ترکیب خوب

نویسنده: ali

وبلاگ من
نویسنده: ali
من 15 سالمهدرست سنم کمه اما 6 سال واقاعا عاشق آرسنال
کل بازدید: 20,680 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ترکیب خوب

سلام بچه ها امید وارم این یکی پست مدیران پاک نکنن

به نظر من ترکیب ما برای نتیچه گرفت به یکی دو خرید بیشتر نیاز نداره امویلا،داویدویاولوک شاو

ترکیب اگه این میشد چی میشد       ما فقط باید 4-4-2 بازی
کنیم تریکیب                                       ژسنی       گیبس(شاو)        ورما            مرته          سانیا                                  ام ویلا   
              آرتتا

                      ویلشر                کازورلا

                       ژیرود              ولکات ذخیره:روسیچکی،مانونه(فابیانسکی)،دیابی،پودولسکی،کوشیلنی،چمبرلین

شما چی میگین ؟؟؟؟؟                
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

عرفان در 16/10/1391 | 21:16 گفت:

. ژسنی

گیبس ورما کوشیل(مرته) ام بیوا(سانیا)

. ام ویلا ویلشر

آدریان سانتی چمبو

. ولکات(ژیرو)(میچو)
=======================
. ژسنی

گیبس ورما کوشیل ام بیوا

. ام ویلا
ویلشر(روسیچکی) آرتتا(چمبو)

. سانتی

. ولکات(زاها) میچو

parsa در 15/10/1391 | 23:57 گفت:

ویلشر رو گذاشتی هافبک چپ
سانتی راست!!!!

masoud mahmudpur در 15/10/1391 | 21:04 گفت:

مرتضی مرتساکر سوتیه؟؟؟؟؟؟خدایی یکی از بهترین هامون تا اینجای فصل

محمد مهدی در 15/10/1391 | 18:37 گفت:

بچه ها ونگر گفته این هفته اولین خریدو میکنیم
شکاره 11 هم از سانتوس پس گرفتن.

محمد مهدی در 15/10/1391 | 18:02 گفت:

داداش سونگ کجا بد اخه؟

morteza در 15/10/1391 | 16:54 گفت:

ببخشید داشی خواستم بنویسم بهترین حمله وهافبک اشتب نوشتم دفاع . با تصیح بخونش
ببخشید بای

morteza در 15/10/1391 | 16:52 گفت:

با 4-4-2 موافقم ولی ترکیب دفاع بااین وضع بازیکنا خیلی بد میشه مخصوصا سانگ و مرتساکر که خدای سوتی هستن . اصلا فکرکن بهبرین خط حمله و دفاع دنیا رو داشته باشیم وقتی راحت گل بخوریم فایدش چیه ؟ بازیه قبلیمونو یادت رفت سانگ چه سوتی داد که همون توپ گل شد. دستت درد نکنه داشی موفق باشی

masoud mahmudpur در 15/10/1391 | 16:00 گفت:

ژیرو فقط بلده کله بزنه.یکی باید باشه که براش سانت کنه.

محمد مهدی در 15/10/1391 | 15:52 گفت:

دوستان نمیدونم چرا شما هنوز فکر میکنین 4-2-2 جواب میده. من نمیگم جواب نمیده ها. ولی خب خودتون نگاه کنید تقریبا همه تیم ها و مربیای بزرگ 4-3-3 بازی میکنن. حالا اگه بازی نکنن خیلی خیلی خیلی کم پیش میاد که تیمی دوتا بازیکن هدف داشته باشن.
تازه اینجوری که این دوستمون میگه تیممون میشه یه اتوبان دو نفره. حالا کازرلا رو میشه کشید کنار تر و ولی ویلشر که نمیشه. تازه ذخیره هم که دوس ندارین بشه.

سید محمد رضا در 15/10/1391 | 15:25 گفت:

ونگر هیچ وقت گرونترین بازیکنشو (پولدی) نیکت نشین نمی کنه بازیکنی که 100 بازی ملی داره، تا امروزم تمام بازی ها فیکس بازی کرده
پس خودتونو خسته نکنید
--------------------------------
تا الان فیکس بوده دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هادی در 15/10/1391 | 14:46 گفت:

ونگر هیچ وقت گرونترین بازیکنشو (پولدی) نیکت نشین نمی کنه بازیکنی که 100 بازی ملی داره، تا امروزم تمام بازی ها فیکس بازی کرده
پس خودتونو خسته نکنید

farzam در 15/10/1391 | 14:22 گفت:

منم با احسان موافقم اگه امویلا رو بگیریم بهترین ترکیب 4 1 3 2 هست
اصلا با این 4 3 3 فعلی نمیشه شناور بازی کرد

ehsan zoola در 15/10/1391 | 13:59 گفت:

اگه امویلا بیاد بهترین ترکیب 4-1-3-2 هست

parsa .R در 15/10/1391 | 13:44 گفت:

من میگم ارتتا و ویلشر عقب کازورلا راست پولدی چپ والکاتو ژیرو نوک بهترین ترکیب چمبو و رسیسکی تعویض