تاریخچه بازی های آرسنال - استون ویلا

نویسنده: Keivan

وبلاگ من
نویسنده: Keivan
آرسنالو دوست دارم... چون از هر چیزی که فوتبال رو کثیف میکنه به دوره... به شدت عاشق آرسنالم دارم باهاش زندگی میکنم آرزو کنین به پای هم پیر شیم رمز خوشبختیمون اصالت...بی ریایی...بزرگی...و جوونی آرسناله آرزو میکنم که با هم قهرمان همزمان 3 جام بشیم...واقعا می بینم اون روزو!!! آرسنال فقط تیم نیست عشقه...زندگیه...احساسیه که لمسش نمیکنی... ************************** Arsenal IS MY Heart http://www.arse1e.ir/
کل بازدید: 101,649 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تاریخچه بازی های آرسنال - استون ویلا

بازم تاریخچه بازیها
 آرسنال - استون ویلا


به امید برد آرسنال...


دو تیم آرسنال و استون ویلا تاکنون در رقابت های مختلف
183 بار به مصاف هم رفته اند. آرسنال موفق به کسب 74 پیروزی شده است. استون
ویلا نیز 65 بازی را برده است. 44 بازی این دو تیم هم با نتیجه مساوی به
پایان رسیده است. آرسنال 290 گل در مقابل استون ویلا به ثمر رسانده و استون
ویلا نیز 262 بار در مقابل آرسنال گلزنی کرده است.

- آرسنال در زمین خود، 93 بار به مصاف استون ویلا رفته است که 49 بازی را
با پیروزی، 25 بازی را با شکست و 20 بازی را با تساوی پشت سر گذاشته است و
167 بار دروازه استون ویلا را گشوده است و 106 گل نیز دریافت کرده است.- استون ویلا در بازی های خانگی خود مقابل آرسنال 89
بار به میدان رفته است که حاصل آن، 40 پیروزی، 24 تساوی و 25 شکست بوده
است. در این بازی ها 156 گل زده و 123 گل نیز دریافت کرده است.- این دو تیم تا به حال در زمین بی طرف با یکدیگر روبرو نشده اند.-----------------------------------------


رفت و برگشت (لیگ): 165 بازی، 67 برد آرسنال، 60 برد استون ویلا، 38 مساویدر خانه آرسنال (لیگ): 82 بازی، 43 برد آرسنال، 22 برد استون ویلا، 17 مساویدر خانه استون ویلا (لیگ): 83 بازی، 24 برد آرسنال، 38 برد استون ویلا، 21 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (لیگ برتر): 39 بازی، 19 برد آرسنال، 7 برد استون ویلا، 13 مساویدر خانه آرسنال (لیگ برتر): 19 بازی، 10 برد آرسنال، 4 برد استون ویلا، 5 مساویدر خانه استون ویلا (لیگ برتر): 20 بازی، 9 برد آرسنال، 3 برد استون ویلا، 8 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (جام حذفی): 13 بازی، 7 برد آرسنال، 3 برد استون ویلا، 3 مساویدر خانه آرسنال (جام حذفی): 9 بازی، 6 برد آرسنال، 1 برد استون ویلا، 2 مساویدر خانه استون ویلا (جام حذفی): 4 بازی، 1 برد آرسنال، 2 برد استون ویلا، 1 مساوی-----------------------------------------رفت و برگشت (جام اتحادیه): 5 بازی، 0 برد آرسنال، 2 برد استون ویلا، 3 مساویدر خانه آرسنال (جام اتحادیه): 3 بازی، 0 برد آرسنال، 2 برد استون ویلا، 1 مساویدر خانه استون ویلا (جام اتحادیه): 2 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد استون ویلا، 2 مساوی-----------------------------------------* پر گل ترین بازی دو تیم، پیروزی 5-4 استون ویلا در خارج از خانه و در فصل 1961/1962 بوده است.* پرگل ترین برد آرسنال مقابل استون ویلا برد 7-1 آن ها در خارج از خانه و در فصل 1935/1936 بوده است.* پرگل ترین برد استون ویلا در مقابل آرسنال، برد 5-1 آن ها در خانه و در فصل 1978/1979 بوده است.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مجتبی هانری در 5/1/1391 | 17:30 گفت:

ممنون از اطلاعاتت می بریم بدون شک!!!!

مهسا در 5/1/1391 | 13:24 گفت:

آورین بوی...

Keivan در 5/1/1391 | 13:14 گفت:

hamed:ای بابا شرمندم کردی

hamed در 5/1/1391 | 05:13 گفت:

ممنون از اطلاعاتت ایشالله استون ویلا رو هم میبریم /خیلی هم آقایی/

علی ارشدی در 5/1/1391 | 02:19 گفت:

نمی دونم چرا نسبت به تیم استون ویلا یه حس خوبی دارم احتمالا واسه اینکه یه زمانی واسل توش بوده :دی

کلا تیم سرسختیه اما به امید خدا نسبت به برد خیالم راحته

حمید فرازی در 5/1/1391 | 01:46 گفت:

مرسی.کلا استون ویلا همیشه در ورزشگاه امارات حریف سرسختی برای ما بوده ولی امیدوارم این بار هم مثل بازی رفت اون مک لیش زردآلو رو سرجاش بنشوینم تادیگه اینقدر نطق نکنه

(Hooman sam (Dark metal در 5/1/1391 | 01:09 گفت:

خوراکت تاریخچستا!!! چی نوشتما!!! دی!!!
دمت گرم...
like like