ونگر ۵۵ میلیون پوند بودجه دریافت کرد

نویسنده: مصطفي اكرامي

وبلاگ من
نویسنده: مصطفي اكرامي
es esi arsenal
کل بازدید: 24,247 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

ونگر ۵۵ میلیون پوند بودجه دریافت کردانگلیس/ ونگر۵۵ میلیون پوند بودجه برای فصل نقل و انتقالات تابستانی دریافت کرد


 


 


 


 


 


 


 


 


 
 


به گزارش فوتبال‌آنلاین به نقل از خبرگزاری گازیتا روسیه، در حالیکه مطبوعات اخباری از استعفای آرسن ونگر از سمت مربیگری آرسنال منتشر کرده بودند، وی ضمن تکذیب این اخبار از دریافت بودجه ۵۵میلیونی خبر داد.
بنابراین گزارش، آرسنال قصد دارد تا در فصل نقل و انتقالات تابستانی اقدام به خرید ادین هازارد، ماریو گوتسه و همچنین ماتیاس سوآرز و لوکاس پودولسکی نماید، از این رو مسئولان بودجه ای برای این انتقالات در اختیار ونگر قرار داده اند.
مسئولان آرسنال قصد دارند تا ترکیب تیمشان را با حضور این ستاره های فوتبالی تقویت بخشند از این رو به خواسته های ونگر عمل می نمایند.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شاهين در 2/12/1390 | 19:14 گفت:

http://arsenal.ir/Newsdetails.aspx?NewsId=5243&title=%D8%A7%D8%A8%D9%87%D8%A7%D9%85%20%D8%AF%D8%B1%20%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF%20%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87%20%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87

بدون شرح !!!

حمید فرازی در 2/12/1390 | 13:38 گفت:

شاهین عزیز نمیدونم کجای حرفام اسمی از شما بردم.باور کن ذره ای منظورم با شخص نبود وکلی گفتم.برادر من خیلتو راحت کنم باشگاه در تابستان بودجه ای در نظر نگرفت و اگرم گرفت صرف دست مزدا کرد که از تیمی با شرایط آرسنال این کار برنمیاد.نمیدونم من کجا طرفداری کورکورانه کردم که این حرفو میزنی و وقتی از کسی اسم بنردم که به جان خودم منظورم با هیچ شخصی نبود دیگه نیمتونی به من انگ اتهام زدن بزنی.

در مورد نظراتت هم برام قابل احترامه و میتونم تا 100 تا کامنت دیگه بحثو ادامه بدم چون منم مثل شما نظر خودمو دارم و اول کامنت هم گفتم نه از کسی منتقدم نه طرفداری میکنم وهمچنین هیچ وقت نیمخوام کسی رو قانع کنم.. از این به بعدم همینکارو ادامه میدم که دیگه کوچکترین نظری دراین مورد نخواهم داد و خودتتون میتیوند این بحثو ادمه بدین..من همیشه برای نظرات بقیه احترام قائل شدم و هیچوقت مسقیم به شخص اشاره نکردم ولی متاسفانه بعضی از دوستان به خودشون میگیرن و فکر میکنن بنده باهاشون دشمنم.بازم بابت کاری که نکردم عذر میخوام

masoud mahmudpur در 2/12/1390 | 13:25 گفت:

یکی از بهترین خبرهایی بود که تواین چند هفته شنیدم.اگه واقعیت داشته باشه سال بعد همه جام ها مال ماست

شاهين در 2/12/1390 | 13:08 گفت:

ببخشید اولا من از قیمت بازیکن های خریداری شده اطلاع دارم .
ثانیا شما خودت داری میگی 47 میلیون ( 55 میلیون ) خرج کردیم که البته به نظر من خرید های اصلا جالبی هم نبود ( کاشکی با این پول حداقل خرید هایی می کرد که آدم دلش نمی سوخت ) البته بازم می گم ، بدون درنظر گرفتن حدود 44 میلیون بودجه نقل و انتقالات که به گفته مدیران تو تابستان در اختیار ونگر قرار گرفت .

