We Are Arsenal!

نویسنده: مصطفي اكرامي

وبلاگ من
نویسنده: مصطفي اكرامي
es esi arsenal
کل بازدید: 24,228 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
تبلیغات توپچی

     

We Are Arsenal!

In Arsène We Trust


فیلیپ مکسس با کارت زردی که در بازی امشب فرانسه مقابل سوئد دریافت کرد دو کارته شد و بازی بعدی فرانسه در مقابل اسپانیا رو از دست داد و به احتمال زیاد کوشیلنی در مقابل اسپانیا تو ترکیب اصلی بازی میکنه .

در بازی دیگه این گروه هم که بین انگلیس و اوکراین بود والکات 30 دقیقه بازی کرد و چمبرلین دقایق کوتاهی در انتهای بازی وارد زمین شد .
واقعاً حیف چمبرلین و والکات که هاچسون بهشون فرصت نمیده .تمرین امروز انگلیس
تمرین امروز فرانسه

خداحافظ یورو...این عکس مربوط به تاریخ 6 سپتامبر 1913 هست . برنامه بازی بین تیم های Woolwich Arsenal v Leicester Fosse

یعنی 99 سال پیش !!!!!!
در یورو 2012 آرسن ونگر بیش از هر مربی دیگری صاحب بازیکنانی می باشد که تحت مربیگری او کشف شده و به دوران شکوفایی فوتبالی خود رسیدند و به فوتبال اروپا معرفی شدند .

از این قبیل می توان به بازیکنانی نظیر فن پرسی و بنتنر و چسنی و کوسیلنی و چمبرلین و والکات اشاره کرد که هم اکنون در آرسنال حضور دارند .
همچینین می توان به بازیکنانی نظیر فابرگاس و ادواردو و نصری و کلیچی و اشلی کول اشاره کرد که سال های گذشته از آرسنال جدا شدند .

ضمن اینکه بازیکنانی مثل فابیانسکی و سانیا و ویلشر و دیابی به خاطر بد شانسی و مصدومیت این رقبت ها را از دست دادند .

In Arsène We Trust

We Are Arsenal!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سالار لاری در 1/4/1391 | 10:05 گفت:

مرسی

سید امین هاشمی در 31/3/1391 | 23:56 گفت:

زیبا بود مرسی

توپچی جنوب در 31/3/1391 | 20:11 گفت:

مرسی پست خوب بود حالیدم واقعا ونگر حرف نداره از هر لحاظ که فکرش رو بکنی یکه تازه...........

حسین ملازینل در 31/3/1391 | 19:17 گفت:

we are arsenal...

مریم تجدد در 31/3/1391 | 12:46 گفت:

عکس رابین خیلی ناراحت کننده بود

علی ارشدی در 31/3/1391 | 12:31 گفت:

تمرین فرانسه مال اوایل یوروئه ها!!!!

ضمنا بازی دادن به دو مدافع کند مثل رامی و مکسس خیلی حماقته کوشیل امیدوارم اینقدر بدرخشه که دیگه به مکسس بازی نده

حمید pires در 31/3/1391 | 12:18 گفت:

مکسس در حد کاپیتانی فرانسه نیس.اصلا در حد فرانسه نیس.خیلی کند و بی مسئولیت بازی میکنه. نظرتو واقعا قبول دارم فرهاد جون.

فرهاد در 31/3/1391 | 12:08 گفت:

ایول حالم از مکسس بهم میخوره

حمید pires در 31/3/1391 | 12:00 گفت:

والکات و رمسی و روسیچکی و چمبرلین نیمکتنشین های خوبین . در ضمن میتونیم سیستم چرخشی داشته باشیم.

حمیدرضا در 31/3/1391 | 11:49 گفت:

ایشالا. من بهش ایمان دارم البته اگه بازیش بده

soroosh در 31/3/1391 | 11:24 گفت:

ایشالا کوشیلنی سوتی نده که مایه خجالت بشه

حمیدرضا در 31/3/1391 | 11:15 گفت:

آها بچه ها یه پیشنهادی میدم دوس دارم نظرتونو بدونم. من میگم بهتره که فابیانسکی آلمونیا ژورو اسکیلاچی جنکینسن رمسی والکات و چاماخ رو بفروشیم نظر شما چیه؟. البته خودم تو فوروش والکات و رمسی تردید دارم. والکات بعضی موقه ها بازیش بدجور میگیره که آدم دلش نمیاد بفروشش ولی کافی نیس چون این جرقه ها باید همیشگی باشه. رمسی هم درست مثل والکات جرقه میزنه ولی کافی نیس. به نظر من باید به بازیکنایی مث والکات و رمسی بضی موقه هابازی داد همون جوری که بضی موقه ها بازیشون میگیره. حالا نظر داداشای گلم چیه؟

حمیدرضا در 31/3/1391 | 11:08 گفت:

دستت درد نکنه مصطفی جون. پارسا جون اشتباه نکن هم رامی و هم مکسس تو تیمتاشون ستاره هستن ولی کوشچلنی فصل پیش بگیر نگیر داشت من خیلی خیلی کوشچلنی رو دوس دارم خیلی خیلی زیاد. ایشالا تو این فصل اشتباهای فصل پیش رو جبران کنه فصل اولش تو آرسنال شاهکار کرده بود اگه 2فصل فرمایلن جای ژورو کنار کوشچلنی بود الان کوشچلنی خیلی چیزا از فرمایلن یاد گرفته بود که متاسفانه فرمایلن مصدوم بود و اگه کوشچلنی به پیشرفتش ادامه میداد شایدم این فصل برای بردنش تیم ها دستو پا میشکوندن. من علاقه ی خاصی به چسنی کوشچلنی سانیا جک آرشاوین و رابین دارم

محمد على(اباى) در 31/3/1391 | 10:42 گفت:

مرسی داش

parsa در 31/3/1391 | 10:22 گفت:

مرسی...
کوشیلینی خیلی بهتر از مکسس ورامی هستش .راستی رضاشاماخ کو که الان فرانسه باخته پیداش نیست.
اگه میبرد میومد پست میداد

مصطفی کاظمی در 31/3/1391 | 09:34 گفت:

دمت گرم آقا جان،فقط فکر کنم اون عکسی که نوشتی تمرین امروز فرانسه واسه 2،3 هفته پیشه!