ولکات

نویسنده: ali

وبلاگ من
نویسنده: ali
من 15 سالمهدرست سنم کمه اما 6 سال واقاعا عاشق آرسنال
کل بازدید: 20,670 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ولکات

بچه ها نظرتون راجب ولکات چیست؟ من میگم میره چون اگه می خواست بمونه مثل
جکی و بقیه کم سر و صدا زود تمدید میکرد اما من میگم اگه اون بره از رفتن فان پرسی
 هم بدتره چون تو این سن 14 گل زده 4 تا کم تر از رابین باوجود مصدومیت  شما چی

میگید؟؟؟؟؟

این لینک برین یه کلیپ از

تیم رویایی آرسنال

video.varzesh3.com/your-clips/other/تیم-رویایی-آرسنال-در-فصل-04-2003/

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 11/10/1391 | 11:19 گفت:

باید باهاش تمدید کنن اگر بتونن ولکات رو نگه دارن مثل اینکه یه بازیکن جدید خریدم.
ولکات یک استعداد فوق العاده است.

mohammad در 11/10/1391 | 09:39 گفت:

به نظر من ولکات نباید بره چون واقعا تیم به هش احتیاج داره.

نیما در 11/10/1391 | 02:07 گفت:

نمیشه با رابین مقایسش کرد خیلی توپ خراب میکنه.ولی جیرود بابایی حرف نداره

arash در 10/10/1391 | 20:04 گفت:

واقعا گل گفتی محمد مهدی..این رفتنا بالاخره یه جا باید تموم شه!! الان وقتشه دیگه..ولی باز تمام شواهد و میذارم کنار هم میبینم میره..سناریوش تا الان دقیقا مثل سناریوی سسک و هانری و ونپرسی بوده!!
فقط دو تا تفاوت کوچیک داشت اونم این بود ولکات انگلیسیه و به صورت منطقی باید با رابین میرفت..ازین لحاظ که یه سال مونده به اتمام قرارداد..آرسنال معمولا تو ژانویه ستاره، نفروخته امیدوارم اینم باب نشه تو باشگاه!!

حسین در 10/10/1391 | 19:35 گفت:

عمرا میمونه حالا ببینید کی گفتم

ناصر در 10/10/1391 | 17:21 گفت:

اگه به من بود همون دیشب هنوز عرقش خشک نشده یه قراداد با همون مبلغی که میخواد بهش پیشنهاد میدادم تا امضا کنه

محمد مهدی در 10/10/1391 | 16:39 گفت:

نمیره. نمیره. نمیره. نمیره. نمیره. نمیره. بابا هواییش نکنید. این رفتنا بلاخره باید تمام بشه یا نه؟؟؟؟؟
امیدوارم این شماره 14 هم مثه قبلی شه

hossein در 10/10/1391 | 16:26 گفت:

نمیدونم چی بگم خدا کنه نره

jafar در 10/10/1391 | 16:05 گفت:

بعد ژانویه بهتون میگن میره یا نه

ehsan zoola در 10/10/1391 | 15:36 گفت:

ویشکا میشه این دفعه عقلتو بی خیال بشی ...؟؟

Vishka در 10/10/1391 | 14:47 گفت:

عقلم میگه میره

ولی حس ششم میگه می مونه

ehsan zoola در 10/10/1391 | 14:37 گفت:

ایشالا ک نمیره

من بدون تئو جونم چکار کنم ؟(

ایشالا ک با اوجی ک الان گرفته و گلایی ک میزنه حقوقشو بیشتر کنن و تو تیم بمونه

farshad khadem در 10/10/1391 | 14:07 گفت:

مصاحبه های ونگر را قبل از رفتن رابین با مضاحبه های اخیر بزار کنار هم به جواب سوالت میرسی ولکات رفتنی است .

parsa .R در 10/10/1391 | 14:03 گفت:

به نظر من تمدید میکنه چون خودش میدونه تو هر تیم دیگه که بره نمیتونه به عنوان مهاجم نوک بازی کنه.بعدشم این گلایی که زد خیلی تو تصمیمی که میگیره مهمه

ali در 10/10/1391 | 14:01 گفت:

من میگم میره
اما امید وارم بمونه

ahmad behrozi در 10/10/1391 | 14:00 گفت:

صد در صد میمونه

ahmad behrozi در 10/10/1391 | 14:00 گفت:

صد در صد میمونه

ali در 10/10/1391 | 13:51 گفت:

میره!شک نکنید

Morteza Bauer در 10/10/1391 | 13:50 گفت:

من میگم میمونه.خدانکنه بره.
وگرنه بدتراز فن پرسی که الن حسرتشو میخوریم.بیشتر حرص میخوریم.
گل فن پرسی به وست بروم رو دیدین؟؟؟؟!!!!!!!!
اینقد قشنگ ازپشت محوطه شوت کرد گوشه دروازه.اشکم داشت درمیومد که چرا همچین مهاجمی رو ازدست دادیم.
امیدوارم دیگه ولکات نره وتمدیدکنه.

سینا در 10/10/1391 | 13:49 گفت:

یه حسی به من میگه میمونه