حرف من اینه ، باشگاه بایستی این سیاستش رو عوض کنه ...

منم از مشکلات باشگاه خبر دارم ، ولی با این روند مشکلات آرسنال درست می شه ، اگه امسال جزو 4 تیم نشیم و سهمیه اروپا رو از دست بدیم ، بیشتر ضرر نمی کنیم ( این حرفیه که خود ونگرم تاییدش کرده ، دقیقا یادم نیست فکر کنم گفت حدود 40 میلیون پوند ضرر می کنیم ) یعنی منظور شما از سودآوری اینه !!!!

خواهشا اول از این طرفداری های کورکورانه دست بردارید بعد دیگران رو متهم به غیر منطق بودن بکنید .
فقط امیدوارم امسال جزو چهار تیم بشیم که حداقل سال آینده رو از دست ندیم ....

پیروز در 2/12/1390 | 12:59 گفت:

ما هافبکمون قدرت بدنیش پایینه! فقط سانگه که می جنگه! بقیه تمومه جنگای تک به تکو می بازن. . .

مرتضی در 2/12/1390 | 12:40 گفت:

به چند تا بازیکن غول پیکر و تنومند احتیاج داریم

ali jamshidi در 2/12/1390 | 12:34 گفت:

در اینکه بازیکن آشغال زیاد داریم که می تونیم ردشون کنیم برن ولی واقعاً رو پول فروششون نمی تونیم حساب خاصی باز کنیم.
مثلاً اسکیلاچی ، ژورو ، پارک ، حتی آرتتا. به نظر من روسیچکی با جون و دل تر از آرتتا بازی می کنه.

ali jamshidi در 2/12/1390 | 12:28 گفت:

منم با حمید موافقم.
1- همین تابستون با پول فابرگاس و نصری و کلیچی رفتیم 4 5 تا بازیکن فلج ذهنی خریدیم ( که به نظر من فقط سانتوس و چمبرلین جواب داد) یکی از بچه ها هم پستی گذاشت که ما عین همون مبلغی رو که به دست آوردیم خرج کردیم البته بازیکنای درجه پائین تری خریدیم به جاشو باید کلی وقت بذاره باشگاه تا همون بازیکنای قدیمی بشن. اگه بشن. (به جز چمبرلین )
2- چند تا از دوستان هم زحمت کشیده بودند مثل آقای میلانی و ... که در خصوص بودجه باشگاه و درآمد و اسپانسر و اینها که با یه جمع بندی کلی میشه به این نتیجه رسید ما عمراً خرید بزرگی بتونیم تا چند ساله دیگه انجام بدیم. اولاً پول اولیه خرید بازیکن رو نداریم ثانیاً به خاطر دستمزد بالا.
در کل یه روز خوب میاد...

moeinem در 2/12/1390 | 12:11 گفت:

واسه خرید هولیت و پودولسکی و سوارز خوبه.البته میتونیم روسیچکی رو بفروشیم.

حمید فرازی در 2/12/1390 | 11:20 گفت:

اول اینکه من همنیجا بگم نه میخوام انتقاد کنم نه طرفداری کنم ولی متاسفانه بعضی از دوستان حرفایی میزنن که یه ذره منطق پشتش نیست.خب شما که میگی پول نصری و فابرگاس کجا رفت در حالی که از قیمت بازیکنای خریداری شده اطلاع ندارین نمیدونم چطور همه چیزو به هم ریط میدین.اول اینکه باشگاه این سالای اخیر بارها گفته ما سعی میکنیم هر سال بین 15 تا 20 میلیون پوند سود کنیم.حالا ما امسال 68 میلیون از فروش بازیکن به دست آوردیم که 47 میلیون هم خرج کردیم و البته با توجه به اینکه قیمت خیلی از بازیکنا تا حدودی افزایش پیدا میکنه این رقم میشه چیزی در حدود 55 میلیون اگه خواستید ریز قیمت همه رو هم که باشگاه اعلام کرد نشونشتون میدم.حالا اینا به کنار ما همیشه ذرآمد و سود رو اشتباه میگیرم.فقط فکر اینیم که دوتا بازیکن فروختیم و دیگه همه چیز حله ولی فکر نمیکنیم باشگاه چه خرجای دیگه ای داره چه بدهی هایی داره.

