نامه ای به رابین

نویسنده: El Pistolero

وبلاگ من
نویسنده: El Pistolero
اسم من حسین ملقب به ال پیستولرو . البته خودم این لقب رو پیدا کردم . به معنای توپچیه البته به زبان اسپانیایی. همیشه حامی آرسنال بودم حتی توی بدترین شکست ها . چون احساس میکنم این باخت های مقطعی مثل بازیکنهای جوون بهم تجربه فوتبالی اضافه کرده . چیزی که سایر تیم ها نداشتن. خلاصه کل آرسنال رو دوست دارم . از آرم باشگاه بگیر تا مربی و اکثریت بازیکن ها . ساکن کرج هستم و از فصل 2003/2004 هم طرفدار آرسنالم . البته رئال مادرید رو هم دوست دارم ولی نه به اندازه ی آرسنال . کلا آنتی بارسا هستم و معتقدم اگه اسمش شانسلونا یا یه چیزی توی این مایه ها بود بهتر بود .
کل بازدید: 41,439 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نامه ای به رابین

امیدوارم اینو برای رابین بفرستید آقا آرمان....الان شاید احساساتی شده باشم ولی میخوام از احساسم استفاده کنم و یه نامه
برای رابین بنویسم . اگه آقا آرمان خواستن براش بفرستن یا حداقل پاراگرافیش
رو بفرستن.رابین عزیز سلام  میدونم امسال سال خوبی برات بوده و امیدوارم هرسال رو چه در کنار ما و چه
دور از ما همین جوری خوب و حتی بهتر از این سپری کنی. رسانه ها طبق معمول
شایعات زیادی در مورد رفتنت راه انداختن و هر روز تورو به یه جا ترانسفر
میکنن ولی تو همیشه برای من یه آرسنالی هستی حتی اگه همین امسال از تیم
بری.  کاپیتان بالیاقت فصل سختی ها ، ازت میخوام اولویتت رو به دست آوردن قلب
مردم قرار بدی نه جام هایی که به قول قهرمان قدیمی انیمیشن ماشین ها بیشتر
از یه مشت زرد توخالی نیستن.  از نظر من تو نهایت تلاشت و تعهدت رو نسبت به تیم انجام دادی، پس توی ذهن
من میری کنار اسطوره هایی مثل برگکمپ ، پیرس ، آنری و خیلی های دیگه که
آرسنالی های ذاتی بودن.ولی تا حالا فقط یه حرفه ای تمام معنا بودی و از این
به بعد اگه بخوای بمونی (چه سوم بشیم،چه چهارم یا حتی پنجم) میشه گفت فقط
به خاطر مردم موندی. و این توقع زیادیه اونم توی این زمونه ای که بازیکنای
کمی بیشتر عمر ورزشی شون رو توی یه تیم میگذرونن.  در هر صورت امیدوارم کسب جام قلب های آرسنالی های کره ی زمین برات مهم تر
از کسب لیگ برتر انگلیس ، اسپانیا یا ایتالیا و جام قهرمانان اروپا باشه.  امیدوارم لطف مربی و هواداران آرسنال رو که توی دوران های طولانی مصدومیت
هات که کم هم نبودن فراموش نکنی و فکر نکنی که خوب اینا یه کار معمولی
انجام دادن و وظیفه شون بوده...  نه...اینطور نیست بازیهایی که شاید اگه مصدوم نبودی این کاپ های زرد
توخالی شاید الان به جای عددصفر به تعداد انگشت های یه دست توی ویترین
افتخاراتت توی سایت های مختلف بودن.  رابین عزیز،مهم ترین و آخرین خواسته ای که در صورت رفتنت به عنوان یه
آرسنالی ازت دارم اینه که هر جایی که میری تمام تلاشت رو بکن ولی هیچ وقت
سعی نکن که یکی دیگه از هم تیمی های آرسنالیت رو به اون تیمی که میری ،
ببری. و بعد مثل یه کاتالانی که قبلا تو تیم ما ادعای آرسنالی بودن رو
میکرد ، تو هم این کار رو بکنی.در آخر ازت ممنونم که توی این فصل پر زا سختی بهترین بازیکن لیگ برتر شدی و
مایه ی افتخار تمام آرسنالی های کل کره ی خاکی چون اگه امثال نبودی ما الن
باید برای صقوط نکردن میجنگیدیم.

