نمیدونم ...

نویسنده: ali

وبلاگ من
نویسنده: ali
من 15 سالمهدرست سنم کمه اما 6 سال واقاعا عاشق آرسنال
کل بازدید: 20,682 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نمیدونم ...

سلام لطفا بخونین نظر بدین
من طرفدار ونگر نیستم اما از رفتنش میترسممیدونم خوب نیستیددد.....
درسته بجه ها داریم بد میبازیم من میگم ویگانم میبازیم شایدم بریم فینال ببازیم
اما بازی هایی هم بردیم  و بازی های خوبی هم داشتبم اگه لیوردوغ 5 تا زد 2بار 
بردیمش با چلسی 0-0،دورتموند ،ناپ و.... 
آره به سیتی باختیم اما پاس میدادیم میگف آفساید 
حالا این مهم با چه کسایی بردیم ...آهان ستاره هامو که نداریمشون
1-بهترین بازیکن نیم فصل آرون
2-مسعود
3-جکی
4-ولکات
5-لورنت
6-گیبز
اینا شانس دیگه اگه تقصیر ونگر بود چرا آرتتا احمق مصدوم نشد یا مرته یا سانیا ...
چشم نزنم....
تو همین بازی آرون اومد تو بازی عوض شد اون هایی  که ندیدن باید متوجه شده باشن 
چرا دیگه گل نخوردیم ،یادم نیس با رمزی بد باخته باشیم امید وارم نبازیم وبری برای 
قهرمانی اف ای و سهمیه
حالا واقعا آرسن باید بره؟؟
این جمله رو تو فیس بوک خوندم لیور پولی نوشته بود برا 4 جنگیدیم 1 هستیم
نباید تیم دست بالا گرفت...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 18/1/1393 | 17:09 گفت:

واقعا مصدومان تیم تاثیر زیادی توی بازی های اخیرمون گذاشته.
هر چند که این یه بهانه بیش نیست.
چون هر تیمی که میخواد قهرمان بشه باید یه نیمکت تقریبا در حد اندازه های تیم اصلی داشته باشه

ناصر در 18/1/1393 | 17:07 گفت:

نقل قول : من اینقدر اعصابم خورد بود که دیشب بطری و گوشی دستم بود گوشی رو آوردم سمت دهنم و بطری رو بردم سمت گوشم
گوشم پر آب شد هنوز گوشم گرفته


پاسخ شما : ایول.باحال بود

ali در 18/1/1393 | 13:58 گفت:

MANAM GOFTAM KE BE COTY BAKHTIM AMA....
KHODA HAM BA MA NIS

ali در 18/1/1393 | 13:58 گفت:

MANAM GOFTAM KE BE COTY BAKHTIM AMA....
KHODA HAM BA MA NIS

hosein در 18/1/1393 | 13:24 گفت:

وقتي رمسي هم بود 6تا از سيتي خورديم

رضا در 18/1/1393 | 11:48 گفت:

من اینقدر اعصابم خورد بود که دیشب بطری و گوشی دستم بود گوشی رو آوردم سمت دهنم و بطری رو بردم سمت گوشم
گوشم پر آب شد هنوز گوشم گرفته

آرین در 18/1/1393 | 11:24 گفت:

مشکل بیشتر رو تفکرات غلط ونگر هستش..
-تو نقل و انتقالات بازیکن با کیفیت عالی میخواد با قیمت مفت ! نمونش سوارز که فقط حاضر بود 1 میلیون بیشتر از 40 تا بده در صورتی که شاید با 50 میلیون میتونستیم یه شاه ماهی بگیریم که الان حداقل 65 تا بیارزه.(مطمئنا لیورپول سال بعد با 65 70 تا به رئال میفروشدش).یا چی شد که ما رونالدو رو نخریدیم و منچستر خرید؟ از کودکی منچستری بود عایا؟!
-اعتقاد به فیرپلی مالی در نقل و انتقالات! (در حالی که هیچ کدوم از تیم های مدعی رعایت نمیکنن و ده برابر ارزش بازیکنو پرداخت میکنن تا به دستش بیارن و از رقبا عقب نمونن)
-بی برنامه گی در بازی های بزرگ.مخصوصا 15 دقیقه اول و اخر
-نبود پلن B .بازی که شروع میشه پاس کاری شروع میشه تا اخر بازی.چه 5-0 عقب باشیم چه 4-0 جلو!
-تاکید به سیستم 4-5-1 در همه ی بازی ها در 5 6 فصل اخیر یه جوری شده که مربی های بزرگ راحت دستمونو خوندن
-خرید بنجل های بی استعدادی مثل جنکینسون و سانتوس و سانوگو
- مشکل بدن سازی کل تیم در 8 سال اخیر
-میدان دادن بیش از اندازه به فامیل های فرانسویش! و توجه بیشتر به فرانسوی ها در نقل و انتقالات (اونم بنجلاش)
- و از همه مهم تر نبود عطش جام و نبود حس رقابت با تیم های بزرگ و اقتصادی نگاه کردن به فوتبال.دیگه انقدر گفتیم سال بعد که خیلی راحت از اول فصل میگیم سال بعد.سال بعد انتقام 8 تا رو میگیریم.سال بعد لیگو میگیریم,دبل میکنیم,چلسی و... رو میزنیم.همش یا قراره بازی بعدی واکنش نشون بدیم یا سال بعد!

alireza در 18/1/1393 | 10:58 گفت:

بدبختی های آرسنال در این فصل1- مصدومیت های پیاپی بازیکنان که به یه سناریوی تکراری ومسخره تبدیل شده

2- لجبازی ونگر به خاطر استفاده از دو هافبک دفاعی آشغال(آرتتا و فلامینی) با هم که هروقت این دو تا با هم تو زمین بودن گند زدن و اکثر بازیایی که این دوتا با هم بودن نبردیم ( در واقع طراوت و سرعتواز بازی تیم میگیرن وقتی با هم تو زمینن)

3-بعضی از بازیکنای بی کیفیت که به نظر من باید آخرفصل گورشونو گم کنن مونرئال,ورمالن پر اشتباه ,آرتتای خنگ,بنتنر,دیابی,سانوگو ولی ژیرود با این که خیلی اعصابم از دستش خورده به نظر من باید باشه به عنوان فقط بازیکن تعویضی یه مهاجم بزرگ که انشا الله فصل بعد میگیریم

4-نداشتن هافبک دفاعی و مهجم بزرگ

reza در 18/1/1393 | 10:48 گفت:

مصدومیت و کمی بی تجربگی عوامل شکست های ارسنالند

sadegh در 18/1/1393 | 09:48 گفت:

منم میگم همه بد بختیامون به خاطر مصدومیته.

siamak در 18/1/1393 | 09:30 گفت:

دا محسن خب بازیکنای نیم فصل اول رو نگا کن نیم فصل دومم نگا همه مصدوم شدن
چی شد بابا ینی فکر ونگر عوض شده بین نیم فصل که باختیم همش؟

محسن عاشوری در 18/1/1393 | 00:01 گفت:

تو مساوی 0:0 مقابل چلسی رو خوب ارزیابی میکنی
امسال تقریبا هر تیمی رو بردیم تو بازی برگشت دوبل گلهای رفت رو خوردیم از اون تیم

امسال هر تیمی رو بردیم ؛ یه شکست هم ازش خوردیم