همونطور که گفتم هیچ وقت نه از کسی دفاع میکنم نه از کسی انتقاد میکنم با ورکنید من خیلی بیشتر دوست دارم بازیکن بخریم.منم وقتی ستاره های تیمای دیگه رو میبینم کلی به از وضعیت تیم ناامید میشم ولی چیکار کنم؟ اصلا منم میگم قبول مدیرا پول پرستن ولی متاسفانه باز بعضی از ما 1 درصد هم فکر اینو نمیکنیم که با افت آرسنال سود تجاری و اقتصادی آرسنالم افت میکنه و اولین کسی که ضرر میکنه همین مدیرای به اصطلاح پول پرستن.درسته باشگاه درآمدزایی دیگه ای هم داره ولی به هیچ وجه درآمد کلانی مثل پول نفت نداره و با وضع کنونی بهتر از این نمیشه کار کرد.من به تابستونم زیاد امید ندارم و فقط ایمدوم اینه که ناخاصی های تیمو بندازیم بیرون و جز صبر برای آینده راه دیگه ای ندارم

amir mohebbi در 2/12/1390 | 11:01 گفت:

2 سال پیش هم بعد از رفتن آلمونیا میگفتن بوفون رو می خریم

ولی آخرش ژسنی رو از تیم ذخیره آوردن، فکر نکنم آرسنال از این ولخرجی ها کمه

خبرگزاری گازیتا روسیه ثابت کرد که خبرگزاری معتبری نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

amir mohebbi در 2/12/1390 | 11:01 گفت:

2 سال پیش هم بعد از رفتن آلمونیا میگفتن بوفون رو می خریم

ولی آخرش ژسنی رو از تیم ذخیره آوردن، فکر نکنم آرسنال از این ولخرجی ها کمه

خبرگزاری گازیتا روسیه ثابت کرد که خبرگزاری معتبری نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

sam baygan در 2/12/1390 | 10:47 گفت:

80 میلیونم داشت ولی رفت بازیکن آزاد گرفت...

محسن شعبانی در 2/12/1390 | 09:39 گفت:

nice

شاهین فدوی در 2/12/1390 | 09:19 گفت:

لاهیجانی چطوری؟بچه محل قربون
ونگر با این فشاری که روشه حتما تابستون چند تا خرید عالی میکنه

مجتبی عابدی در 2/12/1390 | 08:15 گفت:

جورو رو بفروشن که خیلی واجبه.درامد حاصل از فروش چی؟؟؟پول مونده از فروش سسک و سمیر چی؟؟؟

ali jamshidi در 2/12/1390 | 07:40 گفت:

یه مقدار زود قضاوت.
ونگر نشون داده ستاره ساز نه ستاره باز.
من که تو خوابم نمی بینم ونگر همه اینا رو با هم بخره. اصلاً 55 میلیون پوند فقط قیمت 2 تا از بازیکناست.
کاش هرکی میاد فقط هافبک مون تقویت بشه.

mohsen در 2/12/1390 | 06:54 گفت:

اگه حرفت صحت داشته باشه ونگر دنیا رو کن فی یکون میکونه

شاهين در 2/12/1390 | 02:42 گفت:

55 میلیون پوند ، انوقت با پول فروش فابرگاس و نصری چه کار کردند ، البته به غیر از بودجه 40 میلیون پاندی که برای نقل وانتقالات تابستونی کنار گذاشته بودند ...
یعنی باقی همون پول بهش دادند ... مگه تاحالا کجا بود .... تو جیب مدیران !!!!!!!

اونوقت با 55 میلیون پوند می خواد این همه بازیکن بخره ، یکی چند حساب کرده (: !!

