فقط دو بار در بیست سال اخیر

نویسنده: مصطفي اكرامي

وبلاگ من
نویسنده: مصطفي اكرامي
es esi arsenal
کل بازدید: 24,070 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فقط دو بار در بیست سال اخیر

عجب عکسی !


فقط دو بار در بیست سال اخیر آرسنال در چهار بازی انتهای فصل در جدول به رتبه پایین تر سقوط کرده :
1- فصل 1994/1995 از رتبه 10 به رتبه 12
2-فصل 2010/2011 از رتبه 3 به رتبه 4

امسال هم آرسنال سقوط نمیکنه و کار رو در رتبه سوم به پایان می رسونه و مستقیماً به لیگ قهرمانان صعود می کنه ;-)
به نظر شما این فصل آرسنال بیش از حد به رابین وابسته بود یا خیر؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali jamshidi در 2/2/1391 | 15:29 گفت:

آره خیلی وابسته بودیم. خدا کنه بازی رو ببریم. چلسی خسته است. باید نفسشونو تو نیمه دوم بگیریم

سید محمد رضا در 2/2/1391 | 13:47 گفت:

آره زیاد وابسته بودیم اما تو این چند هفته بچه ها نشون دادند که حتی اگه رابین بره میتونن از پسه رقبا بر بیاند

توپچی جنوب در 2/2/1391 | 08:07 گفت:

بله بله واقعا بیشتر وقت ها و بیشتر بازی ها ونپرسی یه تنه نتجه رو عوض میکرد ولی نه در این حد که عملکرد دیگر بازیکنان زیر سوال برد .....

♥Arsenal♥ در 2/2/1391 | 04:57 گفت:

خدا خیرتون بده خب لینکش هم بدین این یه وقتایی نشون نمیده......!!

مصطفي اكرامي در 2/2/1391 | 02:44 گفت:

بچه ها مرورگرتونو تغيير بدين اگه ديده نميشه
عكسه خاصي نيس
عكسه تيمي آرسنال با پيراهن زردمونه ك هر 11 نفر رابينه (البته با فتوشاپ) و بالاش آرسنال 2012 نوشته
ك منظورش وابستگي ب رابين بوده (نظرسنجي)
ك شما بايد نظرتونو بگيد

ehs در 2/2/1391 | 00:18 گفت:

اقا ما عكسي نمي بينيم !!!(اميدوارم كاريكاتور گل نباشه!!!)
با اين بازيكنها من هرگز اول فصل پيش بيني نمي كردم سوم بشيم !اين قطعا كار رابين به تنهايي نبود!ولي نقش بسزايي ايفا كرد!مثل اين ميمونه بگيم فصل پيش همه كارها رو فابرگاس ونصري كردن!(كه قطعا اين طور نبوده)

reza در 2/2/1391 | 00:16 گفت:

yes

hamed در 1/2/1391 | 23:07 گفت:

آقای مصیو در کل جالب بود...

مرسی...

علی ارشدی در 1/2/1391 | 22:34 گفت:

من عکس خاصی نمی بینم!!!!!!!! چرا؟

(Hooman sam (Dark metal در 1/2/1391 | 22:31 گفت:

like \\m// like

(Hooman sam (Dark metal در 1/2/1391 | 22:30 گفت:

آمار باحالی دادی...
مرسی...پ

محمد على(اباى) در 1/2/1391 | 21:57 گفت:

are age robin nabood maloom na bood chi mishod...golaye hasasii zad ensafan

مجتبی هانری در 1/2/1391 | 20:56 گفت:

اره درسته!!!
رابین زحمت کشیده ولی اگه نگاه کنیم بیشتر گل های رابین با سوپر پاس های سانگ بوده!!!
درکل همه به هر نحو زحمت می کشند حالا رابین امثال به دلیل بازوبند کاپیتانی روحیه وانگیزش بیشتر شده!
ممنون از پست..

علیرضا فراهانی در 1/2/1391 | 20:55 گفت:

قطعا اگه رابین نبود آرسنال 6ام به پایین میشد. خیلی به رابین وابسته بودیم.

علیرضا فراهانی در 1/2/1391 | 20:55 گفت:

قطعا اگه رابین نبود آرسنال 6ام به پایین میشد. خیلی به رابین وابسته بودیم.

علیرضا فراهانی در 1/2/1391 | 20:55 گفت:

قطعا اگه رابین نبود آرسنال 6ام به پایین میشد. خیلی به رابین وابسته بودیم.

مصطفي اكرامي در 1/2/1391 | 20:23 گفت:

حامد جان باهاتون موافقم
در مورد عكس هم نظر شخصي خودمو پايين گفتم و اين يك نظرسنجيه
در پايان

عشق است آرسنال...

hamed در 1/2/1391 | 20:05 گفت:

انشاالله سوم میشیم...

آرسنال این فصل با اینکه در فصل نقل و انتقالات بازیکنای کلیدی خودشو از دست داد ( البته این کار چند سال اخیر آرسنال شده ولی امسال واقعا بدون بازیکن شدیم ) نتایج نسبتا خوبی گرفت ( با این تیم عالی بود ولی توقع ما از آرسنال بیشتر از اینهاست )...

راجع به عکست هم باید بگم شما عملکرد خوب بازیکنایی مثل ورمائلن ، کوشیلنی ، سانیا ، سانتوس ، ژسنی ، سانگ ، روسیچکی ، آرتتا ، والکات ، تیری آنری ( زمانی که برای آرسنال قرضی بازی می کرد واقعا مفید بود ) و امثالهم رو زیر سوال بردی...

پاس های بازیکنی مثل سانگ که ما رو یاد پاس های فابرگاس زمانی که در آرسنال بازی می کرد انداخت...

دفاع های خوبی که در این فصل هم گل زنی کردند و هم خوب دفاع کردند...

دروازه بانی مثل ژسنی اگه سالهای سال برای آرسنال بازی کنه دیگه غم دروازه بان نداریم...

روسیچکی و آرتتا که میانه ی زمین را به درستی پر کرده بودند...

والکات که در این فصل انصافا خوب بازی کرد و من که خودم از منتقداش بودم گفتم این فصل واقعا عالی بازی کرد...

تیری آنری که با برگشت دوباره به آرسنال روحیه ی تیم را بالا برد...

البته در نهایت بگم که رابین هم در این فصل بازیکن موثری برای آرسنال بوده و ما باید از او متشکر باشیم که با وجود جدایی بازیکنانی مثل نصری و فابرگاس باز هم در آرسنال ماند و نشون داد که همه چیز پول نیست...

عشق است آرسنال...

مصطفي اكرامي در 1/2/1391 | 19:14 گفت:

مصطفي جان
اين نظرسنجي بود از پيج هواداران باشگاه فوتبال آرسنال در ایران
نظر شخصي منم اينه ك
آرسنال وابسته ب رابين نبود ، اين رابين بود ك فصله فوق العاده اي داشت

مصطفی کاظمی در 1/2/1391 | 18:56 گفت:

تا ژانویه آره ولی بعد از جا افتادن آرتتا و بازگشت توماس به شرایط همیشگیش و پیشرفت سونگ و والکوت نه.
با عرض پوزش این عکستم دو زار قبول ندارم،رابین حاصل تلاش تیم رو به گل تبدیل میکنه،من تا حالا کم دیدم که گلی فقط روی نبوغ رابین زده بشه.