شعر رابین،من فقط تورو میخوام

نویسنده: El Pistolero

وبلاگ من
نویسنده: El Pistolero
اسم من حسین ملقب به ال پیستولرو . البته خودم این لقب رو پیدا کردم . به معنای توپچیه البته به زبان اسپانیایی. همیشه حامی آرسنال بودم حتی توی بدترین شکست ها . چون احساس میکنم این باخت های مقطعی مثل بازیکنهای جوون بهم تجربه فوتبالی اضافه کرده . چیزی که سایر تیم ها نداشتن. خلاصه کل آرسنال رو دوست دارم . از آرم باشگاه بگیر تا مربی و اکثریت بازیکن ها . ساکن کرج هستم و از فصل 2003/2004 هم طرفدار آرسنالم . البته رئال مادرید رو هم دوست دارم ولی نه به اندازه ی آرسنال . کلا آنتی بارسا هستم و معتقدم اگه اسمش شانسلونا یا یه چیزی توی این مایه ها بود بهتر بود .
کل بازدید: 41,438 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شعر رابین،من فقط تورو میخوام

این احتمالا آخرین شعرمه فعلا تا اطلاع ثانوی چون از این به بعد هم دیگه موضوعی نیست و هم امتحان دارم یه کم سرم شلوغه.
خلاصه بریم سراغ شعر رابین


من فقط تو رو میخوام

اون که تو بارسلوناسو نمی خوام
فورواردای سرشناسو نمی خوام
گومزی که خیلی خیلی خوب بوده
زلاتان قد درازو نمی خوام

پاس های یکّمی کم جون نمیخوام
قیافه های پریشون نمیخوام
رونی که توی یونایتد خوب بوده
مسی یا کریستین جون نمیخوام

مهاجم با قد رعنا نمیخوام
کوتوله ی بارسلونا نمیخوام
دوست دارم رئال مادرید رو ولی
از اونا کریم بنزما نمیخوام

بی تو فورواردای عالم نمیخوام
آخه من تعداد گل کم نمی خوام
می دونم تو خیلی خوبی واسه من
همیشه عادتمه بد نمی خوام

از رئیس فوروارد تازه نمی خوام
اون که میگه گل میسازه نمیخوام
دوست دارم فقط تورو داشته باشم
واسه اینم اجازه نمیخوام

بچه ها شعر قسمت های بینشو دیگه ننوشتم و میدونم خودتون در جریانش هستید.یکی
از دوبیتی هاش هم مفهوم مناسب جور نشد و یکی از شعر اصلی کمتره.
در آخر بازم امیدوارم بهترین اتفاق برای آرسنال بیفته چه با رابین و چه احیانن بی رابین


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مجتبی هانری در 30/2/1391 | 10:51 گفت:

مرسی.......

توپچی جنوب در 30/2/1391 | 08:23 گفت:

وای من عاااااااااااااااااااااااااشق این شعراتم پسر خیلی حال میکنم باهات....
بازم اگه وقت کردی از این کارها بکن....

سعيد توپچي در 30/2/1391 | 01:43 گفت:

بازم يه شعر قشنگ ديگه
خسته نباشي بگوري ; )

آرمان الهیاری در 30/2/1391 | 00:45 گفت:

عالی بود
میتونی بنویسی زلاتان دماغ درازو نمیخوام

سید سجاد حسینی در 29/2/1391 | 23:58 گفت:

یه کم از رئال طرفداری کردی ولی در کل خوب بود. مرسی

مصطفی کاظمی در 29/2/1391 | 22:52 گفت:

مرسی ال جان مثل همیشه عالی.

محمد در 29/2/1391 | 22:14 گفت:

خیلی جالب بود
تیکه کوتوله بارسا خیلی بهم چسبید!!
نکته جالب هم اینجاست که هر شعرت نسبت به شعر قبلیت پیشرفت داشته
قدر خودتو بدون شاعر نسل جوان!

حسین در 29/2/1391 | 21:31 گفت:

واقعا کلمات رو قشنگ و با ذوق کنار هم میذاری و آهنگ خوبی به بیت ها میدی دمت گرم بازم شعر بذار.خوندنش فاز میده

علی ارشدی در 29/2/1391 | 21:26 گفت:

تیکه ی اولش عالی بود!!!!!!! زلاتان قد درازو نمی خوام =))

سید محمد رضا در 29/2/1391 | 21:16 گفت:

البته زمینه نه ضمینه

سید محمد رضا در 29/2/1391 | 21:16 گفت:

خسته نباشی داداش
واقعا داری زحمت میکشی
استعداد بالایی داری تو این ضمینه

sepehr najafian در 29/2/1391 | 21:15 گفت:

کامرانو حسين

soroosh در 29/2/1391 | 20:53 گفت:

خیلی خوب بود