شاهين در 2/12/1390 | 02:42 گفت:

55 میلیون پوند ، انوقت با پول فروش فابرگاس و نصری چه کار کردند ، البته به غیر از بودجه 40 میلیون پاندی که برای نقل وانتقالات تابستونی کنار گذاشته بودند ...
یعنی باقی همون پول بهش دادند ... مگه تاحالا کجا بود .... تو جیب مدیران !!!!!!!

اونوقت با 55 میلیون پوند می خواد این همه بازیکن بخره ، یکی چند حساب کرده (: !!

مرتضی در 2/12/1390 | 01:02 گفت:

آقا مهران زدی تو هدف حرفت حقه تیم به تجربه احتیاج داره .

اگه یادت باشه منچستر بعد جند تا نتیجه بدی که گرفت تو این فصل فرگوسن اومد گفت باید از تجربه تیم کمک بگیریم و دیدید که به نتیجه هم رسید اما آرسنال تجربه اش کجا بود

♥Arsenal♥ در 2/12/1390 | 00:57 گفت:

راستی گفتی 55 ملیون پونوووووووووووووووووووووووووددددددددددد!!!!!!

وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی میشه باش 10 تا آرسنال رو ساخت....

♥Arsenal♥ در 2/12/1390 | 00:56 گفت:

خوب که چی؟؟

مهران کاظمی در 2/12/1390 | 00:51 گفت:

همیشه از این جمله بدم می اومده ولی واقعاً آرسنال شده مهد کودک

مهران کاظمی در 2/12/1390 | 00:49 گفت:

هازارد و گوتزه رو می خوایم چی کار؟ مثل اینکه هنوز برای بچه ها تجربه نشده، سوپر استعداد و ستاره جوان و آینده فوتبال اروپا و از این چرت و پرتا به درد ما نمی خوره، گوتزه و هازارد اگه در حال حاضر کاری می تونستن بکنن برای تیم الانشون تو مسابقات اروپایی کاری می کردن، البته من اینا رو به عنوان ستاره های بزرگ فوتبال تو 4 5 سال آینده قبول دارم، ولی آرسنال الان به اینا نیاز نداره، به یکی مثل کریم بنزما نیاز داره تا مثل ال کلاسیکو با توپ اولش کل دفاع بارسا رو بریزه به هم و گل بزنه.
وین رونی هم 17 سالش بود که ستاره شد ولی فرگوسن نخریدش برای اینکه همه کاره تیمش بشه، فقط خریدش تا 1 2 فصل بعد که کسایی مثل ون نیستلروی رفتن بشه همه کاره تیم، تیم ما الان کسایی مثل گیگز و اسکولز و روی کین و ون نیستلروی رو نداره که دوباره بیاد از این جوونایی که با یه مصدومیت اکثراً دیگه به اوجشون بر نمی گردن و هنوز نیاز به کسب تجربه دارن بخره

mohsen abbasi در 2/12/1390 | 00:49 گفت:

تکراریه تکراری اصلا بگو 100 میلیون

مرتضی در 2/12/1390 | 00:46 گفت:

آقای محمد حسینی هلب ، ریس ، اواردو اینا رو یادتون رفته بازیکن خارجی به دردمون نمیخوره

حمید فرازی در 2/12/1390 | 00:30 گفت:

آره سپهر مثال زدم.آرشاوینو یادت رفته تو اوج با چه قیمتی حریدش؟ اونم تو ژانویه.والا از این ونگر همه کاری برمیاد.به قول خودش باید super quality بابتش پول بدیم.امیدوارم دیگه اینابر اینجوری فکر نکنه و شرایط بازارو درک کنه

توپچی جنوب در 2/12/1390 | 00:07 گفت:

عجب تیتری کلی با خوندن این خبر سر حال اومدم مصیو کجایی من بایم انگشتات رو ببوسم اگه این خرید ها رو انجام بدیم بارسلون و رئال باید برن فکری به حال خودشون کنن و دعا کنن فصل بعد به ما نخورند.........

