قضاوت

نویسنده: ali

وبلاگ من
نویسنده: ali
من 15 سالمهدرست سنم کمه اما 6 سال واقاعا عاشق آرسنال
کل بازدید: 20,681 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

قضاوت

بچه ها نظر من اینه ما که صبر کردیم آرسنال 1 یا 2سال دیگه باونگر آرسنال میشه چون

 همه جوونن و زود قضاوت هسته بریتانیایی پودولسکی و جیرود من بازی رو الان از


ورزش 3 دیدم عالی بودیم بیایید دعا کنید که بایزی با بایرن ببریم نا داوری نشه وشانس

 بیارم و صعود کنیم

خدا نکنه بازی رو دیدین من الان رفتم ورزش 3 دیدم 4 تا تیرک 12 شوت خطرناک 3 دروازه

خالی که به دفاع برخورد کرد شانسی

اینم کلیپ فقط ص 2 برین
http://video.varzesh3.com/

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

masoud mahmudpur در 30/11/1391 | 14:57 گفت:

دقیقا موافقم.ما سال بعد خیلی از امسالمون قوی تر میشیم

reza در 30/11/1391 | 14:42 گفت:

3 تا تیرک داشت

محمد مهدی در 30/11/1391 | 08:34 گفت:خخخخخخخ. جک گفتی دیگه؟؟؟
ما که پخش زنده دیدیم اینا رو ندیدیم الله وکیلی. ۴تا تیرک؟؟ کدوم بازی رو دیدی برادر؟

حمید pires در 30/11/1391 | 00:36 گفت:

مرسی علی جون نمیدونم کار درستی بود یا نه ولی دیروز مایک دین رو از ته دل دعاش کردم امیدوارم هیچ وقت دیگه قضاوت نکنه.

reza در 29/11/1391 | 23:13 گفت:

منم قبول دارم حرفاتو . عین بد شانسی بود

tofigh در 29/11/1391 | 22:54 گفت:

با شما هستم؟چرا؟؟؟

توپچی جنوب در 29/11/1391 | 22:52 گفت:

منم باهات موافقم و به حرفت ایمان دارم علی جان

ولی خیلی از بچه ها صبرشون لبریز شده علی.

tofigh در 29/11/1391 | 22:43 گفت:

میگم من اینجا نبودم چرا پستم پاک شد؟

امیرآرسنال در 29/11/1391 | 22:37 گفت:

ali:

علی جان من میگم مودبانه بگیم نظرمونو

بعدشم فکر میکنم آرسنال بیشتر از 17 ساله که ساخته شده!!

او بازیکنا رو هم اونی ساخت که برادر دیابی، برادر اسکیلاچی، برادر ژورو، برادر میاچی و ... ساخته

ali در 29/11/1391 | 22:31 گفت:

امیر جون راست میگه کی آرسنال ساخت کی عن پپرسی و نصری وسسکوتیریو.... رو ساخت

امیرآرسنال در 29/11/1391 | 22:02 گفت:

siamak:

من آرسنالیم نه ونگری!!!

مودب باش !

اسکل خودتی و خاک هم بر سر خودت

دفعه بعد جواب میدم....

سجاد کریمی در 29/11/1391 | 21:55 گفت:

اگه یه ذره از شانس شانچسترو داشتیم حتما می بردیم

farshad در 29/11/1391 | 21:48 گفت:

اوج بدبختی آرسنال دیگه کامل شد 10 میلیون پوند برای والدس دروازه بان بارسلونا

siamak در 29/11/1391 | 21:13 گفت:

امیر ارسنال ریدیییییییییی
تو ارسنالی نیستی اسکل
خاک تو سرت

امیرآرسنال در 29/11/1391 | 20:26 گفت:خیلی باحالی