هر روز از ترک آرسنال خوشحال‌تر مي‌شوم

نویسنده: مرتضی هادیان

وبلاگ من
نویسنده: مرتضی هادیان
توی فیفا 2000 با آرسنال آشنا شدم و عاشقش شدم...
کل بازدید: 11,317 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هر روز از ترک آرسنال خوشحال‌تر مي‌شوم

دلم میخواد این نصری کوفتی یه بلایی سرش بیاد دلم خنک شه...
البته وقتی سال دیگه عرب سیتی به هیچی نرسید خودش پشیمون میشه.
هافبک منچسترسيتي از اينکه تابستان گذشته آرسنال را ترک کرده ابراز رضايت کرد.
[نصري: هر روز از ترک آرسنال خوشحال‌تر مي‌شوم]

سمير نصري هافبک فرانسوي سيتي تابستان گذشته آرسنال را در ميان اعتراض شديد هواداران اين تيم ترک کرد. هواداران در ديدار رو در روي آرسنال و سيتي به شدت نصري را هو کردند.

پس از آنکه نصري در پايان فصل با منچسترسيتي عنوان قهرماني در ليگ برتر را جشن گرفت در مورد آرسنال گفته بود شما رسيدن به مقام سوم‌تان را جشن بگيريد ولي من روي فتح جام‌ها تمرکز خواهم کرد. نصري در گفت‌وگوي ديگري باز هم دست به تمسخر توپچي‌ها زده است.

او در اين مورد گفته: خيلي خوشحالم که آرسنال را ترک کردم زيرا سيتي تيم بسيار بهتري است و مي‌تواند در جام‌هاي مختلف قهرمان شود نه اينکه همواره خواب قهرماني در جام‌ها را ببيند. بيش از 300 بار گفته‌ام که آرسنال را به خاطر پول ترک نکرده‌ام بلکه به دلايل فوتبالي و ورزشي بوده است. اگر مردم حرف‌هاي مرا باور نمي‌کنند، مشکل خودشان است.

نصري که اکنون با تيم ملي فوتبال فرانسه در يورو 2012 حضور دارد در مورد اين تورنمنت نيز گفت: همه اعضاي اردوي فرانسه اعتماد به نفس بالايي دارند. البته اين اعتماد به نفس به ديدار نخست ما برابر انگليس بستگي دارد. آنها همچنان حريفي بسيار بزرگ و سخت هستند. با بازيکناني مانند جولين لسکات و جو هارت در سيتي هم‌تيمي هستم ولي مي‌دانم که بازنده اين ديدار نخواهيم بود.


منبع : VARZESH3

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مریم تجدد در 22/3/1391 | 09:24 گفت:

اییییییییییییییی .......................... الان یه فحش خوشکل میچسبه .اوههههههههههههه به جای شاهین نجفی ریختن خون این بر هر ارسنالی حلال است

حمیدرضا در 22/3/1391 | 01:02 گفت:

واقعا همجنس بازه؟ . صبکن زنگ بزنم به 50cent یکاریش کنه حالش جا بیاد. آره راس میگی استیلش دخترونس با اون صندوقش. اصلا 206 صندوق دار رو از رو نصری ساختنش

mohsen abbasi در 22/3/1391 | 00:57 گفت:

لطفا از این ادم پست نذارین که چی که بخاطر پول نبود بخاطر جام بود

آرمان الهیاری در 22/3/1391 | 00:32 گفت:

نصری یک ه م ج ن س باز قهاره
با اون استیل دخترونه ش؛

علی اسحاقی گرجی در 21/3/1391 | 23:30 گفت:

نصري حروم زاده است

مرتضی هادیان در 21/3/1391 | 23:26 گفت:

ehs:
مخلصم.هستم در خدمتتون ، والا از 24 ساعت شاید مفید 12 ساعت تو سایتم ولی پست نمیذارم.
ایام امتحاناته و . . .

Dariush در 21/3/1391 | 22:42 گفت:

کاش این یارو........ رو یه روز به من میسپردن تا حالیش کنم ادب و نزاکت رو نباید یادش بره.
آخه یکی نیس به این مرتیکه ....... بگه اگه ما بهت بازی نمی دادیم باید الان تو دسته n فرانسه بازی می کردی......
بی شرف آشغال مگه دستم بهش نرسسسسسسسسسسسسسسههههههه

ehs در 21/3/1391 | 22:29 گفت:

واقعا ارزش صحبت دربارش رو نداره
ولي اقا مرتضي كم پيدايي!

