جوابیه نصری با یک شعر

نویسنده: El Pistolero

وبلاگ من
نویسنده: El Pistolero
اسم من حسین ملقب به ال پیستولرو . البته خودم این لقب رو پیدا کردم . به معنای توپچیه البته به زبان اسپانیایی. همیشه حامی آرسنال بودم حتی توی بدترین شکست ها . چون احساس میکنم این باخت های مقطعی مثل بازیکنهای جوون بهم تجربه فوتبالی اضافه کرده . چیزی که سایر تیم ها نداشتن. خلاصه کل آرسنال رو دوست دارم . از آرم باشگاه بگیر تا مربی و اکثریت بازیکن ها . ساکن کرج هستم و از فصل 2003/2004 هم طرفدار آرسنالم . البته رئال مادرید رو هم دوست دارم ولی نه به اندازه ی آرسنال . کلا آنتی بارسا هستم و معتقدم اگه اسمش شانسلونا یا یه چیزی توی این مایه ها بود بهتر بود .
کل بازدید: 41,496 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جوابیه نصری با یک شعر

شعری که بعضی دوستان خواسته بودند بالاخره
جمع و جور شد و حاصلش اینه امیدوارم اگه بد بود به بزرگی خودتون ببخشید.(از
رو آهنگ اگه عشق من تو نیستی از کامران و هومنه)وقتی ترکیب اصلی نیستیچرا نصری بیتابه

چرا حرف میزنه این

نصری جون تو زر نزن

تو رو نیمکتت بشینوقتی ترکیب اصلی نیستی

وقتی ترکیب اصلی نیستیوقتی ترکیب اصلی نیستیچرا تیمت بهتره

چرا بازم میبره

چرا تیمت با تو انگار یه دونه یار کمترهوقتی ترکیب اصلی نیستیچرا میگیرن به جات

ادن هازاردو شنفتم

آخه هم پسته باهاتوقتی ترکیب اصلی نیستیچرا لبخند میزنی

مگه کاری داشت برات

جامی که بقیه بردن شده از افتخاراتوقتی ترکیب اصلی نیستیچرا شادی بره جام

مگه نیمکت نبودی

چرا میگی دوست دارم جامو اندازه بچه هام!!!!وقتی ترکیب اصلی نیستیچرا اینقدر سر پان

تو زمینم که میری

توپو تو میدی حریفانوقتی ترکیب اصلی نیستیچرا نیمکت نداره

یه روز آروم زدستت

آخه کردیش بیچارهوقتی ترکیب اصلی نیستیحتی راهی نیس برات

که بری و بگیری

پول اون راه رفتنات

امیدوارم خوشتون اومده باشهدر مورد رابین هم بد به دلتون راه ندین و امیدوار باشید بهترین اتفاق پیش
بیاد شاید بهترین اتفاق رفتنش باشه شاید هم موندنش اینو زمان ثابت میکنه و
چون ما توی کار نیستیم و از دور نظاره گریم بهتره فقط امیدوار باشیم چون
حرص خوردن فایده ای نداره.من معتقدم مصدومیت های رابین بهترین اتفاق چند سال گذشته برای ما بوده چون
اون نتونست بازی زیادی انجام بده و تیمای دیگه نخریدنش تا امسال که برامون سال خوبی نبود
نقش ناجی رو داشت.به خدا امیدوار باشید تا بهترین کار رو برامون پیش بیاره چون ما نقش اجرایی توی باشگاه نداریم .البته حرف من صرفا توصیه برای مثبت اندیشیه برداشت دیگه ای لطفا نکنید دوستان.تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمیدرضا در 29/2/1391 | 14:19 گفت:

فنتستیک. دستت درد نکنه. مثل خودت شعرت حرف نداشت

hamed در 29/2/1391 | 14:02 گفت:

دستت درد نکنه...

hamed در 29/2/1391 | 14:02 گفت:

جالب بود...

خسته نباشی...

مهناز پرتوی در 29/2/1391 | 12:47 گفت:

مرسی ...در مورد رابین موافقم...

فرزین سلامي در 28/2/1391 | 22:14 گفت:

احسنت. فقط يه كم ريتمش برام سنگين بود :)

Vishka در 28/2/1391 | 22:09 گفت:

احسنننننننننننننننننتتتتتتتتتتتتت

علی ارشدی در 28/2/1391 | 21:26 گفت:

بفرستش برای باشگاه سیتی =))

reza در 28/2/1391 | 21:23 گفت:

شرمنده دل خور نشو ولی چرت و پرته صمیر از ارکان اصلی قهرمانی تیمش بود و عمرن فصل بعد نیم کت نشین نمیشه چون بازیش از هازارد بهتره و تا با تیم الن مچ هستش و کلی طول میکشه هازارد تو لیگ امگلیس جا بیافته

توپچی جنوب در 28/2/1391 | 19:30 گفت:

یعنی تو آخرشی پسر کجا این شعر ها واست میاد ...........
خیلی با حال بود......

رابین هیج جا نمیره من مطمئنم تمدید مکنه..........

مجتبی هانری در 28/2/1391 | 19:15 گفت:

thank you.

HOSSEIN در 28/2/1391 | 19:09 گفت:

آره آقا سپهر منم شنیدم مثل اینکه یووه هم ازش صرف نظر کرده.فقط مونده انسیتی که خودشم گفته هر جا بره اونجا نمیره.بچه ها:رابین تو ارسنال میمونه.هو هو آرسنال زلزله ...

sepehr najafian در 28/2/1391 | 18:19 گفت:

http://www.goal.com/iran/news/3367/%D9%86%D9%82%D9%84-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA/2012/05/17/3109186/%D8%A7%D9%86%D8%B5%D8%B1%D8%A7%D9%81-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D9%84%D9%88%D9%86%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%DB%8C
بارسا رابينو نميخواد

حاکم 26 در 28/2/1391 | 17:57 گفت:

اححححسنت... عاالی سرودییییهه... استاد می فرمودیه!

El Pistolero در 28/2/1391 | 17:21 گفت:

آقا من در جریان وضعیتش هستم منتها خیلی بازی نمیکنه و تاثیر گذار نیست بعدشم شعر خود به خود یه کم اغراق لازم داره عزیز من.

sepehr najafian در 28/2/1391 | 17:17 گفت:

جالب بود.ولي خيلي هم ذخيره نيس
آدبایور: تاتنهام را بیشتر از آرسنال دوست دارم

parsa در 28/2/1391 | 17:00 گفت:

عالی بود

soroosh در 28/2/1391 | 16:59 گفت:

عالی بود

سعيد توپچي در 28/2/1391 | 16:54 گفت:

بسي قشنگ بودندي!

سید سجاد حسینی در 28/2/1391 | 16:30 گفت:

ایول خوب بید

El Pistolero در 28/2/1391 | 16:24 گفت:

خواهش میکنم دوستان از محبتتون ممنون

(Hooman sam (Dark metal در 28/2/1391 | 16:23 گفت:

مرسی...
باید بکوبم لایک رو...

like \\m// like

مصطفی کاظمی در 28/2/1391 | 16:15 گفت:

مثل همیشه عالی بود پیستولرو جان،مثبت اندیشیت تو حلقم.