کمک

نویسنده: Benyamin Esmaili

وبلاگ من
نویسنده: Benyamin Esmaili
Only God can judge me
کل بازدید: 5,595 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کمک

 سلام بچه ها میدونم نباید این بلاگ رو مینوشتم اما 
من یه سئوال دارم من یه لباس از فروشگاه خریدم اولا چرا لباس جدید آرسنال 33 تومن دومن من از طریق آنلاین پرداخت کردم اما نه آدرس خواست نه چیزی فقط پول برداشت شد الان باید چه کنم؟ 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 6/4/1391 | 14:35 گفت:

پسر قید لباسو بزن !!!!!!!!!

علی اسحاقی گرجی در 5/4/1391 | 23:30 گفت:

اون كه رفته،ديگه هيچوقت نمياد

علی اسحاقی گرجی در 5/4/1391 | 23:28 گفت:

اين روزا گوزن سر نميبرن، ميشكنن شاخشو ميفرستن تو باغ

masoud mahmudpur در 5/4/1391 | 17:02 گفت:

اقا شهرام تو منیریه که هنوز نیاوردن

Benyamin Esmaili در 5/4/1391 | 16:33 گفت:

علی جان برام جالبه که بعد از این که پول رو ریختم هیچ ایمیل یا هیچ اتفاقی نیوفتاد از این مسئله ناراحت میشم نه از پول حالا هر کی دوس داره هر جور فکر کنه شخصیتشو نشون میده

علی ارشدی در 5/4/1391 | 15:27 گفت:

بیا و کمک کن

علی ارشدی در 5/4/1391 | 15:27 گفت:

Benyamin Esmaili@ التماس چیه بردار من!

الان کد رهگیری بهت نداد؟ من درباره ی فروشگاه اطلاعی ندارم دارم بهت میگم اگه اون قسمت ارتباط با مشکل داره ای میل بزن
التماس؟ حالت خوبه؟

محمد على(اباى) در 5/4/1391 | 15:16 گفت:

اوخه...حالا غصه دخور پولاتو جو کن فصل بعد یکی دیگه سفارش بده

Benyamin Esmaili در 5/4/1391 | 14:47 گفت:

ااااا یعنی چی یعنی پول میگرین لباس نمیدن عجب آدمای هستیا من پول دادم حالا باید التماس کنم لباس بدن بهم

علی ارشدی در 5/4/1391 | 14:30 گفت:

Benyamin Esmaili@

Arsenal.ir@gmail.com

این ای میل آرمانه ارتباط با ما اگه ج نداد به این آدرس یه میل بده ببینیم چی میشه

توپچی جنوب در 5/4/1391 | 14:30 گفت:

این همه فروشگاه تو منیریه ولی خوب کاری کردی از سایت خرید کردی الان تو هرشب بعد نماز دعا کن تا لباس گیرت بیاد!!!!!!!!!!!!1

شوخی کردم میتونی به آرمان بگی تا کمکت کنه فقط اون تو امور مالی دخالت داره..........

Farhad Rahbari در 5/4/1391 | 13:43 گفت:

رجوع کن به قوه قضائیه

Benyamin Esmaili در 5/4/1391 | 13:15 گفت:

ادرس و الان دادم

Benyamin Esmaili در 5/4/1391 | 13:08 گفت:

نه خیلی ارزونه خوب تو ارتباط با ما گفتم پیغام دادم نمیره پول به درک لباس و بدن P:

مرتضی هادیان در 5/4/1391 | 12:41 گفت:

اولاً پس چند تومن؟یعنی میگی گرونه یا ارزونه؟
ثانیاً آدرس رو موقع ثبت نام تو فروشگاه ازت گرفته.

حمید pires در 5/4/1391 | 12:38 گفت:

نگران نباش درست میشه انشا...

♥Arsenal♥ در 5/4/1391 | 12:23 گفت:

برو به قسمت ارتباط با ما به آرمان بگو......

اگه موفق شدی مبارکت ;)

mansour در 5/4/1391 | 12:22 گفت:

سلام داداش. تنها کاری که میتونی بکنی باید بشینی بزنی تو سرت
اشکال نداره بابا