شایعات مختصر و نگاهی به ترکیب

نویسنده: mohamad

وبلاگ من
نویسنده: mohamad
mohamad heydari az arak bazikon sabegh tim mely iran va va ashegh arsenal va wenger
کل بازدید: 25,585 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات مختصر و نگاهی به ترکیب

کمز1. به کفته تریبال ارسنال در قبال سانگ 25 میلیون یورو یا افلای و تیو را با هم میخواد


ولی اسکای اسپرت مدعی شده که از همه هم معتبر تره  که سانگ در ارسنال خوشحاله جایی نمیره


2. فن خال سر مربی هلند گفته که رابین بهش گفته که امسال در ارسنال می مونه به نقل از میرور


3.'کفته میشه bentner به در های حروج نزدیک تر شده به احتمال 90 درصد مکسس باهاش معاوضه میشه  اث مبلان از ما گداتر به کسی پول نمیده


4 شاهینم که تا اخر هفته نهایی میشه

اینم کلیپ ارسنال 2012


http://205.196.122.43/1baa5ifgep2g/vg3n1nadvwlz946/Arsenal+Season+Review+2011-12+HD+720p+by+CHARAFOU+Studio.mp4


با احتساب شاهین ترکیب بازی اول ارسنال را حدس یزنید


نظر خودم


شزنی 


سانتوس      کوسیلنی       ورما        جنکینسون (شک دارم)کاش ون در ویل را میگرفتیم

                              سانگ ( شاهین )            ارتتا

پودولسکی                            سانتی                                    والکات (چمبو)

                                              ون پرسی یا جیرود
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 25/5/1391 | 09:13 گفت:

به به امسال آرسنال ترکونده

ممنون بابت کلیپ

عشق است آرسنال

Morteza Bauer در 24/5/1391 | 16:26 گفت:

امیدوارم شاهین بیاد
مکسس هم خرید خوبیه
این ویلشر کی میشه برسه و به اوج برگرده
انشالله زودتر برگرده

mohsen abbasi در 24/5/1391 | 01:13 گفت:

امیدوارم جک برگرده
این دکتر چه می کنه 1/5 گذشت دیگه داره یادم میره جک ویلشر یم بوده

احسان در 24/5/1391 | 00:06 گفت:

فقط مکسس رو کم داریم با اون قیافه ی جذابش تیم هم جذاب تر میشه !!!

soroosh در 23/5/1391 | 22:44 گفت:

من دوست دارم هافبک دفاعی بخریم به هر صورت

arash در 23/5/1391 | 22:37 گفت:

به نظرم ما دیگه وینگ و هافبک نمی خوایم..حتی اگه سانگ بره باز یه هافبک دفاعی خوب میخوایم..
در مورد ترکیب هم موافقم با این تفاوت که چمبو جای آرتتا بازی کنه..چمبو واسه وینگ زیاد خوب نیس باید یه جایی بازی کنه که توپ زیاد بهش برسه و بتونه توپ رو بچرخونه!

یه آرسنالی در 23/5/1391 | 22:12 گفت:

خسيسي رو خوب اُمدي

گيبس ورمالن كاشيلني جنكينسون

سانگ
آرتتا
كازورلا ولكات
پودولسكي
رابين(جيرود تعويض ميشه)

اين تركيب فيفا12 خودمم هست.D:

♥Arsenal♥ در 23/5/1391 | 21:05 گفت:

اگه مکسس با اون لاق درازه معاغوضه بشه عالی میشه...!!

توپچی جنوب در 23/5/1391 | 21:00 گفت:

ترکیب خوبی چیدی باهات موافقم.....

(Hooman sam (Dark metal در 23/5/1391 | 20:49 گفت:

به خرید یه دفاع شدیدا احتیاج داریم...
رابین هم ایشالا واسه خودمونه...
در هر حال با خرید بیشتر موافقم ، آخه تیمی که ادعای قهرمانی داره باید نیمکت خوبی هم داشته باشه...
---
مرسی محمد

like like

aso در 23/5/1391 | 19:15 گفت:

خدایی اگه قرار باشه، که والکات نزاره چمبو بازی کنه، همون بهتر که تمدید نکنه!!
امسال ساله چمبوئه