مرتضی هادیان در 21/3/1391 | 21:15 گفت:رضا توپچی در 21/3/1391 | 19:54 گفت:

بچه ها عکس دروازبان دوم فصل آینده آرسنال منتشر شده:
http://up.download.ir/di-Y14D.jpg
قیافتا" شبیه واکاشی زوماس

masoud mahmudpur در 21/3/1391 | 19:20 گفت:

عجب ادم اشغال و بی شخصیتیه.فصل بعد که حالشونو گرفتیم میفهمه.با پول نفت میرن جام میبرن حالا خیلی هم خوشحالن

soroosh در 21/3/1391 | 19:05 گفت:

نصری بی شرف فقط 6 ماه واسه آرسنال خوب بازی کرد !!!
فقط و فقط 6 ماه

مرتضی هادیان در 21/3/1391 | 17:24 گفت:

آره،منم موافقم...

توپچی جنوب در 21/3/1391 | 17:07 گفت:

نصری باز زر زر کرده مرتیکه این فصل رو 4تا بازی کامل واسه منسیتی بازی نکرده ادعاش هم میشه همون بهتر که رفت اینجور بازیکن های بی تعصب و پول پرست نباشن تو تیم بهتره .........

سينا در 21/3/1391 | 16:49 گفت:

بابا اينا از ارسنال رفتن بكشيد ازشون بيرون
بعدشم نصري عددي نيست بخواد از ارسنال حرف بزنه

مهران کاظمی در 21/3/1391 | 16:42 گفت:

♥Arsenal♥ در 21/3/1391 | 15:57 گفت:

امسال قراره برم کمک دسته آرسن ونگر توی تمرینات تاکتیکی پس اگه پیشنهادی دارید بهم بگید..........

در ضمن من دارم میرم پس قهرمانیم امسال....

با ونگز تماس داشتم گفت قصد خرید بازیکن معروفی نداریم و از پدولسکی معروف تر نخواهیم گرفت.......


در مورد ام ویلا هم گفت پیشنهادی ندادیم منتظریم تیم های دیگه بخرنش که اینهمه هوادار نگن هی بخر بخر از کیسه خلیف میبخشتن..........

chokhan

حمیدرضا در 21/3/1391 | 15:40 گفت:

آفرین حسین جون خوم میاد درکت بالاست. آره حسین راس میگه اونارو بزرگ نکنید

حسین در 21/3/1391 | 14:54 گفت:

ول کنید اینو بابا چی میخواین از جونش؟؟با پست گذاشتن از نصری فقط نصری رو بزرگ و آرسنال رو کوچک میکنید.

چه اهمیتی داره نصری در مورد آرسنال چی میگه؟؟؟بذارید از ترک آرسنال خوشحال باشه مهم نیست.مهم اینه توی سیتی اون اعتبار و درخشندگی زمان آرسنالش رو نداره.و به خاطر دونستن همین دائم مصاحبه میکنه.

حمیدرضا در 21/3/1391 | 14:43 گفت:

بچه ها بسه ما زیاد در باره ی گذشته حرف زدیم. یادتون رفته حتی نزدیک بود سایت منحل بشه :و سایت بسته شه؟ منم مثل 99 درصد شما از فابرگاس_نسری_کلیشی بیزارم. ولی اونا دیگه رفتن حرف در باره ی اینکه چرا اونا بی فایدست. بهتره به فکر آینده ی آرسنال باشیم مگه نه علی؟

مرتضی هادیان در 21/3/1391 | 14:04 گفت:

علی از این قاطعیتت خیلی خوشم اومد.

علی ارشدی در 21/3/1391 | 14:00 گفت:

هیلوود غلط کرد!

نصری هم که... می تونه بره بمیره

مرتضی هادیان در 21/3/1391 | 13:58 گفت:

این هیلوود هم خیلی رو اعصابمه

مرتضی هادیان در 21/3/1391 | 13:56 گفت:arash sm در 21/3/1391 | 13:51 گفت:

و این هم سخنی از ننه عروس
میرور – پیتر هیل وود مدیر اجرایی آرسنال اعلام کرد: در صورتیکه روبین فن پرسی بدنبال درآمد بیشتر است، می تواند برود!

arash sm در 21/3/1391 | 13:43 گفت:

یکشنبه 21 خرداد 1391
اکیپ – سمیر نصری هافبک فرانسوی منچسترسیتی در مصاحبه ای اعلام کرده است که در برنامه های آینده روبرتو مانچینی جایی ندارد. این خبر تنها پس از یک فصل بازی وی در سیتی منتشر می شود.

محمد على(اباى) در 21/3/1391 | 13:38 گفت:

ﻫﻪ ﻫﻪ ﻫﻪ ﻫﻪ ﻫﻪ
ﺗﻮ ﺳﺎﻳﺖ ﻣﻦ ﺳﻴﺘﯽ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﮐﻪ ﻧﺼﺮﯼ ﺗﻮ ﻟﻴﺴﺖ ﻓﺼﻞ ﺑﻌﺪ ﻣﺎﻧﭽﻴﻨﯽ ﻧﻴﺴﺖ