به خاطر همه چیز ممنون

از طرف یه آرسنالی مقیم ایران
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Dariush در 17/2/1391 | 09:07 گفت:

عالییییییییییی بود ایول
اگه حتی بره بازم عاشقشم

رضا توپچی در 17/2/1391 | 01:22 گفت:

هر جور به اخلاق ورفتار و روحیات رابین رو نگاه میکنم بیشتر به یاد دنیس کبیر،دلپیرو و توتی میفتم تا زلاتان و فیگو....!!!!!!
یه تکان کوچیک توی نقل وانتقالات به خودمون بدیم حتما میمونه

ehs در 17/2/1391 | 01:08 گفت:

رابين در هر صورت جزو تاريخ باشگاه به حساب مياد!پس تو اين تابستون هر اتفاقي بيفته بايد بهش احترام گذاشت!
مرسي El Pistolero

توپچی جنوب در 17/2/1391 | 00:30 گفت:

خیلی زیبا بود من حال کردم با نامه ات ای ول داری پسر.....

soroosh در 16/2/1391 | 22:00 گفت:

محمد جان خیلی شک دارم بمونه ... خیلی زیاد

محمد على(اباى) در 16/2/1391 | 21:53 گفت:

chera in harfo mizanin fek mikonin gheyrate robin az buffono delpiero kamtare k teameshono hatta tu daste 2ham tark nakardan...man k behesh eteghad daramo asan niaz nemibinam namei bedin chon haminjoirish tu arsenal mimoone

soroosh در 16/2/1391 | 21:22 گفت:

یه مثال ساده :
یوونتوس رفت دسته دو ولی دل پیرو و بوفون (که بهترین دروازه بان جهان بود) تنهاش نزاشتن

تفاوت بین رابینی که از آرسنال بره با رابینی که از آرسنال نره اینه کهبه ما ثابت می کنه دوستمون داره :(
هر چد قبول دارم یه کم خودخواهانه هست ازش این توقع رو داشته باشیم :( ولی امیدوارم یادش باشه که رابین فقط تو این فصل بوده که مصدوم نشده ... هیچ کی یادش نمیره وقتی تو بازی های ملی رفت مصدوم شد آرسنال به خاک سیاه نشست :((

Farhad Rahbari در 16/2/1391 | 19:47 گفت:

فقط یادتون بمونه فارسی نفرستید!

♥Arsenal♥ در 16/2/1391 | 19:23 گفت:

رابین حتما میره مگر اینکه 7-8تا بازیکن سطح اول بگیریم....!!
باید مثله من سیتی عملل کنیم تابستون......!!

HOSSEIN در 16/2/1391 | 19:13 گفت:

جون خودم اگه نریم لیگ قهرمانان اروپا بدون حتی 1 درصد شک کردن مطمئن باشین رابین تیم رو ترک میکنه.اما اگه نریم اروپا و بمونه در اون صورت میشه یه با غیرت مثل دل پیرو و بوفون که تو اون وضعیت اسفناک تیمشونو ترک نکردند.خدائیش اون دوتا +توتی مظهر وفاداریند.کاش بعضی از بازیکنای ما هم یکم از اونا یاد میگرفتن.

HOSSEIN در 16/2/1391 | 19:10 گفت:

کمی تا قسمتی جالب بود.پسندیدمش.اما اگه یکم چاشنی احساساتش بیشتر بود شاید تو روحیش موثر واقع میشد!!!!
(چه تحلیلی کردم.خودم کیف کردم!!!!!!!!!)

سید سجاد حسینی در 16/2/1391 | 19:09 گفت:

اگه سوم یا چهارم نشیم شک نکنید ون پرسی هم میره

El Pistolero در 16/2/1391 | 19:09 گفت:

پاراگرافی که اشاره به استفاده از رابطه برای جذب ارسنالی های دیگه داره.مربوط به خبریه که در مورد تعریف های زیاد فابرگاس از سانگ توی بارسا هستش که اواسط فصل به بارسایی ها هی توصیه میکرد که سانگ کیفیت فوق العاده ای داره و جذبش کنید.