپیونز لیگ هم لیگ برتر بود که همشو ونگر برا آرسنال آورد ولی الان ازش انتقاد دارم چونکه بدجور با رفتاراش و عملکردش اعتبار کسب شده رو زیر سوال برده.من تمام دردم اینکه چرا مفت بازیکن از دست میده ولی بازیکن خوب نمیخره.بحث از کیفیت میکنه بعد میبینیم تو تیم تا دلت بخواد بازیکن بی کیفیت وجود داره که نیاز به اسم بردن نیست خودتون میدونید کیا کیفیت لازم رو ندارن.تو این اوضاع بد اقتصادی مطمئن باشید هیچ تیمی مفت بازیکنشو نمیفروشه بازیکن با کیفیت پول با کیفیت میخواد اینو هم بازیکنا میدونن هم تیمای باشگاهی.اونی که قدر بازیکن با کیفیتو نمیدونه فقط آرسناله.مطمئنم اگه فن پرسی رو شموشک نوشهر داشت کمتر از 50 میلیون پوند به منچستر نمیداد ولی ما نفهمیدیم چه جواهریو داریم مفت از دست میدیم.الان باید ادریان لوپز یا ویای نیمکت نشینو با قیمتی تقریبا برابر بخریم که نمیشه گفت جواب میده یا نه.
من دوست ندارم اون بره ولی دوست دارم دست از سره کار کذاشتن ماها و لجبازیش برداره.
عذر میخوام طولانی شد.

امیر صفای نیکو در 3/11/1391 | 12:35 گفت:

خودش با بازیکنهای سطح یک جهان برن جام بیارن و ما مثلا با آنجلوتی اینجا بریم دسته 1 و حال کنیم که ونگر رو انداختیم بیرون.

امیر صفای نیکو در 3/11/1391 | 12:32 گفت:

در ضمن امیدوارم اگه ونگر اگه به جز ارسنال جایی میره ،سطح اول اروپا باشه.نه لیگ افتضاح فرانسه.

امیر صفای نیکو در 3/11/1391 | 12:28 گفت:

نه بابا.مگه ایرانه.فقط 4 تای اول لیگ.مگر اینکه امسال تو لیگ قهرمانان اول شیم...

aghil در 3/11/1391 | 12:28 گفت:

چرا طرفدارای ونگر به موضوع یه طرفه نگا می کنن

یه جمله از بیل شنکلی گذاشتی تا بر اساس اون طرفدار واقعی رو عیار کنی
بهتر ببینید کسایی که از ونگر انتقاد میکنن کمتر از اونایی که طرفش رو می گیرن نیستن ما 8سال داریم خون دل می خوریم- (ما تحقریم می شیم) ولی پای تیم موندیم- انتقاد می کنیم چون امیدی به سیاست اشتباه ونگر نداریم

از ونگر بد می گیم چون ضعفاشو پشت بهونه ورزشگاه مدرن پنهون می کونه

بهتر ببینید که ونگر ما رو بکجا کشونده جایی که که با تیم همانند یه تیم ورشکسته رفتار میشه-- بازیکنای اینده دار به تیم ما دیگه نمیان --امیدی تو تیم وجود نداره ---- اینده تیم تاریکه-- و اصلاحی صورت نمی گیره و تمام اینها تقصیر ونگره


در اخر هم بگی اگه می خواهید بگید خوب تیم در وضعیت ورشکستگی بود نظر من اینه که اگه بدهی تیم اندازه بدهی امریکا بود تا الان تمام شده بود اگر بگید که الان تمام شده و داره وضعیت بهتر میشه من که تغییری در سیاست ونگر نمی بینم و امیدی به تغییر رویه ونگر هم ندارم

masoud mahmudpur در 3/11/1391 | 12:11 گفت:

مرسی.اگه تو حذفی قهرمان شیم میریم جام قهرمانان اروپا؟

توپچی جنوب در 3/11/1391 | 12:09 گفت:

مرسی بچه بوشهر باشی عاشق آرسنال باشی اینقدر هم فهیم و عاقل باشی و فهم فوتبالی داشته باشی دیگه حرفی واسه گفتن نمیزاری دمت گرم حمید جون.

منم دقیقا مثل تو فکر میکنم((و اونایی که هوادار آرسنال با ونگر هستند باید بدونند بالاخره ونگر یه روزی میره و آرسنال میمونه و مربی جدیدش ولی من خدا خدا میکنم فلسفه ونگر بره تو جلد باشگاه))))

راستی هنوز هم با پست ایستگاه بعدت حال میکنم. عجب پوستی بودا.....

Ali heidari در 3/11/1391 | 12:05 گفت:

تاتنهام واسه هولتبی پیشنهاد 998000 داده ولی شالکه گفته 2 میلیون خوب ما بریم بخریمش دو میلیون خوب چیزی نیست از همونایی هست که ونگر ومسئولا دوست دارن

♥Arsenal♥ در 3/11/1391 | 11:52 گفت:

http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=1758&BlogId=203

اینم لینک پست "ایستگاه بعد..."