اسپانیایی دیگر در راه به نام .............

نویسنده: mohamad

وبلاگ من
نویسنده: mohamad
mohamad heydari az arak bazikon sabegh tim mely iran va va ashegh arsenal va wenger
کل بازدید: 24,711 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اسپانیایی دیگر در راه به نام .............

خسوس ناواسارسنال از فروش رابین و سانگ  43 میلیون پوند کسب کرده و قصد  داره

Jesus Navas را به خدمت بگیره

asمیگه آرسنال به خسوس ناواس علاقه منده و آمادس پیشنهاد 15 م. یورویی (11.8 م. پوند) خودشو ارائه بده

http://www.insidespanishfootball.com/arsenal-offer-e15-million-for-jesus-navas/

2.ارسنال به تیوته بازیکن نیوکاسل علاقمند شده

http://www.clubcall.com/arsenal/gunners-target-tiote-1458441.html

در ضمن اومدن شاهین تبریک ولی بازم یک مهاجم می خوایم خداکنه یورنته  را بگیریم

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 2/6/1391 | 01:15 گفت:

به نظرم ناواس وقتی می اد که تئو رو بفروشیم
راستی جروینهو مثل اینکه دوباره برگشته و بازی اولش خوب بازی کرده! واقعا به نظرم اشتباه که اون رو بفروشیم!
شاهین هم که فعلا بازی در اورده! ولی من خیلی دوست دارم تو ارسنال ببینمش

مهران کاظمی در 1/6/1391 | 19:57 گفت:

یعنی اگه واقعاً قرار بود ناواس بیاد آرسنال من اگه جای ونگر بودم ژروینیو و ولکات رو دو دستی تقدیم سویا می کردم و یه پولی هم روش میدادم که ناواس بیاد آرسنال

شاهين در 1/6/1391 | 16:01 گفت:

تو سایت هوادارن رئال مادرید نوشته ، آرسنال بند خرید 17 میلیونی را در قرارداد شاهین می گذارد !!!!
مرجع خبري رئال مادريد : رفتن شاهین از رئال مادرید قریب الوقوع است . رئال و آرسنال با هم توافق کرده اند تا بازیکن ترکیه ای فصل بعد به طور قرضی راهی ورزشگاه امارات شود . باشگاه لندنی به گفته دیلی میل می تواند او را فصل بعد با 17 میلیون یورو به طور قطعی بخرد .
آرسنال بدین ترتیب دستمزد سالانه 2.8 میلیون یورویی این بازیکن به علاوه مبلغی اضافی را به رئال مادرید می پردازد . وی پیشنهاداتی از لیورپول ، گالاتاسرای و بشیکتاش هم داشت .

مریم تجدد در 1/6/1391 | 15:57 گفت:

ناواس بازیش دقیقا مثل والکاته مثل اون سرعتی و... فعلا که تئو هست کاری باهاش نداریم

soroosh در 1/6/1391 | 15:52 گفت:

ناواس رو می خوایم چی کار ؟؟؟؟

soroosh در 1/6/1391 | 15:51 گفت:

ناواس رو می خوایم چی کار ؟؟؟؟

alireza 9 در 1/6/1391 | 15:47 گفت:

خبر خوبی بود مرسی

arash در 1/6/1391 | 15:39 گفت:

((= پیشنهاد 15 میلیون یورویی؟؟؟؟ تو همون لینکی که گذاشتی نوشته مبلغ انتقال تو قراردادش 35 میلیونه بعد پیشنهاد 15 میلیون یورویی واسه چیه دیگه؟؟؟؟ در حد شئخی میمونه حرکت!

shervin در 1/6/1391 | 15:15 گفت:

به نظر من ما به یورنته بیشتر نیاز داریم تا ناواس

ArSeNaL در 1/6/1391 | 14:19 گفت:

پیشنهاده ناواس رد شده ولی واقعیت داره

یه آرسنالی در 1/6/1391 | 14:17 گفت:

نكنه جانشين ولكات بشه ولكات بره؟

مجتبی هانری در 1/6/1391 | 14:02 گفت:

فکر نکنم ناواس رابگیریم ولی یورنته رابگیریم عالی میشه البته من عاشق فالکائوم

علی رشیدایی در 1/6/1391 | 13:53 گفت:

اگه والکات که خیلی افت و خیز داره بره و جاش ناواس بیاد خیلییییی خوبه واقعا بدرد بخوره

Peyman در 1/6/1391 | 13:41 گفت:

ناواس حرف نداره یکی مثل ناواس واقعاً جاش خالی تو تیم.

Peyman در 1/6/1391 | 13:41 گفت:

ناواس حرف نداره یکی مثل ناواس واقعاً جاش خالی تو تیم.

احسان در 1/6/1391 | 13:40 گفت:

واااااااااااای ناوااااااااااااااااس عاشقشم با اون چشمای خشکلش

ولی میدونم نمیاد هم به این خاطر که ما تیممون پر از وینگه جز اینکه تئو تمدید نکنه بعدم ناواس تا حالا از تیم سویا و اون ایالت خارج نشده و گفته جدایی از اونجا براش خیلی سخته

توپچی جنوب در 1/6/1391 | 13:33 گفت:

فکر نکنم ارسنال ناواس رو بگیره چون ولکات و چمبرلین و ژروینیهو و حتی پولدی رو به عنوان وینگ تو تیم داریم.

ولی خسوس ناواس بازیکن بسیار با کیفیتیه و اگر این خبر حقیقت داشته باشه و ناواس به ارسنال بیاد

باید به واقع گفت خاااااااااااااااااک توسرت رابین که پشت کردی به همه چیز..


mohamad در 1/6/1391 | 13:21 گفت:

میگن جانشین ارشاوینه

امین در 1/6/1391 | 13:21 گفت:

این شاهینم شده دردسر اصلا معلوم نی میخواد چی بشه

♥Arsenal♥ در 1/6/1391 | 13:06 گفت:

خبر خوبی بود ، ولی ناواس کنار بازی میکنه !!! فکر نکنم بیاد...!!

♥Arsenal♥ در 1/6/1391 | 13:06 گفت:

به جــــــــــــــــان خودم من چند سالی هخست این ناواس رو میشناسم و همیشه یکی از آرزو های من بود که ناواس بیاد آرسنال.......!!!!

محمد على(اباى) در 1/6/1391 | 13:04 گفت:

خبر خوبیه