همه چیز در باره بازی امروز (1)

نویسنده: Keivan

وبلاگ من
نویسنده: Keivan
آرسنالو دوست دارم... چون از هر چیزی که فوتبال رو کثیف میکنه به دوره... به شدت عاشق آرسنالم دارم باهاش زندگی میکنم آرزو کنین به پای هم پیر شیم رمز خوشبختیمون اصالت...بی ریایی...بزرگی...و جوونی آرسناله آرزو میکنم که با هم قهرمان همزمان 3 جام بشیم...واقعا می بینم اون روزو!!! آرسنال فقط تیم نیست عشقه...زندگیه...احساسیه که لمسش نمیکنی... ************************** Arsenal IS MY Heart http://www.arse1e.ir/
کل بازدید: 100,409 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

همه چیز در باره بازی امروز (1)

همه چیز در باره بازی امروز

آرسنال - تاتنهام

چون متن خیلی زیاده به 2 بخش تقسیم کردم

امیدوارم خوشتون بیاد...به گزارش خبرگزاری فوتبال جزیره، آرسنال در هفته بیست و ششم لیگ برتر
میزبان تاتنهام هاتسپر است. در ادامه جزئیات این بازی را مطالعه نمایید.


مصدومین و محرومین دو تیم:


آرسنال: جک ویلشر (مچ پا)، کارل جنکینسون (کمر)،
امانوئل فریمپونگ (لیگامنت زانو)، سباستین اسکیلاچی (کشیدگی کشاله ران)،
فرانسیس کوکلن (همسترینگ)، پر مرته ساکر (مچ پا)، آندره سانتوس (مچ پا)،
آبو دیابی (همسترینگ) از مصدومان آرسنال هستند.

حضور کایرن گیبز (کوفتگی)، مروان شماک (انگشتان پا)، لورن کوسیلنی (مچ پا) و آرون رمسی (مچ پا) در هاله ای از ابهام قرار دارد.تاتنهام هاتسپر:
در این دیوید بنتلی (زانو)، ویلیام گالاس (ساق پا)، جرمین جناس (آشیل) و تام هادلستون (مچ پا) مصدوم هستند.


حضور امانوئل آدبایور (زانو)، بنو آسو اکوتو (کشاله ران)، لوکا مودریچ
(بیماری)، لدلی کینگ (زانو)، رافائل ون در وارت (ساق پا) و ساندرو (ماهیچه
ساق پا) در هاله ای از ابهام است.


دو تیم محرومی برای این بازی ندارند.

لیست دو تیم برای این بازی:


Arsenal: Szczesny, Gibbs, Vermaelen, Koscielny,
Sagna, Song, Arteta, Gervinho, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Van Persie,
Fabianski, Benayoun, Arshavin, Chamakh, Park, Rosicky, Miquel


Tottenham: Friedel, Gomes, Cudicini, Assou-Ekotto,
Rose, Kaboul, Khumalo, Walker, King, Dawson, Nelsen, Livermore, Sandro,
Parker, Bale, Kranjcar, Lennon, Dos Santos, Modric, Defoe, Adebayor, Van
der Vaart, Saha, Lancaster, Luongo


اطلاعات تکمیلی بازی:


این بازی روز یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۰ | ۲۶ فوریه ۲۰۱۲، ساعت ۱۷:۰۰ به وقت ایران در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.


قضاوت این دیدار بر عهده مایک دین (M Dean) می باشد و دستیاران وی چایلد
و لانگ می باشند (S Child, S Long). داور چهارم فیل داود (P Dowd) خواهد
بود. نماینده ی لیگ برتر آقای پایک (G Pike) و نماینده ی کمیته داوران آقای
رید (M Reed) خواهد بود.


تیم آرسنال در بازی قبل خود با نتیجه ۲-۰ مقابل ساندرلند در خارج از
خانه و در جام حذفی شکست خورد و تاتنهام هاتسپر در جام حذفی و در خارج از
خانه ۰-۰ مقابل استونیج به تساوی رسید.


فیفا ۱۲ این بازی را ۲-۱ به نفع آرسنال پیش بینی کرده است.


ترکیب پیش بینی شده برای دو تیم:


اسکای اسپورت:


Arsenal: Szczesny; Sagna, Koscielny, Vermaelen, Gibbs; Song, Arteta, Ramsey, Oxlade-Chamberlain; Walcott, Van Persie


Tottenham: Freidel; Walker, King, Kaboul, Assou-Ekotto; Parker, Modric, Bale, Lennon; Van der Vaart, Adebayor

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Keivan در 7/12/1390 | 14:31 گفت:

حمید جان از سایت های موازی نیست از سایت فوتبال جزیرست لینکشو تو قسمت بعدی گذاشتم

حمید فرازی در 7/12/1390 | 11:56 گفت:

مرسی ولی بهتره از سایتای موازی کپی نکنید.متاسفانه مدیران اون سایت هم شاکی شدن

ali jamshidi در 7/12/1390 | 11:11 گفت:

رمزی و کوسیلنی رو من می خواندم که مصدومن. ولی خدا کنه کوسیلنی برسه البته همینطور گیبس.
واقعاً فکرش رو هم نمی کردم روزی واسه اینکه گیبس به بازی ها برسه بشینم دعا کنم

فرهاد در 7/12/1390 | 11:09 گفت:

رمزی که 100درصد نیستش