فابرگاس: خواب قهرماني سه گانه را مي‌بينم

نویسنده: مصطفي اكرامي

وبلاگ من
نویسنده: مصطفي اكرامي
es esi arsenal
کل بازدید: 24,063 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فابرگاس: خواب قهرماني سه گانه را مي‌بينم

هافبک تازه وارد تيم بارسلونا

فابرگاس درباره ي اين موضوع گفت:‌ مي خواهم با بارسلونا به موفقيت دست پيدا
کنم و قهرماني‌هاي زيادي
در سال 2012 به دست بياورم. روياي قهرماني "سه
گانه" را
در سر دارم و خوابش را مي‌بينم. اگر مجبور باشم که يکي را انتخاب
کنم، اول ليگ قهرمانان اروپا را انتخاب مي‌کنم و پس از آن لاليگا.وي ادامه داد: باز هم مي‌گويم قهرماني در ليگ قهرمانان
اروپا برايم ارزش بسيار زيادي دارد و بيشتر از هر چيز دوست دارم اين افتخار
را به دست بياورم. قهرماني در اين رقابت‌ها احساس خاصي به من مي‌دهد و فکر
مي‌کنم بيشتر بازيکنان چنين احساسي داشته باشند.
فابرگاس در طي 8 سال حضورش در آرســـــــنال تنها يک بار نايب قهرماني در اروپا را تجربه کرد.

varzesh3.com
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arash در 12/10/1390 | 21:06 گفت:

دوباره یه انگل مزاحم پیدا شد امیدوارم مثل اون دشت مش پشم نباشه

سینا سالک در 12/10/1390 | 20:41 گفت:

هوادارای بارسلونا مگه خودشمون سایت و فروم ندارن همیشه همه جا پلاسن به خدا من تو هر سایتی رفتم که متعلق به تیمهای دیگه بوده ( رئال - اینتر - یوونتوس و همین سایت خودمون ) اینا مثل جونورها موذی پلاس بودن و اعصاب طرفدارهای اون تیم رو خورد می کردن من اصلا درک نمی کنم که چرا اینا میرن تو سایتهای دیگه ثبت نام میکنن انگار که من مثلان برم تو فروم منچستر یا تاتنهام ( اگه سایت داشته باشن ) ثبت نام کنم . شرمنده طولانی شد .

مهدی افسرده در 12/10/1390 | 20:40 گفت:

daneshjoie daneshgahe azad lahijani hasti

sam baygan در 12/10/1390 | 20:29 گفت:

لیونل افسانه ای؟!

رضا در 12/10/1390 | 19:33 گفت:

ما جکی خودمون داریم که همین الان فابرگاس را میخره و میفروشه!!!!!!

رضا در 12/10/1390 | 19:31 گفت:

لیونل افسانه ای اینجا کانون هوادارای ارسنال لطفا هوادارای بارسلونا اینجا مزاحم نشن!!!!!!
فابرگاس تون هم مال خودتون!!!!!

فابرگاس در 12/10/1390 | 19:23 گفت:

احسنت بر فابرگاس که این قدر با انگیزه و مصممه خیلی هم با اخلاقه نکنه انتظار داشتید وقتی 8 سال جام نمی گیرید بازم بمونه اگرچه ارسنال تیم خوبی هست اما فوق ستاره ای مثل فابرگاس فقط به یک جا تعلق داره به زادگاهش : ابر بارسلونا

رضا در 12/10/1390 | 19:13 گفت:

به اصتلاح نمک خورد و نمک دان را شکست!!!

رضا در 12/10/1390 | 19:05 گفت:

فابرگاس!؟
میشناختمش!!!!!
بازیکن خوبی بود اما خیلی نامرد و بی چشم و رو بود اونو به یکی از بهترین بازیکن های دنیا تبدیل کردیم اما وقتی بهش نیاز داشتم رفت!!

علی ارشدی در 12/10/1390 | 19:03 گفت:

من فقط خواستم که بدونی راستش اینجا بعضیا خیلی از سسک بدشون میاد از جمله خودم بعضی ها هم هنوز دوستش دارن ولی در کل اینا رو ولش خودتو عشقه آرسنالی! خوش اومدی

مصطفي اكرامي در 12/10/1390 | 18:56 گفت:

چشم علی
من فقط می خواستم امتحان کنم ک چجوری میتونم پست بزارم
و فقط قصد آزمایش داشتم
فرهاد جان مرسی

علی ارشدی در 12/10/1390 | 18:45 گفت:

در ضمن منم امیدوارم امشب ببریم

علی ارشدی در 12/10/1390 | 18:45 گفت:

شما که تازه واردی بد نیست بدونی که اگه از آرسنال پست بذاری خیلی بهتره فابرگاس یک موقعی بازیکن آرسنال بود و الان نیست ترجیحا اگه راجع به آرسنال هم حرف زد خبرشو نذار چه برسه به این خبر که اصلا راجع به آرسنال نبود :))

فرهاد در 12/10/1390 | 18:38 گفت:

آخرین سنگر سکوته.......فعلا درباره ی فابرگاس سیاست سکوت در پیش می گیرم......خوب مصی عزیز راستی خوش اومدی

مصطفي اكرامي در 12/10/1390 | 18:12 گفت:

اولین باره ک پست گذاشتم اگه بد شده ب خوبی خودتون ببخشید
ب افتخار آرسنال تیم محبوب من
و ب امید برد پر گل امشب

توپچی جنوب در 12/10/1390 | 18:12 گفت:

هیچ نظری درباره فابرگاس و افکار و روئیاهاش ندارم...همین