We Are Arsenal!

نویسنده: مصطفي اكرامي

وبلاگ من
نویسنده: مصطفي اكرامي
es esi arsenal
کل بازدید: 24,072 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

We Are Arsenal!

In Arsène We Trust


فیلیپ مکسس با کارت زردی که در بازی امشب فرانسه مقابل سوئد دریافت کرد دو کارته شد و بازی بعدی فرانسه در مقابل اسپانیا رو از دست داد و به احتمال زیاد کوشیلنی در مقابل اسپانیا تو ترکیب اصلی بازی میکنه .

در بازی دیگه این گروه هم که بین انگلیس و اوکراین بود والکات 30 دقیقه بازی کرد و چمبرلین دقایق کوتاهی در انتهای بازی وارد زمین شد .
واقعاً حیف چمبرلین و والکات که هاچسون بهشون فرصت نمیده .تمرین امروز انگلیس
تمرین امروز فرانسه

خداحافظ یورو...این عکس مربوط به تاریخ 6 سپتامبر 1913 هست . برنامه بازی بین تیم های Woolwich Arsenal v Leicester Fosse

یعنی 99 سال پیش !!!!!!
در یورو 2012 آرسن ونگر بیش از هر مربی دیگری صاحب بازیکنانی می باشد که تحت مربیگری او کشف شده و به دوران شکوفایی فوتبالی خود رسیدند و به فوتبال اروپا معرفی شدند .

از این قبیل می توان به بازیکنانی نظیر فن پرسی و بنتنر و چسنی و کوسیلنی و چمبرلین و والکات اشاره کرد که هم اکنون در آرسنال حضور دارند .
همچینین می توان به بازیکنانی نظیر فابرگاس و ادواردو و نصری و کلیچی و اشلی کول اشاره کرد که سال های گذشته از آرسنال جدا شدند .

ضمن اینکه بازیکنانی مثل فابیانسکی و سانیا و ویلشر و دیابی به خاطر بد شانسی و مصدومیت این رقبت ها را از دست دادند .

In Arsène We Trust

We Are Arsenal!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سالار لاری در 1/4/1391 | 10:05 گفت:

مرسی

سید امین هاشمی در 31/3/1391 | 23:56 گفت:

زیبا بود مرسی

توپچی جنوب در 31/3/1391 | 20:11 گفت:

مرسی پست خوب بود حالیدم واقعا ونگر حرف نداره از هر لحاظ که فکرش رو بکنی یکه تازه...........

حسین ملازینل در 31/3/1391 | 19:17 گفت:

we are arsenal...

مریم تجدد در 31/3/1391 | 12:46 گفت:

عکس رابین خیلی ناراحت کننده بود

علی ارشدی در 31/3/1391 | 12:31 گفت:

تمرین فرانسه مال اوایل یوروئه ها!!!!

ضمنا بازی دادن به دو مدافع کند مثل رامی و مکسس خیلی حماقته کوشیل امیدوارم اینقدر بدرخشه که دیگه به مکسس بازی نده

حمید pires در 31/3/1391 | 12:18 گفت:

مکسس در حد کاپیتانی فرانسه نیس.اصلا در حد فرانسه نیس.خیلی کند و بی مسئولیت بازی میکنه. نظرتو واقعا قبول دارم فرهاد جون.

فرهاد در 31/3/1391 | 12:08 گفت:

ایول حالم از مکسس بهم میخوره

حمید pires در 31/3/1391 | 12:00 گفت:

والکات و رمسی و روسیچکی و چمبرلین نیمکتنشین های خوبین . در ضمن میتونیم سیستم چرخشی داشته باشیم.

حمیدرضا در 31/3/1391 | 11:49 گفت:

ایشالا. من بهش ایمان دارم البته اگه بازیش بده

soroosh در 31/3/1391 | 11:24 گفت:

ایشالا کوشیلنی سوتی نده که مایه خجالت بشه

حمیدرضا در 31/3/1391 | 11:15 گفت:

آها بچه ها یه پیشنهادی میدم دوس دارم نظرتونو بدونم. من میگم بهتره که فابیانسکی آلمونیا ژورو اسکیلاچی جنکینسن رمسی والکات و چاماخ رو بفروشیم نظر شما چیه؟. البته خودم تو فوروش والکات و رمسی تردید دارم. والکات بعضی موقه ها بازیش بدجور میگیره که آدم دلش نمیاد بفروشش ولی کافی نیس چون این جرقه ها باید همیشگی باشه. رمسی هم درست مثل والکات جرقه میزنه ولی کافی نیس. به نظر من باید به بازیکنایی مث والکات و رمسی بضی موقه هابازی داد همون جوری که بضی موقه ها بازیشون میگیره. حالا نظر داداشای گلم چیه؟

حمیدرضا در 31/3/1391 | 11:08 گفت:

دستت درد نکنه مصطفی جون. پارسا جون اشتباه نکن هم رامی و هم مکسس تو تیمتاشون ستاره هستن ولی کوشچلنی فصل پیش بگیر نگیر داشت من خیلی خیلی کوشچلنی رو دوس دارم خیلی خیلی زیاد. ایشالا تو این فصل اشتباهای فصل پیش رو جبران کنه فصل اولش تو آرسنال شاهکار کرده بود اگه 2فصل فرمایلن جای ژورو کنار کوشچلنی بود الان کوشچلنی خیلی چیزا از فرمایلن یاد گرفته بود که متاسفانه فرمایلن مصدوم بود و اگه کوشچلنی به پیشرفتش ادامه میداد شایدم این فصل برای بردنش تیم ها دستو پا میشکوندن. من علاقه ی خاصی به چسنی کوشچلنی سانیا جک آرشاوین و رابین دارم

محمد على(اباى) در 31/3/1391 | 10:42 گفت:

مرسی داش

parsa در 31/3/1391 | 10:22 گفت:

مرسی...
کوشیلینی خیلی بهتر از مکسس ورامی هستش .راستی رضاشاماخ کو که الان فرانسه باخته پیداش نیست.
اگه میبرد میومد پست میداد

مصطفی کاظمی در 31/3/1391 | 09:34 گفت:

دمت گرم آقا جان،فقط فکر کنم اون عکسی که نوشتی تمرین امروز فرانسه واسه 2،3 هفته پیشه!