اقا این جور خبر ها رو هرجور بنویسی ما راضی هستیم.......(من)

hesam در 2/12/1390 | 00:04 گفت:

ونگر از اخرين مصاحبش معلومه كه ميخواد منتظر مصدوما بمونه و خريد نخواهد كرد.ولي اگه بكنه...واو عجب تيمي ميشه:جكي,هازارد,سانگ,رابين,الکس چمبو,پودولسكى... اوففففف(تخيل هم حال ميده ها!!!)

sepehr najafian در 1/12/1390 | 23:55 گفت:

هازارد با 10 ميليون بياد آقا حميد.من تو فيفا12 حدود 75 ميليون ناقابل خرج هازارد کردم

علی ارشدی در 1/12/1390 | 23:54 گفت:

نه بابا شایعه است

خریدمون کجا بوده
همین تابستون مگه قرار نبود رویایی باشه؟از کابوس هم بدتر بود

sepehr najafian در 1/12/1390 | 23:54 گفت:

هازارد گراهام سوارز کافي هستن

sepehr najafian در 1/12/1390 | 23:54 گفت:

هازارد گراهام سوارز کافي هستن

حمید فرازی در 1/12/1390 | 23:53 گفت:

باید اینم در نظر بگیریم که از فروش بازیکنای خروجی هم چیزی حدود 20 تا 25 میلیون گیرمون میاد و اگه واقعا همچین بودجه ای دراختبار ونگر باشه میتونه خوب خرج کنه.ونگرو در هرچی قبول نداشته باشم در استفاده درست از پول قبول دارم.خدا رو چی دیدی ازش برمیاد هازاردو با 10 میلیون بیاره :دی

مصطفی کاظمی در 1/12/1390 | 23:43 گفت:

این پول فقط قیمت گوتزه است

محمد حسینی در 1/12/1390 | 23:38 گفت:

آقا مرتضی جان من بیخیال شو!
تو همه ی پستا هی میگی بازیکن لیگ برتر!یکی از سیاستای ونگر کمک به تیم ملی تیمشه برای همین بازیکنای فرانسوی تو اولویت رئیسن!
البته الان که اوضاع تیم از لحاظ بازیکن انگلیسی خیلی خوب شده!
جک تئو کایرن الکس

Saeed Milani در 1/12/1390 | 23:35 گفت:

برای اینکه بتونی شیک و تر تمیز بنویسی ، اول داخل Text Document بنویس یا Paste کن بعدا انتقال بده به سایت . اینجوری هم فونتش درست میشه هم اندازه هاش.

محمد اصغری در 1/12/1390 | 23:29 گفت:

هااااااااااااااااااااااااااااااا.
عمرااااااااااااااااااااااااااا.
من که باورم نمیشه......................

مرتضی در 1/12/1390 | 23:26 گفت:

استورات داونینگ = لیورپول

گراهام = سوانسی

گیبسون = اورتون

محسن آزاده در 1/12/1390 | 23:25 گفت:

بودجه !؟!؟! آرسنال !؟!؟!؟! خرید !؟!؟!!؟ 55 میلیون پوند !؟!؟! . . . !؟!؟؟! انگار آخر الزمون شده !!! آدم چه چیزایی میشنوه !؟!؟!
:O:O

MILAD در 1/12/1390 | 23:24 گفت:

اذيتمون نكن اين خريدا از ونكر بعيده. حالا شايد بودولسكي باادين هازارد بيان خوش اومدن

مصطفي اكرامي در 1/12/1390 | 23:10 گفت:

از اینکه پستمو بد میزارم واقعا ببخشید
هنوز یاد نگرفتم
و کسی هم بم یاد نمیده
آرسنال قصد دارد تا در فصل نقل و انتقالات تابستانی اقدام به خرید ادین هازارد، ماریو گوتسه و همچنین ماتیاس سوآرز و لوکاس پودولسکی نماید، از این رو مسئولان بودجه ای برای این انتقالات در اختیار ونگر قرار داده اند.